Esileht Pereelu ja suhted Miks abiellumiseks aetakse taga mingit erilist kuupäeva?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Miks abiellumiseks aetakse taga mingit erilist kuupäeva?

Postitas:

No mina aru ei saa….Kas kõik tahavadki siis abielluda mingi \”erilise\” kuupäevaga päeval, kui abiellub veel 110 teist paari…umbes nagu mingi massipulm siis ju…
Kui parasjagu ei ole tulemas mõnda imelist 12.12.12 kuupäeva või kui kõik ajad sel päeval on broneeritud, siis veetakse kalendris jälge, et kuna tuleb mõni REEDE 13…..
Miks ei peeta pulmi mingil ENDA jaoks erilisel päeval…nt esimese kohtumise päeval või esimese suudluse päeval või midagi sellist..aetakse taga mingit massihullust…ja siis mõeldaks et küll meil on hea ja ilus kuupäev ..ikkagi 11.11.11 või midaiganes…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 14:54; 22.06 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist lihtsat numbrikombinatsiooni (nt 12.12.12) on hea meelde jätta.
Kui on suur suguvõsa, siis kõiki sünni-, surma- ja abiellumise kuu/aastapäevi on raske meelde jätta – seda enam, et sünni/surmakuupäeva ei saa ise eriti valida. Abiellumise puhul aga saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küll on kitsas vaateväli sul ah.
KÕIK??? Kuidas kõik huvitav? Praegu iga nädalavahetus keegi abiellub. Ja ei ole miskit erilist kuupäeva. Ja kui teised tahavad sel päeval abielluda, siis no kuidas see sinu pepukest küll nii koledasti togib?
Mõtle vähem lolluste peale ja püüa rohkem päevas midagi kasulikku ära teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KÕIK need pulmad, kus mina olen käinud, on küll jumalast suvakad kuupäevad olnud. Ehk noorpaarile tähenduslikud aga mitte sellised erilised numbrikombinatsioonid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iseenesest kuupäeva valimise vastu pole mul midagi. küll aga on minu jaoks massihüsteerias karjakesi abiellumine + järjekorrad ja liinitöö õnnepalees see, mis mind lihtsalt meelde jäävate kuupäevade tagaajamises eemale peletab.

meie abiellusime lausa talvel, kui ei pidanud võidu jooksma turismitalude vabade kuupäevadega ega üle pakkuma bändi ja õhtujuhi teenuste eest. soovitan täiesti abielluda nn madal-hooajal – ei mingit stressi korraldamises, turismitalud võtavad ebatraditsioonilistel kuupäevadel lausa avasüli suuri pidusid vastu ja võimlevad kliendi pärast, mitte aga nagu suviti, kui kliendid peavad võistlema vabade kuupäevade pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka ei tea, ise abiellusin täiesti suvalisel kuupäeval 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kohtumise kuupäev oli 1 jaanuar ja mitte ei soovinud sel kuupäeval ja aastaajal abielluda. Abiellusimegi 13 reedel suvel :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina jällegi ei saa aru, kuidas saab mõne inimese pulmakuupäeva valik teise nii endast välja viia 😀

iga inimene abiellub millal tahab ja kuidas tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina abiellusin nimelt riigipühal, et tulevikus oleks alati vaba päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina abiellusin nimelt riigipühal, et tulevikus oleks alati vaba päev.[/tsitaat]

Minul oli juhuslikult sama teema!
Kui avaldusi sisse viima läksime, siis oli esimene võimalik kuupäev 4. juuli ja selle me võtsimegi. Pärast USAs elades veidi aega oli päris põnev kui pulma-aastapäev oli nende suuuurel pühal. Sai igal aastal ilutulestikku vaatamas käia jne.

Tean last, kes sündis 07.07.07 ja ta on vist ainuke pisike, kelle sünnipäeva ma täpselt peast tean. Selline kuupäev jääb meelde ja on kuidagi huvitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuram seda teab ,hullud mõtlevad ,et kuupäev teeb õnnelikuks. aga ega ikka ei tee . käisin 16.06.2012 pulmas . väga lihtne ja armas pulm oli j. liivi muuseumis. ja ilm oli ka supper.Ja koik oli supper . arvan ,et need inimesed elavad kaua ja ilusat kooselu. õnnne neile veel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuupäeva tagaajamisest ei saa aru, aga näiteks kuufaase võiks küll arvestada. Kuuviimases veerandis ei soovi küll miskit teha, mis peaks edenema ja kasvama. Sest mis kuu viimases veerandis tehtud, hakkab kaduma ja kahanema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellist lihtsat numbrikombinatsiooni (nt 12.12.12) on hea meelde jätta.
Kui on suur suguvõsa, siis kõiki sünni-, surma- ja abiellumise kuu/aastapäevi on raske meelde jätta – seda enam, et sünni/surmakuupäeva ei saa ise eriti valida. Abiellumise puhul aga saab.[/tsitaat]

No kui oma pulma kuupäev ka meelde ei jää ja vajab mingit kerget kombinatsiooni, siis on ikka midagi väga mäda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ei saa jälle aru miks tahavad enamus suvel pulmi pidada. pulmapildid on sellised kus külalistel näod läigivad. kevad on ilus aeg-kõik alles tärkab ja õitseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu on mul täiesti suva, kuidas ja millal keegi abiellub, aga ükskord jäi üks naljakas seik meelde- keegi Eesti nn. kuulsustest abiellus mingil sellisel nn. erilisel kuupäeval. Kroonikas või kuskil oli nendest siis artikkel ja neilt küsiti, et miks just see kuupäev jne. Nemad vastasid, et oh, puhtjuhuslikult sattus nii, et nemad alles pärast olid avastanud, et selline lahe kuupäev. Samas ma tean, et inimesed seisid lausa järjekorras, et selleks kuupäevaks aegu saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kerstin84 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No mina ei saa jälle aru miks tahavad enamus suvel pulmi pidada. pulmapildid on sellised kus külalistel näod läigivad. kevad on ilus aeg-kõik alles tärkab ja õitseb. [/tsitaat]

Ideaalis parim oleks minu jaoks soe sügisilm,aga kes sellele lootma saaks jääda, kui kohavalikul meeldiks mulle arvestada ka õuesviibimisega või kogunisti terve peoga väljas. Kindlasti on paljudel ka puhkuste aeg oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]maipörnikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kohtumise kuupäev oli 1 jaanuar ja mitte ei soovinud sel kuupäeval ja aastaajal abielluda. Abiellusimegi 13 reedel suvel :).[/tsitaat]
miks mitte? minu pulmad olid 31. detsember. ütleks et väga huvitav ja eriline oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma oma nigela mäluga valiks vbl kuna lihtsalt jääb paremini meelde. no ja teistele ka kellele vöib huvi pakkuda… mingit erilist önneeeldust selles ei oska näha. vbl numeroloogias teadjad teavad midagi mystilist neis kombinitsioonides

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muidu on mul täiesti suva, kuidas ja millal keegi abiellub, aga ükskord jäi üks naljakas seik meelde- keegi Eesti nn. kuulsustest abiellus mingil sellisel nn. erilisel kuupäeval. Kroonikas või kuskil oli nendest siis artikkel ja neilt küsiti, et miks just see kuupäev jne. Nemad vastasid, et oh, puhtjuhuslikult sattus nii, et nemad alles pärast olid avastanud, et selline lahe kuupäev. Samas ma tean, et inimesed seisid lausa järjekorras, et selleks kuupäevaks aegu saada.[/tsitaat]

Kas tegemist suvepulmaga ja Tallinna perekonnaseisuametiga? Sest siinkandis peabki absoluutselt iga suvenädalavahetusele planeeritava ning omale sobiva kuupäeva saamiseks sabas seisma muide :)! Meil soovisime täiesti suvalist reedet juulis oma pulmapäevaks ja kui 2 minutit enne psa avamist ukse taga olime, siis oli enne meid seal juba 5 paari. Soovisime mitte kohapeal registreerida, aga oma pulmakohas ja seda ka saime, aga näiteks tuttavad, kes aasta varem tund peale avamist oma täiesti suvalisel kuupäeval peetavaks laulatuseks registreerijat soovisid pulmapaika tellida, seda ei saanudki! Nii et see, et nad sabas seisid, ei ole küll veel mingi eriline näitaja :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]maipörnikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kohtumise kuupäev oli 1 jaanuar ja mitte ei soovinud sel kuupäeval ja aastaajal abielluda. Abiellusimegi 13 reedel suvel :).[/tsitaat]

Miks see pidi just reede ja 13 olema? Miks ei võinud olla mingi suvaline reede?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 14:54; 22.06 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ajanud kuupäeva taga, oli oluline, et oleks soe aeg ja nädalavahetus. abiellusime laupäeval ja juulikuus.

miks suvel? maitseasi, olen suveinimene, meeldis, et külalised said olla väljas, lapsed said murul joosta, keegi ei pidanud piduriietele palituid, salle, mütse peale toppima ja pildi peal ei läigi keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks abiellumiseks aetakse taga mingit erilist kuupäeva?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.