Esileht Pereelu ja suhted Mihkel Raud

NĂ€itan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Mihkel Raud

Postitas:
KĂ€gu

Sooviksite sellisega suhet? Ta ju vaba poiss 😀

Just etleb ETVs- jubedus kuubis!

+2
-26
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

Pigem Mihkel Raud kui sina TA.

+19
-6
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€nan, ei. Mul juba on suhe. Eks ĂŒksjagu vabu inimesi ongi jubedus kuubis, muidu oleks neil partner.

+3
-11
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€nan, ei. Mul juba on suhe. Eks ĂŒksjagu vabu inimesi ongi jubedus kuubis, muidu oleks neil partner.

Mhm, ĂŒkski inimene ju ei taha ĂŒksi olla, sest sina ei taha. KĂ”ik inimesed ĂŒldse teevad ja mĂ”tlevad nagu sina.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Üldiselt kui tahad vanemas eas ka suhtes olla, siis ei tasu liiga suure vanusevahega partnerit jahtida. Te olete liiga erinevates eluetappides.

+7
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Suhet ei soovi, sest eelistan elada ĂŒksi.  Tuttav tahaks kĂŒll olla, vĂ€ga huvitav ja tore inimene on.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Keda sa lollitad, sa olid Raua nÀgemisest nii erutatud, et jooksid juba teemat tegema, kui ta veel eetris oli.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Praegu on kordusena eetris ja sama Ă€rritav oma lobapidamatusega…

+5
-6
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma sinu asemel ei halvustaks teisi niimoodi. Kui oleksid haritud inimene, siis kritiseeriksid vajadusel tÀnase saate sisulist poolt vÔi valesti öeldud sÔna, aga mitte ei lajataks templit tervele inimesele. Sa ei ole mingi mÀÀraja.

Aga vastuseks – hea tuttava suhte vastu poleks mul midagi. SĂ”brasuhet pĂ€ris ei sooviks, sest mulle isiklikult ei sobi sĂ”brustamiseks tĂ€iskarsklased. Kolleegisuhet – miks mitte. Usutavasti oleks sealt palju Ă”ppida. Mis suhet muidu sina silmas pidasid?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma sinu asemel ei halvustaks teisi niimoodi. Kui oleksid haritud inimene, siis kritiseeriksid vajadusel tÀnase saate sisulist poolt vÔi valesti öeldud sÔna, aga mitte ei lajataks templit tervele inimesele. Sa ei ole mingi mÀÀraja.

Aga vastuseks – hea tuttava suhte vastu poleks mul midagi. SĂ”brasuhet pĂ€ris ei sooviks, sest mulle isiklikult ei sobi sĂ”brustamiseks tĂ€iskarsklased. Kolleegisuhet – miks mitte. Usutavasti oleks sealt palju Ă”ppida. Mis suhet muidu sina silmas pidasid?

Ma olengi haritud (erialaselt), aga ju siis mitte emotsionaalselt..

Seda uudisl6iku nÀhes meenusid muud artiklid tema kohta, kus ta kuulutas taas vaba mees olemist. Nii pidasingi silmas tema uueks silmar66muks olemist: nii vaimselt kui ka fyysiliselt :S

+1
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma olengi haritud (erialaselt), aga ju siis mitte emotsionaalselt..

Seda uudisl6iku nÀhes meenusid muud artiklid tema kohta, kus ta kuulutas taas vaba mees olemist. Nii pidasingi silmas tema uueks silmar66muks olemist: nii vaimselt kui ka fyysiliselt :S

“FĂŒĂŒsiline silmarÔÔm” on kĂŒll uus termin.

+7
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ka fyysist saab nautida…tĂ€itsa mitmel moel.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Milleks vÔhivÔÔrast inimest niimoodi halvustada? Ta valib ehk ise omale naised, mitte sina ei sokuta talle, et sa selle pÀrast muretsema peaks. Ja pole ka vist muret, et ta kohe kedagi ei leiaks, kuigi ei tundu olevat just kerge inimene koos elamiseks.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Muusiku, saatejuhi jm. avaliku elu tegelasena pole mul Raua vastu midagi.

Mis isiklikku ellu puutub, siis tundub, abieluks/kooseluks sobiv inimtĂŒĂŒp ta pole (kas on liiga nĂ€rviline vĂ”i midagi muud). Selles mĂ”ttes, kui oleks vallaline ja otsiks pĂŒsipartnerit, siis pigem ei paneks lootusi. Kui teemaalgataja oma “Ta ju vaba poiss” ja naerunĂ€oga seda mĂ”tles, siis okei, sain vist aru.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Huvitav tĂŒĂŒp ja nĂ€eb stiilne vĂ€lja. Tema tuttav oleks hea meelega.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ka fyysist saab nautida
tÀitsa mitmel moel.

Jah, aga sel juhul ei ole see inimene, kelle fĂŒĂŒsist sa naudid, enam su silmarÔÔm. See on mĂ”ne teise, ehk isegi mitme organi rÔÔm.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ta nÀgu jubedalt tÔmbleb, kas see on mÔni haigus?

+3
-7
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jah, Ta on seda korduvalt selgitanud.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Need on tikid.

+7
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kiusaja oled. KĂŒsid vaid norimise pĂ€rast.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei, ta niisama vigurdab! Daaaa!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei, ta niisama vigurdab! Daaaa!

Mina arvasin ka kusjuures. Ei tea eesti kuulsustest midagi ja kui harva saates nÀgin jÀi mulje. Pole siin mingit daad, lolliks end ei pea ja hinnanguid ei anna.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

ah unistage edasi perkooli tavalised kÀod, et teil oleks valik kas olla Mihkel Rauaga koos vÔi mitte. Ilmselglt mitte.

VĂ”ib ju mĂ”elda, et kas sa oleksid….aga vahet pole, tema ei ole

+3
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ă„Ă€retlit lbanae teemaalgatus. Kindlasti on Mihkel Raud huvitav inimene, elus kordi rohkem nĂ€inud ja kogenud, kui TA.  Juba see, et milline perekond temal oli – Eno Raud ja Aino Pervik – nende raamatud on tĂ€itnud minu lapsepĂ”lve. Lisaks olen malevas nĂ€ppu visanud tema bĂ€ndile jne.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

*labane

0
0
Please wait...

NĂ€itan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Pereelu ja suhted Mihkel Raud