Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks Eestis on kõik nii kallis.

Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Teema: Miks Eestis on kõik nii kallis.

Postitas:
Kägu

RE: Miks Eestis on kõik nii kallis.

[small]delta kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]antimode kirjutas:[/small]

LOL! Uskumatu vaidlus, mis siis, et køik tøendid (olen ise eespool andnud viite ja ka mistahes muud væited on kergesti tøestatavad) jaksab ikka keegi raiuda vastu, et \”kusagil maailma son ikka proff ehitustøøline, kes saab 4000 eurot kas bruto vøi netona\”. Tundub vægagi yhele teatud rakonnale omase demagoogiana.

Tøesti, Ozzy Osbourne on eraialalt keevitaja, saab
tulusid væhemalt miljonite eurode eest aastas.

Samuti suvaline ehitustøøline vøib saada aasta løikes væærtpaberite, aksiate ostust-myygist tulusid (hmm…tøsi, væhetøenæoline..), aga see ei ole palk.

Ei ole møtet vøerrelda vørreldamatuid suurusi, vaid suurusi, mis on vørreldavad.[/tsitaat]

Ozzy võib erialalt olla keevitaja, aga ega ta sellel ala ju ei tööta 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Delta, aga kui ma väidan, et minu mees teenib u 2500euri puhtalt kätte Soomes, siis ma sinu arvates valetan, või. Miks ma peaksin valetama? Mu mees ei saa ka mulle valetada, sest internetipanga paroolikaardid on ka minu käes. Tema töögrupist 5 meest veel teenivad sarnast palka. See on reaalsus, mitte see, mis kuskil ametlikul paberil kirjas. Ma võin öelda, et 3 kuud teenis mu mees ka 4000euri puhtalt kätte, aga tööpäev oli siis 13-14tundi. Selline jama hakkas tervisele. Pealegi ülemus keelas ära nii pikad tööpäevad, sest naabrid hakkasid virisema. Enamus objektide peal tohibki tööd teha 8tundi. Kui eramaja ehitus toimub kuskil linnast väljas, on võimalik ka pikemaid tööpäevi teha. Mõned teevad ju veel nädalavahetusel ka tööd. Sealt need suured palgad tulevadki.
Ei tasu arvata, et inimesed valetavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small][/i

Seda turu väiksuse juttu võite ajada oma vanaemale. Tegelikult on kaupmeeste ahnus pluss rendihinnad, sest ostukeskused ju ka laenuga ehitatud. Vaadake, kui odavalt saate kaupa müüa, kui rent on 50 eur ruudust. Samuti on näiteks mõned ketid nagu rahva raamat võtnud tööle miljon keskastme juhti, igaüks tahab ju neist vähe tööd ja palju palka. Selle maksad ju sina kinni.Efektiivsuses annaks palju ära teha, aga meil nülitakse see lõpptarbija taskust.

Väga õige! Inimesed, kellel endal mitte mingit arusaama, ega kogemust äri ajamisest ei ole ei saagi aru, mida see tähendab.
Soovitan samuti oma äri,kas või väikene püsti panna ja küll siis näed, kas ja kuidas on üldse võimalik Eestis vee peale jääda ja ehk kasumit teenida. Eriti veel ülikõrgete rendihindadega kaubanduskeskustes. See on uskumatu, milliseid ulmesummasid kaubanduskeskustes rendiks küsitakse. [/tsitaat]

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks Eestis on kõik nii kallis.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.