Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miinustaja ja kiitja

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Miinustaja ja kiitja

Postitas:

Keegi on kasutanud teemas http://foorum.perekool.ee/teema/naised-ei-oska-suua-teha/ mingit programmijuppi mis võimaldab kümnetes kiita ja miinustada. Vaadates vastuste kellaaegu ja + ja – arvu, ei ole reaalne, et tegemist oleks erinevate kasutajatega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et nendega on mingi üldine jama. Ma väga harva kiidan ja miinustanud pole vist üldse, aga täna vajutasin korra kiitjale- ilmus 4 meeldimist; proovisin teises teemas ka – 2 meeldimist.
Selsamal teemaalgatusel panin ka prooviks “kiida” – siin tekkis ikka 1.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et nendega on mingi üldine jama. Ma väga harva kiidan ja miinustanud pole vist üldse, aga täna vajutasin korra kiitjale- ilmus 4 meeldimist; proovisin teises teemas ka – 2 meeldimist.
Selsamal teemaalgatusel panin ka prooviks “kiida” – siin tekkis ikka 1.

Ma olen ka täheldanud, et 5 plussist või miinusest saab ühe klikiga 8 või 10, kuid arvan, et siin pole mitte jama, vaid lihtsalt peale miinustamist/kiitmist uuendab ta hinnangute seisundi, enne võis ees olla mingi vana seis. Näiteks just praegu oli nii, et avasin teema, et seda lugeda, helises telefon, rääkisin ära, tulin uuesti teemat vaatama, kiitsin – ja kiituste arv suurenes 5 võrra. Arvatavasti oli mul ekraanil ees helistamise eelne hinnangute arv ning oma hinnangu andmisega ma lihtsalt uuendasin seisu, mitte ei andnud ise 5 kiitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 09:32; 23.11 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav. Laitsin ühte teemat, viskas välja. Sisenesin uuesti teemasse, vaatasin, et minu laidetud teemal miinust pole, on 0 laitmist, mõtlesin, et ju siis ei salvestanud – aga kui uuesti soovin miinust panna, siis ütleb, et olen juba hääletanud :). Käisin teemast väljas, uuesti sisse, uuesti proov – ja ikka sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 09:32; 23.11 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna süstemaatiliselt nii, et kuigi vajutan kiitmise nuppu, number ei muutu. Kui vajutan uuesti, teatab, et olen juba hääletanud. Ja nii korduvalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 08:45; 04.07 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna süstemaatiliselt nii, et kuigi vajutan kiitmise nuppu, number ei muutu. Kui vajutan uuesti, teatab, et olen juba hääletanud. Ja nii korduvalt.

Sama lugu. Lisaks on mul juba pikemat aega siin see jama, et kui tahan teemat kiita, siis pluss häältega koos tuleb raudselt kõrvale automaatselt ka miinus hääl.
Kui seda asja korda ei saa, mis mõtet sel “kiida”, “laida” nupul üldse on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja viimastel päevadel jälle ja korduvalt.

(0) (0) Oled juba hääletanud!

Ehk kiida-nupp ei registreeru hinde mõttes, aga registreerub vajutuse mõttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 08:45; 04.07 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endiselt sama probleem! Miks te ei eemalda seda kiida/laida ikooni, kui see ei tööta? Korda teha seda ju nagunii ei õnnestu, nagu näha.
Kuigi… ilmselt sama hästi võiksin ma selle märkuse ükskõik kuhu kirjutada ja kustutada, keegi ei loe ja keegi probleeme ei lahenda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miinustaja ja kiitja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.