Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miks ei ole võimalik teavitada kasututest kommentaaridest teemades?

1 postitus (kokku 1)

Teema: Miks ei ole võimalik teavitada kasututest kommentaaridest teemades?

Link teemale on siin: https://foorum.perekool.ee/teema/advokaadi-valik/

Teema lõpus on kasutaja Wanda postitanud järgmise sõnumi:

Tsiteerin:

See ju meie vana tuttav, kes koguaeg algatab perekoolis teemasid selle kohta, kuidas tal on oma lähedasega probleem. Kui lähemalt küsida, siis jääb vait. Aga abi ja nõu tahab.

Väga tore, et ta lõpuks püüab asja päriselt käsile võtta ja pöördub nende poole, kes saavad päriselt aidata.”

Kui soovin teatada ebasobivast kommentaarist siis esiteks ei leia nimekirjast vastavat põhjust ja teiseks lubatakse, et korduvale PÕHJUSETA või VALE põhjusega teavitamisele järgneb foorumist eemaldamine.

Tegemist on ebameeldivas üleolevas, ülbes ja tänitavas stiilis kommentaariga mille mõttekusest ma antud teemas aru ei saa. Teema on konkreetne ja konkreetse küsimusega ja kasutaja Wanda sõnum kahjuks kuidagimoodi teemapüstitusele ei vasta, sest puudub teemakohane soovitus/konstruktiivne teemale vastav sisu.

Palun öelge, miks ei ole võimalik teatada sellistest sisututest sõnumitest nagu käesolevas näites toodud kasutaja Wanda sõnum ja miks ei ole võimalik foorumist eemaldada selliseid kasutajaid nagu Wanda kes postitavd KORDUVALT sarnases stiilis sõnumeid teiste teemadesse?

Kommentaar on häiriv ja ebameeldiv!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Miks ei ole võimalik teavitada kasututest kommentaaridest teemades?