Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Miks

Postitas:

Mõnedel teemadel on lipud juures?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lipud tähendavad, et oled seda teemat lugenud ja teemasse on hiljem tehtud uusi postitusi. Lipule klikkides jõuad kohe sinna, kust uued sissekanded algavad ja ei pea tervet teemat läbi sirvima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lipud tähendavad, et oled seda teemat lugenud ja teemasse on hiljem tehtud uusi postitusi. Lipule klikkides jõuad kohe sinna, kust uued sissekanded algavad ja ei pea tervet teemat läbi sirvima.

Heh, seda ma ei teadnudki, et sinna klõpsata saab . Et need minu loetud teemad on, sellest sain ammu aru . Tänks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks enam oma postitust kustutada ei saa?
nt avastad peale postitamist, et läks valesse kohta või mõtled ümber…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lipud tähendavad, et oled seda teemat lugenud ja teemasse on hiljem tehtud uusi postitusi. Lipule klikkides jõuad kohe sinna, kust uued sissekanded algavad ja ei pea tervet teemat läbi sirvima.

Heh, seda ma ei teadnudki, et sinna klõpsata saab . Et need minu loetud teemad on, sellest sain ammu aru . Tänks!

Esimest korda elus näed veebilehte? Igal pool, kus hiire kursor muutub tavalisest noolest püstist näppu näitavaks märgiks, saab ju klõpsata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 12:26; 25.09 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks enam oma postitust kustutada ei saa?
nt avastad peale postitamist, et läks valesse kohta või mõtled ümber…

Avaldamise hetkest muutub su tehtud postitus Eesti Ämmaemandate Ühingu omandiks ja sul ei ole selle üle mingit autoriõigust. Kui sulle see ei meeldi, siis on sul täielik vabadus mitte siia postitada või otsida või ise teha selline foorum, kus postitajatel säilib autoriõigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 12:26; 25.09 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks on minu postitus siit kustutatud ja asemele on tekkinud Jimmy oma? ehk on temal tõesti parem sõnastus, aga see ei tohiks olla ju kustutamise põhjuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks on minu postitus siit kustutatud ja asemele on tekkinud Jimmy oma? ehk on temal tõesti parem sõnastus, aga see ei tohiks olla ju kustutamise põhjuseks.

Süsteem ei näita, et selles teemas oleks kustutatud postitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjutasin kohe peale teemaalgatust. täpselt selline tunne, nagu oleks kasutaja Jimmy minu teksti üle kirjutanud natuke sujuvamas sõnastuses.
tegelikult oli sama teema (äkki seesama) ajaviitejuttudes ja siis kadus sealt. tõsteti äkki kasutajaabisse ümber?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult oli sama teema (äkki seesama) ajaviitejuttudes ja siis kadus sealt. tõsteti äkki kasutajaabisse ümber?

See konkreetne teema on pärit Pereelu alafoorumist.
Ilmselt on Sinu vastus tõesti kusagil sarnases teemas, postituse kustutamisel moderaatorite poolt peab ikka põhjus ka olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnedel teemadel on lipud juures?

MIKS
pealkiri ei ava teema sisu?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.