Esileht Väikelaps Miks ei (taheta) kirjutada lapse vanust?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Miks ei (taheta) kirjutada lapse vanust?

Postitas:

Olen foorumis tähele pannud et kui millelegi vastatakse ei tea kui vanast lapsest jutt käib. See oleks kasulik teistele kellel pole küll sellist probleemi aga teaks kui vanast lapsest jutt käib.
Mõned teemad all küsitakse et millised on lapse lemmiktuoidud. Kuna foorum kätkeb endas 1 – 6 aastaseid siis 1,5 a söögid pole samad mis 5 aastasel. Oleks isegi huvi tundnud et milliseid toite vastava vanusega laps sööb. Viimane vastaja isegi on pannud lapse vanused lõpuks. Seega tahtsingi et kallid emmed äkki siiski viitsite panna lahtrisse \”minu seisund\” oma lapse vanuse siiski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 10:28; 22.01 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks arvad, et poolteiseaastane ei söö sama toitu mis viiene? Ikka sööb!
Ja kõik ei viitsi arvutada ka nagu sina, et kui sul on u. aasta ja nelja kuune laps, siis sa kirjutadki, et 1,3-a ja teised peavad arvutama hakkama, et see on 1 a ja 4 k umbes või et see 29 nädalat on u 203 päeva ja su laps on u ligi 7 kuud vana, täpsemalt siis 6,76 kuud vana.
Alusta ise korrektselt kui juba teemat püstitad ja vanuste kirjapaneku koha pealt sõna võtad.

Kusjuures su teema sisu üle arutlemiseks on mulle täiesti ebaoluline info e. infomüra su laste vanused. Sa ei küsi ju oma konkreetses vanuses laste kohta midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on siin küll korrektsed postitajad.

Peaaegu kõik teatavad lapse vanuse, kui seda on vaja teada nõuandjatel või kaasarääkijatel.

Ainult väga üksikud teemad on siin a la \”mida osta oma lapsele mänguasjaks\”, \”mu laps ei söö\”, kus küsitakse nõu või niisama uuritakse, aga lapse vanus on jäetud märkimata. Vahe ju on, kas söögist keeldub 1aastane või 6aastane või millist mänguasja soovitada 1aastasele või 6aastasele.

Ma pole siin suurt probleemi märganud vanuse märkimisega, aga ma muidugi ei uuri-puuri kõiki teemasid siin ka nii põhjalikult. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To kägu 22/01/2012 11:35. Minu 29n on siin märgitud et jooksmas 29 rasedusnädal mitte et mul on laps ligi 7 kuune!!!!!!! Kas sina arvutad oma sündinud lapse vanust nädalates?? Mina küll kuudes.
Nagu ka pealkirjas on kirjas siis täpselt, ma ei küsi oma lapse vanuse kohta midagi ((ei arutle konkreetset teemat (söögi, joogi jne kohta)) vaid arutlen et miks lihtsalt seda ei tahtea kirja panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 10:28; 22.01 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei usu, et keegi meelega ja kiivalt hoiaks oma lapse vanust saladuses. Milleks ometigi? Ununeb lihtsalt ja kui keegi küsib selle
lapse vanust, siis alati teemaalgataja ütleb seda. Mind isiklikilt jäälegi häirivad need 1,3-aastane jne. Kui vana su laps siis on? Sest 1,3 EI OLE sama mis 1 aasta ja 3 kuud. Minu laps on 2a3k, mitte 2,3 näiteks. Seal on suur vahe sees. Ma muidu sellel teemal vinguda ei viitsi, aga kui sa laste vanuse teema juba tõstatasid siis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 14:01; 22.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma küll ei usu, et keegi meelega ja kiivalt hoiaks oma lapse vanust saladuses. Milleks ometigi? Ununeb lihtsalt ja kui keegi küsib selle
lapse vanust, siis alati teemaalgataja ütleb seda. Mind isiklikilt jäälegi häirivad need 1,3-aastane jne. Kui vana su laps siis on? Sest 1,3 EI OLE sama mis 1 aasta ja 3 kuud. Minu laps on 2a3k, mitte 2,3 näiteks. Seal on suur vahe sees. Ma muidu sellel teemal vinguda ei viitsi, aga kui sa laste vanuse teema juba tõstatasid siis…[/tsitaat]
Mis see 1,3 siis sinu arvates on,kui koht peale koma ei näita kuud lapse vanuses? Ehk siis 1,3 ongi 1 aasta ja 3 kuud.Märgin oma laste vanuse alati 3,4 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis see 1,3 siis sinu arvates on,kui koht peale koma ei näita kuud lapse vanuses? Ehk siis 1,3 ongi 1 aasta ja 3 kuud.Märgin oma laste vanuse alati 3,4 aastat.[/tsitaat]

Just õige, 1 aasta ja 3 kuud pole 1,3 vaid 1,25 (st 1 1/4 aastat). Kui nüüd täpne olla ja norida. Minu lapse vanus 2,5 tähendab ka 2 ja pool aastat (tegelikult on juba üle selle peaaegu 2 kuud, aga ma ei viitsi nii täpselt arvutada).
Matemaatika on täpisteadus ja kui juba vanuste teema ette võtta, siis nõuaksin ka täpsust. 1 aasta ja 3 kuud kirjutatakse välja või siis näiteks 1a3k.

Muidu mul küll vahet pole, kas vanus on märgitud. Mõnbikord ise ka unustan…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis see 1,3 siis sinu arvates on,kui koht peale koma ei näita kuud lapse vanuses? Ehk siis 1,3 ongi 1 aasta ja 3 kuud.Märgin oma laste vanuse alati 3,4 aastat.[/tsitaat]

Matemaatika ja loogika. Kui aastas oleks 10 kuud, sel juhul 1,3=1a3k. Aastas siiski on rohkem kuid, ehk 12, seega läheb asi nihkesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 14:01; 22.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Miks ei (taheta) kirjutada lapse vanust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.