Esileht Tööelu, raha ja seadused. miks ei anta võimalust

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: miks ei anta võimalust

Postitas:

ma olen nii nördinud. mind koondati, otsin uut tööd. olen käinud ka paari vestlusel. inglise keel muidu suus aga pole nö erialases keeles tugev. ikka kogemust vaja jne. no aga kust ma saan selle kogemuse kui ma kuhugi tööle ei saa sellealaselt…

tahtsin lihtsalt end välja elada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa inimestest aru, kes pidevalt räägivad. CV keskused on täis töökuulutusi. Laske oma latt pisut madalamale ja töö saamine ei tohiks nii keeruline olla. Täna nägin FB juba 3 töökuulutust, kuhu peaks igasoovija saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei saa inimestest aru, kes pidevalt räägivad. CV keskused on täis töökuulutusi. Laske oma latt pisut madalamale ja töö saamine ei tohiks nii keeruline olla. Täna nägin FB juba 3 töökuulutust, kuhu peaks igasoovija saama.[/tsitaat]

Tööle peale maksta pole ka mõtet. Iga inimene on omale oma kulud seadnud. 300-500 eur kätte palgaga mina tööle ei läheks. Samas mõni kindlasti läheks. Kui aga bensiini /lasteaia kulud on pool summast juba, siis.. milleks. Saad 1000 eur kätte või 300, ikka raiskad päevas sama aja ära. Mees on ettevõtja ja kui sõitma ei pea päeval linna on juba ala 20 eur võitnud.

Kui leiba pole lauale panna ja tööd on vaja, tuleb hakata bussiga sõitma ja 300 eur palgale minna. Ja nii ongi. Igaüks peab teadma, kus ta piirid töö valimisega on. Kõrvaltvaataja ei tea muffigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. miks ei anta võimalust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.