Esileht Pereelu ja suhted mihkel raua tõmblused- kas pärilikud?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: mihkel raua tõmblused- kas pärilikud?

Postitas:

huvitav, kas see isa tõmblemine võiks olla geneetiline ja lapsed ka hakkavad niimoodi nõmedalt nägu viltu kiskuma?
mina näiteks ei julgeks sellise mehega lapsi teha, olgu see mees kui tark tahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

aga kas sinu hirmud on geneetilised?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 17:25; 25.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on tunne, et tal on see noorusaja hullumeelse elu mälestus/tulemus, vanem vend ju ei tõmble, ema ka mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/lisad/ravi/ph/90lapseea_ph.htm#F95_Tikid

Arst ei ole ja kellelegi diagnoosi ei määra aga tundub, et need on tikid, mis seda liigutust põhjustavad. Tikid esinevad ka täiskasvanutel, see ei ole ainult laste ja noorukiea probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas see isa tõmblemine võiks olla geneetiline ja lapsed ka hakkavad niimoodi nõmedalt nägu viltu kiskuma?
mina näiteks ei julgeks sellise mehega lapsi teha, olgu see mees kui tark tahes.

Mis paneb sind arvama, et sul on mingigi võimalus Mihkel Rauaga “lapsi teha”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on tikkidega, tahtmatute liigutustega, ta ei tee seda teadlikult. Minu lapsel on ka tikid, mitte kellegil mehe ega minu suguvõsas tikke ei ole olnud.

Ma soovitaksin enne mõelda veidi ja uurida, kui hakata midagi niimoodi lahmima ja halvustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kägu kirjutas:huvitav, kas see isa tõmblemine võiks olla geneetiline ja lapsed ka hakkavad niimoodi nõmedalt nägu viltu kiskuma?
mina näiteks ei julgeks sellise mehega lapsi teha, olgu see mees kui tark tahes.

Mis paneb sind arvama, et sul on mingigi võimalus Mihkel Rauaga “lapsi teha”?

Minul tekkis hoopis see küsimus, et millest ettekujutus, et M. Raud on “tark”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 17:25; 25.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis hoopis see küsimus, et millest ettekujutus, et M. Raud on “tark”?

Ega ta rumal mees ka ei paista olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Minul tekkis hoopis see küsimus, et millest ettekujutus, et M. Raud on “tark”?

Ega ta rumal mees ka ei paista olevat.

See tõepoolest lihtsalt “paistab” nii, sest ta on kohutavalt enesekindel – mina ütlen, kuidas on, teised näksigu muru, minust erinevat arvamust ei tohi olla.
Seda patroneerivat käitumist aetakse tihti tarkusega segi. Osadele inimestele meeldib uskuda, et on olemas keegi kes teab ja ütleb, kuidas peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Närvisüsteemi on kahjustanud alkohol.

Kahtlemata on MR paljulugenud ning avara silmaringiga mees. Enesekindlus pole patt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga perekooli seadust järgi on tema naine klammardunud isik, kes ei lase mehel vaba olla ja ahistab voodis ja muidu laste saamisega, liiga kiiresti. Mehel on pärisnaise ikkes väga paha elu, aga ta võitleb siiski ja püüdleb- õige armastuse poole, sest seda perekonnas ei olevat.

Püha jumal, milliseid seeni sina keset kena esmaspäevast päeva sööd? Või panid kogemata mingi teise teema kommentaari siia? Või arvad tõemeeli, et need tõmblused on naise klammerdumisest?

Tõmbluste põhjuse osas on muidugi 13.00 käol õigus.
Lapsepõlves Mihklil mingeid tikke polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõmbluste põhjuse osas on muidugi 13.00 käol õigus.
Lapsepõlves Mihklil mingeid tikke polnud.

Mängufilmis “Keskpäev”, kus Mihkel Raud mängib Riho rollis, on küll juba näha, kuidas noore Mihkli keeleots pidevalt üle huulte vilksab või siis käib seesama keeleots niisama risti suus. Miimikat on ka teistest lastest oluliselt rohkem. Eks see ta eripära on ja juba ammu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinkohal tuleb teemaks inimeste sallivus. Pea igal inimesel on tervisega mingi mure. Osadel inimestel valu paistab välja, osadel mitte. Ühel päeval on tuntud näitleja ratastoolis ja siis öeldakse, et ärgu tulgu enam lavale, et ei ole ilus vaadata. Kas nii või?
Ühe hetkega võib meie igaühe elu muutuda!! Natuke rohkem mõistmist ja sallivust!
Tunnen Eestis üht meest, kellel on väga tugevad tikid. Oma kodukohas on ta armastatud kultuuritöötaja. Tõeliselt tore mees! Ma usun, et mitte keegi ei pane seda tähele, et ta silmad tõmblevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Aga perekooli seadust järgi on tema naine klammardunud isik, kes ei lase mehel vaba olla ja ahistab voodis ja muidu laste saamisega, liiga kiiresti. Mehel on pärisnaise ikkes väga paha elu, aga ta võitleb siiski ja püüdleb- õige armastuse poole, sest seda perekonnas ei olevat.<p sab=”389″>

<p sab=”390″>Püha jumal, milliseid seeni sina keset kena esmaspäevast päeva sööd? Või panid kogemata mingi teise teema kommentaari siia? Või arvad tõemeeli, et need tõmblused on naise klammerdumisest?

<p sab=”391″>Tõmbluste põhjuse osas on muidugi 13.00 käol õigus.<br sab=”392″>
Lapsepõlves Mihklil mingeid tikke polnud.

Loe Aino Perviku mälestusi, saad teada, et olid küll. Ja ise paistad ka targem välja, kui ei lahmi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan küll, et tikid. Paljudel täiskasvanutel tean neid olevat. Oma peres on ka mitmel inimesel. Vo on nii mõnelgi käol ka, aga ta ise ei tea. See ei pea olema just näo tõmblus või silmade kramplik pilgutus, võib olla mõni kummaline liigutus, kasvõi sage õla kehitus, ninaga sissepoole tõmbamine, köhatused, sõrmesirutused, jalalaba kõigutamised-väristamised jne jne. Lihtsalt Mihkel Raual on selline silmatorkavam variant. Ja mõned tõesti kasvavad tikidest välja, aga paljudel jäävadki. Laste puhul on oluline mitte liigset tähelepanu pöörata neile, ammugi mitte keelata (ära köhata kogu aeg! ära näri huult kogu aeg!). Vastupidine efekt, muutub hoopis tihedamaks see tikitamine. Muide, tikid nö muudavad kohta ja tegevust, olen seda ka ühe oma lähedase peal näinud. Algul sundkõhatused, siis silmade pilgutamised, siis käte mudimine jne.

http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/lisad/ravi/ph/90lapseea_ph.htm#F95_Tikid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:Aga perekooli seadust järgi on tema naine klammardunud isik, kes ei lase mehel vaba olla ja ahistab voodis ja muidu laste saamisega, liiga kiiresti. Mehel on pärisnaise ikkes väga paha elu, aga ta võitleb siiski ja püüdleb- õige armastuse poole, sest seda perekonnas ei olevat.<p sab=”389″>

<p sab=”390″>Püha jumal, milliseid seeni sina keset kena esmaspäevast päeva sööd? Või panid kogemata mingi teise teema kommentaari siia? Või arvad tõemeeli, et need tõmblused on naise klammerdumisest?

<p sab=”391″>Tõmbluste põhjuse osas on muidugi 13.00 käol õigus.<br sab=”392″>
Lapsepõlves Mihklil mingeid tikke polnud.

Loe Aino Perviku mälestusi, saad teada, et olid küll. Ja ise paistad ka targem välja, kui ei lahmi.

Oot, kas tal on mälestused avaldatud? Millise pealkirja all?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kombeks tukka silme eest peanõksakaga “minema visata”. Tukka, mida mul pole juba vähemalt kakskümmend aastat… Võimalik, et tukaviskamine pole mul tingitud tuka kunagisest olemasolust, vaid et ma olen seda liigutust teinud terve elu, lihtsalt niisama, motoorse tikina. Kes teab?
Tobe komme, kuid ametit ma siiski selle kombe pärast vahetama ei kipuks, kuigi ka mind näevad paljud inimesed ja ma võin ju kedagi kogemata häirida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Minul tekkis hoopis see küsimus, et millest ettekujutus, et M. Raud on “tark”?

Ega ta rumal mees ka ei paista olevat.

See tõepoolest lihtsalt “paistab” nii, sest ta on kohutavalt enesekindel – mina ütlen, kuidas on, teised näksigu muru, minust erinevat arvamust ei tohi olla.
Seda patroneerivat käitumist aetakse tihti tarkusega segi. Osadele inimestele meeldib uskuda, et on olemas keegi kes teab ja ütleb, kuidas peab.

see, mida sa ekraanil näed ja siin kirjeldad on roll, mitte inimene ise. mulle see ka eriti ei meeldi.
samas, mina ei tea, milline on mihkel raud inimesena. intervjuude järgi tundub huvitav ja laia silmaringiga.
kas sina tunned ja tead mihkel rauda ka niiöelda otse?

põnev oleks teda näha-kuulda näiteks joonas hellerma külalisena plekktrummis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga perekooli seadust järgi on tema naine klammardunud isik, kes ei lase mehel vaba olla ja ahistab voodis ja muidu laste saamisega, liiga kiiresti. Mehel on pärisnaise ikkes väga paha elu, aga ta võitleb siiski ja püüdleb- õige armastuse poole, sest seda perekonnas ei olevat.

No ta on ju ikka ka välja rabelnud sest pärisnaise ikkest ka. Iseasi, et astus jälle samma ämbrisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mihkel ikka teab, et sa temaga last plaanid saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tikid on päritavad ehk esinevad perekondades, niiet kahju küll, aga Mihkel Rauaga lapsesaamist sulle ei soovitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted mihkel raua tõmblused- kas pärilikud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.