Esileht Kodunurk mikrolaineahju_asendus.ahjuga

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: mikrolaineahju_asendus.ahjuga

Postitas:
Kägu

Kas mikrolainefunktsiooniga ahi asendab mikrolaineahju? Kas seal saab toitu ka taldrikuga soojendada või kuidas see käib?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mikrolainefunktsiooniga ahi ongi mikrolaineahi, aru ma ei saa, mis sulle segaseks jääb… kui ei pane grilli peale, siis kasutadki nagu tavalist mikrolaineahju. Lisafuntsioonid on tavaliselt ka pöördõhk ja/või grill. Väga hea on nt 60&mikrolaine ja 40% grillifunktsiooniga, see küpsetab seest ja pruunistab pealt. Jah, tavalist taldrikut võid panna, aga vaata, et grilli alla plastkarpi ei pane.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mikrolainefunktsiooniga ahi ongi mikrolaineahi, aru ma ei saa, mis sulle segaseks jääb…

Mitte päris, see on suur praeahi ju, ma ei ütleks, et see on lihtsalt mikrolaineahi
Sellist ahju ma valiks ikka praeahju parameetrite alusel, mitte selle järgi, kuidas jagunevad %-d lisafunktsioonil (mikrolainel)

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mikrolainefunktsiooniga ahi ongi mikrolaineahi, aru ma ei saa, mis sulle segaseks jääb…

Ei, teemaalgataja räägib tõenäoliselt kombiahjust/kompaktahjust, mitte mikrolaineahjust. Tegemist on ahjuga, millel on lisaks tavapärastele ahjuomadustele ka mikrolainefunktsioon.

Aga jah, ikka asendab, kui on olemas mikrolainefunktsioon.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, teemaalgataja räägib tõenäoliselt kombiahjust/kompaktahjust, mitte mikrolaineahjust. Tegemist on ahjuga, millel on lisaks tavapärastele ahjuomadustele ka mikrolainefunktsioon. Aga jah, ikka asendab, kui on olemas mikrolainefunktsioon.

Kas ühe väikese piruka või pitsalõigu soojendamiseks kulub sama vähe energiat ja aega (ca 10-12 sekundit) selles suures mikrolainefinktsiooniga ahjus kui tavalises väikeses mikrokas? Ilmselt just selle kohta ka TA huvi tunneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA – Mõtlen jah suurt praeahju, lugesin et on mikrolaine funktsiooniga ka neid. Tundub, et inimestel kogemusi väha, tuleb poodi uurima minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on maal suvilas selline, 100 aastat vana, aga toimib täitsa korralikult. Kasutan tavalise ahjuna või siis mikrona

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kombiahi on jh mikroahju funktsiooniga. Me kasutame seda ainult popkorni tegemiseks. Toidu soojendamiseks kasutame auru programmi. 15min ja toit on soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

15min ja toit on soe.

15 minutiga saab ju ka tavalises ahjus toidu soojaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned vanemad ahjud lähevad sul soojaks üldse 15 min. Ma panen külma kombi ahju taldriku toiduga, käivitan auru programmi. Ok alati ei lase 15min, vahel ka 10 min oleneb kogusest, mida soojendan. Auruga soojendamine tundub tervislikum. Mikrolaine ka selles kombiahjus olemas. Lapsed kasutavad rohkem mikrot soojendamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

15min ja toit on soe.

15min kui tavalises mikrokas läheb 3 min? Milleks see suur ahi siis, miks seda kütta? Aja ja ruumiraisk tundub.

Jah, ma tean, on tänapäeval vist enamus uusi integreeritud ahjusid kombi, aga neid jutte lugedes tundub kergelt mõttetu, iga tavaline lauaahi, kasvõi 25.- mini elektriahi teeb toidu soojaks tunduvalt kiiremini kui 15 min. Ma näiteks olen täna oma poolikut kohvikruusi juba soojendanud korduvalt, 40sek ja saab jälle paar lonksu võtta, enne kui uuesti unustan kuskile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

15min kui tavalises mikrokas läheb 3 min? Milleks see suur ahi siis, miks seda kütta?

3 minutiga see taldrikutäis juba keeb 🙂  Mu mikrokas tavalise täiskasvanu lõunaports võtab aega 1,2 minutit, kui tuleb külmikust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näiteks olen täna oma poolikut kohvikruusi juba soojendanud korduvalt, 40sek ja saab jälle paar lonksu võtta, enne kui uuesti unustan kuskile ????

Meie harjumustes ei ole kuigi palju ühist: kui keegi räägib juba korduvast kohvi soojendamisest, siis pole erilist mõtet edasi rääkida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk mikrolaineahju_asendus.ahjuga