Esileht Pereelu ja suhted Miks ei meeldi poja naine

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Miks ei meeldi poja naine

Postitas:

Naised, rääkige lugusid miks teile ei meeldi oma poja naine. Või hoopis meeldib?

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 11:57; 14.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2021 aastal võiks küsida ka, et miks ei meeldi poja mees

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu emale ei meeldi poja naine, sest ta ei täna mitte kunagi ühegi teene ega abistamise eest.

Veel ei meeldi talle, et naine ei oska rahaga ringi käia ehk majandada. Toitu raisatakse, samas on rahapuudus. Beebi tagumikku ei pesta, mitte kraaniveega, vaid kasutatakse niisutatud salvrätikuid jne. Praktilistes, igapäevastes tegemistes toimetab ämmast erinevalt- see häirib, kuna aegajalt ollakse tihti koos päevade viisi.

 

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas temast siis poja naine sai, kui üldse ei meeldi?

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, rääkige lugusid miks teile ei meeldi oma poja naine.

vituviha.
kui see naine on parem kokk, siis on see täiesti arusaadav.
kui ei ole, siis samuti on põhjust lõugu laksutada.

+7
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tavaliselt on tegu lihtsalt alaväärsuse ja armukadeduse segu- noorem, ehk ilusam, ehk teeb paremini süüa, ehk on edukam ja paremini haritud, ehk on parem ema oma lastele, kui ämm sai mahti olla… pealegi armastab teda mees, kelle jaoks kunagi TEMA oli maailma tähtsaim naine.

 

Tegelikult on puhas juhus ja õnneasi, kuidas need kaks naist mehe elus sobivad inimesena ja sobituvad omavahel.

+24
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 13:22; 16.06 14:46;
To report this post you need to login first.

mul endal poega ei ole, aga on olnud kaks ämma ja ma ei meeldinud alguses kummalegi, hiljem oli neutraalne suhtumine.

mõlemal oli algul minu suhtes hoiak, et noh, tõesta end nüüd ja siis me vaatame, kas sa ikka oled miskit väärt. aga miks ma peaksin hakkama oma väärtust tõestama? Mina olen mina ja olen kogu aeg selline olnud. Sinu poeg valis mind ja ma ei pea selle eest tänulikkust üles näitama.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, rääkige lugusid miks teile ei meeldi oma poja naine. Või hoopis meeldib?

Meeldib. Sest ta on tore inimene ja minu poeg on temaga õnnelik. Ma loodan, et tema on minu pojaga ka õnnelik.

Poja eelmine elukaaslane mulle ei meeldinud. Ma hoidsin oma arvamuse küll enda teada ja ise poja elust eemale. Lõpuks nad läksid lahku selle tõttu, et see naine ei lubanud tal enam mitte kellegagi suhelda, ei sugulaste ega sõpradega. See oli suur kergendus, lihtsalt et minul asjade sellises käigus mingit osa ei olnud.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju vastastikune. Kui palju on siin teemsid sellest, et mehe ema on jube inimene.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, ma pakun, et sina ei meeldi ka poja naisele.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma eksämmaga hästi läbi ja saan ka praegusega hästi läbi ja mul pole kunagi olnud tunnet, et nad tahavad mind kontrollida.

Küll aga on hea meel, et mu emal poega ega miniat pole. Juba õe ja minu mehi peab ta targemateks ja paremateks kui meid õega. Neid kiidab rohkem, usub et nad suudavad kõike teha ja on selline meessoo fänn.  Kui nüüd väimeeste asemel oleks oma poeg, oi ei, ei tahaks kuidagi selle minia nahas olla. Isegi juba teevad lähisugulastest noorte meeste naised tema arvates kõike valesti.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, sest nad on koos õnnelikud, naisele on samuti oluline õppimine ja hariduse väärtustamine. Ta on iseseisev, kaunis ja muidu armas noor inimene.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arukas, heatujuline, viisakas, tagasihoidlik. Inimesena meeldib. Aga poja naisena? Nii ja naa. Mis ei meeldi tema juures on see, et ta on lohakam kui poeg. Minu mõistes liiga “boheemlane”. Poeg ise on mõnevõrra tegusam ja puhtustarmastavam, aga kuna nad koos on pealtnäha õnnelikud, siis hoian pöialt, et jääksid kokku ja tunneksid koos elust (ja kooselust) rõõmu.

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, ma pakun, et sina ei meeldi ka poja naisele.

Kahju küll, aga mul pole poega. Ega tütart.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 11:57; 14.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teema rubriigist, miks ma olen loll

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin eespool kirjutati et nagu peaks end ämmale tõestama. See võib olla küll peaaegu nii. Aga mitte päris, vaid ämm st mina vajan aega harjumiseks.
Esimene lapse kallim tõstis lati nii kõrgele. Kahjuks läksid nad lahku.
See on veider tunne mulle endalegi, aga mina olin väga kurb. Teised me peres ka. Nüüd vajan aega. St võtan aega ja võin näida külm ja võib ka näida nagu uus kallim peab end tõestama. Ma ei taha ise rohkem kurvastada kui see suhe ka peaks läbi saama. Noortel võib ju nii ikka minna et paar aastat koos ja leiavad et ikka ei sobi kokku.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kolm poega ja kaks miniat ning üks kohe-miniaks-saav poja elukaaslane.

Kõikidega saan rahulikult läbi. Sõbrannatama ma nendega ei kipu, aga ühega oleme veidi lähedasemad, tal on minule sarnasem huumorisoon. Temaga ka niisama telefoni otsas ei ripu. Inimesed nagu inimesed ikka. Ükski pole loll, mille eest tänu poegadele. KUI ma lausa peaksin midagi ütlema, mis mulle ei meeldi, siis üks on minu jaoks liiga korralik. Ütleksin, et pisut minu jaoks äärmuslikult ja ülepingutatult korralik, aga õnneks ta ei sunni mind ega kritiseeri mind (vähemalt mitte avalikult), aga tema enda korraarmastuse ilmingud ajavad mu teinekord veidi muigama ja köhatama küll. Ta lihtsalt ongi nii töökas, puhas, toimekas ja tegija, et tal jätkub iga pisiasja peale nii meeletult energiat panna. Ja et see mulle aegajalt naljakas ja üle võlli tundub, on ju minu probleem.
Samas mul oleks siiralt väga kahju, kui teda enam meie peres poleks, sellest aegajalt ilmneva pedantsuse äärmuslikust vormist hoolimata. Väga hea ema ja perenaine.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on tegu lihtsalt alaväärsuse ja armukadeduse segu- noorem, ehk ilusam, ehk teeb paremini süüa, ehk on edukam ja paremini haritud, ehk on parem ema oma lastele, kui ämm sai mahti olla… pealegi armastab teda mees, kelle jaoks kunagi TEMA oli maailma tähtsaim naine.

Tegelikult on puhas juhus ja õnneasi, kuidas need kaks naist mehe elus sobivad inimesena ja sobituvad omavahel.

Tegelikult on põhjus palju lihtsam – poja naine ei adu üldse, miks tema mehe jaoks ema on tähtis. Eeldatakse, et kui nüüd olen mina selle pojaga seotud, siis eelnev elu on olematu, ema võib põrgusse sõita.  Miniad ei saa reeglina kunagi üle sellest, et tema armastus mehe vastu pole tingimusteta, aga ämma oma  poja vastu on….

Lisaks on ämmad reeglina oluliselt elukogenumad ja vaatavad muigvel sui pealt, kuidas  miniad püüavad matrairhaadi rolli oma kätte haarata.

Ning tavaliselt ongi noored naised väga eneseteadlikud ja ülbed, ei võta lahkeid õpetussõnu vastu jms – tõlgenevad iga soovitust vahele sekkumisena jms.

Mu vanema poja pruut on selline. Poeg kurtis mulle ühte muret ning teda läbi ja lõhki tundes, andisin ka soovitusi.  Poja pruudike aga soovitas pojale risti vastupidist asja ning poeg tegi nii nagu pruut soovitas. Tulemuseks oli probleemi suurenemine ja nüüd abistasin ma ikkagi  poega, vastavalt oma soovitusele.  Probleem lahenes kiirelt….

Pruudike sai väga pahakseks ja nähvas mulle, et ma hoidku nina nende elust eemale.  Hoiangi eemale, isegi iganädalaselt ei pea pojaga suhtlema, kuid poeg teab, et kui vaja, saab ta alati minu poole pöörduda ja uks on minu majas temale ja ta perele alati lahti.

Lapsehoiuga on muidugi nüüd natukene teised teemad – päris nii enam ei saa, et helistatakse mulle ja öeldakse, et kuule, toome lapse sinu juurde, vannitad ja paned magama, me tuleme homme lõunal järele. Kahjuks kukkus see võimalus nüüd ära…

 

 

 

 

 

+3
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei meeldi ämmale sest ämm ei saa minust ja mu emast aru. Meie oleme õppinud erialaga, hobidega, majanduslikult iseseisvad, ämm on alati ilus tüdruk, kes elab meeste kulul, olnud. Maailmade kokkupõrge.

Mina võin omalt poolt proovida hästi läbi saada aga mingil täiesti ootamatul hetkel tuleb ikka ämm jutuga et elan tema poja kulul või et mis mul viga ilusaid asju osta, temal hästi teeniv poeg. Kui ütlen et teenin vähemalt sama palju kui ta poeg, siis solvub jälle et kas tema poeg pole piisavalt hea.

Tema jaoks on A ja O et mees oleks rikas ja peaks üleval, mina tahan head kaaslast ja sunnin ta poega MINU laste mähkmeid vahetama (nii ta ütleb, mis sest et lapsed on ühised).

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on tegu lihtsalt alaväärsuse ja armukadeduse segu- noorem, ehk ilusam, ehk teeb paremini süüa, ehk on edukam ja paremini haritud, ehk on parem ema oma lastele, kui ämm sai mahti olla… pealegi armastab teda mees, kelle jaoks kunagi TEMA oli maailma tähtsaim naine.

Tegelikult on puhas juhus ja õnneasi, kuidas need kaks naist mehe elus sobivad inimesena ja sobituvad omavahel.

Tegelikult on põhjus palju lihtsam – poja naine ei adu üldse, miks tema mehe jaoks ema on tähtis. Eeldatakse, et kui nüüd olen mina selle pojaga seotud, siis eelnev elu on olematu, ema võib põrgusse sõita. Miniad ei saa reeglina kunagi üle sellest, et tema armastus mehe vastu pole tingimusteta, aga ämma oma poja vastu on….

Lisaks on ämmad reeglina oluliselt elukogenumad ja vaatavad muigvel sui pealt, kuidas miniad püüavad matrairhaadi rolli oma kätte haarata.

Ning tavaliselt ongi noored naised väga eneseteadlikud ja ülbed, ei võta lahkeid õpetussõnu vastu jms – tõlgenevad iga soovitust vahele sekkumisena jms.

Mu vanema poja pruut on selline. Poeg kurtis mulle ühte muret ning teda läbi ja lõhki tundes, andisin ka soovitusi. Poja pruudike aga soovitas pojale risti vastupidist asja ning poeg tegi nii nagu pruut soovitas. Tulemuseks oli probleemi suurenemine ja nüüd abistasin ma ikkagi poega, vastavalt oma soovitusele. Probleem lahenes kiirelt….

Pruudike sai väga pahakseks ja nähvas mulle, et ma hoidku nina nende elust eemale. Hoiangi eemale, isegi iganädalaselt ei pea pojaga suhtlema, kuid poeg teab, et kui vaja, saab ta alati minu poole pöörduda ja uks on minu majas temale ja ta perele alati lahti.

Lapsehoiuga on muidugi nüüd natukene teised teemad – päris nii enam ei saa, et helistatakse mulle ja öeldakse, et kuule, toome lapse sinu juurde, vannitad ja paned magama, me tuleme homme lõunal järele. Kahjuks kukkus see võimalus nüüd ära…

Vot  siin näide ühest õelast ämmast- milline halvustav ja ülbe suhtumine, mina olen ikka kõige targem ja tähtsam, ” pruudike” ei tea midagi.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on tegu lihtsalt alaväärsuse ja armukadeduse segu- noorem, ehk ilusam, ehk teeb paremini süüa, ehk on edukam ja paremini haritud, ehk on parem ema oma lastele, kui ämm sai mahti olla… pealegi armastab teda mees, kelle jaoks kunagi TEMA oli maailma tähtsaim naine.

Tegelikult on puhas juhus ja õnneasi, kuidas need kaks naist mehe elus sobivad inimesena ja sobituvad omavahel.

Tegelikult on põhjus palju lihtsam – poja naine ei adu üldse, miks tema mehe jaoks ema on tähtis. Eeldatakse, et kui nüüd olen mina selle pojaga seotud, siis eelnev elu on olematu, ema võib põrgusse sõita. Miniad ei saa reeglina kunagi üle sellest, et tema armastus mehe vastu pole tingimusteta, aga ämma oma poja vastu on….

Lisaks on ämmad reeglina oluliselt elukogenumad ja vaatavad muigvel sui pealt, kuidas miniad püüavad matrairhaadi rolli oma kätte haarata.

Ning tavaliselt ongi noored naised väga eneseteadlikud ja ülbed, ei võta lahkeid õpetussõnu vastu jms – tõlgenevad iga soovitust vahele sekkumisena jms.

Mu vanema poja pruut on selline. Poeg kurtis mulle ühte muret ning teda läbi ja lõhki tundes, andisin ka soovitusi. Poja pruudike aga soovitas pojale risti vastupidist asja ning poeg tegi nii nagu pruut soovitas. Tulemuseks oli probleemi suurenemine ja nüüd abistasin ma ikkagi poega, vastavalt oma soovitusele. Probleem lahenes kiirelt….

Pruudike sai väga pahakseks ja nähvas mulle, et ma hoidku nina nende elust eemale. Hoiangi eemale, isegi iganädalaselt ei pea pojaga suhtlema, kuid poeg teab, et kui vaja, saab ta alati minu poole pöörduda ja uks on minu majas temale ja ta perele alati lahti.

Lapsehoiuga on muidugi nüüd natukene teised teemad – päris nii enam ei saa, et helistatakse mulle ja öeldakse, et kuule, toome lapse sinu juurde, vannitad ja paned magama, me tuleme homme lõunal järele. Kahjuks kukkus see võimalus nüüd ära…

Keegi teeb siin omast arust nalja või? Sellist ussi ei saa ju päriselt olemas olla!? Et ei taha enam oma poja lapsi hoida kui poeg kuulab ka oma naist, mitte ainult ema.
Tore on see, et nendele lastele on kindlasti parem kui nad sellise sellise inimese hoida ei jää.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot  siin näide ühest õelast ämmast- milline halvustav ja ülbe suhtumine, mina olen ikka kõige targem ja tähtsam, ” pruudike” ei tea midagi.

“pruudikesel” on tema pojukesega isegi laps olemas, aga ikka on ämm patroniseerv-halvustav (“matroniseeriv”?).  Tüüpiline ämmast uss, “aga ma tahan ju head” ajab oma poja pere lõhki. Siis saab pojakese jälle täiesti oma käpa alla. Tunne oma kohta!

ja 10 aasta pärast seesama ämm halab, miks lapselapsed ei käi külas, ei aita, ei ole lähedased. Siis on muidugi jälle “pruudike” süüdi. KUI muidugi poja pere veel ämmast hoolimata üldse koos püsinud on.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 13:22; 16.06 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu esimene ämm oli nagu anekdoodist. Süüdistas mind ka poja kulul elamises, kuigi mul oli õpitud tasuv eriala ja tegin kooli kõrvalt poole kohaga erialast töödki. Poeg lihtsalt õppis. See moor ütles selliseid kilde, et need jäävad eluajaks meelde ning teinekord seltskonnas hea näiteid tuua, kui ogar võib üks ämm olla. Ta helistas mulle veel ka kümme aastat pärast lahutust – selleks, et kiruda poja uut naist 😀 Lõpuks enam ei võtnud tema kõnesid vastu.

Teine ämm on normaalne inimene. Veidi hüpohondriline ja vahel teeb natuke draamat, aga see on tema eripära ja annan endale aru, et kõik ei saagi olla nii pragmaatilised ja kahe jalaga maa peal, nagu mina.

Pojal on olnud kaks pruuti, toredad tüdrukud mõlemad. Väga ilusad ja ega muud neist ei teagi. Mina arvan, et peaasi, et mu poeg on õnnelik. Kui ema tema naissuhete kallal ussitab, vaevalt see teda õnnelikuks teeb. Seega kavatsen mitte ussitada, isegi kui oleks midagi häirivat. Olmelise abitusega mind küll raevu ei aja, sest ise olin ka 20ndates eluaastates kodustes toimetustes veel üsna saamatu ja alles õppisin, kuidas süüa teha, koristada, pesu pesta jne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli väga tore eksämm (praeguseks meie hulgast kahjuks ka juba lahkunud) ja mäletan teda alati väga sooja tundega. Olles ise pärit perekonnast, kus peresuhted ei olnud kõige lähedasemad, olin väga tänulik, et mind nii hästi vastu võeti ning tundsin ämmaga suuremat lähedust kui oma emaga.

Prarguse ämmaga pole küsimus mitte niivõrd selles, kas ma neile meeldin (oleme ainult mõned üksikud korrad kohtunud) vaid pigem tundub, et ta kipub väga muretsema, kas tema ikka mulle meeldib 🙂 Tegu on samuti väga toreda inimesega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on 2 ämma, saan mõlemaga väga hästi läbi. viimasele kohe kindlasti meeldib tema poja naine, ta ise meeldib poja naisele ka. esimese ämmaga suhtlen, kuna ta on jätkuvalt hea vanaema ühele minu lastest. ma arvan, et ma täitsa meeldin talle, meil ei ole kunagi konflikte olnud.

endal on mul ka üks minia ja ta on parim pereliige. meie perest kindlasti kõige töökam ja lahkem:). hea ema minu lapselapsele.

eks igal inimesel on omad tõekspidamised ja väikesed veidrused, aga normaalsed inimesed ei lase sellistel pisiasjadel suhteid rikkuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine ämm on normaalne inimene. Veidi hüpohondriline ja vahel teeb natuke draamat, aga see on tema eripära ja annan endale aru, et kõik ei saagi olla nii pragmaatilised ja kahe jalaga maa peal, nagu mina.

Aga sinust see lõik eriti head muljet ei jäta. Et noh sina oled ikka nagu parem inimene, aga halastusest annad armu ja saad aru, et kõik ei ole nii tasemel.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ei meeldi poja naine