Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mihkel Polina

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Teema: Mihkel Polina

Postitas:
pizipizi

30-aastane naine on alles oma naiseelu alguses, samas 45-aastase mehe soovid on tõenäoliselt hoopis midagi muud.

Vastab tõele, sain 30 ja justkui mõistus tuli koju, oleks nagu eelnevalt nii valesti elanud ja nüüd tahaks kõike ISE õigesti teha.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
alexxx

Või milleks selline pressikas, kas nad on kuidagi olulised, või riiklikult tähtsad või miljonärid. Tavaline keskklassi pere, kes läheb lahku.

Nad on avaliku elu tegelased. Selline teadaanne on minu arust väga mõistlik, et ära hoida igasuguseid pahatahtlikke ja muidu ebameeldivaid sahinaid, mis kollases ajakirjanduses levima kipuvad. Nüüd on nemad oma sõna öelnud ja rohkem nad seda teemat kommenteerima ei pea.

Ma satun vahel facebookis mõne artikli kommentaare lugema. Põhiline on ikka see, et “kes see veel on?” ja “hull asi, iga päev keegi sünnitab/lahutab/sureb, miks seda vaja kõigile kuulutada on?”. Nii nõme.

+21
-11
Please wait...

Postitas:
Triin265

Nad on avaliku elu tegelased. Selline teadaanne on minu arust väga mõistlik, et ära hoida igasuguseid pahatahtlikke ja muidu ebameeldivaid sahinaid, mis kollases ajakirjanduses levima kipuvad. Nüüd on nemad oma sõna öelnud ja rohkem nad seda teemat kommenteerima ei pea. Ma satun vahel facebookis mõne artikli kommentaare lugema. Põhiline on ikka see, et “kes see veel on?” ja “hull asi, iga päev keegi sünnitab/lahutab/sureb, miks seda vaja kõigile kuulutada on?”. Nii nõme.

No nii avalikuelu tegelased nüüd ka ei ole, et peaksid selliseid samme oma elus avalikkusega jagama. Naine ei ole ju avalikkuse ees üldse tuntud rohkem kui läbi mehe. Oleks saanud ka rahulikult vaikselt lahku minna ja peale nende endi lähiringkonna poleks keegi seda märganudki või mingit huvi ilmutanud.

On ju palju tuntumaidki inimesi oma kooselusid/abielusid lõpetanud. Ja täiesti märkamatult. Madala profiili hoidmine teatud juhtudel on täitsa õige. Ja siinkohal ei mõtle ma vaid lahku minemist, vaid ka kokku hakkamist ja laste saamist. Elu ju näitab eredalt, et mida kõvema häälega oma suurest õnnest pasundatakse, seda tõenäolisemalt järgneb sellele mõni aeg hiljem hoopis teises toonis teadaanne. Mina nimetaksin seda oma õnne ärasõnumiseks.

Üldiselt olen nõus Kingoga, et sellised “me jätkame oma elu eraldi, kuid suures ja tohutus harmoonias ja tänutundes üksteise vastu” on lihtsalt nii nõmedad ja võltsid. Tõesti, reaalselt ei minda ju lahku suures harmoonias ja armastuses, vaid seal taga on igal juhul midagi negatiivset. Mõnel juhul kohe midagi väga negatiivset. Milleks siis sellist fassaadi etendada, millel pole tegelikkusega tõenäoliselt vähimatki pistmist?

Ja arvata, et kui sa ise valjuhäälselt oma “imelisest lahutusest” ei pasunda, siis jäävad võimalikud kuulujutud ja keelepeks olemata, on lihtsalt rumal.

+33
-8
Please wait...

Postitas:
Nustik

No nii avalikuelu tegelased nüüd ka ei ole, et peaksid selliseid samme oma elus avalikkusega jagama. Naine ei ole ju avalikkuse ees üldse tuntud rohkem kui läbi mehe. Oleks saanud ka rahulikult vaikselt lahku minna ja peale nende endi lähiringkonna poleks keegi seda märganudki või mingit huvi ilmutanud.

Ja kui ühte osapoolt kuskil kellegi teisega nähakse, siis läheb hullemaks aruteluks, kes keda petab ja kes on lauali läinud.

Pole NII AVALIKU elu tegelased? Sul on mingi mõõdupuu selle jaoks?

+16
-11
Please wait...

Postitas:
Triin265

Ja kui ühte osapoolt kuskil kellegi teisega nähakse, siis läheb hullemaks aruteluks, kes keda petab ja kes on lauali läinud.

Vahet ju pole! Kui tahetakse keelt peksta, siis tehakse seda nii ehk naa – kuulutad sa seda kõva häälega fb-s või ajakirjanduses või mitte. Sallerid ju tegid ka “ilusa” lahkuminemise avalduse. Hiljem on ikka klatšitud inetust vara jagamisest ja sellest, et mehel on nüüd palju noorem ja uuem… Mis tolku sellest ühisavaldusest siis oli? Ja ei usu mina, et neil oli tegelikult ka ilus ja üksteisest sügavalt lugupidav lahkuminek.

Pole NII AVALIKU elu tegelased? Sul on mingi mõõdupuu selle jaoks?

Sa tahad öelda, et sa teadsid varem (enne Matiiseniga abiellumist), kes on Polina?

Matiisen on küll tuntud, kuid ilmselt enamus inimesi ei pööraks peadki tema eraeluliste muudatuste peale, kui ta ise seda ajakirjanduses pidevalt ei kuulutaks.

+30
-2
Please wait...

Postitas:
Salamander93

Juba vanusevahet arvestades on selge, et seal mngit tulevikku pole. 10+ aastat vanemaid mehi vahtida võib teatud vanuses ahvatlev olla, kui hiljem lööb see vanusevahe eriti välja. Üks tahab veel pidu panna, teine rahulikult kell 21 magama minna. Lisaks veel Eesti meese keskmist eluiga arvestades, peab naine elu viimasel poolel päris pikalt üksi olema.

+15
-8
Please wait...

Postitas:
Triin265

Juba vanusevahet arvestades on selge, et seal mngit tulevikku pole. 10+ aastat vanemaid mehi vahtida võib teatud vanuses ahvatlev olla, kui hiljem lööb see vanusevahe eriti välja. Üks tahab veel pidu panna, teine rahulikult kell 21 magama minna. Lisaks veel Eesti meese keskmist eluiga arvestades, peab naine elu viimasel poolel päris pikalt üksi olema.

Kuidas saab noore naise jaoks palju vanem mees ahvatlev olla? Ei ole ju!

+3
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
xxxxx

Natuke ei tahaks nõustuda. Minu arust 20 vs 35 on palju suurem vanusevahe kui 35 ja 50.  Et 35-ne järsku avastab, et tahab kõvasti pidu panna?Ja miks ei võiks 50-ne tahta vitaalne olla.

+8
-8
Please wait...

Postitas:
Nustik

Natuke ei tahaks nõustuda. Minu arust 20 vs 35 on palju suurem vanusevahe kui 35 ja 50. Et 35-ne järsku avastab, et tahab kõvasti pidu panna?Ja miks ei võiks 50-ne tahta vitaalne olla.

20-aastaselt on on ju hea saada majanduslikult heal järjel elukaaslane, et sealt kõrvalt vaikselt oma asja ajada ja elus sisse seada. 35-aastaselt avastad, et elad vanamehega, miks mitte ta noorema vastu välja vahetada.

Kusjuures see tundub olevad just noorte vene naiste hulgas väga populaarne. Töötasin noorena klienditeenindajana populaarses ajaveetmiskohas ning meil käis väga palju edukaid välismaa mehi seal ning oi kuidas noored ülesvuhvitud vene neiud nende ümber kiibitsesid, kekutasid ning õpetasid neile venekeelseid sõnu eesti keele pähe. Mõnel õnnestus mees endale saada ka. PS! See lõik ei vihja mitte mingil moel Polinale, lihtsalt seostus selle aruteluga.

+21
-7
Please wait...

Postitas:
jarv

Natuke ei tahaks nõustuda. Minu arust 20 vs 35 on palju suurem vanusevahe kui 35 ja 50.  Et 35-ne järsku avastab, et tahab kõvasti pidu panna?Ja miks ei võiks 50-ne tahta vitaalne olla.

Jah, selline 35 aastane tõesti avastab, et tahab järsku kõvasti pidu panna, kes on verinoorelt vana mehe kaaslaseks läinud ja oma 20ndad veetnud ainult ühes koduperenaise elurütmis.

On suur vahe, kas alles kokku saavad 35a ja 50a (ja 35a on enne vallaline olnud) või oma 15a suhte lõpetavad 35a ja 50a (sellisel juhul on 35a hoopis teises meeleseisundis ja eluetapis võrreldes varem vallalist elu elanud eakaaslastega).

+13
-2
Please wait...

Postitas:
taivopalm

20-aastaselt on on ju hea saada majanduslikult heal järjel elukaaslane, et sealt kõrvalt vaikselt oma asja ajada ja elus sisse seada. 35-aastaselt avastad, et elad vanamehega, miks mitte ta noorema vastu välja vahetada.

Olen päri. Polina oli abielludes 20, täna 31. Mihkel oli abielludes 34, täna 45. Ilmselt Polina tahtis veel elus muud kogeda.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

Ma tundsin, et midagi on mäda juba mitmed kuud tagasi ehk hetkest mil nägin instas nende perepilti. Mihkel oli sel fotol kohutavalt kõhnaks jäänud. Millest aimdus stressi.

Muidugi ka see, et laps paneb abielu proovile jne jutt, enne lapsi õitseme me kõik. Ei tea.

Ja Kingost, ma saan aru, et ta oli paari panija, kas lahutaja oli siis ka?

Peaasi, et Mihkel kosub nüüd. Ja tõesti, me kõik teadsime ja teame ka edasi, kes on Mihkel Mattiisen. Poliina liigub arvatavasti sama teed kuhu läksid Katarina Padar jt. Sinna ajaloo…

+15
-6
Please wait...

Postitas:
malle1

Nad on avaliku elu tegelased. Selline teadaanne on minu arust väga mõistlik, et ära hoida igasuguseid pahatahtlikke ja muidu ebameeldivaid sahinaid, mis kollases ajakirjanduses levima kipuvad. Nüüd on nemad oma sõna öelnud ja rohkem nad seda teemat kommenteerima ei pea. Ma satun vahel facebookis mõne artikli kommentaare lugema. Põhiline on ikka see, et “kes see veel on?” ja “hull asi, iga päev keegi sünnitab/lahutab/sureb, miks seda vaja kõigile kuulutada on?”. Nii nõme.

On ju palju tuntumaidki inimesi oma kooselusid/abielusid lõpetanud. Ja täiesti märkamatult. Madala profiili hoidmine teatud juhtudel on täitsa õige. Ja siinkohal ei mõtle ma vaid lahku minemist, vaid ka kokku hakkamist ja laste saamist. Elu ju näitab eredalt, et mida kõvema häälega oma suurest õnnest pasundatakse, seda tõenäolisemalt järgneb sellele mõni aeg hiljem hoopis teises toonis teadaanne. Mina nimetaksin seda oma õnne ärasõnumiseks.

Üldiselt olen nõus Kingoga, et sellised “me jätkame oma elu eraldi, kuid suures ja tohutus harmoonias ja tänutundes üksteise vastu” on lihtsalt nii nõmedad ja võltsid. Tõesti, reaalselt ei minda ju lahku suures harmoonias ja armastuses, vaid seal taga on igal juhul midagi negatiivset. Mõnel juhul kohe midagi väga negatiivset. Milleks siis sellist fassaadi etendada, millel pole tegelikkusega tõenäoliselt vähimatki pistmist?

Ja arvata, et kui sa ise valjuhäälselt oma “imelisest lahutusest” ei pasunda, siis jäävad võimalikud kuulujutud ja keelepeks olemata, on lihtsalt rumal.

Mina saan küll aru sellistest avaldustest, olles ise lahutuse läbi teinud. Mina jätsin pärast lahutust mehe perekonnanime alles, sest ei tahtnud lahutusele tähelepanu juhtida. Põdesin, et mida tööl mõeldakse, kõik facebooki kontaktid saavad ju teada. Lähimad sõbrad ja sugulased muidugi teadsid, aga sotsiaalmeediast korjasin ainult mehe pildid ära. Lapsi meil polnud. Hiljem tekkis aga mitu tobedat olukorda, kus vanad tuttavad, keda polnud ammu näinud, arvasid, et olen ikka abielus, arvati, et mu laste isa on eksmees, kuigi olin juba pikalt olnud uues suhtes.
Tagantjärele on väga tobe mõelda nende hirmude peale, et äkki hakatakse taga rääkima. Kui kohe teada ei saada, siis räägitakse hiljem ja lisaks tekivad igasugused kuulujutud, kui nähakse kumbagi uue inimesega.

+15
-5
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Kümme aastat Terjega, sama palju umbes Polinaga. Terjest läks lahku uue ilmnemisel ja ka siis võttis kaalust 15 kg alla. Eks näis.

+10
0
Please wait...

Postitas:
ilutegija

Loomulikult ei juhtu see üleöö, miks sa ometi seda arvad. Aga müts maha kõigi ees, kes vinduva abielu julgevad lõpetada.

Vastupidi! Müts maha nende ees, kes oskavad vinduma läinud suhte uuesti lõkkele puhuda. Mitte ei torma kohe lahutama, kui nats igav hakkab.

issand! äkki on nad seda juba proovinud? võibolla isegi korduval?

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

Lisan, lahkuminek ei ole häbiasi. Ilmaelgelt pingutati, aga ei suudetud enam. Ja nii võikski kirjutada, püüdsime aga ei suutnud enam üksteise nägugi näha.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
mirjem

Täiesti suva, mis võõrad täisealised isikud teevad. Uudist siiski märkasin, kuna Polina on mulle oma iluga silma jäänud. Mind tegi nõutuks hoopis see, et nii ajakirjanduses kui ka perekoolis tsiteeritakse silmnähtavalt poolemeelse isiku arvamust abielu lahutamise kohta. Samas, poolemeelne isik ise on kindlasti selle üle rõõmus.

+6
-9
Please wait...
Postitas:
krissukaks

Vanamees nii lössi ära vajunud, arusaadav, et piff tahab uut mudelit.

Kes sul see vanamees on? Mingid 20 aastased tibinad arvavad, et nad jäävad ise alati 20-seks. Jah, mõistuse poolest ilmselt see nii ongi.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
tartlane88

Mina vaatasin seda artiklit ja mõtlesin samamoodi kohe, et naine on oluliselt ilusam kui mees. Ja ses suhtes kokkusobimatu paar. Mulle pole see Mattisen välimuselt kunagi meeldinud, no ei ole kena mees. Aga Polina see-eest on väga ilus naine. Vast leiab endale võrdväärse kaaslase. Kena, noore ja sportliku. 45a mees ongi vanamees nii heas vormis ja särava 31a naise kõrval.

+3
-26
Please wait...

Postitas:
Wanda

Loomulikult ei juhtu see üleöö, miks sa ometi seda arvad. Aga müts maha kõigi ees, kes vinduva abielu julgevad lõpetada.

Vastupidi! Müts maha nende ees, kes oskavad vinduma läinud suhte uuesti lõkkele puhuda. Mitte ei torma kohe lahutama, kui nats igav hakkab.

issand! äkki on nad seda juba proovinud? võibolla isegi korduval?

No ehk ongi proovinud? Mina ei andnud hinnangut konkreetsele paariile. Vastasin tsitaadile, mis ülistas neid, kes otsustavad lahku minna, kui koos enam ei viitsi. Mina küll tausta teadmata kõikide lahutajate ees mütsi maha ei võta. Konkreetse kommenteerija jutust aimdub, et väga tublid on need, kes iga (tühise?) raskuse peale kaabut kergitavad ja edasi astuvad. Mu meelest ei ole see küll asi, millest eeskuju võtta.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Wanda

20-aastaselt on on ju hea saada majanduslikult heal järjel elukaaslane, et sealt kõrvalt vaikselt oma asja ajada ja elus sisse seada. 35-aastaselt avastad, et elad vanamehega, miks mitte ta noorema vastu välja vahetada. Kusjuures see tundub olevad just noorte vene naiste hulgas väga populaarne. Töötasin noorena klienditeenindajana populaarses ajaveetmiskohas ning meil käis väga palju edukaid välismaa mehi seal ning oi kuidas noored ülesvuhvitud vene neiud nende ümber kiibitsesid, kekutasid ning õpetasid neile venekeelseid sõnu eesti keele pähe. Mõnel õnnestus mees endale saada ka. PS! See lõik ei vihja mitte mingil moel Polinale, lihtsalt seostus selle aruteluga.

Jube mõtteviis!

+2
-3
Please wait...

Postitas:
apunane

Mina vaatasin seda artiklit ja mõtlesin samamoodi kohe, et naine on oluliselt ilusam kui mees. Ja ses suhtes kokkusobimatu paar. Mulle pole see Mattisen välimuselt kunagi meeldinud, no ei ole kena mees. Aga Polina see-eest on väga ilus naine. Vast leiab endale võrdväärse kaaslase. Kena, noore ja sportliku. 45a mees ongi vanamees nii heas vormis ja särava 31a naise kõrval.

Üks lollakamaid kommentaare üldse. Mihkel kindlasti valis ise endale näo, nagu sa isegi? Teiseks, 11 aastat kõlbas kaunil Polinal sellise oluliselt koledama mehega koos elada ja lapski saada…?
Sa oled nii loll, et paha hakkab. 🤮

+21
-7
Please wait...

Postitas:
xxxxx

Mina nagu ei sellest aru, et 20-aastased nn juba alguses nn iseteadliku nn karjäärivaliku teevad a la rikka mehe leida, kes neid 35-ni välja veab. Minu arust nad nagu rohkem lapsed, kes valiksid pigem nunnu rahatu eakaaslase kui rikka vanamehe

Pigem ikka on vanemad naisterahvad, kes esimese mitme don juaniga juba lahku läinud ja otsivad nn rahulikku(loe rikast) turvasadamat, et oskavad lugeda, mitu firmat või korterit on mehel.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Triin265

Mina nagu ei sellest aru, et 20-aastased nn juba alguses nn iseteadliku nn karjäärivaliku teevad a la rikka mehe leida, kes neid 35-ni välja veab. Minu arust nad nagu rohkem lapsed, kes valiksid pigem nunnu rahatu eakaaslase kui rikka vanamehe

Sama mõte. Mina 20-aastasena ei tulnud selle pealegi, et mu mees võiks olla mingi vana, rikas rahaboss, kellel tõuseb ainult noore liha peale. Ainult eakaaslased tulid mul silmarõõmudena kõne alla.

Selle eest aga mitu isikut laidavad mind, et minu arvates ei olegi vana mees noore tüdruku jaoks ahvatlev valik. Mu meelest on sellise suure vanusevahe, rahalise positsiooni ning elukogemuse erinevusega suhted väga ebameeldivad ja tasakaalust väljas. Kumbki pool on eelkõige millegi muu peal väljas kui seda on siiras armastus.

NB! ei pea silmas praegu kõnealust paari, vaid viitan oma viimatisele kommentaarile, kus sain hulga laitust, sest julgesin öelda, et üldiselt siiski ei ole vanad mehed noortele naistele ahvatlevad. Ilmselt pidas too kommenteerija silmas siiski seda, et vana mehe rahakott on naistele ahvatlev, mitte mees ise.

+9
-11
Please wait...
Postitas:
tartlane88

Üks lollakamaid kommentaare üldse. Mihkel kindlasti valis ise endale näo, nagu sa isegi? Teiseks, 11 aastat kõlbas kaunil Polinal sellise oluliselt koledama mehega koos elada ja lapski saada…?

Sa oled nii loll, et paha hakkab. 🤮

Muidugi ei vali keegi endale ise välimust. Mis see asjasse puutub? Loodus on õnnistanud kena välimusega inimesi. Näiteks Polinat.  Ei tea, miks siin midagi lollusega seostad. Vastupidi. Ka uuringute järgi on leitud, et üldiselt on paaris atraktiivsuselt sarnasel tasemel inimesed. Omajagu on paare, kus naine võib olla märksa kenam, aga see ikka haruldane kooslus, et inetu naine ja kena mees.

Sa ise oled pigem rumal, kui esimest korda avastad nagu Ameerikat, et naised saavad endast oluliselt koledamate meestega lapsi. Täiesti tavaline. Nagu see oleks uudne info, et naistele pole väline külg niivõrd oluline, rohkem staatus, rahakott ja isiksus.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

Polina oli tõesti väga kaunis, aga minu silmis on ta nii totaalselt näost muutunud vahepealse ajaga mil neist ei kirjutatud, et ma ei saa aru, mis juhtus. Ei tundnud ära fotol.

Tegemist on siiski ka koroonaaja lahkuminekuga, aeg mis muutis palju.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
bugmenot

Aga Polina see-eest on väga ilus naine. Vast leiab endale võrdväärse kaaslase. Kena, noore ja sportliku. 45a mees ongi vanamees nii heas vormis ja särava 31a naise kõrval.

Ära muretse-suurima tõenäosusega on just proua endale juba uue leidnud ja kõik need muud jutud lahku kasvamisest vmt on kõige puhtam möga.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
crissu25

Läbivana kõlab arvamus, et Polina tüdines vanast mehest. Nende vanuseid vaadates pakuks mina hoopis, et keskeakriisis mees võis veidralt käituma hakata tahtes end veel noorena tunda.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Alfa

Seda Polinat (st tema pilte) vaadates võib muidugi öelda, et ilu on vaataja silmades.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Nustik

Just jäi ette uudisnupuke Padarist ja Villmannist – kas teeme 10 aasta prognoosi?

0
-8
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 74 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mihkel Polina