Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks automaadiga on autokoolitus kallim kui manuaaliga?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Miks automaadiga on autokoolitus kallim kui manuaaliga?

Postitas:
Kägu

Elu seeski ei osta automaatkastiga autot. Häbi oleks sellisega sõita.

Mees automaatkastiga auto roolis on sama, kui mees pissib istudes või mees vaatab telekast Õnne13 – väga eidelik.

Lihtsalt teadmiseks sulle, et mehe eesnäärme tervisele on palju parem istudes pissida. Nii et ära halvusta, kui oma kallima tervis vähegi korda läheb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas automaatkäigukasti kiitjatel kodus paeladega kingi/saapaid/riideid on või on kõik krõpsude, luku või kummidega?
Muidugi liigub kõik lihtsustumise poole, ent käeline osavus on ikkagi inimesele kasulik. Ja arusaamine, kuidas asjad töötavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas automaatkäigukasti kiitjatel kodus paeladega kingi/saapaid/riideid on või on kõik krõpsude, luku või kummidega?

Muidugi liigub kõik lihtsustumise poole, ent käeline osavus on ikkagi inimesele kasulik. Ja arusaamine, kuidas asjad töötavad.

Sul siis, ma eeldan, pole kodus ka nõudepesumasinat ega pesumasinat eks? Kuidas sa muidu saaksid aimu kuidas asjad puhtaks saavad kui kogu aeg lihtsama vastupanu teed lähed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

igal juhul tasub manuaaliga sõit selgeks saada, sa tohid ju sellega automaadiga ka sõita, vastupidi aga mitte.

Ja nüüd ütleb umbes seitse kägu veel seda. Kujuta ette, kõik teavad, et see nii on ja kindlasti teab seda ka teemaalgataja.

Teemasse aga, siis ma ei näe jälle mingit mõtet manuaali lubadel. Ise tegin ka automaadi, ei näinud mõtet käigukangi eest topelt raha maksta lisatundide eest autokooli.

Aoutomaatkäigukastiga autol on samuti käigukang olemas. See on see pulgake kahe istme vahel, mida lükkad park või drive asendisse.

No shit…
Mul on endal ka muidu automaat sõitmiseks (loomulikult, kuna manuaaliga sõit ei või) aga ma pidasin silmas seda, et ei näinud mõtet pikemalt autokooli jääda, sest käikude vahetamisega sõbraks ei saanud kui muus osas oli liiklus käpas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas läheb meelest ära manuaaliga sõitmine, kui oled aastaid ainult automaadiga sõitnud? Mul sõbranna näiteks keeldub minu manuaaliga sõitmast, kuna on ca 15 a automaadiga sõitnud. Natuke pelgan ise ka, et kui ühel päeval automaadi ostan, äkki ei oskagi ükspäev enam manuaaliga sõita?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No tegelikult nõuab manuaal tähelepanu rohkem, kui teed vastavalt 99% soovitajate nõuandele osta enda esimeseks autoks vana pann. Sidurid on neil kehvakesed ja auto väärtustest kümmet protsenti uue siduri paigaldamisele pole mõtet kulutada. Lähengi foori alt aeglaselt ära, et käik kindlasti sisse saaks (olen algaja, vahtralehega, et jobudki aru saaks) ja auto välja ei sureks. Ukerdangi ees, kui vale käik sisse läheb, sest olen nii loll, et ei saa suure ähmiga alati aru, kas sisse läks 1. või 3. käik.

Kui see auto enam ülevaatust ei läbi, ostan automaadi, praegune auto on mind pannud vihkama Tallinnas manuaaliga sõitmist.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks automaadiga on autokoolitus kallim kui manuaaliga?