Esileht Ilu ja tervis Migreenikud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Migreenikud

Postitas:
Kägu

Kas migreenikud on vaimselt ebastabiilsed?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ebastabiilsed on lahutatud üksikud kibestunud 46 aastased naised mitte migreenikud

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas migreeniga kaasneb veel mingeid muid vaimseid proleeme?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest selline küsimus? Miks peaks? Kui üldse seda tervisehäiret mingite iseloomu- või isiksuseomadustega seostada, siis pigem on viidatud, et need on tublid perfektsionistid, keda on lapsepõlves utsitatud kõike viie peale tegema ja siis kui nad viiega koolist tulid, küsiti, et miks viiel plussi taga pole. Kasvanud vaimus, et oma pahameelt pole sünnis välja näidata ja üldse – kellegi vastu viha tunda on ebanormaalne. Kui sul pole lubatud normaalset tervet viha välja näidata, siis pole ime, kui sinust kasvab see, kelle kohta öeldakse people pleaser – hea laps, tubli tüdruk, meeldidatahtja. Sageli muretseja ja ülemäära kohusetundlik, kriitikat halvasti taluv. Kuigi isiksuseomadusi pole siiski mõtet vast üle tähtsustada selle haiguse tekkes. Fertiilses eas on ju väga levinud ka nn hormonaalne migreen, mis konkreetselt tekib naissuguhormoonide tasakaalu muutusest tsükli vältel.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Migreen pole mingi “vaimne probleem”, vaid aju verevarustuse häire. Pigem on sellise teema tegijal vaimseid puudujääke.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen migreenik ja tunnistan ausalt, et jah, migreenihoo ajal olen nii vaimselt kui füüsiliselt väga ebastabiilne! Eriti füüsiliselt, stabiilselt püsti seista on päris keeruline.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Migreenikud