Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks eelistavad spa-d trikoosid bikiinidele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Miks eelistavad spa-d trikoosid bikiinidele?

Postitas:
Kägu

Loen nt Tartu V Spa majareegleid: “Sa näed bikiinides hea välja. Vaatamata sellele on vee- ja saunamõnude nautimiseks kõige sobivamad traditsioonilised ujumisriided – ujumistrikood ja -püksid.”

Naljakal kombel neil promopiltidel kõik naised bikiinides, aga see selleks. Mis vahet seal spa jaoks on mis naistel seljas? Lisaks, kas see olen ainult mina, või on saunas kuidagi ebameeldiv trikooga olla? Olen nõus, et trikoo on parim aktiivseks ujumiseks, aga spa-s lebotamiseks eelistan isiklikult ikkagi bikiine.

Mis te arvate?

+14
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis neid lötakil tisse ei ole eriti ilus vaadata kõrvalt basseinis.

+20
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki mingi ohutuse teema? Bikiinipaelad võivad kinni jääda igale poole. Eks trikoosid ole ka igasuguste paeltega, aga üldiselt on bikiinidel ikka rohkem tupse ja kulinaid, mis võivad veepuhastusseadmetesse imetud saada.

+31
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No suurem osa naisi näevad trikoos lihtsalt paremad välja. SPA-s käivad ka 80 aastased, keegi ei tahaks neid bikiinides näha.

+12
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trikoos on need tissid ju sama lötakil. Ma arvan, et nad ikka pakkusid ainult trikood naistele ujumisriietuseks, mitte ei mõelnud, et naised ka ainult ujumispükste väel ja paljaste tissidega ujulas ringi võiks lipata.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trikoo vormis naise keha kenamaks, olemata vanusest võiks vaadata kriitiliselt peeglisse ja mõelda, kas ikka bikiinid sobivad. Teiseks on trikooga oluliselt mugavam ujuda. Bikiinid on ikka rannariietus.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ujula/ujumisriietus on alati olnud trikoo. Bikiinid on rannas päikesevõtmiseks (ja enese demonstreerimiseks), trikoo on ujulas ujumiseks. Muidugi võib kanda, mis meeldib, pooled naised ujulas on bikiinides (võibolla nt polegi teisi, nagu mul pole bikiinikomplekti, mina kannan ka rannas trikood, kuna ei päevita, vaid käin seal ujumas ja vahetan kohe riided, bikiinirinnakas on aiat66deks 🙂 ), aga nii on nende riiete otstarve.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Puhtalt ohutuse pärast. Bikiinid võivad ka teatud tingimustel seljast tulla ja tõesti nööridega ka kuskile kinni jääda.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on sportlikud väljanägemisega bikiinid, ilma igasuguste paelte ja kaunistusteta. Olen otsinud trikood, kuid ei leia, sest pärast imetamist on rinnad olematud. Trikooga näeksin veider välja, mingeid tühje korve ei taha. Bikiinide ülaosa on mul sellise mõnusa “vooderdusega”, mis jätab mulje nagu mul isegi oleks seal midagi 🙂

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on sportlikud väljanägemisega bikiinid, ilma igasuguste paelte ja kaunistusteta. Olen otsinud trikood, kuid ei leia, sest pärast imetamist on rinnad olematud. Trikooga näeksin veider välja, mingeid tühje korve ei taha. Bikiinide ülaosa on mul sellise mõnusa “vooderdusega”, mis jätab mulje nagu mul isegi oleks seal midagi 🙂

No samamoodi on ju paljudel trikoodel rinnapolsterdus olemas, ka sporditrikoodel. Mul on üks ilus sporditrikoo väikese kena rinnapolstriga (ei ole rante näha) ja siis teine sporditrikoo ilma rinnatugevduseta. Selle teise puhul on mul lahenduseks, et ostsin Lindexist need kleepuvad paelteta rinnakatted (mida kantakse õhtukleitide all) ja need on mul spaas selle trikoo all (väga hästi püsivad seal, mitte kuhugi ei nihku, üldmulje väga ilus).

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No samamoodi on ju paljudel trikoodel rinnapolsterdus olemas, ka sporditrikoodel. Mul on üks ilus sporditrikoo väikese kena rinnapolstriga (ei ole rante näha) ja siis teine sporditrikoo ilma rinnatugevduseta. Selle teise puhul on mul lahenduseks, et ostsin Lindexist need kleepuvad paelteta rinnakatted (mida kantakse õhtukleitide all) ja need on mul spaas selle trikoo all (väga hästi püsivad seal, mitte kuhugi ei nihku, üldmulje väga ilus).

No äkki kirjutad ka siis, kust ostsid ja mis toode? Ma tõepoolest olen proovinud vähemalt 15 trikood, aga ausalt pole leidnud. Käin nii harva ujulas/spas, nii et ehk ikka ei lange keegi mu keha vaatamisest šokki.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lötakil tissid ei saa olla põhjendus. Paljudel meestel ( ja eriti noortel poistel) on tissid vaata et rohkem lötakil kui keskmisel naisel. Nad võiks siis ka trikood kanda ju.
Ma ei tea, kas mingid hormonaalsed vahendid panevad noormeestel rinnad niimoodi kasvama?

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen nt Tartu V Spa majareegleid: “Sa näed bikiinides hea välja. Vaatamata sellele on vee- ja saunamõnude nautimiseks kõige sobivamad traditsioonilised ujumisriided – ujumistrikood ja -püksid.”

Naljakal kombel neil promopiltidel kõik naised bikiinides, aga see selleks. Mis vahet seal spa jaoks on mis naistel seljas? Lisaks, kas see olen ainult mina, või on saunas kuidagi ebameeldiv trikooga olla? Olen nõus, et trikoo on parim aktiivseks ujumiseks, aga spa-s lebotamiseks eelistan isiklikult ikkagi bikiine.

Mis te arvate?

Aga mine ja proovi järgi, kuidas on märgade bikiinidega olemine ja kuidas on trikooga olemine. Peab olema tundetu, et vahest aru ei saa 🙂 Mine proovi bikiinidega ujuda tunnikese ja vaata kas igatsed järgmine kord bikiinides minna. Või tahad minna bikiinidega ümber basseini kõndima, selleks ehk isegi sobiks 🙂

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt sellepärast, et kiimakollid vanamehed rahus olla saaksid.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis te arvate?

Aga mine ja proovi järgi, kuidas on märgade bikiinidega olemine ja kuidas on trikooga olemine. Peab olema tundetu, et vahest aru ei saa 🙂 Mine proovi bikiinidega ujuda tunnikese ja vaata kas igatsed järgmine kord bikiinides minna. Või tahad minna bikiinidega ümber basseini kõndima, selleks ehk isegi sobiks 🙂

Ma ei saa sellest mitte midagi aru. Ma ei ole Tartu spaas käinud, aga paljudes muudes, nii bikiindes kui trikooga, mis parajasti kätte satub sahtlist kodus. Mis see vahe on siis?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ujula/ujumisriietus on alati olnud trikoo. Bikiinid on rannas päikesevõtmiseks (ja enese demonstreerimiseks), trikoo on ujulas ujumiseks. Muidugi võib kanda, mis meeldib, pooled naised ujulas on bikiinides (võibolla nt polegi teisi, nagu mul pole bikiinikomplekti, mina kannan ka rannas trikood, kuna ei päevita, vaid käin seal ujumas ja vahetan kohe riided, bikiinirinnakas on aiat66deks 🙂 ), aga nii on nende riiete otstarve.

Minu jaoks on nii bikiinid kui ka trikoo mõlemad ujumisriided. Kui ma lähen Pärnu randa, siis ma lähen ujuma ju bikiinides, mitte ainult ei päevita nendega ja ujumiseks ei lähe riietuskabiini trikood selga panema. Samamoodi käin spaas bikiinides ja ei tunne end kuidagi ebamugavamalt. Mul isegi pole trikood. Koolis ujumistundides käisin küll trikooga jah.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa näed bikiinides hea välja. Vaatamata sellele on vee- ja saunamõnude nautimiseks kõige sobivamad traditsioonilised ujumisriided – ujumistrikood ja -püksid.”

Aga tankiinid? Minul on ainult need.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trikoodes on just tissid kõigil lötakad. Bikiinirinnahoidjad on siiski sageli nagu pärisrinnahoidjad- toestatud, tugevate õlapaeltega, hoiavad rinna õiges kohas. Trikoodel on heal juhul rinnaosas topeltriie ja see ei hoia midagi paigal.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

päris paljudes välismaa spa-des ei lubata üldse mingeid ujumisriideid. ja käivadki kõik paljalt, ka saunad on ühised, mitte eraldi meeste ja naiste.
põhjenduseks pidavat olema, et ujumisriiete materjal hakkab haisema.
minust jäigi saksamaal üks spa külastamata, sest ma ei oleks eriti esteetiline vaatepilt.
ma ei kujuta ette, miks meil nõutakse just trikood ja ei tohi bikiinid olla, äkki kardavad, et mõni hilbuke kaob seljast kogemata ja siis ollakse paljalt?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trikoodes on just tissid kõigil lötakad. Bikiinirinnahoidjad on siiski sageli nagu pärisrinnahoidjad- toestatud, tugevate õlapaeltega, hoiavad rinna õiges kohas. Trikoodel on heal juhul rinnaosas topeltriie ja see ei hoia midagi paigal.

No kuule, trikoosid on ju ka väga erinevaid. Mina kannan küll sellist, millel rinnaosa on nagu päris rinnahoidja, lisaks toetab kogu keha ja eriti kõhtu. Selles näen poole parem välja kui bikiinides. Kui oled üliilusa kehaga, siis muidugi bikiinid on ilusamad seljas, paljastavad rohkem, aga 80 protsendi naiste puhul on trikoo seljas kenam vaadata.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kuule, trikoosid on ju ka väga erinevaid.

Just, nii trikoosid kui ka bikiine on igasuguseid. Samuti on kehasid igasuguseid nii meestel kui ka naistel. Seepärast jääbki mulle arusaamatuks väide, et naised näevad trikoodes kenamad välja ja seepärast spaad naistelt trikood nõuavad. Esiteks ei peaks spaa olema koht, kuhu ainult kena inimene võib minna, igaüks võiks seal iseeendaga tegelda ja mitte kritiseerida teiste kehasid. Teiseks ei pruugi see trikoos keha sugugi kenam olla, kui bikiinides keha, oleneb ju nii kehast kui trikoo või bikiini sobivusest sellele konkreetsele kehale. Ja kolmandaks, ega need mehed ka tihti ilusa ülakehaga ei ole. Äkki ilust rääkides nõuaks meestele ka trikoosid selga? Varjaks pisut rippuvaid rindu ja õllekõhtu.

Et trikoo mugavam nagu keegi siin mainis – no see on ju sinu isiklik keha ja sina otsustad, mis sulle isiklikult mugavam on. Spaa ei saa sinu eest otsustada, kas sulle konkreetselt on bikiinid või trikoo mugavam.

Ma ise käin enamasti spaades trikooga, mulle endale meeldib nii. Aga olen ka bikiinides käinud, kui vana trikoo enam ei sobinud ja uut ei olnud jõudnud osta. Mugavuse vahet küll ei tajunud spaas mingil moel. Kas ma kellelgi kole või ilus tundusin, ei ole oluline, kui ei meeldi, siis ei pea vaatama. Enamus inimesi spaas ei olegi miss või mister maailma tasemel oma välmuselt, mis siis?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trikoodes on just tissid kõigil lötakad

Mina olen kõik oma trikood ja kopsukad selles osas ise kujundanud, kui vaja. Õmblen vajadusel polsterduse sisse või kohandan veidi. Kasuta pead ja käsi.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seepärast jääbki mulle arusaamatuks väide, et naised näevad trikoodes kenamad välja ja seepärast spaad naistelt trikood nõuavad.

Mina ei tahtnud seda öelda ja mina ei tea, miks spaad trikood peaksid nõudma. Minu arust siin põhjendust väga ei ole. Inimesed võiksid spaas käia täpselt nii, nagu nad ise tahavad ja ei ole tegelikult ka märganud, et bikiinides naisi spaasse ei lubataks. Igasuguses riietuses inimesi olen seal näinud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, mina ka ei ole näinud, et kuskil reaalselt keelataks bikiinides käia. Teemaalgatuses mainitud V-spaas ma ei ole käinud, kas keegi teab, kas see reeglite punkt tähendab, et reaalslelt saadetaske bikiiinides inimene ära? Ja miks ikkagi see reegel vajalik on? Kui ikka 150 kilone naine endale sellise trikoo selga paneb, siis ei ole siin midagi kenat, eksole? Normaalsete bikiinidega võiks ta ilmselt isegi normaalsem välja näha.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks paljudes kohtades ei lubata meestel rannapükstega käia?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, mina ka ei ole näinud, et kuskil reaalselt keelataks bikiinides käia. Teemaalgatuses mainitud V-spaas ma ei ole käinud, kas keegi teab, kas see reeglite punkt tähendab, et reaalslelt saadetaske bikiiinides inimene ära? Ja miks ikkagi see reegel vajalik on? Kui ikka 150 kilone naine endale sellise trikoo selga paneb, siis ei ole siin midagi kenat, eksole? Normaalsete bikiinidega võiks ta ilmselt isegi normaalsem välja näha.

Olen käinud, bikiinides olin, ei visatud välja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb osta korralik trikoo (jah, see on paras peavalu, kuna müüakse enamuses neid lirakaid sporditrikoosid), mis toetaks rinda ja oleks seljas mugav. Pärast laste saamist kannan trikood juba sel põhjusel, et lastega tuleb tegeleda, tõsta, laps ise sikutab riietest jne. Küll nähtud välja vupsavaid rindu või tagumiku vahele läinud bikiinipükse.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki mingi ohutuse teema? Bikiinipaelad võivad kinni jääda igale poole. Eks trikoosid ole ka igasuguste paeltega, aga üldiselt on bikiinidel ikka rohkem tupse ja kulinaid, mis võivad veepuhastusseadmetesse imetud saada.

Kulinatega bikiinid on nii 90-ndad!

Kannan stringe. Minu jaoks mugavaimad ja siiani pole keegi “reeglite rikkumise” pärast riidlema tulnud.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üsna kindlasti on tegu turvanõudega. Olge ometi mõistlikud, keegi ei nõua Eesti spas naistelt trikood, sest pakse on bikiinides paha vaadata. Spa on kasumit teeniv asutus, neid huvitab võimalikult suur külastajaskond. Kui hakkab toimuma mingi vahettegemine, u et naised pole bikkinide jaoks piisavalt vormis, siis olge nüüd ausad, kas te ise läheks sinna?
Minu teada on meestele ka soovitatud ujumispüksid, mitte need lotendavad paeltega rannalühkarid, mis iganes nende nimi on.
Ma ausalt pole spas käinud, küll ujulas. Aga spades on ju igasugu liumäed ja torud jms, kui seal poolel teel püks või rinnahoidja seljast libiseb või paelad kuhugi kinni jäävad, siis läheb ju inimene automaatselt ka ähmi, et nüüd kõik näevad palja peega mind, hakkab rapsima ja nii need ohuolukorrad tekkivad.
Seda, et saunas ujumisriietega ei tohi käia, tean mina ka. Basseinid on klooritatud ja kuumas hakkavad riietest ühendid eralduma. Nt Õismäe ujulas on meeste-naiste saun eraldi ja sauna uksel oli viimati keelumärk trikoo kohta.
Saksamaal on FKK väga levinud ja sellisesse spasse muidugi lastakse ainult paljalt. Vahel on ka tavalises ujulas mingist kellaajast paljaste aeg ja vott siis saab nalja, kui sa nt oma eelteismelise lapsega õigel ajal vehkat teha ei taibanud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole veel näinud ühtegi spaad, kus ei tohi bikiinidega olla. Koguaeg ja igalpool olen olnud. Alles sel suvel huljuti soetasin trikoo, ennem aastaid bikiinidega käinud. Ehk kehtib see veeparkide kohta, et kui bikiinidega torust alla lasta, võib alasti välja tulla. Mis kinni jäämise jutt. Trikooga võib ka kinni jääda, aga tegelikult peab spaa olema nii turvaline, et polegi kohti, kuhu kinni jääda saaks.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks eelistavad spa-d trikoosid bikiinidele?