Esileht Pereelu ja suhted Miks 40-aastasel mehel pole kunagi püsivat suhet olnud?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Miks 40-aastasel mehel pole kunagi püsivat suhet olnud?

Postitas:

alla 50, on mehi lihtsalt rohkem kui naisi, nii lihtne see ongi.

Ei ole nii lihtne.

Meeste keskmine eluiga on väiksem kui naistel, sest põhiliselt ikka noored mehed tapavad end ära, hüppavad peaga vastu kivi, sõidavad end surnuks, joovad end auku jne.

jah, see on üks levinud tavaarusaamu. küllap ajalooliselt ka õige olnud.
siin ja praegu on asjad aga teisiti.

soovitan statistikat uurida. 2018 aasta andmed täitsa olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 09:21; 26.03 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meestel ei ole sageli sellist sügavat igatsust laste järele, nagu naistel. Ja milline muu põhjus on naisega koos elada? Tänapäeval, kus seksi saab naistelt ilma kooselutagi. Vaat, et rohkemgi kui kooselu ajal. Mis positiivset on selles, et hetkest, kui sul on üks kindel naine, ei tohi sa enam kellegi teisega seksida, pead oma hobisid ja harjumusi muutma, sest naine tahab, et viid ta šoppama ja ei taha, et sa õhtul rahulikult teleka ees vedeled, tahab, et sa teda lõbstaksid, ega saa iseenda lõbustamisega hakkama. Vahel harva oma uue kallimaga on põnev ja tore, aga igapäevaselt pikaajaliselt tahaks ju otsustada ise, kuidas oma aega kulutad. Pigem leian, et on tore, kui mees ei võta naist lihtsalt seepärast, et see aitaks nõusid pesta, süüa teha ja tube kraamida. Kui saab nende toimingutega ise hakkama, siis järelikult on vähemalt aumees ja ei teeskle armastust lihtsalt selleks, et odavat teenijat leida.

Ma ise olen naine, aga vaatan kõrvalt selliseid kooselusid ja olen ülimalt rahul, et meie mehega oskame ise ennast lõbustada, ei sõltu selles osas üksteisest, ei kirjuta teisele ette, kuidas kodus oma aega peaks veetma ja ei nõua üksteiselt ebahuvitavatel üritustel osalemist. Tunnen, et kui sellist kooselu vormi poleks leidunud, oleksin ilmselt lihtsalt üksikuna lapsi kasvatanud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 37 ja pole naist ega lapsi. Kolm suhet on olnud, kaks neist tõsiseltvõetavat — 4 kuud ja 8 aastat. Mul on meeldiv töö ja seljatagune kindel, olen avatud ka suhteks, aga pole veel leidnud naist, kellega koos huvitav. 8 aastane suhe oli väljamaalasega. Eesti naistest hästi ei arva 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks 40-aastasel mehel pole kunagi püsivat suhet olnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.