Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Miinused

Postitas:

Kahju, et miinustamine on tagasi. Tõesti ei peaks laskma end häirida, aga kuidagi vastik on, kui sa ei ütle midagi erilist, ei solva kedagi, vastad teemaalgataja küsimusele lihtsalt viisakalt, aga ikka saad miinuse. Ma väga harva kirjutan midagi siia ja nüüd vist jääbki viimaseks korraks. Ometi elukogemust on ja mõtteid noorematega jagamiseks. See ei peaks ikka nii olema, et viisakalt kirjutatud arvamus saab miinuseid. Ise paneksin miinuse siis, kui teine mõnitab, ropendab vms teeb. Olen aru saanud, et paljud aga siis ka, kui neil erinev arvamus, kuigi ei saa ju kunagi väita, et ühe arvamus on õigem kui teise oma. Ma ei räägi faktidest, vaid just arvamustest, isiklikest mõtetest.

+9
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakka kõiki miinustama, see on väga lõbus

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakka kõiki miinustama, see on väga lõbus

mnjah. selline “lõbus” foorum sureb õige kiiresti välja.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks siis juba panna tagasi ka meeldetuletuse et oled juba seda kommentaari hinnanud.

Kas sina saab mitux hinnata või miks sulle seda ütlema peaks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustamine on samasugune asi nagu tänaval käies lähed ja sülitad kellelegi näkku või lööd jalaga tagumikku. Ükski normaalne inimene ju teistega tänaval nii ei käituks? Seega miks on seda vaja internetifoorumis teha?

Et see annab inimesele teada, et tema mõtted ei meeldi kellelegi ning et ta end selle peale parandaks? Ei, see tekitab lihtsalt vastiku tunde ning tõesti, ei tahagi nagu oma mõtteid enam jagada. Eriti veel siis, kui tõesti ongi täiesti neutraalne postitus ning keegi seda lihtsalt lõbu pärast miinustama tuleb. Jobusid selline miinustamine küll ei peata.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 23:58; 14.09 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksu nahka pead olema. Kui juba selline anonüümne miinustamine hinge kriibib siis ma ei kujuta ette, mis te teete kui tänaval keegi veidi kurjalt vaatab.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustamine on samasugune asi nagu tänaval käies lähed ja sülitad kellelegi näkku või lööd jalaga tagumikku. Ükski normaalne inimene ju teistega tänaval nii ei käituks? Seega miks on seda vaja internetifoorumis teha?

Et see annab inimesele teada, et tema mõtted ei meeldi kellelegi ning et ta end selle peale parandaks? Ei, see tekitab lihtsalt vastiku tunde ning tõesti, ei tahagi nagu oma mõtteid enam jagada. Eriti veel siis, kui tõesti ongi täiesti neutraalne postitus ning keegi seda lihtsalt lõbu pärast miinustama tuleb. Jobusid selline miinustamine küll ei peata.

Sa teed niimoodi, kui oled tänaval ja kellegi käitumine, mōtteavaldus vōi välimus ei meeldi? Pole vaja kōik oma mallide järgi hinnata. Miinuse panemine on vägagi hea viis näidata, kas on eriarvamus, kas on ebameeldivus, kas on ebamōistlikus jne.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksu nahka pead olema. Kui juba selline anonüümne miinustamine hinge kriibib siis ma ei kujuta ette, mis te teete kui tänaval keegi veidi kurjalt vaatab.

Aga miks peaks sellist asja taluma ning miks sellist asja siin soodustatakse? Anonüümne miinustamine ilma selgituseta tekitab lihtsalt nõutust. Eriti siis, kui postitus on täiesti neutraalne.

Sügavam probleem ongi selles, et miinustatakse lihtsalt mingi haiglase rahulduse saamiseks, et lõpuks ometi saab kellelegi ilma tagajärgedeta halba teha ja enda enesetunnet parandada. Selgitamine, miks miinustati ja millega nõus ei olda nõuab ju tegutsemist ja sellel on ka tagajärjed. Argpükslik käitumine lihtsalt.

Sa teed niimoodi, kui oled tänaval ja kellegi käitumine, mōtteavaldus vōi välimus ei meeldi? Pole vaja kōik oma mallide järgi hinnata. Miinuse panemine on vägagi hea viis näidata, kas on eriarvamus, kas on ebameeldivus, kas on ebamōistlikus jne.

Kui pannakse ainult miinus ilma selgituseta, siis see ongi nagu tänaval näkku sülitamine lihtsalt olemas olemise eest. Võid panna miinuse ja kui siis teemas avaldad ka oma eriarvamust, selgitad enda vaatenurka, arutled mõistlikult ja arendad teemat edasi, siis see on täiesti normaalne teguviis.

Mõni inimene siin foorumis aga käibki igas teemas järjest miinuseid panemas ja saab sellest oma rahulduse kätte.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 23:58; 14.09 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks olla nii, et süsteem ei luba miinust panna ilma, et panija oma arvamust mõne sõnaga põhjendaks ka. Muidu on tõesti imelik.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinus on kurja inimese võimalus ilma mõtlemata halba teha. Ta ei tea, miks ta teeb, aga ta teeb, sest et tahab. Lihtsalt tahab halba teha, ja kaitseb agressiivselt oma õigust ilma põhjendamata lüüa.
Paistab, et perekooli otsustajad mõistavad neid.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 19:57; 19.09 07:45; 20.09 17:23; 21.09 15:40; 06.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks olla nii, et süsteem ei luba miinust panna ilma, et panija oma arvamust mõne sõnaga põhjendaks ka. Muidu on tõesti imelik.

Ei ole ju keeruline aru saada, et miinus tähendab enamasti siiski mittenõustumist kommentaariga. See, kui miinus küsimusi tekitab, on ikka pigem harvem juhus ja väga tülikas oleks, kui IGA kord peaks seda põhjendama hakkama – “Pole nõus”
Kui tõesti aru ei saa, miks miinus pandi, võib ju küsida ja eks siis saab selle kallal edasi diskuteerida

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.09 11:23; 19.09 21:07; 21.09 11:16; 21.09 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks olla nii, et süsteem ei luba miinust panna ilma, et panija oma arvamust mõne sõnaga põhjendaks ka. Muidu on tõesti imelik.

Ei ole ju keeruline aru saada, et miinus tähendab enamasti siiski mittenõustumist kommentaariga. See, kui miinus küsimusi tekitab, on ikka pigem harvem juhus ja väga tülikas oleks, kui IGA kord peaks seda põhjendama hakkama – “Pole nõus”

Kui tõesti aru ei saa, miks miinus pandi, võib ju küsida ja eks siis saab selle kallal edasi diskuteerida

Et kui keegi kirjutab, kuidas ta last koolis kiusatakse, siis tähendab miinus “pole nõus”?
Või kui keegi jagab muret oma voodihaige ema pärast, siis teine ütleb “pole nõus”?
Milleks see hea on, palun?

Miinuste kohta küsimise peale on aga tavaks ülbelt öelda: “Rahune maha, kas see miinus on sulle tõesti nii tähtis või?” Huvitaval kombel on need ütlejad just need, kellele on miinuste panemise võimalus väga tähtis.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 19:57; 19.09 07:45; 20.09 17:23; 21.09 15:40; 06.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui keegi kirjutab, kuidas ta last koolis kiusatakse, siis tähendab miinus “pole nõus”?
Või kui keegi jagab muret oma voodihaige ema pärast, siis teine ütleb “pole nõus”?
Milleks see hea on, palun?

Jah, miinustaja pole millegagi nõus seal kommentaaris, see võib olla kirjeldatud olukord või hoopis kirjutaja enda käitumine selles olukorras või ei istu tema väljendusviis. Sina näed, polnud minu seisukohaga miinuste osas nõus – panid mulle miinuse. Täiesti arusaadav.
Kui normaalselt küsitakse ja miinusele selgitust pakutakse, siis see ka antakse. Kui stiilis nagu sina “Ma ei saa aru, mida siin miinustada on??”, jääb sisuline vastus ilmselgelt saamata.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.09 11:23; 19.09 21:07; 21.09 11:16; 21.09 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks olla nii, et süsteem ei luba miinust panna ilma, et panija oma arvamust mõne sõnaga põhjendaks ka. Muidu on tõesti imelik.

Ei ole ju keeruline aru saada, et miinus tähendab enamasti siiski mittenõustumist kommentaariga. See, kui miinus küsimusi tekitab, on ikka pigem harvem juhus ja väga tülikas oleks, kui IGA kord peaks seda põhjendama hakkama – “Pole nõus”

Kui tõesti aru ei saa, miks miinus pandi, võib ju küsida ja eks siis saab selle kallal edasi diskuteerida

Miinustatakse ka täiesti neutraalseid küsimusi ja vastuseid, nt. keegi küsib, millised mänguasjad meeldivad 3-aastastele, ja tulebki juba miinus. “Pole nõus”?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui normaalselt küsitakse ja miinusele selgitust pakutakse, siis see ka antakse.

Ei anta. Olen piisavalt lugenud selliseid siiraid pöördumisi, et öelge, mis teile ei meeldinud, ma tõesti ei saa aru. Ja selle peale tuleb 100-prossa kindlalt vastuseid stiilis: osta omale elu! tõesti sind nii kõigutab kohe vää! kas tõesti midagi muud teha ei ole kui miinuseid lugeda! Panin sulle veel ühe miinuse, sest sa oled nii loll!
Miinustamisvõimaluse ihkajad on minu kogemuse järgi just peamiselt sellised. Artikuleerimisvõimelised ja intelligentsed käod saavad ilma miinustamiseta läbi. Mina panen sulle praegu miinuseid jah praegu sellepärast, et lihtsalt panna miinuseid, tunnistan ausalt. Kui nii väga tahate, siis võtke. Aga ma oskan vastu ka vaielda, pole probleemi.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 19:57; 19.09 07:45; 20.09 17:23; 21.09 15:40; 06.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustatakse ka täiesti neutraalseid küsimusi ja vastuseid, nt. keegi küsib, millised mänguasjad meeldivad 3-aastastele, ja tulebki juba miinus. “Pole nõus”?

Ma saan kohe aru, et ju siis miinustajatele ei meeldi taolised küsimused, mida 2-, 3-, 5-, X-aastasele kinkida ja arvavad, et “nemad ju ei tunne seda kingisaajat piisavalt, tobe neilt küsida”
Ise olen taolistest teemadest väga head infot leidnud erinevate vanuste kingisoovide kohta ja miinused ei kõiguta.
Mind lihtsalt ei kõiguta need miinused, eriti sedavõrd, et võtta seda halba tegemise või lausa löömisena, nagu siin eelpool toodud oli.
Minu jaoks on miinused täiendava info allikaks (et kellelgi oli mingi teema selle kommentaariga), aga võtangi neid neutraalselt informatsioonina, mitte isiklikult. Kuna mulle meeldib informatsioon, mida rohkem, seda parem, siis tervitan miinuste olemasolu.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.09 11:23; 19.09 21:07; 21.09 11:16; 21.09 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on miinused täiendava info allikaks (et kellelgi oli mingi teema selle kommentaariga), aga võtangi neid neutraalselt informatsioonina, mitte isiklikult. Kuna mulle meeldib informatsioon, mida rohkem, seda parem, siis tervitan miinuste olemasolu.

On alles informatsioon, tõepoolest.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 19:57; 19.09 07:45; 20.09 17:23; 21.09 15:40; 06.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on miinused täiendava info allikaks (et kellelgi oli mingi teema selle kommentaariga), aga võtangi neid neutraalselt informatsioonina, mitte isiklikult. Kuna mulle meeldib informatsioon, mida rohkem, seda parem, siis tervitan miinuste olemasolu.

On alles informatsioon, tõepoolest.

Vau! Sa annad ikka oma sõnadele “kaitseb agressiivselt oma õigust ilma põhjendamata lüüa.” hoopis teise tähenduse kohe või mis?
Minu arvamuse avaldamine siin teemas ei ole olnud sinu suhtes isiklik ega ründav. Sinu arvustamine, mis on minu jaoks info, mis mitte, aga küll.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.09 11:23; 19.09 21:07; 21.09 11:16; 21.09 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustatakse ka täiesti neutraalseid küsimusi ja vastuseid, nt. keegi küsib, millised mänguasjad meeldivad 3-aastastele, ja tulebki juba miinus.

Kuidas te aru ei saa, et teie postitused ei ole vähemalt poolte kägude jaoks mitte kunagi neutraalsed? Alati leidub keegi, kes mingi sõna alusel end pahasti tunneb. Põhjusteks kadedus, isiklik ebaõnn, mittevedamine, laiskus jne.
Ja pea igast kommentaarist, mis miinuseid on saanud, saab ju mõistusega inimene aru, miks teda miinustati.

Kasvõi see sinu mänguasjanäide.
Miinustatakse, sest “kuidas saab ema nii lolli küsimust esitada, mis tema 3sele meeldib. Mine, krt poodi ja vaata, kuhu käsi sirutatakse” Ja miinus.

Näiteks, sinu arvates neutraalne küsimus: “Kuidas tervislik saab olla maitsev. Tahan näiteid!”
Kägu mõtleb, taha edasi – miinus; jälle mingi loll veegan – miinus; söö liha ja ära inise – miinus.

“Kas teile meeldib poolvõõraste kallistamine?”
“miks see peaks meeldima, lollakas – miinus”, “mingi uue aja komme jälle tekkinud – miinus”

“Appike, mis sisekujundus”
“Mis sellel viga on, tola? Ma isegi ei viitsi seletada” – miinus. “no kas kõik peavad sinu moodi lillemustriga olema?” – miinus. “kle, ära osta, kui ei sobi, mida sa halad?” – miinus.

jne, jne jne, nii see ratas pöörleb.
Kui teemaalgataja sellest aru ei saa ja iga asja peale solvub, siis ma eitea, vblla on tõesti õigem rohkem mitte postitada.
Aga soovida, et su tekst sobiks seinast seina tervele ühiskonna läbilõikele, kes siin kasutajad on, on ikka VÄGA naiivne. Ega ikka ei sobi.
Tahad välismaalt saabast tellida -alati on keegi, kes ei saa endale täna poest hakklihagi lubada. Kurdad, et bensiin on kallis -alati on keegi, kes teenib rohkem ja arvab endast seetõttu rohkem.
Perekoolis keskmist ei ole.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustatakse ka täiesti neutraalseid küsimusi ja vastuseid, nt. keegi küsib, millised mänguasjad meeldivad 3-aastastele, ja tulebki juba miinus.

Kuidas te aru ei saa, et teie postitused ei ole vähemalt poolte kägude jaoks mitte kunagi neutraalsed? Alati leidub keegi, kes mingi sõna alusel end pahasti tunneb. Põhjusteks kadedus, isiklik ebaõnn, mittevedamine, laiskus jne.

Ja pea igast kommentaarist, mis miinuseid on saanud, saab ju mõistusega inimene aru, miks teda miinustati.

Kasvõi see sinu mänguasjanäide.

Miinustatakse, sest “kuidas saab ema nii lolli küsimust esitada, mis tema 3sele meeldib. Mine, krt poodi ja vaata, kuhu käsi sirutatakse” Ja miinus.

Näiteks, sinu arvates neutraalne küsimus: “Kuidas tervislik saab olla maitsev. Tahan näiteid!”

Kägu mõtleb, taha edasi – miinus; jälle mingi loll veegan – miinus; söö liha ja ära inise – miinus.

“Kas teile meeldib poolvõõraste kallistamine?”

“miks see peaks meeldima, lollakas – miinus”, “mingi uue aja komme jälle tekkinud – miinus”

“Appike, mis sisekujundus”

“Mis sellel viga on, tola? Ma isegi ei viitsi seletada” – miinus. “no kas kõik peavad sinu moodi lillemustriga olema?” – miinus. “kle, ära osta, kui ei sobi, mida sa halad?” – miinus.

jne, jne jne, nii see ratas pöörleb.

Kui teemaalgataja sellest aru ei saa ja iga asja peale solvub, siis ma eitea, vblla on tõesti õigem rohkem mitte postitada.

Aga soovida, et su tekst sobiks seinast seina tervele ühiskonna läbilõikele, kes siin kasutajad on, on ikka VÄGA naiivne. Ega ikka ei sobi.

Tahad välismaalt saabast tellida -alati on keegi, kes ei saa endale täna poest hakklihagi lubada. Kurdad, et bensiin on kallis -alati on keegi, kes teenib rohkem ja arvab endast seetõttu rohkem.

Perekoolis keskmist ei ole.

Väga hea analüüs. Ma ise olen miinustamise vastu, aga sinu postitust laigin täiega!

Samas – mina olen jälle uudishimulik. Ma tõepoolest tahaksin teada, milline neist põhjustest vaest miinustajat hetkel vaevas. Selline antropoloogiline huvi. Sinu kirjeldatud põhjused on muidugi täpselt selliste inimeste omad, kes ei ole suutelised verbaalselt väljendama oma animaalset raevu. Küsimus jääb, kas sellistele on ikka okei kah oma “võimalus anda” või tuleks harjutada neid tasapisi kasutama artikuleeritud suhtlusviisi?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 19:57; 19.09 07:45; 20.09 17:23; 21.09 15:40; 06.10 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks siis juba panna tagasi ka meeldetuletuse et oled juba seda kommentaari hinnanud.

Nojah, sest praegu on jumala mõttetu see teadaanne:

“You voted +1, 1 minut ago. You can change your vote 1 more time.
Aitäh kiitmast!”

Mul tuli arvuti paar nädalat tagasi parandusest, kuhu igast uusi puhastus- ja viirustõrjesüsteeme lisati ning mõtlesin, et sellest see pikk võõrkeelne (miks küll?? vene keelt kõnelevaid inimesi mõnitatakse, aga ise suretatakse samuti kunstlikult oma emakeel välja?!) jutt, aga näen, et telefonis samamoodi “…oled hääletanud…” bla-bla. Milleks see vajalik on?
Miinustamine on ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 07:55; 07.10 08:19; 07.10 08:28; 07.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustamine on samasugune asi nagu tänaval käies lähed ja sülitad kellelegi näkku või lööd jalaga tagumikku. Ükski normaalne inimene ju teistega tänaval nii ei käituks? Seega miks on seda vaja internetifoorumis teha?

Et see annab inimesele teada, et tema mõtted ei meeldi kellelegi ning et ta end selle peale parandaks? Ei, see tekitab lihtsalt vastiku tunde ning tõesti, ei tahagi nagu oma mõtteid enam jagada. Eriti veel siis, kui tõesti ongi täiesti neutraalne postitus ning keegi seda lihtsalt lõbu pärast miinustama tuleb. Jobusid selline miinustamine küll ei peata.

Ma ei suuda mõista, kuidas saab keegi niii absurdseid võrdluseid välja mõelda? Mittekiitmine ehk laitmine, siin siis miinustamine, võrdub kellelgi tänaval kaklemise ja sülitamisega??
Mõni blogija, kes pole rahul, et talle ka negatiivseid kommentaare võib tulla, peab seda lausa “minu koju sõimama tulemiseks”?!
Mis teil viga on, inimesed?

Kuhu on kadunud eestlase paks nahk, hakkamasaamine, võõrapärase mittekummardamine? Läänemaailmast on meile nüüd transporditud saamatus ja õrn nahk, komme igat asja liialdada ja selle peale solvuda. Miks? See on mustanahaliste getokultuur minna pead nõksutades ja kätega vehkides “õigust nõudma”, kui keegi julges teda kortsus kulmu või jumal hoia – kriitilise lausega – kostitada. Mis ajast eestlane nii pehme ja mannetu on?

Väga hea, et meil on miinustamine tagasi, sest roosamanna plussitamine ehk iga asja kiitmine ehk need püstivõltsid “päikeseinimesed” pole meie kultuur. Miinusega saab palju öeldud ja ma ei pea küll kellelegi selgitama miks mulle ta mõte, kirjapilt või -viis, sõnastus,
liiga palju võõrkeelse teksti kasutamist vm. ei meeldi. Panen selle poolemillimeetrise kriipsu ja elu läheb edasi. Seda, et ma kelleski jäädava traumaatilise seisundi võiks tekitada, ei usu. Need lumehelbed ja hädapasunad ülemõtlevad ikka ise ennast vigaseks.

Miinustamine võrdub näkkusülitamisega…no mida veel, ausõna?!

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 07:55; 07.10 08:19; 07.10 08:28; 07.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid panna miinuse ja kui siis teemas avaldad ka oma eriarvamust, selgitad enda vaatenurka, arutled mõistlikult ja arendad teemat edasi, siis see on täiesti normaalne teguviis.

Sorry, aga kõik ei soovi/ viitsi sinuga vestlema jääda. Loen teemat, pisteliselt kommentaare, üks (või mitu) neist ei kattu minu arvamusega, avaldan oma arvamust miinusega ja lahkun. Miks ma peaks midagi selgitama hakkama või diskuteerima jääma kui mul selleks soovi pole? Kas nõuad plussitajatelt ka selgitusi? Miks ei nõua? Äkki mõni lollike arvab oma plussihunniku otsas, et ta ongi päriselt tore, tegelikult aga pandi hinne mingil muul ajendil (hea tuju, ilus ilm, lill õitseb vm). Nõua siis juba kiitmiste selgitamist ka, oleks ju aus?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 07:55; 07.10 08:19; 07.10 08:28; 07.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui normaalselt küsitakse ja miinusele selgitust pakutakse, siis see ka antakse.

Ei anta. Olen piisavalt lugenud selliseid siiraid pöördumisi, et öelge, mis teile ei meeldinud, ma tõesti ei saa aru. Ja selle peale tuleb 100-prossa kindlalt vastuseid stiilis: osta omale elu! tõesti sind nii kõigutab kohe vää! kas tõesti midagi muud teha ei ole kui miinuseid lugeda! Panin sulle veel ühe miinuse, sest sa oled nii loll!

Miinustamisvõimaluse ihkajad on minu kogemuse järgi just peamiselt sellised. Artikuleerimisvõimelised ja intelligentsed käod saavad ilma miinustamiseta läbi. Mina panen sulle praegu miinuseid jah praegu sellepärast, et lihtsalt panna miinuseid, tunnistan ausalt. Kui nii väga tahate, siis võtke. Aga ma oskan vastu ka vaielda, pole probleemi.

No sellised vää’ tajad ja ää’tajad on ilmselt 18+ kontingent ja nende arvamust ei tahaks ka siis kuulda, kui nad oma miinuseid põhjendama peaks.

Intelligentsiga manipuleerimine ei näita just manipuleerija enda eriti head taset. Selle kommentaari miinus minult on just selle – manipuleerimise – eest. Muidu miinustasin tõesti su veidi hüsteerilist suhtumist negatiivsesse hindamisvõimalusesse. Minu meelest täiesti ebavajalik tegevus, aga üks osa inimesi tõesti tahavadki mingil masohhistlikul põhjusel endal tuju ära ajada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 07:55; 07.10 08:19; 07.10 08:28; 07.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et miinustamine on tagasi. Tõesti ei peaks laskma end häirida, aga kuidagi vastik on, kui sa ei ütle midagi erilist, ei solva kedagi, vastad teemaalgataja küsimusele lihtsalt viisakalt, aga ikka saad miinuse. Ma väga harva kirjutan midagi siia ja nüüd vist jääbki viimaseks korraks. Ometi elukogemust on ja mõtteid noorematega jagamiseks. See ei peaks ikka nii olema, et viisakalt kirjutatud arvamus saab miinuseid. Ise paneksin miinuse siis, kui teine mõnitab, ropendab vms teeb. Olen aru saanud, et paljud aga siis ka, kui neil erinev arvamus, kuigi ei saa ju kunagi väita, et ühe arvamus on õigem kui teise oma. Ma ei räägi faktidest, vaid just arvamustest, isiklikest mõtetest.

xxx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mnjah. selline “lõbus” foorum sureb õige kiiresti välja.

Ehk oled tänaseks aru saaud, et sa siiski eksisid?

Lisaks, ka miinustajad on pisut edasi arenenud. Nimelt, nüüd pannakse miinus ja LISAKS kirjutatakse ka mingi lühike kommentaar.
Tavaliselt kolm neli sõna, pisut solvata üritav (ntx. eiteadnudki, et nii lolle on olemas vms)
Selgitus, miks nii arvatakse, on loomulikult puudu, aga siiski võib seda ju lugeda edasiminekuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 09:25; 05.06 12:10; 05.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mnjah. selline “lõbus” foorum sureb õige kiiresti välja.

Ehk oled tänaseks aru saaud, et sa siiski eksisid?

Lisaks, ka miinustajad on pisut edasi arenenud. Nimelt, nüüd pannakse miinus ja LISAKS kirjutatakse ka mingi lühike kommentaar.

Tavaliselt kolm neli sõna, pisut solvata üritav (ntx. eiteadnudki, et nii lolle on olemas vms)

Selgitus, miks nii arvatakse, on loomulikult puudu, aga siiski võib seda ju lugeda edasiminekuks.

see ei ole edasiminek, vaid peesseminek, sest kuidas on edasiminek=progress see, kui sind lihtsa miinuse asemel või lisaks ka sõimama kukutakse? umbes nii, et ei tehta sulle enam lõustu ega posiseta tagaselja, vaid pannakse ka tou kirja, kui põmmide kombel väljenduda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ei ole edasiminek, vaid peesseminek, sest kuidas on edasiminek=progress see, kui sind lihtsa miinuse asemel või lisaks ka sõimama kukutakse? umbes nii, et ei tehta sulle enam lõustu ega posiseta tagaselja, vaid pannakse ka tou kirja, kui põmmide kombel väljenduda.

No kirjatehnilises mõttes on edasiminek.
Enne nad häbenesid oma kirjutatut.

Nüüd ikka kuidagi kribavad selle kolm-neli sõna ära, mis sellest, et väikese algustähe ja ilma komadeta…:)
Ja ega siis põmmpea täiesti mööda öeldud mõttetus kedagi väga ei solva.
Ja teised, kes mõttega loevad, need isegi ei registreeri selliseid “vaheropendamisi”.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 09:25; 05.06 12:10; 05.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa 🙂
A no see põhitroll sul siin miskit äbeneb. Sel veel ää meel pealegit, kui saab oma verbaalse kõhukatarri kõigile kaela valada ja siis teisi räuskamises ja erutumises süüdistada. Nujah.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on ju nii?
Kui keegi kirjutab, et “kle, sa idikas ülTse ju asjast ei jaga” vms, siis libised üle nagu oleks tühi koht olnud…
Ok, kui minu kohta see käis, siis loed veelkord, märkad seda “ültset” ja siis lähed edasi. Sest kaka läheb haisema, kui torgid, kõik teavad.

.

Aga sa mõtli seda “eluonlill”, “kasutaaju”, jne räuskamistegelast?

See jah ei häbene midagi ja oskab veel kirjutada ka. Ükskord ta oli ju juba päev otsa joonud, õhtuks purupurjus (ise tunnistas), aga tekst oli ikka enam-vähem.
Temaga on keerulisem, tõsi.
Aga selliseid peab ka olema. Ja ta jälgib oma sõnakasutust üsna hoolega, et ei libastuks.
Eks tal on igav, nagu meil kõigil vahel.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 09:25; 05.06 12:10; 05.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.