Esileht Pereelu ja suhted Miks ei või reisimine hobi olla?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Miks ei või reisimine hobi olla?

Postitas:

Kurdetakse, et Tinderis on reisimine hobi ja et see ei saa päris hobi olla, sest kellele ei meeldiks reisida. Kuid ometigi on neid inimesi, kelle meelest on reisimine tüütu ettevõtmine, mida nad pigem väldiks või ei olegi tungi kodumaalt välja minna. Teiseks, paljud võivad reisimisest unistada, aga vähesed võtavad ise midagi ette. Neid on ikkagi üsna vähe, kes näiteks tudengina seljakotireisidel käisid, kas hääletades või pool aastat ette ostetud odavate lennupiletitega. Mõned koostavad ise seiklusreise või elavad mõnda aega välismaal, näiteks vabatahtlikuna.

Kui inimene suudab tööd distantsilt teha ja viibibki suurema osa ajast välismaal, siis on see üsna oluline informatsioon, mida Tinderisse kirjutada. Enamik inimesi ei saaks seda teha, sest peavad töökohas kohal käima.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt võib reisimine olla hobi. Minul on, mina olin see seljakotiga mööda Euroopat hääletaja ja olen siiani selline, kes kogu pere reisi viimseni ise ette planeerib. See oleks väga oluline teada tulevasele potentsiaalsele partnerile, sest näiteks minust ei saaks kunagi sellist inimest, kes elukaaslase koera-kassi või muu kodulooma pärast ringi traavimise ära jätab, mul just seepärast ei ole kodulooomi, et tahan liikumisvabadust. Kui ei käi välisriigis, seiklen mööda Eestit, paigal passida pikalt ei viitsi.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.10 17:29; 26.10 17:55; 26.10 20:00; 29.10 13:46; 30.10 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on reisimine meelelahutus, mitte hobi. Hobi on näiteks laulukooris laulmine või maalimine. Reisitakse ikkagi meelelahuslikul eesmärgil – käia mägedes, näha loodust, imetleda kirikuid jne.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on reisimine meelelahutus, mitte hobi. Hobi on näiteks laulukooris laulmine või maalimine. Reisitakse ikkagi meelelahuslikul eesmärgil – käia mägedes, näha loodust, imetleda kirikuid jne.

Ma päriselt ei saa loogikast aru, laulukoor, käsitöö jms. ei ole sinu jaoks meelelahutus? Mina teen kõiki neid asju ainult ja ainult meelelahutuslikul eesmärgil.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.10 17:29; 26.10 17:55; 26.10 20:00; 29.10 13:46; 30.10 07:04;
To report this post you need to login first.

Mis vahet on hobil ja meelelahutusel? Inimene valibki hobiks ometigi midagi sellist, mis talle meele järele on.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet on hobil ja meelelahutusel? Inimene valibki hobiks ometigi midagi sellist, mis talle meele järele on.

Ei saa ka aru. Hobi ongi ju meelelahutuseks valitud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisimine on minu jaoks äärmiselt ebameeldiv tegevus – tööreiside puhul – või äärmiselt meeldiv. Meelelahutuseks ma seda päris lugeda ei oska, sest mingid segadused piiridel ja öised hotelliotsingud või kuskil kõrvalises kohas kahtlaste kampadega kohtumine on küll nö sisse planeeritud, aga vat meelt nad küüll ei lahuta. Pigem lisavad teistsugust pinget ja adrenaliini.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 19:52; 26.10 20:58; 31.10 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem lisavad teistsugust pinget ja adrenaliini.

Väga paljud hobid ongi selleks, et ellu põnevust ja adrenaliini tuua. Minu jaoks on reisidel keerulised olukorrad ka ikkagi põnevad, ma tahan just argirutiinist ja rahulikult igavast elust välja.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.10 17:29; 26.10 17:55; 26.10 20:00; 29.10 13:46; 30.10 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem lisavad teistsugust pinget ja adrenaliini.

Väga paljud hobid ongi selleks, et ellu põnevust ja adrenaliini tuua. Minu jaoks on reisidel keerulised olukorrad ka ikkagi põnevad, ma tahan just argirutiinist ja rahulikult igavast elust välja.

Just. Aga ma ei nimetaks kuskil Moldova piiril oöösel piirivalvuritega jauramist või vene kolkalinna radteejaama peldiku külastamist hödavajadusest küll mitte meelelahutuseks. Mälestusja teadlikult enamasti ennast ise selliste asjade juhtumise võimalusse pandud, aga meelt mingi narkomaanide kambaga kuskil Pariisi äärelinnas põrkumine küll ei lahuta.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 19:52; 26.10 20:58; 31.10 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks viletsa iseloomuga mees, kellel Tinderis ei näkka, ei ole ju ometi “kurdetakse”?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest eesti mees kardab, et leiad väljamaa mehe veel niiviisi!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hobi oli reisidel tinderdamine, eestis nii kibestunud kollid, siin täiesti mõttetu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tinderdaja kartis lihtsalt, et naised tahavad hakata tema kulul reisima. Või oli siis kade, et naistel on võimalusi ja raha selleks. Igal juhul väääga ebaseksikas hala oli, naised võivad ikka reisida küll ja seda ka hobina kirja panna.

Reisimine on muidugi sama originaalne hobi kui lugemine, aga ometi need ongi väga levinud ajaviited! Mida siis iriseda on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisimine oleks siis hobina arusaadav kui reisid nö seljakotiga. Aga reisida hotelli ja seal vedeleda, see oleks pigem nagu väljasõit. Naistele muidugi reisimine meeldib, sest tavaliselt mehed maksavad.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 13:25; 29.10 16:38; 29.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis probleemid:D kas siis ei tohi hobi olla asi, mis kõigile meeldib? Nt kui paljudele meeldib suvel rannas olla, kas siis see ei tohiks hobi olla? Ma arvan, et lugeja suudab ise otsustada, kas talle meeldib sellise hobiga inimene või mitte, selleks ei pea keelama hobiks märkida.

Mis puudutab reisimist hobina – mulle meeldib ka reisida, aga hobiks ma seda ei nimeta. Hobiks ma nimetan midagi, mida ma ikka regulaarselt harrastan. Reisimist ma ei harrasta regulaarselt. aga mul on tuttavaid, kes käivad ikka 2-3 korda aastas kuskil reisil ja ikka vähemalt nädalaks,. mitte a la nädalavahetuseks Helsingisse. Siis on see ju vägagi hobi.

Hobi määratlus minujaoks sõltubki pigem harrastamise sagedusest, kui et meeldib/ei meeldi. Nt mulle meeldib tantsida, aga ma pole viimased 3 aastat trennis käinud, hetkel ma ei nimeta seda oma hobiks.

Ah, vallaliste probleemid. Minu hobi on diivanil vedeleda ja teha nägu, et ma ei kuule oma lapsi 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisimine oleks siis hobina arusaadav kui reisid nö seljakotiga. Aga reisida hotelli ja seal vedeleda, see oleks pigem nagu väljasõit. Naistele muidugi reisimine meeldib, sest tavaliselt mehed maksavad.

Mis maailmas sina elad? Minu tuttavatest pole ühelgi sellist meest, kes naise reise kinni maksaks. Selliseid suhteid, kus mees naist ülal peab on tänapäeval siiski vähemus. Mina maksan alati nii enda kui laste eest, mees kaasa ei tulegi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.10 17:29; 26.10 17:55; 26.10 20:00; 29.10 13:46; 30.10 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kui huvideks on “reisimine” on probleem Tinderis siis, kui mitte midagi muud ei öelda enda kohta. Seda on näha Tinderis suht palju, et naistel ongi pandud huvideks “reisimine” või “travelling” ja midagi rohkem enda kohta ei lisata, see jätab mulje  sisutust inimesest, kel puuduvad igasugused huvid ja nö “sisu”, millest päriselt võiks rääkida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisimine oleks siis hobina arusaadav kui reisid nö seljakotiga. Aga reisida hotelli ja seal vedeleda, see oleks pigem nagu väljasõit. Naistele muidugi reisimine meeldib, sest tavaliselt mehed maksavad.

Mis maailmas sina elad? Minu tuttavatest pole ühelgi sellist meest, kes naise reise kinni maksaks. Selliseid suhteid, kus mees naist ülal peab on tänapäeval siiski vähemus. Mina maksan alati nii enda kui laste eest, mees kaasa ei tulegi.

Tõsi, ka minu tuttavate seas pole ühtegi naist kes mehele reisi kinni maksab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 13:25; 29.10 16:38; 29.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kui huvideks on “reisimine” on probleem Tinderis siis, kui mitte midagi muud ei öelda enda kohta. Seda on näha Tinderis suht palju, et naistel ongi pandud huvideks “reisimine” või “travelling” ja midagi rohkem enda kohta ei lisata, see jätab mulje sisutust inimesest, kel puuduvad igasugused huvid ja nö “sisu”, millest päriselt võiks rääkida.

Reisimine näitab ju silmaringi ja teiseks kindlasti raamatute lugemine. Milleks mehele naine kes loeb raamatuid, igav hakkab sellisega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 13:25; 29.10 16:38; 29.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

See kui huvideks on “reisimine” on probleem Tinderis siis, kui mitte midagi muud ei öelda enda kohta. Seda on näha Tinderis suht palju, et naistel ongi pandud huvideks “reisimine” või “travelling” ja midagi rohkem enda kohta ei lisata, see jätab mulje sisutust inimesest, kel puuduvad igasugused huvid ja nö “sisu”, millest päriselt võiks rääkida.

Enamik inimesi ongi suht sisutud. Paljud muidugi seda enda kohta tunnistada ei taha, et ollaksegi tavaline.
Ja no mis sisu need mehed seal tinderis tegelikult ikka otsivad. Su hobi võib olla tuumafüüsika, aga kokkuvõttes otsivad nad peamiselt seda sisu, mis riiete seest leida. Ja vaevalt, et erilise hobiga naisega neil nüüd kohe kümme korda libedamalt jutt jookseb. Reisimine ja gulinaaria peaks just sellised neutraalsed teemad olema, kus kõigil mingigi kogemus, et kaasa rääkida.

No mul on hobiks ajalugu. Kirjas ka. Hakkan siis teemal suhtlema, varsti räägin iseendaga. Mees kadund. Ometi sai meeski valitud, et välimuselt kena ja kirjas, et armastab lugeda või huvitavaid vestlusi.

Muide, väga paljudel meestel on kirjas, et neile meeldivad huvitavad vestlused, aga miskipärast suhtlema hakates jääb tunne nagu püüaks härga kündma sundida. Ei idane, ei mädane. Küsid küsimuse, vastab ühe sõnaga, vastuküsimust ei esita, peab pikki pause vastates. Tunne tekib, et oled nagu Muhv, saadad kirju iseendale. Nõudmiseni. Ja siis, kui ka vastu pause pead, tunni või päevapikkuseid, et rütmiga kaasa käia, tuleb teada, et mulle tundub, et sa pole minust üldse huvitatud. Wtf!?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on reisimine hobi aga selles kontekstis, et reisin enamasti seoses oma harrastusega mida Eestis viljeleda on suhteliselt võimatu. Töö pärast pean palju reisima aga need tööreisid kombineerin puhkusega ehk 1 või 2 päeva teen tööd ja elan firma kulul hotellis ja siis paariks päevaks jään veel antud riiki *oma* raha eest ja naudin kohalikku elu, vanalinnu, kunsti jne. Firma ostab lennupiletid ja neil tõesti ei ole vahet mis kuupäeval ma tagasi lendan. Niiet 2 ühes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustame siis sellest, misasi on “reisimine”. Minu jaoks näiteks ei ole Türgi rannapuhkus “reisimine”. Küll on aga “reisimine” rongidega mööda Itaaliat seiklemine (lihtsalt üks näide), ja inimesed, kes selliseid reise igaaastaselt ette võtavad, võivad küll reisimist oma hobiks pidada. Kes seda sagedamini teevad ja näiteks iga paari kuu tagant asukohta vahetavad, võivad seda suisa elustiiliks pidada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest saab reisimine olla hobi siis, kui reisitakse palju, kusjuures rannapuhkusereisid ei tule arvesse. Samuti peaksolema mingi konkreetne huvi, kas nuyseumid või matkad või midagi. Nr mulle meeldib maal käia, teen seda pea iga nädalavahetus, aga ma ei kirjuta kuhugi, et mu hobi on maal käimine. Küll saab olla hobi aiapidamine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest saab reisimine olla hobi siis, kui reisitakse palju, kusjuures rannapuhkusereisid ei tule arvesse. Samuti peaksolema mingi konkreetne huvi, kas nuyseumid või matkad või midagi. Nr mulle meeldib maal käia, teen seda pea iga nädalavahetus, aga ma ei kirjuta kuhugi, et mu hobi on maal käimine. Küll saab olla hobi aiapidamine.

No mind huvitab võõral maal nii muuseumid, turukultuur, arhitektuur, hipikultuur, kohalik toit, kui ka matkad ja loodusväärtused. Maru pikaks läheks nimekiri nii.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.10 17:29; 26.10 17:55; 26.10 20:00; 29.10 13:46; 30.10 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gulinaaria…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kastronoomia..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhiline on ikka, et pannakse kirja meeldib reisida ja hea toit, kellegile meeldib halb toit? mind blown

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhiline on ikka, et pannakse kirja meeldib reisida ja hea toit, kellegile meeldib halb toit? mind blown

Küll-küll on inimesi, kellele meeldib halb toit. Vaata kuskil “lõunarestoranis”, paljud mingi vorstikastme magusa joogijogurtiga kõrist alla loputavad. minu vanuses on juba küllalt inimesi, kes ei söö midagi, mida nende noorusajal (1970-1990) nõukogude Eestis ei pakutud. Midagi natuke rafineeritumat või peenemat ei lähe allagi. Lemmikuim võileivakate on Valla keeduvorst ja isegi väga heast toorainest, ütleme veisehakklihast, tehakse jahuste sarvekese makaronide ja ketsupiga mingi plöga, sest “nii on kodune ja hea”. Enamasti tapetakse toit ülesoolamisega ka ära. Ja peamine, et sooja söögi juurde, näiteks praetud räimede juurde, juuakse magusat morssi, suhkrumaitselist segumahlajooki või limonaadi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 19:52; 26.10 20:58; 31.10 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha seda tinderivärki. Niisama võiks hobiteema olla.

Muidu arvan, et reisimine võib olla hobi. Ja võib olla valik. Raha olemasolu ei pea tähendama resimist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ei või reisimine hobi olla?