Esileht Väikelaps Miks ei ole spetsiaalset söögikohta, mis mõeldud lastega käimiseks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Miks ei ole spetsiaalset söögikohta, mis mõeldud lastega käimiseks?

Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ei ole loodud sellist toredat suurt söögikohta, kuhu saaks lastega koos minna, kus oleksid mängunurgad ja atraktsioonid alates kõige pisematest kuni näiteks 10-aastasteni. Imetamistoad ja mähkimislauad. Sealjuures pakutakse menüüd nii lastele kui ka vanematele. Tahaks rahuliku südamega kuskil söömas käia, mu beebi käitub küll täitsa viisakalt, kui ise tema väsimuse jms arvestada, kuid ikkagi tunneks end palju mugavamalt kohas, mis ongi loodud pisikestele. See võiks olla ka sisustatud sopiliselt erinevatele vanusegruppidele mõeldes ning sedasi, et vanemate söögilauad mängunurkade juures.
Ma usun, et käijaid oleks väga palju, tänapäeval soovivad ka imikute vanemad koos beebiga väljas söömas käia kas või vahelduse mõttes.

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ei ole loodud sellist toredat suurt söögikohta, kuhu saaks lastega koos minna, kus oleksid mängunurgad ja atraktsioonid alates kõige pisematest kuni näiteks 10-aastasteni. Imetamistoad ja mähkimislauad. Sealjuures pakutakse menüüd nii lastele kui ka vanematele. Tahaks rahuliku südamega kuskil söömas käia, mu beebi käitub küll täitsa viisakalt, kui ise tema väsimuse jms arvestada, kuid ikkagi tunneks end palju mugavamalt kohas, mis ongi loodud pisikestele. See võiks olla ka sisustatud sopiliselt erinevatele vanusegruppidele mõeldes ning sedasi, et vanemate söögilauad mängunurkade juures.

Ma usun, et käijaid oleks väga palju, tänapäeval soovivad ka imikute vanemad koos beebiga väljas söömas käia kas või vahelduse mõttes.

Lotte kohvik oli ju, aga kinni pandud – jusiis ei tasunud ära või ei tea, mis kehvasti läks.
Praegu koroonaajal muidugi keegi sellise idee alla raha ei hakka ilmselt panema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ei ole loodud sellist toredat suurt söögikohta, kuhu saaks lastega koos minna, kus oleksid mängunurgad ja atraktsioonid alates kõige pisematest kuni näiteks 10-aastasteni. Imetamistoad ja mähkimislauad. Sealjuures pakutakse menüüd nii lastele kui ka vanematele. Tahaks rahuliku südamega kuskil söömas käia, mu beebi käitub küll täitsa viisakalt, kui ise tema väsimuse jms arvestada, kuid ikkagi tunneks end palju mugavamalt kohas, mis ongi loodud pisikestele. See võiks olla ka sisustatud sopiliselt erinevatele vanusegruppidele mõeldes ning sedasi, et vanemate söögilauad mängunurkade juures.

Ma usun, et käijaid oleks väga palju, tänapäeval soovivad ka imikute vanemad koos beebiga väljas söömas käia kas või vahelduse mõttes.

Lotte kohvik oli ju, aga kinni pandud – jusiis ei tasunud ära või ei tea, mis kehvasti läks.

Praegu koroonaajal muidugi keegi sellise idee alla raha ei hakka ilmselt panema.

Käisin lastega korra. Teenindaja ei teadnud,kuidas toidud välja näevad/kui suur ports, lisaks aeti tellimus sassi. Kui see välja jätta, siis oli armas koht.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ylicool Tartus. Peaks olema veel avatud.

Toidud olid ülihead. Mulle meeldis nt pasta ilma pastata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste toidud on neil serveeritud lastepäraselt lõbusalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balti jaama turul oli ka mingi taoline koht, sedagi ei ole enam.

Isiklikult eelistan valida toidukoha toidu ja õhustiku järgi. Kui kumbki pole hea, eelistan süüa kodus või tellida midagi. Lastele suunatud toidukohtades ei ole enamasti kumbki hea.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise koha ülalpidamine on väga kallis. Sisuliselt soovite mängutuba, kus lasta lapsel tasuta mängida, kuniks ise kohvi joote või laps midagi odavat a la friikartulit sööb. Kui sellisel toidukohal oleks sissepääsu pilet, kas ka siis oleksite nõus sinna terve perega sööma minema? Või kui toidud oleks oluliselt kallimad kui mujal? Tasuta lõunaid ei ole. Lapsed võivad olenevalt perest olla a – kas väga lärmakad, b- väga räpakad,  c-lõhkuda ja laamendada ja lisaks ka lapsevanemad, kes arvavad, et raha eest võib laps teha võõra inventariga, mida heaks arvab. Jookseb toidulaua ja mänguasjade vahet ning sööb samal ajal näpu vahelt friikaid näiteks.

Vabandust, mu kommentaar tuli väga mürgine, aga olen selle alaga tegelenud ja seega palju näinud. Muidu teemaalgataja mure täitsa arusaadav. Normaalse inimesena ei tule kõige selle pealegi, kuidas mõned käituda suudavad. Kui endal olid lapsed väikesed, siis käisime BabyBackis, Tabasalu omas oli selle aja kohta täitsa arvestatav mängunurk.

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lotte kohvik oli küll selline, aga seal olid ka räiged hinnad. Lapsed viidi sinna küll mängima, aga süüa ei tellitud enamasti. Mingi klaas mahla ja kogu lugu. Sellepärast pankroti läkski arvan.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lotte kohvikus (vähemalt lõpus) oli toitude kvaliteet ikka väga kehv. Ma arvan, et neil oli ka kehv asukoht.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ylicool Tartus. Peaks olema veel avatud.

Ei ole, ammu kinni.
Teevad ainult tellimustöid/cateringi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise koha ülalpidamine on väga kallis. Sisuliselt soovite mängutuba, kus lasta lapsel tasuta mängida, kuniks ise kohvi joote või laps midagi odavat a la friikartulit sööb. Kui sellisel toidukohal oleks sissepääsu pilet, kas ka siis oleksite nõus sinna terve perega sööma minema? Või kui toidud oleks oluliselt kallimad kui mujal? Tasuta lõunaid ei ole. Lapsed võivad olenevalt perest olla a – kas väga lärmakad, b- väga räpakad, c-lõhkuda ja laamendada ja lisaks ka lapsevanemad, kes arvavad, et raha eest võib laps teha võõra inventariga, mida heaks arvab. Jookseb toidulaua ja mänguasjade vahet ning sööb samal ajal näpu vahelt friikaid näiteks.

Vabandust, mu kommentaar tuli väga mürgine, aga olen selle alaga tegelenud ja seega palju näinud. Muidu teemaalgataja mure täitsa arusaadav. Normaalse inimesena ei tule kõige selle pealegi, kuidas mõned käituda suudavad. Kui endal olid lapsed väikesed, siis käisime BabyBackis, Tabasalu omas oli selle aja kohta täitsa arvestatav mängunurk.

Olen teemaalgataja. Mina pean silmas just söögikohta, mitte, et joon kohvi ja laps mängib. Tahaks vahelduseks väljas söömas käia. Lapsepuhkusel olemine tähendab niikuinii enamiku ajast kodus viibimist ja heameelega käiks kord nädalas või sagedaminigi sellises kohas.
Hinnatundlik mina ei ole, sobiks ka sissepääsu tasu. Samuti ei toida ma oma last friikartulitega (ei ole ka edaspidi plaanis), kuid mõistan, et see on kõige levinum söök lastemenüüdes.
Ega ma muidugi ole kursis, mida see kõik korralduslikult tähendaks ja kindlasti lihtne ei ole, lihtsalt lapsevanemana tunnen väga puudust sellise koha järele. Loomulikult ei ole tore rasvaste pläkerdatud sõrmedega mängimine. Aga ometi on praegu mõnel pool lastenurgad, siis ilmselt ka pläkerdatakse seal? Kuigi ise ei ole tähele pannud, et keegi friikas käes mängiks, vanemate asi on seda jälgida mu meelest.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ju söögikohad mängunurgaga. Kui beebiga käid, siis on ikka turvahäll või vanker kaasas, nii et mingit spetssisustusega tuba veel beebiga tegelemiseks oodata, on liiga. Ma ei tea, ma ise beebiga võõras kohas kuhugi väga askeldama ei kipuks, kes teab, kes seal mähkimistoas enne mind on käinud või kuidas seda koristatakse jne. Kui beebi ei kannata ühte väljasöömise aega ära, ilma et temaga ei peaks pool elamist kaasa vedama, siis võib-olla tasub selle väljaskäimisega veidi oodata.

Väikelapsele saab ise kodust mõne mänguasja kaasa võtta, et tal lõbusam oleks, kuni toitu oodatakse. Pliiatsid-paberid on ka paljudes söögikohtades lastele olemas.

Mul endal on 2 last (praegu 8 a ja 10 a), aga ma ei ole seda vajadust kunagi tundnud, et lähen perega sööma, et siis peaks söögikohal olema mingid megalõbustused välja pakkuda lastele. Kui lapsed väiksemad olid ja nendega koos kuskil söömas käisime (üsna harva), siis leidus piisavalt söögikohti, kus oli väike mängunurk sisse seatud, või siis oli lastel niigi huvitav  uues kohas olla, nii et söögi ootamise aja veetmine ei olnud probleem.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage söögikohti Tallinnas, kus on head toidud vanematele ja okei mängunurk lapsele. Olen käinud Kristiine keskuses Itaalia kohas Da Vinci ja Tabasalu mäe all Luccas. Laps sai 9-kuuseks ja nüüd on temaga mängunurgas juba midagi teha. St. tuterdab seal ringi ja vaatab mänguasju.
Ma saan aru, et suuremad lapsed paned jah joonistama ja rongiteed ehitama mängunurka, aga alla aastast peab iga sekund turvama. Siis on tõesti hea selline koht, et oled ise kohe kõrval laua taga ja saad süüa küll niivõrd kuivõrd (kui täitsa üksinda).

Väga teretulnud sellised soovitused. Nüüd on ilmad läinud kehvaks ja kui pidevalt sajab, siis pole liivakasti ka eriti asja. Ometi ei tahaks ainult kodus passida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jäin pragu mõtlema, et enamus suuremad kaubanduskeskusi sobivad selleks. Lihtsalt söögikohad-lastetoad-virtuaalreaalsuse toad-ronimisatraktsioonid-kinod jmt on kõik eraldi, mitte üheskoos.

Üldiselt ega mingist vanusest suurem laps seal väga enam toidukohas kuskile “mängima” ei lähe. Väiksemale on jah lõbus kui kusagil on pallimeri, liumägi, joonistusnurk vmt, aga pubekale juba annab tegevust leida. Arvestades muidugi seda, et ega isegi lapsevanem ise ei taha keset mängutuba (kus meeletu jooksmine ja karjumine ning müra) süüa. Pigem ikka kui tahab kodunt välja siis eelistab juba väljas süües vaikust. Keset mängimist nagunii söömist ei ole, aga paljudes kohtades on olemas väiksematele mängunurgad kus kuni toidu ootamiseni vähemalt tegevust on. Linnas elades on ilmselt vaid kuskil keskuses mõnesaja meetri küsimus, et lapsele pärast/enne söömist tegevust leida.

Lisaks on see, et alati on hea rääkida, aga miks ei ole. Kui tulid geniaalse idee peale, mida tehtud pole siis aga alusta ise 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asukohta pole märgitud, seega vist elad Tallinnas? Ülemiste keskuses on selline söögikoht nagu Moosium. Pole 100% sinu kirjeldusele vastav, aga midagi paremat pole ma ka siiani näinud ning toidud on väga head.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas soovid, et iga laua kõrval on beebimaneež? Sest 9kuust mängunurka lasta….

1,5-2aastased jooksevad tast üle! Ah et teised vanemad jälgigu? Loomulikult on mängunurga vahetus ümbruses piiratud arv kohti, keegi peab istuma kaugemal.

Sa soovid ulmet. Nt T1 on miski pannkoogikohvik – pm Lotte kohvik. 9kuust küll sinna ei lase 5-6astaste vahele käputama.

Mängunurgaga kohti on palju, aga loota, et sa saad just mängunurga kõrval istuda ja rahus kohvi juua, on natuke palju. See on võimalik suuremate lastega, keda enam pikali ei joosta ja keda ei pea koguaeg peale passima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas soovid, et iga laua kõrval on beebimaneež? Sest 9kuust mängunurka lasta….

1,5-2aastased jooksevad tast üle! Ah et teised vanemad jälgigu? Loomulikult on mängunurga vahetus ümbruses piiratud arv kohti, keegi peab istuma kaugemal.

Sa soovid ulmet. Nt T1 on miski pannkoogikohvik – pm Lotte kohvik. 9kuust küll sinna ei lase 5-6astaste vahele käputama.

Mängunurgaga kohti on palju, aga loota, et sa saad just mängunurga kõrval istuda ja rahus kohvi juua, on natuke palju. See on võimalik suuremate lastega, keda enam pikali ei joosta ja keda ei pea koguaeg peale passima.

Mis mõttes teised vanemad jälgigu? Mina jälgin oma last alati ise.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas soovid, et iga laua kõrval on beebimaneež? Sest 9kuust mängunurka lasta….

1,5-2aastased jooksevad tast üle! Ah et teised vanemad jälgigu? Loomulikult on mängunurga vahetus ümbruses piiratud arv kohti, keegi peab istuma kaugemal.

Sa soovid ulmet. Nt T1 on miski pannkoogikohvik – pm Lotte kohvik. 9kuust küll sinna ei lase 5-6astaste vahele käputama.

Mängunurgaga kohti on palju, aga loota, et sa saad just mängunurga kõrval istuda ja rahus kohvi juua, on natuke palju. See on võimalik suuremate lastega, keda enam pikali ei joosta ja keda ei pea koguaeg peale passima.

Miks ei või 9kuusega mängunurgas käia? Kas liivakastis tohib käia? Igal pool sõidavad suuremad lapsed väiksematest üle, lapsevanemate asi on olukorda jälgida ja vajadusel sekkuda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas soovid, et iga laua kõrval on beebimaneež? Sest 9kuust mängunurka lasta….

1,5-2aastased jooksevad tast üle! Ah et teised vanemad jälgigu? Loomulikult on mängunurga vahetus ümbruses piiratud arv kohti, keegi peab istuma kaugemal.

Sa soovid ulmet. Nt T1 on miski pannkoogikohvik – pm Lotte kohvik. 9kuust küll sinna ei lase 5-6astaste vahele käputama.

Mängunurgaga kohti on palju, aga loota, et sa saad just mängunurga kõrval istuda ja rahus kohvi juua, on natuke palju. See on võimalik suuremate lastega, keda enam pikali ei joosta ja keda ei pea koguaeg peale passima.

Miks ei või 9kuusega mängunurgas käia? Kas liivakastis tohib käia? Igal pool sõidavad suuremad lapsed väiksematest üle, lapsevanemate asi on olukorda jälgida ja vajadusel sekkuda.

Muidugi tohib. Aga on suur vahe, kas kõik vanemad istuvad liivakasti serval või sa oled oma 9kuusest 5 meetri kaugusel ja üritad süpa. Ja siis 1,5aastane turnib sinu 9kuuse otsas ja tema vanemad on ka 5meetri kaugusel parajasti nt ettekandjaga rääkimas.

Ilus mõte, et ifaüks jälgigu ise. Aga alati on vanemaid, kes ei jälgi. Ja just toidukohas.

Sest selkust kohta, kus igaüks saaks mängunurga KÕRVAL oma last jälgida, ei ole võimalik teha, sest noh, proovi ise ruumi planeerida nii.

Üleüldse muidugi toidukoga mängunurgas käputav laps saakski olla ainult koos vanemaga, sest oodata, et 2aastane oskab jälgida ja talle näppudele ei astu…

TA soovib ju beebide mängunurka, mitte 2-3aastastele

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile meeldib Tallinnas käia Domino lastekohvikus (ei mäleta mähkimislaua kohta, aga pott olemas). Samuti Ampsus on mõnus käia pannkooki söömas, seal lastenurk, mis sisustab last tunnikeseks kindlasti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimsis kohvik Lyon näiteks võiks sobida. Istuda saab otse mängunurga kõrval ja kui vähem populaarne aeg valida, ei ole seal tõenäoliselt ka teiste laste horde, kes beebist üle võiks joosta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastaid tagasi olen Viimsis mingis sarnases kohas käinud. Guugeldasin. Äkki on see Rõõmupisik Viimsi SPAs? Mängumaa sissepääs oli lapsele vist piletiga. Ja oli kohvik, kus istuda ja mingil määral ka lapsi jälgida sai. Ei mäleta, kas suuremat sööki ka pakuti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid tagasi olen Viimsis mingis sarnases kohas käinud. Guugeldasin. Äkki on see Rõõmupisik Viimsi SPAs? Mängumaa sissepääs oli lapsele vist piletiga. Ja oli kohvik, kus istuda ja mingil määral ka lapsi jälgida sai. Ei mäleta, kas suuremat sööki ka pakuti.

Oli tõesti tore koht, olen ise viimsikas ja palju oma lastega seal käinud. Mingi hetk toimus allakäik, mänguasju juurde ei toodud, olemasolevad katki/ kulunud. Siis üritasid miniloomaaiaga -kalad, papagoid, kilpkonnad, jänesed, merisead, maod. Korraldasid perepühapäevi, kus lapsed said loomi paitada ja sülle võtta. See lõppes kähku, kuna osad vanemad ei suutnud oma võsukesi taltsutada, lasid loomi väntsutada, otsa astuda, kiskuda. Eelmine aasta pidasin neil sünnipäeva (võtsin paketi, kus kinopiletid ja 1,5h mängutuba). See oli vahetult enne pandeemia algust ja juba siis oli näha, et külastatavus väga väike, kaalusid isegi sulgemist.

Hetkel kodulehe andmetel kahjuks ainult hotelli külastajatele toakaardiga. Küll aga on sama kompleksi veekeskuses lasteala.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu suurem laps on 21. Kui ta oli imiku ja väikelapseeas oli igas suuremas kaubanduskeskuses järelvaatajaga tasuta mängutuba ja enamustes söögikohtades hea varustatusega sööginurk. Tihti käisime just sellepärast ka Hesburgeris kuna seal oli siseruumides pallidega liumägi. Noorema lapsega ringi käies tõdesin, et see hea aeg ei kestnud kaua. Isegi Hesburger korjas oma liumäe ära…

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu suurem laps on 21. Kui ta oli imiku ja väikelapseeas oli igas suuremas kaubanduskeskuses järelvaatajaga tasuta mängutuba ja enamustes söögikohtades hea varustatusega sööginurk. Tihti käisime just sellepärast ka Hesburgeris kuna seal oli siseruumides pallidega liumägi. Noorema lapsega ringi käies tõdesin, et see hea aeg ei kestnud kaua. Isegi Hesburger korjas oma liumäe ära…

Seal on ilmselt ka see teema,et söögikoht peab vastutama ohutuse eest. Ja kogemus ütlebki, et inimesed ise jäävad sööma ja lapsed lastakse üksi mängima. Ja siis kui see laps suudab endale kuidagi haiget teha siis kõik sõrmed, vihased pilgud ja avaldused lähevad ju söögikoha suunas, et miks ohutu pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et kahjuks väga vähesed vaatavad oma lapsi mängutubades. Minu kogemused ajalt, mil sai tihemini Soome vahet liigutud, kõige beebimate vanemad olid tõesti mängutoas aga ülejäänud jooksid omapäi ja tegid, mis pähe tuli, tihti veel korraliku suhkrulaksu all, isegi sekkusin mõned korrad, kui tundus, et olukord väljub ikka kontrolli alt. Lõhutakse ja määritakse ikka megapalju. Pärast, kui on kole ja katki, on jälle söögikoht süüdi, et miks pole ilus, puhas ja korras.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vastuseks küsimusele, et miks selliseid kohti pole, meenub mulle 10+ aasta tagune aeg kui Lasnamäe Hesburgeris oli korralik mänguala. Sisenesid 2 umbes 7-aastast tüdrukut. Kumbki ostis paki ketšupit ja siis läksid liugu laskma. Ilmselt oli neile kunagi öeldud, et mänguala on ainult klientidele, aga ketšupit ostes oli JOKK. Arvan, et lastega käimiseks mõeldud söögikohas toimuks sama. Et vanemad ostaks tassi kohvi ja laseks lastel tunde lustida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu öeldud, ei tasu sellise koha tegemine ja ülalpidamine ennast ära.

Minu jaoks on söögikoha puhul oluline see, et sealne toit oleksid head ja kvaliteetsed. Kui lähen koos lastega, siis eelistan loomulikult neid kohti, kuhu pääseb vankriga ja kus on mängunurk. Olen enda lastega maast-madalast käinud erinevates kohtades, et nad oskaksid end igal pool ülal pidada. Loomulikult ei eelda ma, et ma saan täiesti segamatult enda söögi ära süüa, aga tõele au andes ei saa ma seda koduski. Aga mul on selles suhtes normaalsed lapsed, et 6-, 3- ja 1,5-aastasega üksinda söömas käimine ei ole eriline katsumus. Kuni 2-aastasega võib vahel kriitilisi hetki tulla, kui on nt väsimus või nälg, aga üldiselt oskan ma kitsaskohti üsna hästi ennetada. Sellest vanemate lastega on juba ülilebo.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et kahjuks väga vähesed vaatavad oma lapsi mängutubades. Minu kogemused ajalt, mil sai tihemini Soome vahet liigutud, kõige beebimate vanemad olid tõesti mängutoas aga ülejäänud jooksid omapäi ja tegid, mis pähe tuli, tihti veel korraliku suhkrulaksu all, isegi sekkusin mõned korrad, kui tundus, et olukord väljub ikka kontrolli alt. Lõhutakse ja määritakse ikka megapalju. Pärast, kui on kole ja katki, on jälle söögikoht süüdi, et miks pole ilus, puhas ja korras.

Aga 9-kuuse ja 4-5-6aastase lapse vanema käitumine on mängutoaga seoses ju täiesti erinev. Faktiliselt peabki 9-kuuse lapse vanem last mängutoas turvama iga hetk (mis unistustes sa saad rahulikult kõrvallauas kohvi juua, ei kujuta ette). 6-aastasel ei pea järel jooksma iga hetk, eksole? Minu meelest ka soovib teemaalgataja utoopiat, et sa tita jätad mängunurka ja ise sööd rahulikult. Ammugi pole kohanud söögikohtades mingeid kasvatajaid-järelvaatajaid, iga vanem vastutab oma lapse ohutus eest ise (ka siis, kui see oht on teine (järelvalveta)  väikelaps).

Küll sa jõuad varsti kohvi juua, kui laps ise enam iga hetk abi ei vaja, praegu on su laps lihtsalt liiga väike veel, et isesesivalt mängunurgas hakkama saada. Üks võimalus on minna siis, kui kedagi teist pole kohal (et laps saab nurgas rahulikult ringi uurida) või kui laps magab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on selliseid kohti piisavalt. Eelteismelistele pole sellist kohta mõtet teha, nad ei hooli sellest kui nutitelefon on käepärast. Väikelaste tarvis on aga mängunurkade ja laste menüüdega kohtasid küll ja veel. Jah, beebitoitu küll vist kusagile ei pakuta aga nõudlus oleks ka üsna väike sellise teenuse järgi, igal oma pudel kotis niigi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Väikelaps Miks ei ole spetsiaalset söögikohta, mis mõeldud lastega käimiseks?