Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miinusehoolikud on leidnud uue lahenduse

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Miinusehoolikud on leidnud uue lahenduse

Postitas:
Kägu

Mida on lugeda teemast, kus 72 kägu on oma meelsust miinusega hinnanud, aga väsimusest ei huvitu midagi kirjutama.

Mida on lugeda teemast, kuhu 72 kägu kirjutavad, et neile teemaalgataja mõte ei meeldi, sest nii mõtleb EKRE?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minule meeldis miinustamise aeg rohkem (kuigi tõele au andes, ei viitsi ma ise ei miinustada ega plussida), sel lihtsal põhjusel, et need 72 kägu lugesid kommentaari läbi ja lajatasid oma miinuse ära ja läksid eluga edasi ehk siis kobisid muudesse teemadesse. Nüüd aga tundub mulle, et on sodi rohkem teemades, igaüks peab nüüd igale kommentaarile vastama, millega ta nõus ei ole, mis talle ei meeldi..jube tüütu. Väga vahtu löödud muidu suht mõistlikud teemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida on lugeda teemast, kus 72 kägu on oma meelsust miinusega hinnanud, aga väsimusest ei huvitu midagi kirjutama.

Mida on lugeda teemast, kuhu 72 kägu kirjutavad, et neile teemaalgataja mõte ei meeldi, sest nii mõtleb EKRE?

See kehtib eeldusel, et 72 kägu tõesti ainult seda oma miinusega mõtlesid. Mulle isiklikult tundub, et miinuste taga olev spektrum on märksa laiem. No umbes 72 korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kujutagu nüüd see kägu, kes arvab, et miinus on arvamusavaldus, ette, et tuled koju ja ütled mehele, et said ametikõrgendust ning mees ütleb vaid – miinus. Või küsid perelt, et kas teed ahjukartulit või tellid sušit ja saad vastuseks – miinus. Või kurdad sõbrannale, et mees ei vii prügipange välja, teatab sõbranna – miinus. Sest vaadake, nad ei viitsi midagi öelda, aga oma arvamuse avaldasid. Tohutult edasiviiva, mõtestava ja kasuliku arvamuse, millega on midagi tarvilikku peale hakata.

Siis on küll asi päris hull kui perekool ja reaalne elu nii sassis on. Ma soovitan sul veidi perekoolist puhkust võtta ja pere seltsis olla.
Üks asi on virtuaalne arvamus, teine reaalne elu ja suhtlus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule meeldis miinustamise aeg rohkem (kuigi tõele au andes, ei viitsi ma ise ei miinustada ega plussida), sel lihtsal põhjusel, et need 72 kägu lugesid kommentaari läbi ja lajatasid oma miinuse ära ja läksid eluga edasi ehk siis kobisid muudesse teemadesse. Nüüd aga tundub mulle, et on sodi rohkem teemades, igaüks peab nüüd igale kommentaarile vastama, millega ta nõus ei ole, mis talle ei meeldi..jube tüütu. Väga vahtu löödud muidu suht mõistlikud teemad.

Sinult küsin nii huvi pärast, et mida sa üldse perekoolist leiad, kui sa otsustad teema üle vaid 72 miinuse järgi, et ju lugesid läbi ja ei meeldinud, ma lugema ei hakkagi, lähen järgmisse. Põhimõtteliselt võid perekooli lahti tegemata jätta, sest ma ei mäleta teemaalgatust, mida poleks ohtralt miinustega kostitatud. Eriti nõme oli ajal, kus tehnilise suutmatuse tõttu osadel oli lõputu arv nupu tallamise võimalus, samas teine sai vaid korra miinustada/plussitada.
Nii polnud aimugi, kas 72 erinevat inimest märkisid teema pullikakaks või ühel käol kleepus näpp hiire külge miinuse nupul ja ta muudkui klikkis, kuni näpp väsis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen teemaalgatajaga põhimõtteliselt nõus, olen rahul, et miinustamine ära kaotati ja leian, et on tobe neid miinuseid taga igatseda.
Aga.
Teate seda väljendit: “Pärast lahingut rusikatega ei vehita”?
See käib sama palju nii “võitjate” kui ka “kaotajate” kohta. Niisiis, need kes on olukorraga rahul, võiksidki olla… sellega rahul ja enam mitte rusikatega vehkida.

Need, kes ei ole rahul, las need elavad ennast välja, küll see olukord varsti maha rahuneb.
Tšill, sõbrad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kujutagu nüüd see kägu, kes arvab, et miinus on arvamusavaldus, ette, et tuled koju ja ütled mehele, et said ametikõrgendust ning mees ütleb vaid – miinus. Või küsid perelt, et kas teed ahjukartulit või tellid sušit ja saad vastuseks – miinus. Või kurdad sõbrannale, et mees ei vii prügipange välja, teatab sõbranna – miinus. Sest vaadake, nad ei viitsi midagi öelda, aga oma arvamuse avaldasid. Tohutult edasiviiva, mõtestava ja kasuliku arvamuse, millega on midagi tarvilikku peale hakata.

Siis on küll asi päris hull kui perekool ja reaalne elu nii sassis on. Ma soovitan sul veidi perekoolist puhkust võtta ja pere seltsis olla.
Üks asi onvirtuaalne arvamus, teine reaalne elu ja suhtlus.

Tegelikult on kogu miinustamiste ja plussitamiste süsteem reaalsesse ellu ülekantav küll.
Näiteks kurdad sõbrannale, et mees ei vii prügipange välja, sõbranna teatab, et ise oled süüdi – see võrdub miinusega. Või ütled mehele, et said ametikõrgendust, mees aga vastab, et häh, mis see ka väärt on, tühiasi – sama, mis miinus. Pere toidueelistuste küsimise puhul võrduks miinusega see, kui pere hakkaks vinguma, et miks sa küsid, ise ei oska või, kas meie peame kogu aeg… jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti nõme oli ajal, kus tehnilise suutmatuse tõttu osadel oli lõputu arv nupu tallamise võimalus, samas teine sai vaid korra miinustada/plussitada.

See oli IP põhine, mitte kasutajapõhine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks sa arvad, et mina otsustan teema üle plusside-miinuste järgi? Ütlen veel, et mind need plussid-miinused ei huvita. (Inimene saab ju mida iganes lugeda eelarvamusteta, ei pea otsustama selle järgi, mitu pöialt kuskil püsti või allapoole suunatud on) Loeks ainult teemat ja tahaksin lugeda ka asjalikke kommentaare, kuid nüüd pean lugema ka umbes 72 käo põhjendust, miks talle teema ei meeldi või mis teemapüstituse juures ei meeldi, või sõnakasutuse või teemaalgataja suhtumise jne jne, elu näitab, et siin pekstakse kõiki ja kõige eest. Ilmselt muid vastuseid enam ei tulegi ja teema mõte kaob kahjuks ära, koheselt läheb ju lahinguks nende samade miinustajate põhjenduste üle (enne oleks see jamps kõik olemata jäänud ju)

Sinult küsin nii huvi pärast, et mida sa üldse perekoolist leiad, kui sa otsustad teema üle vaid 72 miinuse järgi, et ju lugesid läbi ja ei meeldinud, ma lugema ei hakkagi, lähen järgmisse. Põhimõtteliselt võid perekooli lahti tegemata jätta, sest ma ei mäleta teemaalgatust, mida poleks ohtralt miinustega kostitatud. Eriti nõme oli ajal, kus tehnilise suutmatuse tõttu osadel oli lõputu arv nupu tallamise võimalus, samas teine sai vaid korra miinustada/plussitada.
Nii polnud aimugi, kas 72 erinevat inimest märkisid teema pullikakaks või ühel käol kleepus näpp hiire külge miinuse nupul ja ta muudkui klikkis, kuni näpp väsis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See kehtib eeldusel, et 72 kägu tõesti ainult seda oma miinusega mõtlesid. Mulle isiklikult tundub, et miinuste taga olev spektrum on märksa laiem. No umbes 72 korda.

Mulle tundus vanas süsteemis sama. Keegi sai ju lausa 1400 miinust; no see ei saa olla tõeline. Siin pole nii palju külastajaidki.
Järelikult mingi kägu istus oma hiire otsas ja lihtsalt elas end välja.

Ja 15.15 pika jutu kirjutanud käole: kas sina tõesti mitte kunagi ei saanud aru, et see miinustamine ei olnud aus ega reaalne?
(“Nendele, kes ütlevad, et argumenteerida tuleks sõnadega, mitte miinustamisega. Selles Perekooli võlu oligi, et vahel sai oma eriarvamust avaldada sõnaliselt, kuid soovi korral ka lihtsalt +/- vajutamisega”)
Mainid ka lumehelbekesi, kellele midagi potsti pähe kukkus ja kes teise foorumi tegid.
Aga kes sa ise oled?, kui näkkukarjuvatest asjadest ise aru ei saa? Või ei märka.

No mis võlu sul oli seoses selle ebaaususega? Sina vblla panid oma miinusekese, aga mingi tädi ainult sellest elaski. Et pani 1500 miinust. Kas see oli normaalne, sinuarust? Sa ei saanud sellest aru…

Ja see tädi täna laamendab, sest tal ei lasta enam see sööklamutt, kes ta varem oli, olla. Tahan panen pekki, tahan panen liha.- see on tal ju meeles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui see uus süsteem tõesti niimoodi ainult laikimise peale ka jääb, siis kaotab PK täielikult oma võlu ja omapära ning muutub FB vaeseks sugulaseks.

FB gruppides on päris suur valik võimalusi hindamiseks. PK hakkab nüüd sarnanema kunagisele popile rate.ee-le kus iga koll kiitis nõrkemiseni teist kolli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No mis võlu sul oli seoses selle ebaaususega? Sina vblla panid oma miinusekese, aga mingi tädi ainult sellest elaski. Et pani 1500 miinust. Kas see oli normaalne, sinuarust?

Eristame nüüd kahte erinevat asja – seda, et sai panna miinuseid ning seda, et mõni sai panna palju miinuseid. Teises ei ole esimene süüdi. Teise kaotamiseks ei pea esimest kaotama.

Tegelikult on kogu miinustamiste ja plussitamiste süsteem reaalsesse ellu ülekantav küll.
Näiteks kurdad sõbrannale, et mees ei vii prügipange välja, sõbranna teatab, et ise oled süüdi – see võrdub miinusega. Või ütled mehele, et said ametikõrgendust, mees aga vastab, et häh, mis see ka väärt on, tühiasi – sama, mis miinus. Pere toidueelistuste küsimise puhul võrduks miinusega see, kui pere hakkaks vinguma, et miks sa küsid, ise ei oska või, kas meie peame kogu aeg… jne.

Mina ei näe, et see võrdlus õige oleks. Miinustamine on ikka pigem see, kui koosolekul küsitakse, kes on poolt, et sõbranna on süüdi, kui mees prügipange välja ei vii, ning tõuseb kätemeri. Keegi ei põhjenda, kedagi ei huvita argumendid. Üks-ühele suhtlust miinustamise ja plussitamisega ma küll võrrelda ei oska.

0
0
Please wait...

Postitas:
Perekooli moderaator

see hull juba täna 5 uut teemat teinud

Sul on võimalus siia nüüd oma sõnade kinnituseks lingid panna.
Aga kardan, et ise jääd selleks “hulluks”, sest mida pole seda pole.

aga palun, tänased teemad

https://foorum.perekool.ee/teema/miinusehoolikud-on-leidnud-uue-lahenduse/
https://foorum.perekool.ee/teema/sonatahendus/
https://foorum.perekool.ee/teema/kas-need-on-normaalsed-mangud/
https://foorum.perekool.ee/teema/padukonservatiiv-homobaaris/
https://foorum.perekool.ee/teema/kas-mehel-on-oigus/
https://foorum.perekool.ee/teema/pildikesi-erikooli-argipaevast/

mis nende teemadega Teil on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eristame nüüd kahte erinevat asja – seda, et sai panna miinuseid ning seda, et mõni sai panna palju miinuseid. Teises ei ole esimene süüdi. Teise kaotamiseks ei pea esimest kaotama.

Siin olen sinuga nõus.
Aga ju siis IT vastus sellele probleemile oli selline nagu ta praegu on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen nõus, et üldiselt võiks miinuse panemise asemel oma mitte nõustumist põhendada, seda aga siis, kui vastatakse teema alagatajale ehk et vastus on teema piires. Vahel aga vastab keegi teemast välja midagi jaburat ja hea meelega paneks talle miinuse, et ta aru saaks, et tema jutt pole õigel kohal. Kui aga oma mitte nõustumist põhjendama hakata, viib see teema sellele kõrvalliinile, mis tegelikult üldse asjasse ei puutu. Minu jaoks on heade teemade juures kohutavalt tüütu, kui keegi millegi teemavälise üle vaidlema läheb.
No näiteks:
Teema: Kuidas teha head mahlast ja maitsekat seapraadi?
Kolm vastajat soovitavad oma retsepte, neljas postitab pika moraali, kuidas vaeseid loomakesi tapetakse ja kuidas jõululauale peaks panema üksnes kikerhernekotlette.
Paljusid kutsub see miinustama, sest veganlus võib ju hea olla, aga ei puutu siin teemas asjasse. Kui aga miinust panna ei saa, tekib vaidlus:
_ kuule, siin on jutt seapraest, ega teemalgataja oma lihatükki nüüd minema ei viska.
_ aga võiks, häid jõulutoite saab ka lihavabalt teha.
_aga kui ma ei soovi? miks ma peaks sinu järgi elama?
jne
jne
jne

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuhu viimane kirjutis kadus??

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahel aga vastab keegi teemast välja midagi jaburat ja hea meelega paneks talle miinuse, et ta aru saaks, et tema jutt pole õigel kohal.

Tühja see inimene aru saab neist miinustest, et ta teemast väljas. Just arvab, et teda miinustatakse tema veendunud veganluse pärast ja läheb hullemini hoogu, kuni keegi kägu sõnadega ära ütleb, et pastoi brat, sa oled juba ammu panges, teema pole selles. Mõjub kindlamalt, kui miinustamine. Olen ise sõbralikult paaril korral sellise lappama minemise peale märkuse teinud ja mõnd teistki kägu ära märkimas näinud. Olen isegi sellist imet kohanud, et kägu vabandab ja tuleb teemakohase kommentaariga lagedale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mis võlu sul oli seoses selle ebaaususega? Sina vblla panid oma miinusekese, aga mingi tädi ainult sellest elaski. Et pani 1500 miinust. Kas see oli normaalne, sinuarust? Sa ei saanud sellest aru…

Ja see tädi täna laamendab, sest tal ei lasta enam see sööklamutt, kes ta varem oli, olla.

Kas tõesti 1500-miinuse tädide ohjeldamise ainukene võimalus oli kõigil kasutajatel miinusevõimalus üldse kinni keerata? Kas selle foorumi tehnilise poole peal on mingid 5. klassi poiskad?

Pealegi minu arvates kestis see (mõnede) vaba miinusplussi tallamine üsna lühikest aega, vast paar kuud ainult, pärast eelmist uuendust. Lubati kogu aeg, et tehakse varsti-varsti korda, aga siis läks koos pesuveega ka laps välja.

Lisaks mõne mo.de kommentaarist oli aru saada, et nad näevad, kes on palju hindeid ladunud. No kui takistada ei saanud, teinud siis robot, mis lihtsalt korjab mingi tsükli järel selle kasutaja üleliigsed hinded ära, jättes alles ainult esimese. Kui raske see saab olla? Aga siin lõigati kassil küüne asemel terve käpp ära – mõtle kui hea, tulevikus pole enam vaja üldse küüsi lõigata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see uus süsteem tõesti niimoodi ainult laikimise peale ka jääb, siis kaotab PK täielikult oma võlu ja omapära ning muutub FB vaeseks sugulaseks.

FB gruppides on päris suur valik võimalusi hindamiseks. PK hakkab nüüd sarnanema kunagisele popile rate.ee-le kus iga koll kiitis nõrkemiseni teist kolli.

Nojah, seepärast ütlesingi et “vaene sugulane”, st põhimõtteliselt sama imal kiitmine, aga oluliselt vaesemate võimalustega.

Iseenesest aga jah, sinu võrdlus oli parem. Lihtsalt mul ei ole ratega mingeid oma kogemusi, seetõttu ei osanud näiteks tuua.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iseenesest aga jah, sinu võrdlus oli parem. Lihtsalt mul ei ole ratega mingeid oma kogemusi, seetõttu ei osanud näiteks tuua.

Ha-ha, ega minulgi omal ole, poeg oli siis sellise huvi ealine ja ikka naeris sealseid üksteist kiitvaid plikasid. Oli roosade jopede ja paljaste kõhtude ajastu, lisks jõle grillkana päevitus.
Ma vist jäängi muude aktiivsete foorumite soovitusi ootama.

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Mu ylearenenud kujutlusvõime tekitas praegu Kägude yhendkoori kallite pyhade puhul laulmas: ‘. . . ristirahvas, ristirahvas, miinustaaaa!’

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Kui on hulk inimesi, keda solvasid ja riivasid juba nende postitustele pandud miinused, kas te kujutate ette, mis nendega nüüd saab, kui mittenõustujad ainult ei vajuta pöial alla, vaid ka selgitavad, mis neile ei meeldinud, kuhu nad tahavad postitaja saata, kellega, kui sügavale ning kui loll postitaja täpselt on.

no seda ma ju räägingi 🙂
et no oli miinus, no oli kümme või sada, aga kuna seal muud ei olnud, siis võibki see asi sinnapaika jääda. nüüd aga, juhul KUI need hüsteerilised miinustajad peaksid hakkama sama agaralt sõimama ja tänitama, siis oo need helbekesed puhta surnt, ja asi sealtmaalt. kui perekool tahab saada higi, verd ja pisaraid kordades rohkem, siis on ta õigel teel.
mõni üksik miinustaja võib sulle ju intelligentselt selgitada, mis talle täpselt ei meeldinud, aga kardan, enamus neist miinusehüsteerikutest nii tsiviliseeritult ei käitu. kelle kadumist siis soovitakse õieti – kas miinusehüsteerikute või helbekeste oma, kes natuke vängemat sõnakasutust nähes minestavad? või mõlemate?

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

kogu see miinuste-plusside värk meenutab mulle omaaegset legendaarset soome saadet Levyraati, kus vist viis hindajat, keda ohjas samuti legendaarne Jukka Virtanen. teiste seas oli kaks diametraalse suhtumisega tüüpi, kes alati olid, teised vahetusid – Pirkko Liinamaa ja Klaus Järvinen. Pirkko oli selline rõõmurull ja uhas ka kõige sitemale ja uimasemale laulule ikka vähemalt viis-kuus punkti, kümpa või kaheksa oli tema puhul tavaline, ja alati ta leidis ikka midagi, mida kiita. Klaus oli diametraalselt vastupidine, isegi selgelt “hyvä biisi” sai talt vaevased kolm-neli punkti, harva viis, enamasti lendasid ühed ja kahed. ja siis ka veel kirises ja urgitses ja leidis, et vata ikka see niimoodi ja too naamoodi, no ei saa kohe rohkem panna. ta vist põhjusmõtteliselt ei pannudki kunagi üle seitsme. ega ei mäletagi, kas üldse oli kunagi kümme ka – no see oli küll siis nagu Kadri Jalakas ütles, et “sama harv kui päikeseline päev Aleuutides, kus muidu on 364 sombust päeva”, ja “vääriks lipuheiskamist üle terve Soolavarese”
😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan, et nüüd päevake-paar miinusteta ON tõstnud teemades arutelu kvaliteeti. Ei ole sarimiinustajad leidnud alternatiiviks tonnide kaupa negatiivseid postitusi lahmida. Ju ikka liiga keeruline või tüütu või koguni piinlik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan, et nüüd päevake-paar miinusteta ON tõstnud teemades arutelu kvaliteeti.

Et mismoodi sa siis seda kvaliteedi kasvu hinnanud oled? Ja kuidas see peaks seonduma miinustamise keelamisega?
Kohe huvitav, kuidas inimeste soovmõtlemine töötab ikka igas valdkonnas täie tuuriga. Ma ei suuda välja mõelda ainsatki loogilist seost, kuidas miinustamise kaotamine võinuks arutelude kvaliteeti tõsta. Kas arvad siiralt, et miinuseid panid ajukääbikud ning need sooritasid miinustamise keelamisega seoses ühiselt enesetapu?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina paneksin miinuse emakeele solkimise eest ikside ja igrekitega, aga samas kompenseerid selle hea luulega, nii et saad andeks.

Mina vastaks, et miinusepaniköörid võiskid enne portaali sisenemist endale koolm korda peegli ees öelda, et “sisenen keskkonda ja avaldan arvamust kohas, kus liigub sadu erinevaid inimesi ja ma ei eelda, et kõik minu mõtetega õus oleksid”. Raske uskuda, et üks täiskasvanud normintellektiga inimene ise selle peale ei tule.

Aga olge siis kenad ja palun põhjendage ka kõiki plusse, mida laote. Ja igga pikalt-laialt-argumenteeritult, nagu ka miinuste põhjendamist nõuate.
Teemaalgataja saab tagurpidi pöidla kurjuse eest. Kaasakaagutajad pugemise eest. Lihtne!

esiteks miinus lohakuse eest. inimene, kes oma teksti enne “keskkonda sisenemist” üle ei kontrolli, ei peaks sõna võtma sellisel teemal.
teiseks – nyah’ile võiks küll erandi teha, sa möönad ju isegi, et tal on hea luule. ja ta kirjutab sealgi samamoodi – kuidas sa seda siis lugeda suudad, kui siin neid märke ei talu, tekib küsimus. võta seda nii, et see on lihtsalt tema käekiri.
samuti teeksin ma erandi ühele prantsuse käole, keda ma pole küll enam ammu märganud, kes kasutas prantsuse klaverit ja sellest tingituna täpitähed olid tal meile harjumatul kujul.

Jah, minul on lohakusvead, möönan. Aga ma ei solgi emakeelt tahtlikult. Ja luulet ei pea ilmtingimata lugema – seda võib ka kellegi teise esituses KUULATA. Justnimelt see tema “käekiri” mind (paberkandjal) häiribki, et mitte ise lugeda.
Kuidas teha mööndus kellelegi, kes siin vbl enam ei käigi?
Ka sinu omaleiutatud murdekeel sekka saksakeelsete fragmentidega on üsna tülgastav, aga las jääb. Tean, et sind puudutada ei tohi – siis ei jõua seda paukumust ära kuulata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
kitah

ja minul on tülgastav lugeda sellisel hulgal lohakusvigu. näpukaid juhtub ju meil kõigil, aga et inimene, kes ise ei vaevu oma teksti enne ärasaatmist kontrollima või sellesse hiljemgi parandusi tegema, võtab kraaksuda mingite võõrtähtede ja murrete ja muu sellise kallal, no sorri vaan, see on rohkem kui kohatu, see on lausa nõme ja ülbe ja solgib keelt rohkem kui paari kasutaja omapära, kes valdavad keelt, ka korrektsust rohkem, kui sina ette kujutad või võimeline oled produtseerima.
ja mina paugun jah, kui vaja on. või mis sa kujutasid ette, et julgesid teha, siis vastutada pole vaja? kuidas kägu, nõnda tegu, ja saadki täie rauaga. kui mitte muud, siis ehk aitab see veidike kaasa, et sa ise edaspidi oma tekstid üle kontrollid enne nende “laia maailma” saatmist ja “keskkonda sisestamist”.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja minul on tülgastav lugeda sellisel hulgal lohakusvigu. näpukaid juhtub ju meil kõigil, aga et inimene, kes ise ei vaevu oma teksti enne ärasaatmist kontrollima või sellesse hiljemgi parandusi tegema, võtab kraaksuda mingite võõrtähtede ja murrete ja muu sellise kallal, no sorri vaan, see on rohkem kui kohatu, see on lausa nõme ja ülbe ja solgib keelt rohkem kui paari kasutaja omapära, kes valdavad keelt, ka korrektsust rohkem, kui sina ette kujutad või võimeline oled produtseerima.
ja mina paugun jah, kui vaja on. või mis sa kujutasid ette, et julgesid teha, siis vastutada pole vaja? kuidas kägu, nõnda tegu, ja saadki täie rauaga. kui mitte muud, siis ehk aitab see veidike kaasa, et sa ise edaspidi oma tekstid üle kontrollid enne nende “laia maailma” saatmist ja “keskkonda sisestamist”.

Lase nüüd oma radikuliidihaigetel sõrmedel puhata ja mõtle, kas sina oled ikka päris õige end maailmaga võrdlema või nõudma, et keegi oma tekste PEAKS redigreerima, kuna sul argumentide puudusel muu kallal kaagutada pole.
Lohakus ON inetu, seda ma ka ütlesin, aga NIMME ma kirjapilti ei solgi võõrtähtede ja sümbolitega. Vahest sa muidugi aru ei saa, sest sul ongi kombeks ennast teistest paremaks pidada. Foorumikasutajana ma selleks küll sul põhjust ei näe (peale korrektse kirjakeele pole sus kahjuks tühjagi), aga eks sa ise tead.

NB! “Sorry” kirjutatakse jätkuvalt y-ga ja lausedki hakkavad meil suurte algustähtedega.

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

“Sorry” kirjutatakse jätkuvalt y-ga ja lausedki hakkavad meil suurte algustähtedega

vaat selliste “argumentidega” tullakse välja, kui enam midagi sisulist öelda ei ole. jätkuvalt – mina ei nõua, et sina korrektselt kirjutaksid, ma lihtsalt juhin su tähelepanu asjaolule, et sinul kui lohakusega keelesolkijal ei ole mingit õigust teise inimese korrektset, kuid oma stiiliga kirjutatut kritiseerida. ja “sorri vaan” on väljend, kui sa pole seda juhtunud varem lugema või kuulma.
p.s. mul pole mitte radikuliit, vaid artriit. ja isegi nendega ei tee ma selliseid lollakaid vigu nagu sina. ja pean ennast paremaks jah – sinust, tühikargajast igatahes küll, kes sa pooligi asju ei tea, aga ikka veel tuututab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Sorry” kirjutatakse jätkuvalt y-ga ja lausedki hakkavad meil suurte algustähtedega

vaat selliste “argumentidega” tullakse välja, kui enam midagi sisulist öelda ei ole. jätkuvalt – mina ei nõua, et sina korrektselt kirjutaksid, ma lihtsalt juhin su tähelepanu asjaolule, et sinul kui lohakusega keelesolkijal ei ole mingit õigust teise inimese korrektset, kuid oma stiiliga kirjutatut kritiseerida. ja “sorri vaan” on väljend, kui sa pole seda juhtunud varem lugema või kuulma.
p.s. mul pole mitte radikuliit, vaid artriit. ja isegi nendega ei tee ma selliseid lollakaid vigu nagu sina. ja pean ennast paremaks jah – sinust, tühikargajast igatahes küll, kes sa pooligi asju ei tea, aga ikka veel tuututab.

No kyllä minä tiedän, sinä tyhmä ämmä!

Argumenteerida pole võimalik inimesega, kellelt pole tulemas mõistlikku vastukaja, sest kuigi jutu mõttest on võimalik ka hoolimata lohakusvigadest aru saada, peab ta targutama lapsikute “tuututamiste” ja “mölisemistega”.

Sinu audients on lõppenud, nägemist!

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miinusehoolikud on leidnud uue lahenduse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.