Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mihkel Polina

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Mihkel Polina

Postitas:
k2oliis

Just jäi ette uudisnupuke Padarist ja Villmannist – kas teeme 10 aasta prognoosi?

Nii inetu kommentaar, proovi analüüsida, miks Sa kirjutasid nii? Ma näen sellise käitumise taga mingisugust negatiivset emotsiooni -kadedus (enda luhtas armastus), viha, kaastunne (nt kellegi eksist kahju) vms. Toon endast näite: jubekahju on Kardost ja olen tähele pannud, et seepärast suhtun kuidagi negatiivsemalt Malluka tegemistesse, kui varem. Kuna märkan seda külge endas, siis proovin seda ignoreerida, mis see õelutsemine ikka annab 🙂

+15
-2
Please wait...

Postitas:
tartlane88

Just jäi ette uudisnupuke Padarist ja Villmannist – kas teeme 10 aasta prognoosi?

Nii inetu kommentaar, proovi analüüsida, miks Sa kirjutasid nii? Ma näen sellise käitumise taga mingisugust negatiivset emotsiooni -kadedus (enda luhtas armastus), viha, kaastunne (nt kellegi eksist kahju) vms. Toon endast näite: jubekahju on Kardost ja olen tähele pannud, et seepärast suhtun kuidagi negatiivsemalt Malluka tegemistesse, kui varem. Kuna märkan seda külge endas, siis proovin seda ignoreerida, mis see õelutsemine ikka annab 🙂

Miks Kardost kahju peaks olema? Eriti nüüd enam? Vaata, kui positiivselt see lahkuminek talle mõjus ju. Oleks Malluga kokku jäänud, oleks ikka samamoodi mugavalt edasi virelenud. Polegi põhjust end liigutada. Jäi üksi, tuli lõpuks jalad kõhu alt välja võtta ja tegutsema hakata. Minu meelest see lahkuminek mõjus talle küll vaid hästi.Vanast seisvast veest ja tohutust mugavusstsoonist lõpuks  välja. Osad on sellised, et kui kindel kaaslane kõrvale, siis manduvad väga ära, ei olegi mingit motti end liigutada.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Miks Kardost kahju peaks olema? Eriti nüüd enam? Vaata, kui positiivselt see lahkuminek talle mõjus ju. Oleks Malluga kokku jäänud, oleks ikka samamoodi mugavalt edasi virelenud. Polegi põhjust end liigutada. Jäi üksi, tuli lõpuks jalad kõhu alt välja võtta ja tegutsema hakata. Minu meelest see lahkuminek mõjus talle küll vaid hästi.Vanast seisvast veest ja tohutust mugavusstsoonist lõpuks välja. Osad on sellised, et kui kindel kaaslane kõrvale, siis manduvad väga ära, ei olegi mingit motti end liigutada.

See oli alles 2 kuud tagasi, kui Mallukas parooli all kirjutas, kuidas Kardo põhimõtteliselt anub teda tagasi. Seega ei saa just ütelda, et see talle positiivselt mõjus, inimene ilmselt pole siiamaani sellest üle saanud.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
mimi20

See oli alles 2 kuud tagasi, kui Mallukas parooli all kirjutas, kuidas Kardo põhimõtteliselt anub teda tagasi. Seega ei saa just ütelda, et see talle positiivselt mõjus, inimene ilmselt pole siiamaani sellest üle saanud.

Malluka usaldusringis on “leke” tekkinud vä? 😀 Või saavad parooli all olevaid postitusi lugeda ka mingid die-hard fännid?

+12
0
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Ma olen aru saanud, et parooli all on need postitused, mis ei peaks lihtsalt googeldades välja tulema, aga mis siiski pole supersaladused.

Aga mul on jah kahju Kardost 😀 Veidi saan ka nendest aru, kes ütlevad, et olidki liiga mugavad juba ja mis see minu arvamus loeb, kui ühele osapoolele see abielu enam ei sobinud. Pigem ilmestasin seda, et negatiivsus kellegi suhtes tuleb ikkagi enda seest ja kui see ära tabada, siis endale mõnusam on proovida sellega tegeleda. Nii olengi Mallukat jälgides toimetanud ja pole juba eos nii halvustavalt meelestanud ennast tema suhtes. (Selle mõtte kirjutasin Padari suhtele suunatud veidrast ennustusmängust tulenevalt)

0
0
Please wait...

Postitas:
Simone2

Nõme küll, kui parooli saanud inimene usaldust kuritarvitab.

Inimlikult on samuti Kardost kahju, tundub hea mees ja suurepärane isa olevat. Aga ma saan nii hästi ka Mallukast aru. Nii ebaatraktiivne, kui mees mängib öösiti (või muul ajal) mingeid arvutimänge nagu poisike, laseb naisel üksinda suurte projektide eest vastutada, ämbrisse astuda ja ei ole eriliselt ambitsioonikas (olekski kodus naise kulul kui võimalik). Naine maksab samal ajal kinni kallid remondid, peab lapsi üleval ja tunneb rahaliselt ebanormaalselt suurt vastutust tuleviku nimel. Kuigi Kardo hoolitses suurepäraselt laste eest, tundub see siiski ebavõrdse panusena, sest mulle jäi mulje, et vastutust ta väga ei võtnud. Lasi Mallukal rahmeldada ning Mallukas ise ei osanud jalga õigel hetkel maha lüüa.

Mina naisena sellise mehega ka suhtes poleks, ükskõik kui tihti ta mulle jalamassaaži ja komplimente ka ei teeks. Suhtes peaks vastutamine ühine olema ja mehele peab saama toetuda ka edukas naine.

+8
-11
Please wait...

Postitas:
UunoR

Nõme küll, kui parooli saanud inimene usaldust kuritarvitab. Inimlikult on samuti Kardost kahju, tundub hea mees ja suurepärane isa olevat. Aga ma saan nii hästi ka Mallukast aru. Nii ebaatraktiivne, kui mees mängib öösiti (või muul ajal) mingeid arvutimänge nagu poisike, laseb naisel üksinda suurte projektide eest vastutada, ämbrisse astuda ja ei ole eriliselt ambitsioonikas (olekski kodus naise kulul kui võimalik). Naine maksab samal ajal kinni kallid remondid, peab lapsi üleval ja tunneb rahaliselt ebanormaalselt suurt vastutust tuleviku nimel. Kuigi Kardo hoolitses suurepäraselt laste eest, tundub see siiski ebavõrdse panusena, sest mulle jäi mulje, et vastutust ta väga ei võtnud. Lasi Mallukal rahmeldada ning Mallukas ise ei osanud jalga õigel hetkel maha lüüa. Mina naisena sellise mehega ka suhtes poleks, ükskõik kui tihti ta mulle jalamassaaži ja komplimente ka ei teeks. Suhtes peaks vastutamine ühine olema ja mehele peab saama toetuda ka edukas naine.

Samas on selliseid naisi küll ja küll, kes täpselt nii elavadki. Kõige eest vastutab mees, naine hoolitseb laste eest. Kuidas see siis ebavõrdsena ei tundu. Kui mõnes peres on teistpidi, siis on kohe ebavõrdne suhe ja peab sellise partneri välja viskama.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Simone2

Nõme küll, kui parooli saanud inimene usaldust kuritarvitab. Inimlikult on samuti Kardost kahju, tundub hea mees ja suurepärane isa olevat. Aga ma saan nii hästi ka Mallukast aru. Nii ebaatraktiivne, kui mees mängib öösiti (või muul ajal) mingeid arvutimänge nagu poisike, laseb naisel üksinda suurte projektide eest vastutada, ämbrisse astuda ja ei ole eriliselt ambitsioonikas (olekski kodus naise kulul kui võimalik). Naine maksab samal ajal kinni kallid remondid, peab lapsi üleval ja tunneb rahaliselt ebanormaalselt suurt vastutust tuleviku nimel. Kuigi Kardo hoolitses suurepäraselt laste eest, tundub see siiski ebavõrdse panusena, sest mulle jäi mulje, et vastutust ta väga ei võtnud. Lasi Mallukal rahmeldada ning Mallukas ise ei osanud jalga õigel hetkel maha lüüa. Mina naisena sellise mehega ka suhtes poleks, ükskõik kui tihti ta mulle jalamassaaži ja komplimente ka ei teeks. Suhtes peaks vastutamine ühine olema ja mehele peab saama toetuda ka edukas naine.

Samas on selliseid naisi küll ja küll, kes täpselt nii elavadki. Kõige eest vastutab mees, naine hoolitseb laste eest. Kuidas see siis ebavõrdsena ei tundu. Kui mõnes peres on teistpidi, siis on kohe ebavõrdne suhe ja peab sellise partneri välja viskama.

Ei vaidle vastu. Sellised naised tunduvad mulle isiklikult ka pehmelt öeldes abitud. Aga kui osapooltele nii sobib, siis on ju kõik hästi.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
kaegu121

Kui inimesed on seda koos otsustanud ja mõlemad on sellise elukorraldusega nõus, siis polegi ju probleemi. Kui aga üks pool ainuisikuliselt otsustab, et tema tööd teha ei viitsi ja jääb edaspidi koduseks, siis ajab teise poole ikka närvi küll.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Noh meil vist mitte veel nii levinud, aga mujal on ju päris palju 50+ naisi, kes omale noore silmarõõmu kolmandatest riikidest “hangivad”, kes midagi rohkemat  ei teegi, kui pikutab mobiiliga diivanil. Naised on rahul.

+1
0
Please wait...

Postitas:
piret005

Noh meil vist mitte veel nii levinud, aga mujal on ju päris palju 50+ naisi, kes omale noore silmarõõmu kolmandatest riikidest “hangivad”, kes midagi rohkemat ei teegi, kui pikutab mobiiliga diivanil. Naised on rahul.

Jaa, Soomest tean palju selliseid prouasid. Ja miks ka mitte. Milleks mingi vinguv õllekõht diivanil vedelemas, kui võib noore võtta. Palju ta siis ikka sööb.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
taivopalm

Noh meil vist mitte veel nii levinud, aga mujal on ju päris palju 50+ naisi, kes omale noore silmarõõmu kolmandatest riikidest “hangivad”, kes midagi rohkemat ei teegi, kui pikutab mobiiliga diivanil. Naised on rahul.

Kes rohkemat midagi ei tee ja pikutab diivani? :))) Vale arusaam. Sellel kolmandast riigist pärit silmarõõmul on püksis priske riist ja ta valmistab sellega 50+ naistele palju rõõmu. See on tema põhitöö.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
piret005

Kes rohkemat midagi ei tee ja pikutab diivani? :))) Vale arusaam. Sellel kolmandast riigist pärit silmarõõmul on püksis priske riist ja ta valmistab sellega 50+ naistele palju rõõmu. See on tema põhitöö.

Seda nagunii. Ega need keskealised mehed, kes noori naisi ülevalpidamisele võtavad, seda ka muul põhjusel ei tee.

+7
0
Please wait...

Postitas:
enelil

Aga mis juhtus Sven Nuumi (Boostyourself ja Nullist asutaja) ning Gracefitiga? Nemad ju alles eelmine suvi Mykonosel kihlusid. Tegid ka avalduse…

0
-4
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mihkel Polina