Esileht Ilu ja tervis Miks ei saa ma sõlmida õnnetusjuhtumikindlustust?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Miks ei saa ma sõlmida õnnetusjuhtumikindlustust?

Postitas:

Mul on määratud puuduv töövõime. Soovisin sõlmida õnnetusjuhtumikindlustust, selgus et seda teha ma ei saa.
Kas mõni kindlustuses töötav inimene oskab kommenteerida?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 20:39; 06.12 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes santi ikka kindlustada soovib.
See on karm aga tõsi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen täpselt sama inimene kui enne haigust.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 20:39; 06.12 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen täpselt sama inimene kui enne haigust.

Vabandust, aga ei ole ju.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vali teine kindlustsufirma. Ma ka Swedbankis ei saanud, aga Ifile sobin hästi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on määratud puuduv töövõime. Soovisin sõlmida õnnetusjuhtumikindlustust, selgus et seda teha ma ei saa.

Kas mõni kindlustuses töötav inimene oskab kommenteerida?

Ei tööta kindlustuses, aga loogika ütleb, et kui õnnetusjuhtumi korral makstakse kindlustatule hüvitist invaliidsuse või surma korral, aga puuduv töövõime on juba olemas, siis ilmselt peetakse tõenäoliseks, et kindlustushüvitist peab hakkama pidevalt välja maksma, sest õnnetusjuhtumikindlustuse korral makstakse ka päevarahasid töövõime kaotuse ajal. Ilmselt sõltub ka sellest, mille tõttu puuduv töövõime määratud on

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swedbank?
Mulle tuli ka eelmisel aastal Swedi reklaamid e-mailile. Mõtlesin, et äkki pakuvad soodsamalt, kui mu senine kindlustusselts.
Telefonis olid algul küll väga viisakad, aga siis selgus, et meie peres ei saa MITTE KEDAGI nende juures kindlustada: mina ja mu abikaasa olime “liiga vanad”, piir olevat neil 50a, aga meie täisealine laps jälle “liiga haige”, kuna on imikueas läbi teinud raske opi.

Samas meie vanas kindlustuses ei tekkinud mingeid probleeme: vanusepiirini meil veel küllalt aega (neil mingi 70+) ja ka abikaasa osaline töövõime ei tekitanud mingit probleemi.
lapsele, kes praegu täisealisena edukas sportlane, sai teises seltsis tehtud nii tavaline õnnetusjuhtumikindlustus kui ekstreemspordi lisakaitse.

meie kindlustusselts selgitas seda puude asja nii, et kui inimene on kunagise trauma tõttu jala kaotanud, siis igaljuhul käeluumurru või jääpurika kaelakukkumise vastu saab kohe kindlasti kindlustada

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt on nii, et kui õnnetus on tingitud neist asjaoludest miks sul on töövõimetus, siis ei hüvitata. Näiteks kui on juba diagnoositud luude hõrenemine, ei hüvitata luumurde, aga autoavarii puhul saad hüvitist kuna see diagnoos ei põhjustanud seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Miks ei saa ma sõlmida õnnetusjuhtumikindlustust?