Esileht Ajaviite- ja muud jutud miks ei tohi süüa kringlit?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: miks ei tohi süüa kringlit?

Postitas:
Kägu

Eile ja täna töö juures naised jahusid kringlist, nüüd loen ka perekoolist, et kringlit ei tohi süüa. Minu arvates on kringel hea toit. Mõnikord tehakse kringel liiga magus või kringli peal ja vahel on liialt palju šokolaadi, kuid kringel on maitsev alati. Kringlit tahaks nautida isegi iga päev, kahjuks saab kringlit liiga harva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ei tee saialised midagi, aga kui 100g vahukoort söön, siis tuleb kohe kilo juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile ja täna töö juures naised jahusid kringlist, nüüd loen ka perekoolist, et kringlit ei tohi süüa. Minu arvates on kringel hea toit. Mõnikord tehakse kringel liiga magus või kringli peal ja vahel on liialt palju šokolaadi, kuid kringel on maitsev alati. Kringlit tahaks nautida isegi iga päev, kahjuks saab kringlit liiga harva.

No mine osta Narva kohvikust, mis sa ulud siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Narva kohviku kringlid on minu lemmikud, kui mul on sünnipäev, siis alati tellin sealt.

Aga kringlisöömisega on nii, et võib küll kringlit süüa, siis kui sa julged ise avalikult tunnistada, et sa sööd kringlit. Aga kui sa käid ja kuulutad kõikidele, et kringel on jube rõve, saatanast, ilge rämps jne, aga samas ise salaja sööd sedasama kringlit, mida teise suust välja kisud ja maha materdad – vaat siis on paha. Kui oled usukuulutaja, et kringel ei kõlba süüa, siis sa ei tohi ise kringlit süüa.

Samamoodi oleks ju, kui keegi homoseksuaalne inimene käib ja materdab homoseksuaalseid, lubab nad tuleriidale saata, alandab, mõnitab, loeb epistlit, aga ise samas käib ja trukib nii et vähe pole, endaga samasoolisi.

Silmakirjalikkus, see on asi, mida ei tohi teha. Ja õige on, et seda taunitakse, olgu siis kasvõi süütu kringli näol.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas siis näiteks arst, kes ise suitsetab, ei tohiks oma patsientidele anda nõu suitsetamisest loobuda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest et muidu lähevad su eksid Lusti Katrini juurde ja tunnistavad kõik su salasöömised üles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas siis näiteks arst, kes ise suitsetab, ei tohiks oma patsientidele anda nõu suitsetamisest loobuda?

Vot see on näide silmakirjalikkusest, mis mul hästi alla ei läheks (no ok, kui arst teeks tõesti 2 sigaretti kuus). Aga seal on vaks vahet- suitsetamine mõjub halvasti igaühele ja mõjud on täpselt samad, lisaks on sigaretusuits ohtlik ka kõrvalseisjatele ja temaga koos elavatele inimestele, passiivse suitsetamisega saab ka kopsuvähi. Samas kringel iseenesest ei ole mürgine (va tsöliaakiahaiged, aga neid on 1% ja nemad Narva kohviku kringlisabas ei istu nagunii) ja kui keegi toitub ütleme 75% ulatuses väga tervislikult (kulturisti moodi jälle ei võrdu tervislik), siis ei tee tükk kringlit talle ka midagi.
Paksud ummistavad järgmised nädalad Narva mnt kohvikut, sest Orgu ise ütles ju, et sealt saab head kringlit! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed on täiesti hulluks läinud. Facebookis on kohe nimeliselt näha ka, kes täpselt.
Kas Orgu ei olegi inimene teie arvates või? Kas tema ei tohigi kunagi eksida? Ja kas ta näeb selline välja, nagu ta toituks kringlist ega viitsiks trenni teha?

Tulge mõistusele, mida te vihkate kogu aeg kedagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks ei tohi süüa kringlit?

Tohib küll, kui oled megavormis nagu Orgu ja ei tarbi seda pidevalt (mida Orgu loomulikult samuti ei tee).
Asi millest inimesed aru ei saa, on see, et Orgu ei andnud oma saadetes toitumisnõu omasugustele vaid 120 ja enam kilo kaaluvatele väga rasvunud ja lodevatele inimestele kaalu LANGETAMISEKS. Sellepärast oli neile (ja on ka kõigile teistele samasugustele) kringel keelatud. Miks oleks Orgu pidanud seal saadetes kringlisöömist propageerima või lubama? Kuidas see neid inimesi aidanuks?

Mina ütlen samuti, et saiakesed ja makaronid on täiesti mõttetu toit ja 99% ajast ma neid ka ei söö, aga vahest siiski. Ja ma saan endale seda vabalt lubada, kuna olen samuti megavormis (tänu sellele, et enamuse ajast toitun vägagi distsiplineeritult).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pasta pole kindlasti mõtetu toit – terve Itaalia naudib igapäevaselt, ja pool Aasiat ka. Täisterapasta on lausa kasulik. Kõik oleneb sellest, mida sinna peale valada.

Ja kui kringel, kook või saiake teeb rõõmsaks ning tekitab naudingu, on ta ka oma ülesande täitnud. Pealegi on pärmitaignaga küpsetised suht süütud naudingud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pasta pole kindlasti mõtetu toit – terve Itaalia naudib igapäevaselt, ja pool Aasiat ka. Täisterapasta on lausa kasulik. Kõik oleneb sellest, mida sinna peale valada.

Ja kui kringel, kook või saiake teeb rõõmsaks ning tekitab naudingu, on ta ka oma ülesande täitnud. Pealegi on pärmitaignaga küpsetised suht süütud naudingud.

Jahu on jahu, ei ole vahet, mida sinna peale valad.
Itaalias on veidi teine kliima kui meil. Kuid ka seal kasvab ülekaaluliste osakaal kiirelt.

Täisterajahu on hoopis teine teema, aga rasvunud inimesed peaks igasuguste süsivesikutega piiri pidama. Rafineeritutega ammugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õige PR samm oleks nüüd see, kui Narva Kohvik teeb reklaami, milles Orgu ta kringlit reklaamib. Mõlemad saaks rikkaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Itaalias on veidi teine kliima kui meil. Kuid ka seal kasvab ülekaaluliste osakaal kiirelt.

Täisterajahu on hoopis teine teema, aga rasvunud inimesed peaks igasuguste süsivesikutega piiri pidama. Rafineeritutega ammugi.

mis see kliima siia puutub – kas toit muutub päikese käes kuidagi tervislikumaks?
Inimene vajab 50-60% oma päevasest toidust süsivesikutena. Loomulikult on õigem see täisteratoodetena saada, aga normkaalus inimene ei peaks pastat ja riisi küll iga hinna eest vältima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et põhjus on hoopistükis meie inimeste psühholoogias- üksindus ja endassetõmbumine.
Loe mõnda paksu/söögi teemat. Toit on erinevate puudujääkide kompenseerimiseks, sillega püütakse vaigistada muresid ja üksindust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Orgu ei olegi inimene teie arvates või? Kas tema ei tohigi kunagi eksida? Ja kas ta näeb selline välja, nagu ta toituks kringlist ega viitsiks trenni teha?

Orgu polegi millegi vastu eksinud: tal pole endal kaaluprobleemi ja ta võib vabalt süüa kringlit ketšupiga kui tahab.

Kui ta oleks purjus peaga autoavarii teinud, siis oleks ta eksinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et põhjus on hoopistükis meie inimeste psühholoogias- üksindus ja endassetõmbumine.
Loe mõnda paksu/söögi teemat. Toit on erinevate puudujääkide kompenseerimiseks, sillega püütakse vaigistada muresid ja üksindust.

Kui nii, siis see tähendab, et 80’datel ei olnud muresid ja üksindust. Mitte ainult Eestis, vaid ka Inglismaal, Usas ja mujal, kus rasvumine on just viimase 30 aasta trend. Ja näiteks Etioopia inimestel pole üldse mingeid muresid, sest inimesed on saledad kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis see kliima siia puutub – kas toit muutub päikese käes kuidagi tervislikumaks?
Inimene vajab 50-60% oma päevasest toidust süsivesikutena. Loomulikult on õigem see täisteratoodetena saada, aga normkaalus inimene ei peaks pastat ja riisi küll iga hinna eest vältima.

Jah, vaata palun enda ümber ringi – kui palju neid normaalkaalulisi veel järel on? Võib julgelt öelda, et keskmine eesti täiskasvanu peaks pastat ja saia vältima.

Ümbritseva temperatuuri ja keha energiatarbimise kohta loe palun ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on igas mõttes kaheldava väärtusega jutt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ma tean, missuguse kohviku käive nüüd hüppeliselt tõuseb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ausalt öeldes jäi ka selline mulje, et kogu see saateosa oligi stunt mis oli sponsoreeritud Narva Kohviku ja Gustavi Kohviku poolt. No kuidagi nii korduvalt ja esiletõstvalt märgiti ära need tooted.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kaldun ka arvama, et see kõik oli lavastus. Kas oli makstud reklaam või mitte, igal juhul on kohvik Narva’l mõistlik panna tänasest müügile “Eriku kringel”, “Maarika kaneelirullid” ja “Mari-Liisi Napoleonikook”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Krt, kui oma ettevõttele ka sellist tasuta reklaami saaks nagu need kohvikud on saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milles probleem, kuida ta seda kringlit süües näeb igati trimmis välja? Ausalt võiga tehtud kringel pole midagi nii tervisevaenulikku kui need tont teab mis asendajatest tehtud snäkid, mida sisse vohmitakse. Kaugsõidu bussis lämbu ära selle krõpsu ja maitsetatud pähklite haisu sisse, mida noored neiud ragistavad. Tõenäoliselt nad tuttavate seltskonnas pööritavad silmi iga asja peale, et oi seda mina e söö ja see on ebatervisklik. Nii kui üksi jääb läheb kõike see kraam kurku.

Please wait...
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud miks ei tohi süüa kringlit?