Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mihkel Polina

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )

Teema: Mihkel Polina

Postitas:
xxxxx

https://elu24.postimees.ee/7511698/ule-kumne-aasta-koos-olnud-mihkel-ja-polina-mattisen-laksid-lahku?fbclid=IwAR2DopzyCTAtrcsbsy45DtINnK30fpJP3cIwzFeVHWJUIDyytKpYA64z32E

Mis nendega juhtus, olid ju nii kokkuhoidev pere?

+7
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mette-Merithh

Selles samas viidatud artiklis ju pikalt laialt kirjas lahkumineku põhjus. Sa ise ikka lugesid seda või?

+14
-7
Please wait...

Postitas:
xxxxx

mida on seal öeldud seal avalduses?Mina küll ei loe midagi välja, tüüpiline pressiteade kuulsuste kohta

+13
-7
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

“Laseme oma südamed vabaks ja anname õnnele uue võimaluse” kõlab nii,  et kellelgi on tekkinud uus suhe.

+17
-5
Please wait...

Postitas:
Nustik

“Laseme oma südamed vabaks ja anname õnnele uue võimaluse” kõlab nii, et kellelgi on tekkinud uus suhe.

Kas ainult mulle tundub, et südant ei saa vabaks lasta, küll aga saab avastada, et see on vaba?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
kaegu121

Vanamees nii lössi ära vajunud, arusaadav, et piff tahab uut mudelit.

+10
-19
Please wait...

Postitas:
MiladyWinter

https://elu24.postimees.ee/7511698/ule-kumne-aasta-koos-olnud-mihkel-ja-polina-mattisen-laksid-lahku?fbclid=IwAR2DopzyCTAtrcsbsy45DtINnK30fpJP3cIwzFeVHWJUIDyytKpYA64z32E

Mis nendega juhtus, olid ju nii kokkuhoidev pere?

No varasema kallimaga (Terje) oli ju mattisenil ka n-ö sajandi armastus…

+24
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

mida on seal öeldud seal avalduses?Mina küll ei loe midagi välja, tüüpiline pressiteade kuulsuste kohta

Mida rohkemat peaks avalikult ütlema? Tooma enda tülid kuupäevaliselt välja? Kronoloogilise täpsusega kirjutama, millal ja kus täpselt keegi midagi mõtles, tundis või ütles? Mina saan sellest teatest aru, et inimesed on lahku kasvanud ja mehe ning naise armastus on otsa saanud. Siiski on mõlemad noored ja aktiivsed inimesed ja tahavad anda endale ja teisele võimaluse uuesti armastada ja enda kõrvale inimene leida, mitte pole otsustatud lihtsalt koos ühe katuseall lõpuni vegeteerida.

+29
-6
Please wait...

Postitas:
xxxxx

Mina sellist asja ei usu kunagi, et 2 armastavat inimest ühel päeval lihtsalt ärkavad üles ja jõuavad KOOS tõdemuseni, et aitab sellest abielust…

Pigem ikka keegi leidis silmarõõmu ja  siis tehakse selline avaldus. Minu mäletamist mööda neil oli Terjega suht sama avaldus

+42
-10
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Mina sellist asja ei usu kunagi, et 2 armastavat inimest ühel päeval lihtsalt ärkavad üles ja jõuavad KOOS tõdemuseni, et aitab sellest abielust…

Pigem ikka keegi leidis silmarõõmu ja siis tehakse selline avaldus. Minu mäletamist mööda neil oli Terjega suht sama avaldus

Minul on isiklikult just nii juhtunud, niiet midagi kummalist ma selles ei näe. Aga ma sain juba aru, et Sa tegid selle teema, et klatšida ja “arutleda”, mitte et Sa poleks aru saanud, mida inimesed kirjutavad enda avalduses. Kui keegi neist ongi leidnud uue silmarõõmu, siis on see igatahes nende enda asi ja ei puuduta kuidagi suvalisi võõraid. Muuseas uue silmarõõmu leidmise eelduseks ongi see, et armastus on otsa saanud.

+13
-25
Please wait...

Postitas:
nodzu2007

Pigem ikka keegi leidis silmarõõmu ja siis tehakse selline avaldus. Minu mäletamist mööda neil oli Terjega suht sama avaldus

Loomulikult ei juhtu see üleöö, miks sa ometi seda arvad. Aga müts maha kõigi ees, kes vinduva abielu julgevad lõpetada.

+22
-3
Please wait...

Postitas:
Huviline

Mis seal ikka juhtus – eks ei viitsita pingutada ja kergem on iga 10a tagant uus võtta, kui kirg ja amumine lahtub.

+25
-6
Please wait...

Postitas:
Wanda

Loomulikult ei juhtu see üleöö, miks sa ometi seda arvad. Aga müts maha kõigi ees, kes vinduva abielu julgevad lõpetada.

Vastupidi! Müts maha nende ees, kes oskavad vinduma läinud suhte uuesti lõkkele puhuda. Mitte ei torma kohe lahutama, kui nats igav hakkab.

+53
-10
Please wait...

Postitas:
xxxxx

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/96536333/harri-kingo-ei-usu-mattisenite-onnelikku-lahutusse-ma-ei-usu-neid-ilujutte-aga-eks-nad-ise-teavad-tode   Kingo neid ilusaid PR-jutte ei usu

+10
-8
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Leidsid ka arvamusliidri…

Üldiselt seal lingil on öeldud just niipalju kui suvalisel kiibitseja-Käol on tarvis teada. Ega lahutus ei olegi kunagi mõnna ja nunnu asi. Neil on ka õrnas eas tütar. Miks või kuidas, see on nende kahe asi, mis sinusse kuidagimoodi ei puutu.

+20
-4
Please wait...

Postitas:
piret005

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/96536333/harri-kingo-ei-usu-mattisenite-onnelikku-lahutusse-ma-ei-usu-neid-ilujutte-aga-eks-nad-ise-teavad-tode Kingo neid ilusaid PR-jutte ei usu

Kingo ei usugi midagi ja ega lahutus polegi kunagi õnnelik. See tähendab suurt elumuutust ja isegi kui armastus on otsas, põhjustab see suurt stressi. Aga muidu see Polina ongi liiga ilus selle mehe jaoks.

+19
-8
Please wait...

Postitas:
Nustik

Aga muidu see Polina ongi liiga ilus selle mehe jaoks.

Mu meelest pole ta küll mingi iludus, kuidagi imelikud näojooned.

+10
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
piret005

Minu arust on ilus ja eriti ilus on tema keha. Kaunis treenitud naine.

+16
-8
Please wait...

Postitas:
Alfa

A Mihkel on mingi tohutu iludus v? Või on ta mingi tohutu talent?

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Nustik

Kas peab olema või?

Et kui on treenitud kehaga naine, siis mees olgu kõrval kaunidus ise või vähemalt tohutu talent? Mingi seadus selline või? Kelle sa sellele Polinale siis õrvale valiksid näiteks Eestist?

+7
-11
Please wait...

Postitas:
mng pojaga

Esiteks neil päris suur vanusevahe, naine ju puhta laps, võiks alles esimese lapse saada. Nüüd küps naine.

Naljakad need õnnelikud lahutused, poolt juttu usud- ikka oled petta saanud. Või milleks selline pressikas, kas nad on kuidagi olulised, või riiklikult tähtsad või miljonärid. Tavaline keskklassi pere, kes läheb lahku.

Näen kahjuks oma töös väga palju neid katkisi lapsi, kelle vanemad rõõmsalt teatavad lahutusest, rõõmsat ja helget pole seal midagi. Mitte kellegi jaoks. Lapsed katki ja hakkab see muster jälle otsast peale, need lapsed on ju ka ise tulevikus õnnetud oma suhetes.

+35
-5
Please wait...

Postitas:
Alfa

Kas peab olema või?

Et kui on treenitud kehaga naine, siis mees olgu kõrval kaunidus ise või vähemalt tohutu talent? Mingi seadus selline või? Kelle sa sellele Polinale siis õrvale valiksid näiteks Eestist?

Mina valin ainult enda kõrvale. Teised valigu ise, nagu heaks arvavad.  Vastasin sellele käole, kes pidas naist imelikuks näojoonte pärast.  Mehe näojooned ka justkui ei ole mitte kõige õnnestunumad – minu arvamus. Talent muusikuna – samuti mitte kõige säravam – minu arvamus.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Nustik

Kas peab olema või?

Mina valin ainult enda kõrvale. Teised valigu ise, nagu heaks arvavad. Vastasin sellele käole, kes pidas naist imelikuks näojoonte pärast. Mehe näojooned ka justkui ei ole mitte kõige õnnestunumad – minu arvamus. Talent muusikuna – samuti mitte kõige säravam – minu arvamus.

Minu meelest on nad välimuselt üsna võrdsed, aga keegi siin ütles, et liiga ilus naine sellele mehele.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
piret005

Minu meelest on nad välimuselt üsna võrdsed, aga keegi siin ütles, et liiga ilus naine sellele mehele.

Minu arvamus on, et ei ole, naine on tunduvalt noorem ja ilusam kui see mees.  Kui välismaal sellist paari vaataks, siis on kohe näha, et Ida-Euroopa.

+9
-16
Please wait...

Postitas:
Nustik

Minu arvamus on, et ei ole, naine on tunduvalt ilusam kui see mees.

Sa juba ütlesid seda.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
piret005

Sa juba ütlesid seda.

Sa juba ka ütlesid, et sinu arust on see naine kole ja imelike näojoontega. Kohe päris mitu korda juba ütlesid.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Nustik

Sa juba ütlesid seda.

Sa juba ka ütlesid, et sinu arust on see naine kole ja imelike näojoontega. Kohe päris mitu korda juba ütlesid.

Ja sinu arvamusele vastu vaielda pole lubatud?

PS! Ei öelnud, et on kole. Ära mõtle asju välja.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Egas need suured vanusevahed ei taha pikas plaanis toimida. Naised saavad 30+, kus nad on ise ka juba ühte ja teist saavutamas ja avastavad, et iseseisvalt oleks elu lahedam.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
ttriinu

30-aastane naine on alles oma naiseelu alguses, samas 45-aastase mehe soovid on tõenäoliselt hoopis midagi muud.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
pizipizi

Polina on kaunis ja sümpaatse olekuga naine.

+7
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mihkel Polina