Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: ,

Postitas:
Kägu
+21
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa täiega… mul suurest šokist siiani käed värisevad

+39
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://elu.ohtuleht.ee/972064/lahus-liina-ja-mihkel-raud-elus-ei-lahe-alati-nii-nagu-oled-lootnud

See tuli nüüd küll totaalselt uskumatu uudisena. Sobisid nii hästi.

Kas sa tundsid neid lähemalt? Ajakirjanduses on kõik paarid ilusad ja täpselt nii kokkusobivad kui ajakirjanik ja pilditegijad suudavad neid kujutada. Pead neid väga lähedalt tundma, et nii väita. Milles nende sobimine seisnes?

+18
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul lapsi pole, aga öelge, miks nii sageli selgub kooselu võimatus peale lapse või laste sündi? Mis iseloomujooned need siis välja löövad? Mida paarid lapse sündi üle ei ela? Ja asi pole vanusevahes või nooruses. Juhtub sama ka peaaegu keskealistega, kes lapse saavad.

Väsimus. Tunne, et su elu on röövitud, alati tundub, et teed kõike rohkem kui teine pool. Mees süüdistab naist, et istub kodus ja “midagi ei tee”, naine süüdistab meest hoolimatuses ja väheses kodus viibimises, kus ka raha pole vaatamata rügamisele kunagi piisavalt. Mõlemad muutuvad vastastikku vastikuks ja leitakse, et üksi või ainult lastega on lihtsam.

+50
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ja leitakse, et üksi või ainult lastega on lihtsam.

… kuigi tegelikult ei ole ning varsti peale lahutust sellest ka aru saadakse.

+20
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väsimus. Tunne, et su elu on röövitud, alati tundub, et teed kõike rohkem kui teine pool. Mees süüdistab naist, et istub kodus ja “midagi ei tee”, naine süüdistab meest hoolimatuses ja väheses kodus viibimises, kus ka raha pole vaatamata rügamisele kunagi piisavalt. Mõlemad muutuvad vastastikku vastikuks ja leitakse, et üksi või ainult lastega on lihtsam.

OMG jaaaa! Väga hästi panid selle sõnadesse.

+23
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul lapsi pole, aga öelge, miks nii sageli selgub kooselu võimatus peale lapse või laste sündi? Mis iseloomujooned need siis välja löövad? Mida paarid lapse sündi üle ei ela? Ja asi pole vanusevahes või nooruses. Juhtub sama ka peaaegu keskealistega, kes lapse saavad.

Sest kaasaegne elukäsitlus kultiveerib sellist ellusuhtumist, et kõik peab olema kogu aeg hästi. Et kui on raske või keeruline, siis pole enam õige asi. Seetõttu ei oska ega taha inimesed enam pingutada, iga väiksemgi probleem tundub maailmalõpuna. Ja kui 24h roosamannat ei ole, siis arvatakse, et tuleb lahku minna, sest ju siis ei sobi. Tegelikult on suhe täpselt nagu lilleaed – kui ei hoolitse, siis kasvab kurguni umbrohtu täis ja keegi ei taha oma jalga sinna tõsta. Inimesed vaatavad siis teise õue, et oi, siin on nii ilus, ma tulen parem siia või ostan selle ära. Ja ei tule selle peale, et selle ilu taga on igapäevane töö ja pidev pingutamine selle tulemuse nimel.

+61
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks üldse siis lapsi saada…?

+3
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks üldse siis lapsi saada…?

Saadakse, sest enne ei tea või ei usu, et see sinuga juhtub.

+15
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on ikka palju lihtsam, seda ei peeta ainult sobivaks tunnistada.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul ükskõik, siiralt, täiskasvanud inimeste omavaheline asi. Mihkel Raud on küll enam-vähem omainimene alates juba Keskpäeva filmist, naisest ei tea ma aga muud, kui seda, et ta kunagi mängis sarjas Kodu keset linna. loodan, et tal vähemalt eriala on, praegu oleks vaja.
igal juhul, minu arvates on nii, et avalikkuses lasevad endast kirjutada ja õnneliku paarina näidata need, kellel on probleeme. ja nemad on ennast näidanud oi, kui palju. minu arvates see näitab midagi. ma ise tunnen ka, et nendel aegadel, kui mul on kõik hästi, ei tule absoluutselt pähe ka seda kellelegi eksponeerima hakata. kui aga on halvasti ja tunnen ennast ebakindlana, siis küll ei soovi, et teised sellest teada saaksid ja püüan n.ö esineda.

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul ükskõik, siiralt, täiskasvanud inimeste omavaheline asi. Mihkel Raud on küll enam-vähem omainimene alates juba Keskpäeva filmist, naisest ei tea ma aga muud, kui seda, et ta kunagi mängis sarjas Kodu keset linna. loodan, et tal vähemalt eriala on, praegu oleks vaja.

igal juhul, minu arvates on nii, et avalikkuses lasevad endast kirjutada ja õnneliku paarina näidata need, kellel on probleeme. ja nemad on ennast näidanud oi, kui palju. minu arvates see näitab midagi. ma ise tunnen ka, et nendel aegadel, kui mul on kõik hästi, ei tule absoluutselt pähe ka seda kellelegi eksponeerima hakata. kui aga on halvasti ja tunnen ennast ebakindlana, siis küll ei soovi, et teised sellest teada saaksid ja püüan n.ö esineda.

Ei mänginud Kodu keset linna, vaid Ühikarottides, koos Lauri Pedajaga.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mänginud Kodu keset linna, vaid Ühikarottides, koos Lauri Pedajaga.

Kindlasti mängis, googeldades leiad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liina on juuksur, ja veel väga hea

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust oli neil suurim ohu märk see, kui Mihkel ütles, et ta kardab emotsionaalset lähedust ja ei suuda seda saavutada. Teine asi on muidugi kahe lapse järjestikune sünd üsna suhte alguses, mis paneb ka tugevad paarid proovile. Kolmandaks muidugi vanusevahe, 20 a vanusevahe korral on lahkumineku tõenäosus 95% mingi uuringu järgi.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on ikka palju lihtsam, seda ei peeta ainult sobivaks tunnistada.

Oleneb ilmselt, millises eluetapis oled. Väikeste lastega see kindlasti lihtsam ei ole. Muidugi ei räägi ma olukordadest, kus mees on jobu ning pereelus ei osale nagunii. Normaalse mehe äraminek naise kõrvalt annab ikka tõsiselt ka argipäevas tunda.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mihkel on ju eelnevalt vähemalt 2 naise ja lapse juurest ära läinud. Ega 2 kolmandata jää.

+18
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja reeglina veel pärast teise lapse sündi… Või kui selgub kusagil mehe vägivaldsus, siis kindlasti on peres juba kaks last…

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näh, alles kuu aega tagasi oli neist artikkel Pere ja Kodus. Mis neil siis nüüd järsku ei läinud “nii nagu tahtsid”?

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näh, alles kuu aega tagasi oli neist artikkel Pere ja Kodus. Mis neil siis nüüd järsku ei läinud “nii nagu tahtsid”?

Kust sa tead, et ei läinud?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust sa tead, et ei läinud?

Ee, artiklist lugesin. Sa ei lugenud pealkirjagi või?

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jällegi pole elus näinud nii ebasooviat paari ja ei suutnud ära imestada, kuidas need kaks koos elada saavad. Minu vaist pole kunagi petnud, kui paar tundub ebasobiv, siis nad varem või hiljem ka lahku lähevad. Veider, kuidas nii sageli on ebasobivus kaugelt näha, aga mitte paarile endale.

Sama meelt. Ja miskipärast mulle tundub, et seekord on süüdi pigem Liinake. Jälestan küll sotse, aga Raud on objektiivselt võttes siiski mitte rumal ja mitte paha mees. Vähemalt eemalt vaadates. Tegi ränga vea, et selle lapse pärast oma naise maha jättis ja nüüd sai tasutud.
Muidugi võin ka eksida.
Lastest kahju.

+3
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mihkel on ju eelnevalt vähemalt 2 naise ja lapse juurest ära läinud. Ega 2 kolmandata jää.

Koguni kahe?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need olidki nagu porine siga ja kägu.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingitest Õhtulehe kommentaaridest lugesin, Liina olevat USA-st uue mehe leidnud ja tahab lõplikult sinna kolida, sellepärast lahutus. Ei tea küll üldse, kas see võiks olla tõsi, aga tavaliselt vanad mehed oma noori naisi maha ei jäta, kelle pärast juba kedagi on jäetud. Pole neid naisi enam nii valida ja ei viitsi ka nagu enam jälle uuele ringile minna, vanad õudused veel meeles. Tean mitut vanemat meest, kes uue noore naise pärast absoluutselt kõik ära kannatavad, kuigi suhe suurem asi ei ole.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀

Veider, kuidas nii sageli on ebasobivus kaugelt näha, aga mitte paarile endale.

Oraakel-kägu on rääkinud…

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt nii ongi.
Pluss veel teatud vabadustunne ja iha amokki joosta, kui (viimane) laps on titeeast väljas ja naine iseenda tagasi saab, äkki on aega ja energiat jälle, et oma välimusele tähelepanu pöörata, rohkem väljas käia, jälle aktiivsemalt suhelda, tööellu naasta, tekib uusi tutvusi, arenguid, mis võivad viia uue armumise ja kõige sellele järgnevani. Tugevas suhtes elatakse see aeg üle ja ei lasta asjadel üle käte minna, aga vahel läheb teisiti.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingitest Õhtulehe kommentaaridest lugesin, Liina olevat USA-st uue mehe leidnud ja tahab lõplikult sinna kolida, sellepärast lahutus. Ei tea küll üldse, kas see võiks olla tõsi, aga tavaliselt vanad mehed oma noori naisi maha ei jäta, kelle pärast juba kedagi on jäetud. Pole neid naisi enam nii valida ja ei viitsi ka nagu enam jälle uuele ringile minna, vanad õudused veel meeles. Tean mitut vanemat meest, kes uue noore naise pärast absoluutselt kõik ära kannatavad, kuigi suhe suurem asi ei ole.

No siis sai Mihkel, mida oli teeninud. Lastest jätkuvalt kahju.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean, et Liinale polnud ka Mihkel esimene abielumees, kellega üle aisa löödi.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt nii ongi.

Pluss veel teatud vabadustunne ja iha amokki joosta, kui (viimane) laps on titeeast väljas ja naine iseenda tagasi saab, äkki on aega ja energiat jälle, et oma välimusele tähelepanu pöörata, rohkem väljas käia, jälle aktiivsemalt suhelda, tööellu naasta, tekib uusi tutvusi, arenguid, mis võivad viia uue armumise ja kõige sellele järgnevani. Tugevas suhtes elatakse see aeg üle ja ei lasta asjadel üle käte minna, aga vahel läheb teisiti.

Tugevates suhetes üks asi aga tugevad inimesed ise kontrollivad ennast, ka siis kui suhtes ei ole. Asjad ei lähe üle käte.

+4
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )