Esileht Koolilaps Miks ei tehta riigieksamit oma koolis?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Miks ei tehta riigieksamit oma koolis?

Postitas:

Esimest korda kuulsin sellisest asjast, et riigieksami sooritavad mitme kooli õpilased koos – kuidas ja kuhu nad ära mahuvad ja mis põhjusel selline korraldus?

ERR uudistest lugesin, et KSG ja TÜG õpilased sooritavad emakeele riigieksami hoopis JWG-s.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 13:08; 22.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neis koolides on alla 15 abituriendi? Sellisel juhul pannakse mitu kooli kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest on vaheaeg ja lihtsam on teha mitu kooli ühes kohas, kui eraldi avada koole ja inimesi tööle sellega (toidlustus veel juurde, vähemalt meie kunagi saime võileibu/saiakesi, mahla/vett kooli poolt). Kuna need koolid teevad ka katsete ja muuga koostööd, siis miks mitte ka nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps tegi oma koolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kesklinnakoolide teema. neil on eksamid jagatud ja iga eksam toimub eri koolis. Omaette on kambas reaal, TIK ja GAG ja vist 21 minu mäletamist mööda ja siis teine kamp on TÜG, JWG ja Saksa Gümn. kui ma õigesti mäletan.
Mõte on selles, et kui eksam on õppetöö ajal, siis antud kool, kuhu kõik need mainitud koolide abituriendid kokku kogunevad, teeb oma teistele õpilastele õuesõppepäeva ja kool on eksami tegemiseks vaikne ja rahulik. Järgmise eksami ajal siis korraldab järgmine kool spordipäeva vmt. Nii ei pea ühes ja samas koolis pidevalt õppetöö ära jääma ja samas on tagatud rahulik õhkkond ja vaikus eksami tegijatele. See süsteem neil juba oma 5 aastat. Mul noorem poeg lõpetas GAG 2015, juba siis tehti eksamid eri koolides. Seekord oli siis esmakordselt eksam vaheajal, aga ju ei hakatud süsteemi muutma.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh selgitamast, mul polnud aimugi sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 13:08; 22.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii nagu üks eelmine postitaja kirjutas! Lõpetasin ise mitu aastat varem Reaali ja minu eesti keele eksam oli GAGis. Üldse polnud oluline mingi “tuttav keskkond”, vaid pigem just see, et koolikell ei helisenud vahetundidel ja lärmi polnud – mis oleks paratamatu tavalisel maikuu koolipäeval. Selle asemel korraldasid koolid vaheldumisi spordipäevi vms, et saaks ühiselt lõpuklassidele rahulikku eksamiaega pakkuda. Super.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Miks ei tehta riigieksamit oma koolis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.