Esileht Ilu ja tervis Migreen ja migreeni rohud

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Migreen ja migreeni rohud

Postitas:

Tere!
Olen juba aastaid migreeniga hädas.Leevendust saan ainult migreeni rohtudest, vastasel juhul olen teovõimetu.Aga nüüd tekkiski küsimus mul,et kas neid migreenirohte võib ikka niimoodi aastaid järjest sisse lahmida?Infolehel on kirjeldatud igasugu jubedaid kõrvaltoimeid…aga mida siis teha?Ilma lihtsalt ei saa.Tavalised valuvaigistid ei toimi enam ammu ja ega needki ohutud pole pikemal tarbimisel.Kas keegi veel siin juba aastaid migreeni rohte tarbind? Kas on mingeid tervisehädasi juurde tekkind?Kardan et mõjuvad südamele…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 21:57; 16.08 07:22; 16.08 14:22; 16.08 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kas keegi veel siin …” … huvitav, viimased pool aastat hakkavad VÄGA paljud postitused siin sellise katkega. Tea, kas perekool on palganud kedagi postitusi tegema, et reklaamiraha voogamas hoida?
JAH, loomulikult hakkab kõik südamele, ka migreeniravimite pidev võtmine. Reostunud linnaõhu hingamine teeb sama.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen regulaarne triptaanide kasutaja. Ilma ei saakski hakkama. Olen perearstiga sel teemal rääkinud, et kui palju on palju või millisest kogusest alates (mitu tabletti kuus) asi probleemseks läheb. Üldiselt nad ütlevad, et kui kasutad migreenihoo ravimit üle 10 päeva kuus, siis tasuks kaaluda mingi ennetava ravimi pidevat võtmist. Ennetavate ravimitena on välja pakutud topiramaati (epilepsiaravim), propranolooli (vererõhuravim) või antidepressante. Kuna esimese ja viimase puhul on kõrvaltoimete risk sama või suuremgi kui triptaanidel ja mul päris 10 tabletti kuus ei kulu, siis ei näe ma põhjust püsiravi hakata võtma. Propranolooliga on jälle see probleem, et ta langetab pulssi ja vererõhku, mis on mul niigi madal, nii et see ravim jälle mulle ei sobi.
Mis ravimit sa konkreetselt kasutad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 22:30; 16.08 11:33; 16.08 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks migreeniga kaasneb oksendamine ? Ja peale seda nii hea olla….
Ravimeid ei tarvita, ainult vahel midagi.
Aastaid migreen kord kuus. Vahel kergemini möödub,vahel aga tahaks ära surra.
Palju erinevaid tablette söönud ja enam ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 23:03; 17.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.Jah mul see nn.püsiravi ka ära proovitud,kuid tulemust polnud,arst lasi lõpetada.Mul ka veel päris 10 migreeni rohtu kuus ei lähe aga hoog on korra kuus ja 3 päeva.Lihtsalt,kuna aastaid juba neid söönd, siis jah…karta on et mingid muud häired hakkavad tekkima…??

Aga eelmisele: Jah see täitsa individuaalne kuidas kellegil hoog on.Sul veab et oksendad ja kergem hakkab.Endal seevastu vaevab niiet jube…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 21:57; 16.08 07:22; 16.08 14:22; 16.08 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.Jah mul see nn.püsiravi ka ära proovitud,kuid tulemust polnud,arst lasi lõpetada.Mul ka veel päris 10 migreeni rohtu kuus ei lähe aga hoog on korra kuus ja 3 päeva.Lihtsalt,kuna aastaid juba neid söönd, siis jah…karta on et mingid muud häired hakkavad tekkima…??

Aga eelmisele: Jah see täitsa individuaalne kuidas kellegil hoog on.Sul veab et oksendad ja kergem hakkab.Endal seevastu vaevab niiet jube…

Sa ei öelnud, mis toimeainet või ravimit sa kasutad, aga arvan, et sa ei peaks siiski liialt võimalike kõrvaltoimete pärast muretsema. Ei ole kusagil viiteid selle kohta, et näiteks triptaanide pikaajaline kasutamine oleks hullem kui kolesterooliravimite, vererõhualandajate või teise tüübi diabeedi tablettide aastaid kestnud kasutamine. Nt vererõhuravimeid võetakse ju ka praktiliselt kogu elu ja märksa suuremas koguses kui sina oma migreenitablette.
Muide, soovitan ka guugeldada veel selliseid teemasid nagu migreenihoogude sageduse vähendamine koensüüm Q10 ja B2 vitamiiniga ja migreeni külmaravi. Minul on need mõlemad aidanud hoogude sagedust oluliselt vähendada. Kas Sa inglise keelt valdad? nt http://iceyourhead.com/research/for-migraines/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 22:30; 16.08 11:33; 16.08 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on migreen kord kuus, kas on seost tsükliga? Mul on migreenid ca 2 päeva enne päevade algust, vahel ka ov ajal, lihtsalt närvid on tundlikud hormoonide kõikumisele. Kasutan külmakotti, magamist ja ingverit närin (viimane aitab sama hästi kui triptaanid).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea. Enamikel inimestel valutab vahel pea ja enamasti tarbitakse aastakümneid sama valuvaigistit, kes ibukat, kes paratsetamooli + veel siis, kui paar korda aastas vaja palavikku alandada. Eks see kvalifitseerub ju samamoodi aastatepikkuse regulaarse tarvitamise alla tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.Jah mul see nn.püsiravi ka ära proovitud,kuid tulemust polnud,arst lasi lõpetada.Mul ka veel päris 10 migreeni rohtu kuus ei lähe aga hoog on korra kuus ja 3 päeva.Lihtsalt,kuna aastaid juba neid söönd, siis jah…karta on et mingid muud häired hakkavad tekkima…??

Aga eelmisele: Jah see täitsa individuaalne kuidas kellegil hoog on.Sul veab et oksendad ja kergem hakkab.Endal seevastu vaevab niiet jube…

Sa ei öelnud, mis toimeainet või ravimit sa kasutad, aga arvan, et sa ei peaks siiski liialt võimalike kõrvaltoimete pärast muretsema. Ei ole kusagil viiteid selle kohta, et näiteks triptaanide pikaajaline kasutamine oleks hullem kui kolesterooliravimite, vererõhualandajate või teise tüübi diabeedi tablettide aastaid kestnud kasutamine. Nt vererõhuravimeid võetakse ju ka praktiliselt kogu elu ja märksa suuremas koguses kui sina oma migreenitablette.

Muide, soovitan ka guugeldada veel selliseid teemasid nagu migreenihoogude sageduse vähendamine koensüüm Q10 ja B2 vitamiiniga ja migreeni külmaravi. Minul on need mõlemad aidanud hoogude sagedust oluliselt vähendada. Kas Sa inglise keelt valdad? nt http://iceyourhead.com/research/for-migraines/

Olen aastaid söönd zomigi 2,5 mg.Rohi iseenesedt aitab aga jah kogused panevad muretsema….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 21:57; 16.08 07:22; 16.08 14:22; 16.08 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aastaid söönd zomigi 2,5 mg.Rohi iseenesedt aitab aga jah kogused panevad muretsema….

Rate this item:Submit Rating00

See on jah kiiretoimeliste triptaanide hulka kuuluv ravim. Kasutan samast ravimigrupist üht natuke vanemat ravimit ka juba üle 10 aasta ning mingeid probleeme pole, kui peavalud välja jätta, olen täitsa hea tervise juures. Ega vist polegi ühtegi ravimit, mille kõrvaltoimete loetelu lugedes õudus peale ei tule, proovi selle peale mitte mõelda. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 22:30; 16.08 11:33; 16.08 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aastaid söönd zomigi 2,5 mg.Rohi iseenesedt aitab aga jah kogused panevad muretsema….

Rate this item:Submit Rating00

See on jah kiiretoimeliste triptaanide hulka kuuluv ravim. Kasutan samast ravimigrupist üht natuke vanemat ravimit ka juba üle 10 aasta ning mingeid probleeme pole, kui peavalud välja jätta, olen täitsa hea tervise juures. Ega vist polegi ühtegi ravimit, mille kõrvaltoimete loetelu lugedes õudus peale ei tule, proovi selle peale mitte mõelda. ????

Jah, see kõrvaltoimete nimekiri tõesti pikk ja õudne.Aga vähemalt on leiutatud rohi, mis laseb elada.Vastasel juhul ei saaks ma töölgi käia…lihtsalt alati peale rohu võtmist tekib väike paanika, kuna rinnust läheb kuumaks ja imelikuks.Olen ka erinevaid allikaid lugend ja mitmeid meetodeid proovind aga püsitulemust pole saavutand isegi leevendanud pole mitte…kui hoog tuleb siis tuleb nagu välk selgest taevast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 21:57; 16.08 07:22; 16.08 14:22; 16.08 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on migreen kord kuus, kas on seost tsükliga? Mul on migreenid ca 2 päeva enne päevade algust, vahel ka ov ajal, lihtsalt närvid on tundlikud hormoonide kõikumisele. Kasutan külmakotti, magamist ja ingverit närin (viimane aitab sama hästi kui triptaanid).

Mul seoses sellega jah,keha jampsib. Ei aidanud pillid, hetkel Mirena spiraal.
Raseduse ajal ja aasta peale seda oli super. Ei mäleta,et peavalud nii hullud oleksid olnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 23:03; 17.08 21:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Migreen ja migreeni rohud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.