Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sadamiljon põhjust võib olla. Progesterooni tasuks mõõta, kilpnääret jt hormoone, verehüübivust, rauataset, foolhappe omastavust. Probleemid võivad ka mehes, naise emakas või munajuhades olla (liited, polüübid jm, mis takistavad korralikku pesastumist või edasi arenemist). Kui mitu peetumist juba olnud, tasuks kindlasti geneetikule minna. Seal tehakse kromosoomiuuring mõlemale, vaadatakse kindlaid verehüübivusmarkereid jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mingi jama, ja keegi ei oska öelda milles asi. Olemas juba 2 suurt last ja mõtlesime nüüd ka kolmanda pesamuna peale, vanust ka juba 39. Sügisel siis jäin rasedaks, kuid rasedus peetus 10ndal nädalal, põhjus teadmata, kõik analüüsid normis. Käisin ka geneetiku juures, ka kõik ok. Nüüd siis oleks juba jälle põhjust rõõmustamiseks, sain kaks triipu… aga jälle ei õnnestunud. Nüüd siis tegemist nn biokeemilise rasedusega 🙁 Ma juba ei julgegi rohkem. Arst soovitas nüüd tsükli teisest poolest võtta düphastoni…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:52; 13.03 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohjah loen Teie postitusi ja hinges tekib kurbus!
Pead püsti ja ikka edasi,kui vaja vahetage arste,mitu kogemust on ikka parem kui üks!
Tublid,et jonni ei jäta! Küll beebid tee Teieni leiavad 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To oOpizikeoO ma käisin lausa kolme arsti juures, kõik väidavad et kõik on korras. Ju siis pole veel õige aeg 🙂
To kägu 10:55 siis jätkame sinuga samas vaimus edasi 🙂 Ainult et mees juba kardab mu ligi isegi astuda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:52; 13.03 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama jama. Esimese lapse sain 21-aastaselt ilma igasuguste probleemideta. Rasedaks jäin nii, et üks õhtu jäi pill võtmata. Rasedus kulges ilusti, ühtegi probleemi ei olnud. Nüüd olen 31 ja abielus ja sooviks teist last, aga ei tule. Nüüd oli järjest 2 peetumist. Esimene rasedus ei jõudnud nii kaugelegi, et testile 2 triipu saada, veri näitas vaid. Teise peetumisega sain juba testile 2 triipu, aga samal õhtul algas verejooks. Arstid on ka nõutud ja kirjutanud lehele, et teadmata põhjusel viljatus. Andsin igasuguseid analüüse ja selgus, et kõik on korras. Järgmine samm on geneetiku külastamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, minul sama mure, 2 last olemas , soov saada veel üks pesamuna, sain novembris 40 ja olen 4,5 aastat üritanud rasestuda, eelmise 2014.a alguses lõpuks jäin ja vauhti kohe kaksikud , õnn oli üürike, rasedus katkes 12 nädalal, põhjus- leiti emakast väike müoom , sain 3 kuud pärast hirm kallist müoomiravi ja siis pidin kohe uuesti proovima, õnnestus ja sügisel jäin uuesti beebi ootele, seekord oli üks ja see õnn oli jälle üürike, rasedus kestis seekord 10 nädalat , nüüd ei teatud isegi põhjust, läksin ultrahelisse ja lihtsalt süda oli seiskunud ja mis veel kõige hullem , pidin ise kodus loote väljutama tablettidega?Ei teagi enam mis teha, kas veel proovida või loobuda, hinges on üks suur valu, kõik muud valud ja tohutud pisarad mis valatud ununevad 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mingi jama, ja keegi ei oska öelda milles asi. Olemas juba 2 suurt last ja mõtlesime nüüd ka kolmanda pesamuna peale, vanust ka juba 39. Sügisel siis jäin rasedaks, kuid rasedus peetus 10ndal nädalal, põhjus teadmata, kõik analüüsid normis. Käisin ka geneetiku juures, ka kõik ok. Nüüd siis oleks juba jälle põhjust rõõmustamiseks, sain kaks triipu… aga jälle ei õnnestunud. Nüüd siis tegemist nn biokeemilise rasedusega :( Ma juba ei julgegi rohkem. Arst soovitas nüüd tsükli teisest poolest võtta düphastoni…

Ah või düphastoni kohe soovitas võtta?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan hästi seda kurbust ja valu. Ise olen 39, olemas on 2 teismelist last. Kolmanda lapse saamisega alustasime 2012 suvel. Õnnestus kohe rasedaks jääda. Kahjuks peetus nii 6-7. nädalal. Siis tabletipuhastus ja 3 kuud nö. taastumist ja taas uuele katsele. 2013 taas peetumine samas rasedusjärgus. Siis läksin juba viljatusraviarsti juurde. Sealt saime saatekirjad geneetikule, mees meestearsti juurde. Geneetiku juures oli mõlemal kõik korras. Kõik uuringud olid korras, v.a. minul d-vitamiini puudus, mida esinevat enamusel meie kliima inimestel. Soovitati D-pärleid võtta, mida ka tegin. Foolhapet võtsin juba pikka aega ja geneetik soovitas pausi pidada, sest organismis oli see sisaldus juba suuremaks läinud kui vaja. Kolmas rasedus tekkis 2014 suvel. Siis sain kohe peale testile 2 triibu saamist peale Duphastoni, Prednisoloni, Crinone ja 5mg foolhappe. Minu arst läks mingil hetkel puhkusele ja läksin 8.-ndal nädalal (ennem oli juba teada, et asjad päris hästi ei ole ja see visiit oli siis otsustav, et kas on südametöö või ei ole) teda asendava dr Rassi juurde (ITK). Olen üliõnnelik, et tema juurde sattusin ja minust saigi koheselt tema patsient. Kurb oli, et sel korral olid sõnumid taas halvad, mingit südametööd ei olnud ja tuli taas minna tabletipuhastusele. Dr Rass uuris kõik mu õnnetu ajaloo põhjalikult läbi, rääkis, mida edasi teeme ja mul tekkis temaga selline soe ja kindel tunne.
Järgmine rasedus tekkis detsembris. Sain peale ravimi Medrol, 5mg foolhappe, Crinone ja Fraxiparine süstid. Siiani on rasedus kulgenud kenasti, ka Oscar uuring dr Shoisi juures on tehtud ja ka seal oli kõik korras. Hetkel käsil 17. nädal ja lootused on suured, et seekord lõppeb asi terve lapse sünniga. Süstin ennast iga päev kuni raseduse lõpuni, muid ravimeid enam peal ei ole. Pregnacare vitamiine Omega õliga hakkasin ka võtma.
Kirjutasin oma loo selleks, et need, kel juba vanust on ja rasedused peetuvad, ärge kaotage lootust. Kui ikka jaksu on, siis ärge laske end löökidel maha murda, põdege natuke ja minge jälle julgelt edasi. Ise arvan, et minul oli asi selles, et sattusid lihtsalt ebakvaliteetsed munarakud ja sealt ei saanudki midagi tulla. Leidsin jõudu dr Kristiina Rulli lausest, mille ühes intervjuus ütles: ,,Kui üks-kaks või isegi kolm korda läheb halvasti, siis neljandal korral läheb paremini. Tuleb alati olla valmis oma õnne vastu võtma!” (http://www.teadlikvanem.ee/naistearst-kristiina-rull-raseduse-katkemiste-lootusetustundest-tuleb-alati-olla-valmis-oma-onne-vastu-votma/)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ITK viljatusarstidest kõige parem on?

Ja kui eelnevalt rasedused peetunud ja lõpuks uuesti rase, siis millised rohud peale pannakse ja kas mingeid proove ja vereproove ka tehakse?

Ise olen 39 ja juba 2 rasedust peetunud, hetkel kolmanda rasedusega algusjärgus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 13:57; 31.03 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka peetusid ja katkesid, uuriti ja puuriti nii mind kui ka meest. Kõik oli korras, sh progesteroon.
Siis kui uuesti rasedaks jäin pandi Crinone geel peale (progesteroon) ja õnnestus lõpuni kanda. Eelnevate rasedustega oli proovitud Duphastoni, aga Crinone on 9 korda tugevam kui 1 tbl Duphastoni.

Ometigi progesterooni tase madal ei olnud, kuidas siis just progesterooni tarvitamine aitas..kes teab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli probleemiks insuliini liiga kõrge tase. Sain rohud peale ja kandsin raseduse kenasti lõpuni. Kuna määramiseks on väga lihtne vereanalüüs, siis võib lasta ära kontrollida. Kilpnäärmehormoonid jms tavalisem on ilmselt kontrollitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen praegu natuke segaduses.
Jäin ju nüüd uuesti rasedaks ja sain mõned rohud peale.
Aga mitte ühtegi proovi või vereanalüüsi peale UH mulle tehtud pole. Uh järgi rasedust hetkel 7+4 umbes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 13:57; 31.03 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka kurvalt teie “klubisse”. Kohe 40 ja 2 last, tahame pesamuna. Kaksikraseduse peetumine, tavaline peetumine ja eile triip… aga tunne on jälle “vale” :S Mul on alati peetumistega tulnud triip alles 15 min pärast ja sedagi õrnalt.
Oleme vaprad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.