Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks ei küsita homode käest, et kas nad soovivad abieluvõrdsust?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Miks ei küsita homode käest, et kas nad soovivad abieluvõrdsust?

Postitas:
Kägu

See on nõme, et meie, heteroseksuaalsed inimesed, peame otsustama homosid puudutavaid küsimusi.

+14
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

milleks küsida kui need niikuinii kõik ütleksid JAH. See on ju siililegi selge,ilma küsimata.

Samas kui on referendum,siis on ka neil võimalik ju osaleda ehk siis küsitakse ju ka neilt.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

seest see muudab ka heterode abielu mõiste sisu. Siis ei ole see enam suhteliik, mille on loonud kaks vastassoost inimest. Umbes sama kui homsest ei tähendaks sõna “ema” enam naissoost vanemat.

Mis täpselt sinu abielus muutub, kui kõrval korteris kaks homo abielus on? Mees armastab vähem?

+24
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Heterod ei taha üldse eriti abielluda, aga nüüd on maailma tähtsaim küsimus, kes abiellub. Väga imelik.

+22
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sinu elus muutub, kui homsest võivad ka mehed emad olla? See, et sa ei saa enam mütsigi aru, kellest räägitakse, kui kasutatakse sõna “ema”.

Minu elus ei muutu absoluutselt mitte midagi. Kui see peaks kunagi oluline olema, mis soost ema on, ju ma siis täpsustan.

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis täpselt sinu abielus muutub, kui kõrval korteris kaks homo abielus on? Mees armastab vähem?

Aga mis sinu elus muutub, kui kõrval elavad homod ei ole abielus? Mees armastab sind vähem?

+8
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

seest see muudab ka heterode abielu mõiste sisu. Siis ei ole see enam suhteliik, mille on loonud kaks vastassoost inimest. Umbes sama kui homsest ei tähendaks sõna “ema” enam naissoost vanemat.

Elagu, mul pole selle vastu absoluutselt midagi. Aga milleks peab mõiste tähenduse ära venitama ja kaaperdama? Pangu mingi muu sõna oma kooselule ja selgus majas. Jääb mulje wannabe heterod. Mis sinu elus muutub, kui homsest võivad ka mehed emad olla? See, et sa ei saa enam mütsigi aru, kellest räägitakse, kui kasutatakse sõna “ema”. Moonutatakse ära sõna selge ja ajalooline sisu. Juba on tekkinud inimesed, kes soovivad abielluda hoopis inimsuuruses nukuga. Ühel hetkel on abielu sisu mida iganes ja sotti ei saa, kas keegi on suhtes mehega või naisega või robotiga või kaisukaruga. Selle asemel, et öelda üks selge sõnumiga sõna, peab pika selgituse juurde panema. Tulemuseks on ära lörtsitud sõna ja keegi ei tahagi enam abielus olla, sest tont teab, mis on selle sõna tähendus viie aasta pärast. Kümme aastat hiljem lahutad, sest enamus abielusid sõlmitakse robotiga ja sa ei taha, et sind valesti mõistetakse, kui väidad end abielus olevat. Las olla iga suhteliigi kohta oma sõna.

No koosoleseadus nagu oleks olnud ju hea variant, aga see ei sobinud ka siin ju paljudele. Vaevalt, et praegu toimuks see trambursi, kui kooseluseadusega poleks trikitama hakatud.

Kas sa oled abielus ainult selle sõna pärast. Mina ei ole ja mul ei ole kahju kui abielus saavad olla kaks üksteist armastavat inimest.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ma ei usu, et keegi kunagi meessoost homo emaks hakkab kutsuma. Pigem on lapsel kaks isa. Nagu paljudel lastel tänapäeval. Bioloogiline isa ja kasuisa.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis sinu elus muutub, kui kõrval elavad homod ei ole abielus? Mees armastab sind vähem?

Minu ja mu mehe elus muutub see, et meil mõlemal on hea meel, et kaks samast soost inimest, kes üksteist armastavad, on saanud oma liidu registreerida. Takkapihta me leiame, et meil ei ole üldse midagi arvata küsimuses, mis meie elu ei mõjuta. OK, tegelikult mis sõna selle liidu kohta käib, ei ole ka minu jaoks tähtis. Olgu see siis abielu, kooselu või veel midagi muud. Tähtis on, et sel liit annaks samad õigused ja kohustused, mida praegu abielu annab.

+15
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sinu elus muutub, kui homsest võivad ka mehed emad olla? See, et sa ei saa enam mütsigi aru, kellest räägitakse, kui kasutatakse sõna “ema”.

• Minu elus ei muutu absoluutselt mitte midagi. Kui see peaks kunagi oluline olema, mis soost ema on, ju ma siis täpsustan.

Ole rahulik, ka sinu elus hakkab muutuma. Rutem kui tahaksid. Jälgi, mis mujal maailmas toimub…

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu ja mu mehe elus muutub see, et meil mõlemal on hea meel, et kaks samast soost inimest, kes üksteist armastavad, on saanud oma liidu registreerida. Takkapihta me leiame, et meil ei ole üldse midagi arvata küsimuses, mis meie elu ei mõjuta. OK, tegelikult mis sõna selle liidu kohta käib, ei ole ka minu jaoks tähtis. Olgu see siis abielu, kooselu või veel midagi muud. Tähtis on, et sel liit annaks samad õigused ja kohustused, mida praegu abielu annab.

Nagu eespool öeldud, siis on maailmas ka need inimesed (ja üha rohkem), kes elavad robotnukkudega, armastavad neid ning soovivad abielluda. Ühel hetkel ei tähista abielu ka inimeste vahelist kooselu. Selle piire hakatakse ühe laiemaks nihutama. Niigi üha vähem inimesi soovib abielluda, sest abielu mõiste on devalveerunud. Ja vot siis ühel hetkel sa avastad, et sinu 50 aastat tagasi sõlmitud abielu on saanud täiesti uue kontseptiooni ning esimesena küsitakse, kas oled abielus eseme või olendiga. Selle aja peale võib-olla ongi abielust saanud suhteliik, mis pigem sõlmitakse robotiga, mitte inimestega. Seega pead sa iga nuka peal pikkadele nägudele selgitama, et ei sina oled hoopis inimesega abielus.

No ja mis siis on? Abielu on leping, mul on ükskõik kas sa oled abielus samasoolise või nukuga. Minu abielu see ei muuda ju.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogu maailmapilt ja alustalad. Seda küsimust esitatakse koguaeg ja vastus on alati sama.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nagu eespool öeldud, siis on maailmas ka need inimesed (ja üha rohkem), kes elavad robotnukkudega, armastavad neid ning soovivad abielluda. Ühel hetkel ei tähista abielu ka inimeste vahelist kooselu. Selle piire hakatakse ühe laiemaks nihutama. Niigi üha vähem inimesi soovib abielluda, sest abielu mõiste on devalveerunud. Ja vot siis ühel hetkel sa avastad, et sinu 50 aastat tagasi sõlmitud abielu on saanud täiesti uue kontseptiooni ning esimesena küsitakse, kas oled abielus eseme või olendiga. Selle aja peale võib-olla ongi abielust saanud suhteliik, mis pigem sõlmitakse robotiga, mitte inimestega. Seega pead sa iga nuka peal pikkadele nägudele selgitama, et ei sina oled hoopis inimesega abielus.

No ja mis siis on? Abielu on leping, mul on ükskõik kas sa oled abielus samasoolise või nukuga. Minu abielu see ei muuda ju.

Vaata, sina näed asju ainult isiklikus plaanis, kuid erinevalt sinust on inimesi, keda huvitab ka homne päev, maailma ja oma laste tulevik; inimesi, kellel on aated.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on nõme, et meie, heteroseksuaalsed inimesed, peame otsustama homosid puudutavaid küsimusi.

Miks sa ei küsi siis?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see on leping, miks siis ei võiks rahul olla, et samasooliste kooselu ongi lepinguline partnerlus? Ja millega nad rahul pole, sest ka praegu saab notaris oma partneriga kõikvõimalikke lepinguid teha. See võib sinu abielu vägagi muuta. Nagu eespool kirjeldatud, kui ühel hetkel näiteks ongi abielu pigem suhteliik robotiga, mitte erisoost inimeste kooselu, siis hakkad sa oma abielu häbenema, sest kõik arvavad, et sinagi oled roboti kaasa, kui mainid oma abielustaatust. Või kui abielule halb mekk mann tekitatakse, vot ei taha sina ka siis abielus olla. Sa oled abielus, sest abielu on praegu (veel) pigem hea mainega sõna.

Ei, ma olen abielus vaid sel põhjusel, et meil kõigil üks perekonnanimi oleks. Mingit muud argumenti meil polnud.

See kas keegi arvab, et mina või minu mees võiks robot olla kuna me abielus oleme, ei mõjuta mind. Ma näiteks arvan, et sa oled lammas, aga kas see teeb sind ka päriselt lambaks?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see on leping, miks siis ei võiks rahul olla, et samasooliste kooselu ongi lepinguline partnerlus? Ja millega nad rahul pole, sest ka praegu saab notaris oma partneriga kõikvõimalikke lepinguid teha. See võib sinu abielu vägagi muuta. Nagu eespool kirjeldatud, kui ühel hetkel näiteks ongi abielu pigem suhteliik robotiga, mitte erisoost inimeste kooselu, siis hakkad sa oma abielu häbenema, sest kõik arvavad, et sinagi oled roboti kaasa, kui mainid oma abielustaatust. Või kui abielule halb mekk mann tekitatakse, vot ei taha sina ka siis abielus olla. Sa oled abielus, sest abielu on praegu (veel) pigem hea mainega sõna.

Ei, ma olen abielus vaid sel põhjusel, et meil kõigil üks perekonnanimi oleks. Mingit muud argumenti meil polnud.

See kas keegi arvab, et mina või minu mees võiks robot olla kuna me abielus oleme, ei mõjuta mind. Ma näiteks arvan, et sa oled lammas, aga kas see teeb sind ka päriselt lambaks?

Kindlasti mõjutab sind ka. Ma olen kindel, et su mees pole paljusid värve, riideid nõus kandma, sest need on liiga naiselikud, homolikud jne. Täpselt sama oleks abieluga. Kui ca 80% abieludest oleks sõlmitud samasooliste vahel, siis teeks su mees virilat nägu, et see abielu on rohkem homode asi, ma tahan olla nagu teised heterod.

Üldsegi, millest see enesekindlus, et samasoolised vajavad suuvoodriks üht hetero beibe? Arvad et nad ise ei suuda argumenteerida ja enda huvide eest väljas olla. Tea, kas su abielu ikka on heteroseksuaalne.

Milleks ühine nimi? Ju siis ikka loeb teiste arvamus ja on vaja näidata teistele, kuidas sa ikka abielus oled, muidu peavad veel vallasemaks.

Sooda

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Homod vőivad ka hääletama minna, seega küsitakse ka neilt.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt sama nagu pole olemas enam sugu. Mees või naine võib end jumal teab mis soost olendiks pidada ja võta siis kinni kuidas sina selles olukorras end defineerid. Miks peaks kaks meest või kaks naist omavahel abielluma? No milleks? Elagu koos, homode abielud ei kesta isegi seda poolt mis on heterotel – keskmine suhte pikkus on 3 aastat. Milleks see klounaad nende homodega? Kõik see mis praegu meil on, on lihtsalt venemeelse reformierakonna sõda ekre vastu. Lihtsalt poliitiline sõda.

Kas ühiskond peaks andmagi signaali kõigile meestele, et ärge võtke naist, abielluge omavahel. See on nii nõme minu meelest. Kunagi ammustel aegadel olid homokooselud täiesti olemas ja isegi hiinas, millegi pärast kõik ühiskonnad pöördusid selle vastu ja keelasid ära. Küsi miks. ERR oli pikk ajalooline artikkel kuidas nende homodega ajaloos on olnud, tutvu ja loe. Ju siis see homondus muutus ikka koledaks ja nõmedaks ja keegi enam ei soovinud selles elada.

Kõige absurdsem on see kui kaks meest abielluvad ja siis adopteerivad endale lapse, kellegi naise lapse võtavad endale kasvatada. Nii eluvõõras. Ma olen raamatutest lugenud teisest maailmasõjast venemaal, kus hästi palju inimesi sai surma, hästi paljud lapsed olid orvuks jäänud. Siis need rindemehed kes sõjast tulid, paljud ka invaliididena, võtsid mingi osa nendest lastest endale kasvatada. Aga see oli ikkagi selline eriline sündmus see sõda ja pärast ikka lapsi kasvatasid naised ka.

Mis saab kui kaks homomeest lahutavad ja kuidas nad siis kahe issina hakkavad oma lapsi jagama, kellele seda jampsi vaja on? Kui heterotel see lasteteema nii valulik on…

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas geide kooselu peab siis ilmtingimata tähistama sõnaga abielu? Las heterod jätavad selle endale, kui see neile nii oluline on. Heterotel seaduslik abielu, geidel seaduslik kooselu, asi lahendatud. Miks peab sellest nii mõttetult pikka aega jahuma?

Sõnad “abielu” ja “kooselu” – sisuliselt ei muutuks ju tegelikult mitte midagi, kui geide kooselu seadustatakse – mõlemal juhul oleks paaridel seaduse silmis vajalikud õigused ja kaitse olemas. Praegu käib aga mingi tähenärimine nagu sõna “abielu” oleks midagi väga püha ja eksklusiivset. Ei ole, see on lihtsalt sõna abi+elu. Täpselt samamoodi on sõna koos+elu. Nende sõnade sisu on olulisem kui vorm ning geikooselu, kus kaks täisealist ja täie mõistuse juures olevat inimest teevad otsuse koos olla ning üksteist toetada nii heas kui halvas täpselt samamoodi nagu heterod – täiesti veider on selle vastu sõdida ja endale rinnale taguda, et ei, minu elu koos armastatud inimesega on õige ja loomulik, aga sinu elu koos armastatud inimesega on vale ja ebaloomulik.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kujuta ette, et sinu ja mehega juhtub õnnetus. Teete autoga paugu ja saate kohapeal surma. Lapsed jäävad orvuks. Ükski sugulane mingil põhjusel neid kasvatada ei saa. Aga pere, kuhu lapsed lapsendada antakse, on homoabielupaar. Kas te arvate, et te seal pilve peal istudes rõõmustaksite sellise otsuse üle, et oi kui tore, mehed saavad omavahel abielus olla ja tänu sellele on neil õigus ka minu lapsed lapsendada? Mina küll ei rõõmustaks selle üle, ma tahaks, et lapsed kasvaks üles naisest ja mehest koosneva abielupaari juures. Kuid kui homod saavad abielluda, on neil heteroabielupaaridega võrdne õigus lapsendada. Kui sul ka pole lapsi, siis  vastutustundlik inimene ei mõtle ainult enda ja oma pere peale, mõtleb ühiskonna peale tervikuna.

Mul on issanda ükskõik, kas mees elab kokku mehega, kumminukuga või puuõõnsusega, aga ma tahaksin, et seda ei kuulutataks normaalsuseks. Kohati hakkab tunduma, et ei kuulutata mitte ainult normaalsuseks, vaid lausa ideaaliks, mille poole püüelda. Minu elus on mõned homomehed, kes on mulle olulised inimesed, ma hindan neid väga, aga ma ei arva, et nad oleksid head lapsekasvatajad või sobilikuks eeskujuks, mismoodi peaks üks mees olema. Liiga labiilsed. Ei kujuta neist ühtegi pakkumas oma perele stabiilsust ja turvalisust. Aga muidu on toredad. 🙂

Üks neist mainis, et tema ei ole tegelikult üldse huvitatud abiellumisest, nii et kui tuleb referendum, siis ta läheb ja hääletab vastu. Ei hakka nüüd lähemalt tema suhteid lahkama, aga nii, nagu ei taha heteromehed iga elukaaslasega abielluda, ei taha ka homod ja seni, kuni abiellumine ei ole võimalik, on üks probleem vähem 😀

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kujuta ette, et sinu ja mehega juhtub õnnetus. Teete autoga paugu ja saate kohapeal surma. Lapsed jäävad orvuks. Ükski sugulane mingil põhjusel neid kasvatada ei saa. Aga pere, kuhu lapsed lapsendada antakse, on homoabielupaar. Kas te arvate, et te seal pilve peal istudes rõõmustaksite sellise otsuse üle, et oi kui tore, mehed saavad omavahel abielus olla ja tänu sellele on neil õigus ka minu lapsed lapsendada?

Sinu pärast võiksid muidugi lapsed lastekodus või tänaval kasvada või üldse parem koos teiega surma saada onju, peaasi, et homode perekonda ei satuks, sest see on kõige hullem asi, mis lastega juhtuda võib… Minul oleks hea meel, kui minu lapsed pärast meie surma heasse perekonda satuksid. Ja homopaarile tehakse kindlasti palju kõvem taustauuring kui heteropaarile.

Keegi küsis veel, et mis juhtuks tavaperes, kui kaks homo kõrvalkorteris abielluksid. Mitte midagi ei juhtuks ja see ongi põhjus, miks mul ei ole õigust homoabielude vastu olla – see ei puuduta minu elu, puudutab ainult nende elu ja peaks olema nende, mitte minu otsus.

Üks mõte, mis mul veel peast läbi on käinud, on see, et äkki paljud homoabielude vastased on mitte abielus olevad inimesed, kes tunnevad, et nende suhe muutuks kuidagi tühisemaks kui mingid homod kusagil oleksid abielus ja nemad mitte. Abielluda sooviv naine oleks solvunud, kuna “isegi mingid p*ded” seal kõrvalkorteris on abielus, aga teda ei kõlba isegi pärast 3 lapse sünnitamist ära võtta… Ja mees siis peaks seda au pihta käivat näägutamist kuulama, kuidas need homomehed on mingis mõttes rohkem mehed kui tema…

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>https://www.dailymail.co.uk/news/article-3439299/I-fried-piece-rump-steak-ate-sprouts-German-cannibal-ate-gay-lover-permission-describes-went-killing-eating-him.html</p&gt;
See ka otseselt naabreid ei puudutanud. Kõik vabatahtlik jne.

Kahju, et neil lapsi polnud. Oleks suurepärane kasvukeskkond lastele, avaldaks silmaringi jne. Toredad homod muidu.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kujuta ette, et sinu ja mehega juhtub õnnetus. Teete autoga paugu ja saate kohapeal surma. Lapsed jäävad orvuks. Ükski sugulane mingil põhjusel neid kasvatada ei saa. Aga pere, kuhu lapsed lapsendada antakse, on homoabielupaar. Kas te arvate, et te seal pilve peal istudes rõõmustaksite sellise otsuse üle, et oi kui tore, mehed saavad omavahel abielus olla ja tänu sellele on neil õigus ka minu lapsed lapsendada? Mina küll ei rõõmustaks selle üle, ma tahaks, et lapsed kasvaks üles naisest ja mehest koosneva abielupaari juures. Kuid kui homod saavad abielluda, on neil heteroabielupaaridega võrdne õigus lapsendada. Kui sul ka pole lapsi, siis vastutustundlik inimene ei mõtle ainult enda ja oma pere peale, mõtleb ühiskonna peale tervikuna.

Mul on issanda ükskõik, kas mees elab kokku mehega, kumminukuga või puuõõnsusega, aga ma tahaksin, et seda ei kuulutataks normaalsuseks. Kohati hakkab tunduma, et ei kuulutata mitte ainult normaalsuseks, vaid lausa ideaaliks, mille poole püüelda. Minu elus on mõned homomehed, kes on mulle olulised inimesed, ma hindan neid väga, aga ma ei arva, et nad oleksid head lapsekasvatajad või sobilikuks eeskujuks, mismoodi peaks üks mees olema. Liiga labiilsed. Ei kujuta neist ühtegi pakkumas oma perele stabiilsust ja turvalisust. Aga muidu on toredad. 🙂

Üks neist mainis, et tema ei ole tegelikult üldse huvitatud abiellumisest, nii et kui tuleb referendum, siis ta läheb ja hääletab vastu. Ei hakka nüüd lähemalt tema suhteid lahkama, aga nii, nagu ei taha heteromehed iga elukaaslasega abielluda, ei taha ka homod ja seni, kuni abiellumine ei ole võimalik, on üks probleem vähem 😀

Mis jama sa ajad? Homoseksuaalsetel meestel ei ole ka praegu lapsendamine keelatud.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>https://www.dailymail.co.uk/news/article-3439299/I-fried-piece-rump-steak-ate-sprouts-German-cannibal-ate-gay-lover-permission-describes-went-killing-eating-him.html</p&gt;

Kahju, et neil lapsi polnud. Oleks suurepärane kasvukeskkond lastele, avaldaks silmaringi jne. Toredad homod muidu.

Sest kõik homod on kannibalid ja kõigile homodele hakatakse valimatult lapsi andma? Püsi ikka reaalsuse juures, kui ei õnnestu, pöördu arsti poole, ta aitab…

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks mõte, mis mul veel peast läbi on käinud, on see, et äkki paljud homoabielude vastased on mitte abielus olevad inimesed, kes tunnevad, et nende suhe muutuks kuidagi tühisemaks kui mingid homod kusagil oleksid abielus ja nemad mitte. Abielluda sooviv naine oleks solvunud, kuna “isegi mingid p*ded” seal kõrvalkorteris on abielus, aga teda ei kõlba isegi pärast 3 lapse sünnitamist ära võtta… Ja mees siis peaks seda au pihta käivat näägutamist kuulama, kuidas need homomehed on mingis mõttes rohkem mehed kui tema…

Või siis vastupidi.  Heterodel pole enam üldse tahtmist abielluda, sest “ega nad mingid p*ded pole”. Heterod võiks siis ise oma suhtele mingi uue nime panna ja kohe varsti oleks homodel ka just seda vaja. Nagu lasteaed – tahavad ikka just seda, mis teisel on, kuigi teisi lelusid on küll.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti mõjutab sind ka. Ma olen kindel, et su mees pole paljusid värve, riideid nõus kandma, sest need on liiga naiselikud, homolikud jne. Täpselt sama oleks abieluga. Kui ca 80% abieludest oleks sõlmitud samasooliste vahel, siis teeks su mees virilat nägu, et see abielu on rohkem homode asi, ma tahan olla nagu teised heterod. Üldsegi, millest see enesekindlus, et samasoolised vajavad suuvoodriks üht hetero beibe? Arvad et nad ise ei suuda argumenteerida ja enda huvide eest väljas olla. Tea, kas su abielu ikka on heteroseksuaalne. Milleks ühine nimi? Ju siis ikka loeb teiste arvamus ja on vaja näidata teistele, kuidas sa ikka abielus oled, muidu peavad veel vallasemaks.

Kuule unista vähem, ma ei oleks koos nii äbarik mehega, kes kardab värve. Mis värv on naiselik, homolik värv? Mis järgmiseks?

Ma ei vaidle sinuga niivõrd selle pärast, et ma nüüd hull homosõdalane oleks vaid pigem selle lokkava rumala ignorantsuse pärast, mis siin teemas lokkab ning mul tekkis kiusatus vastata.

Ühine nimi seetõttu, et ma tahtsin perega ühte nime. Nii lihtne ongi. Kas sa teed kõik oma otsused teiste pärast, muidu sa sellise idiootsuse peale ei tuleks.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või siis vastupidi. Heterodel pole enam üldse tahtmist abielluda, sest “ega nad mingid p*ded pole”. Heterod võiks siis ise oma suhtele mingi uue nime panna ja kohe varsti oleks homodel ka just seda vaja. Nagu lasteaed – tahavad ikka just seda, mis teisel on, kuigi teisi lelusid on küll.

Kumb siin nagu lasteaed on. Mulle tundub just sinu jonnimine nagu väike titt, kes jagada ei oska.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

tema ei ole tegelikult üldse huvitatud abiellumisest, nii et kui tuleb referendum, siis ta läheb ja hääletab vastu. Ei hakka nüüd lähemalt tema suhteid lahkama, aga nii, nagu ei taha heteromehed iga elukaaslasega abielluda, ei taha ka homod ja seni, kuni abiellumine ei ole võimalik, on üks probleem vähem

Päris huvitav argument. Aga Kaja Kallas, Lauri Läänemets  ja Valdo Randpere teavad, et nad tegelikult tahavad, lihtsalt nad pole veel teadlikuks saanud sellest.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kumb siin nagu lasteaed on. Mulle tundub just sinu jonnimine nagu väike titt, kes jagada ei oska.

Kõike ei peagi jagama. Igaühel võiks midagi päris oma ka olla, nö lemmikmänguasi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja heterote puhul on sellise asja juhtumine muidugi 100% välistatud?

Väga silmakirjalik on rääkida mingitest pereväärtustest ja traditsioonilise perekonna väärtustamisest üldisemalt, kui väga paljud heterod ei soovi oma kaaslastega abielluda, ei võta abielu tõsiselt, petavad oma kaaslasi, väärkohtlevad oma kaaslasi ja lapsi. Heterod on täpselt samasugused inimesed nagu geidki, ühe inimese halb käitumine ei laiene automaatselt kõigile teistele. Geipaarid ei ole automaatselt halvemad kaaslased või lapsevanemad, kuid juba üsna pikalt on arutelu käinudki selle ümber, et kuidas geide poolt pakutav kasvukeskkond on juba eos palju halvem kui heterote poolt pakutav. Tõde on aga see, et kehvade kaaslaste ja lapsevanemate hulgas on igasuguste sättumustega inimesi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks ei küsita homode käest, et kas nad soovivad abieluvõrdsust?