Esileht Beebi ja mitmikud miks eelistate piima väljapumpamist imetamisele

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: miks eelistate piima väljapumpamist imetamisele

Postitas:

Küsimus siis pealkirjas. Ilma igasuguse irooniata kusjuures.
Lihtsalt siin oli üks teema kus selgus, et päris paljud imetamise asemel hoopis lüpsavad piima välja ja toidavad pudelist. Kas käite koolis, tööl? Või on mõni muu põhjus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see vabatahtlik eelistus ei ole. Mul mitu tuttavat piima välja pumbanud, kuna laps pole rinda võtma hakanud. Siis selleks, et mingigi aeg laps rinnapiima saaks, pumpavad välja. Enamasti õnnestub see u 4-5 kuuni, seejärel piima kogus väheneb ja minnakse üle rpa-le.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olude sunnil tegin sama alguses mõned korrad. Laps lihtsalt ei jaksanud imeda rinnast, oli nii pisike ja magas liiga pikalt järjest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps oli enneaegne ja tal puudus imemisrefleks. Algul pumpasin välja, et talle intensiivi piima viia. Kui ta enda juurde sain hakkasime õppima rinnast söömist. Kuu aega õppis, siis oli asi selge. Paraku ainult rinnast ei saanud ta süüa, sest sõi korraga liiga vähe, aga laps oli niigi kaalu poolest all pool igasugust arvestust. 3k alguses laps otsustas, et rinnast ei kõlba enam üldse süüa nii jätkasin talle rinnapiima andmist kuni piim täitsa otsas oli. Õnnestus rinnapiima anda 6 kuu lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei eelista pumpamist rinna andmisele ,aga paraku minu mudilane mingil põhjusel rinda ei võta. Oi ma olen teda kiusanud ja kräunutanud ja seda juba viis nädalat ,aga näed ei võta. Ma ei saa öelda ,et see pumpamine lihtsam oleks,sest alati pean ma olema oma piimaga ju Enne valmis kui temal kõht tühjaks läheb ja ta peab ju ootama seda kui ma pumpan ja ikka pool tundi kokku pumbaga lötsutada on ikka päris valus.
Ilmselgelt oleks mul lihtsam lapsele tiss suhu pista ,aga ei saa. Öösel kiigutab üks käsi last ja sama ajal üritan lutti suhu toppida ja teise käega pumpan piima. Seega ma ei eelista vaid lihtsalt olen valinud parima variandi halvimatest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps oli küll ainult kuu enneaegne, kuid rinda ei võtnud. Piim tuli mul pumpamise peale, sest laps üldse ei imenud. Sealt edasi siis ämmakad arvasid, et ju ta ikka hakkab rinda võtma kui piima on. Reaalsus oli, et ei hakanud. Pumpasin 7 kuud.
Teist last olen imetanud üle aasta. Pumpa kätte võtta ei suuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laps 2 kuud enneaegne. Sai rp sondist, tasapisi harjutasin pudeli juurde ja sealt edasi siis vaikselt rinnale. Kuna ma pidin rinnapiimale veel rikastajat juurde segama, siis saigi rp pudelist. Kui enam selle jaoks vajadust ei olnud, harjutasin lapse ainult rinna peale üle. Nii et esimese elukuu sai ta ainult sond+pudel, teise elukuu peamiselt pudel ja 1x päevas rinda.
Praegune seis on selline, et laps ei tunnista pudelit silmaotsaski. Ainult rinda matsutab.

Soovitus käole, kellel 5 nädalane beebi: pumpa nö ette valmis. Mul oli terve sügavkülm piimapotsikuid täis:) Sest ta sõi alguses lihtsalt nii vähe, et meeletutes kogustes jäi üle, nii et mina siis pumpasingi söögikordade vahelisel ajal ja panin sügavkülma. Vajadusel siis soojendasin lihtsalt. Öösiti oli just hea võtta. Hommikuks olid rinnad piima täis ja sain kahe söögikorra koguse valmis pumbatud (ehk siis 220 ml topsikutäie, mõnikord veel teise pooliku ka).
Ja imestamisnõustaja juurde soovitan ka muidugi minna! Mu sõbranna nägi 3 kuud roppu vaeva, et laps rinnale saada. Mässas ka süstalde ja pudelitega. Ja tänaseks, mil tüdruk 5 kuune, on ta ainult rinnalaps. Pumpamine on unustatud teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud miks eelistate piima väljapumpamist imetamisele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.