Esileht Kodunurk miks elamine haiseb?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: miks elamine haiseb?

Postitas:

kodus olles harjub ära mingi lõhnaga, aga koju tulles lööb ninna selline imelik vastik hais. no miks? elamine suur, 160ruutu. pesu pesen mayeriga, olen juba mõelnud, et ehk peaks arieli kasutama hakkama, siis haiseks pesu vähemalt arieli järgi. äkki see teeks siis elamise pisyút talutavamaks. jalatsid ka kellelgi ei haise. tuulutan elamist regulaarselt. no mis ajab elamise haisema ja kuidas seda leevendada?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.12 09:25; 08.12 10:11; 08.12 14:59; 09.12 08:16; 09.12 15:39; 09.12 16:15; 10.12 10:18; 23.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

korista kõik pinnad mingi lõhnava vahendiga üle, küpseta kaneelikooki, pane tolmuimejakotti kaneelipuru vms, põleta lõhnaküünlaid. Kui ei aita, tee remonti 😀

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 09:56; 08.12 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

korista kõik pinnad mingi lõhnava vahendiga üle, küpseta kaneelikooki, pane tolmuimejakotti kaneelipuru vms, põleta lõhnaküünlaid. Kui ei aita, tee remonti ????

kõik on tehtud.
maja ka uus, ise ehitatud ja 10a vana.
ei suitsetata, lambipirnid puhtad, elektroonika puhastatud, külmikut pesen iga ndal, ei ole tapeete, ega ka hallitust. jalatsid ei haise. kõik teemad läbi googeldatud, mis vähegi netis on haisvast kodust. kõik välistatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.12 09:25; 08.12 10:11; 08.12 14:59; 09.12 08:16; 09.12 15:39; 09.12 16:15; 10.12 10:18; 23.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kuskil ei ole mõni kärvad hiir või lapsed ei piima kallanud pehmele mööblile/vaibale? Kas haiseb terve elamine või suudad tuvastada mõne koha kust tuleb haisu räigemalt. Võib ka mõni kunstmaterjal sedasi haisema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel teatud periood, kus on kõrgem lõhnatundlikkus.
Lisaks ka võimalik muidugi see, et onn nigelalt ehitatud ja kipsi taga juba tugev hallitus.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 10 aastat ei ole nüüd küll väga uus, vbla siiski väike värskenduskuur kuluks ära juba- Tuleb meelde see lugu, kus naine oli majast välja kolides krevette kardinapuutoru sisse pannud ja mees ei suutnud pärast haisu allikat tuvastada:D

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 09:56; 08.12 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmiklooma pole? Kui on siis võib lõhnata ka lemmiklooma pesa või ase, eriti kui niiskena sinna mindud. Teine variant kui kodus midagi haiseb siis enamasti on, kas hommikune kassikonserv või toit kausis lõhnama hakanud (eriti suvel soojaga) või näiteks prügikast – proovin küll kõik kassikonservipurgid jmt ära loputada enne kui panen, aga lõhn võib ikka tekkida. Samuti jälgida, et prügikott pole läbi lasknud ja nt prügikasti põhi ise pole koos mingi jamaga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube palju on haisemise põhjuseid. Meil uues kodus mõne aasta möödudes tekkisid halvemad lõhnad köögis kuskil nõudeka ja kraanikausi väljavoolu ühenduse juures. Siis teine koht, mida kaua otsisime, oli lõpuks päris lihtne – köögi õhupuhasti. Lõpuks veel maja ventilatsioon, mida me pikemalt ära olles enam päris välja ei lülita.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pinnad puhtad siis arvatavasti valesti ehitatud maja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 13:02; 09.12 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel teatud periood, kus on kõrgem lõhnatundlikkus.

Lisaks ka võimalik muidugi see, et onn nigelalt ehitatud ja kipsi taga juba tugev hallitus.

Tsst! Tegelikult jutt ongi ju teemaalgataja uuest suurest majast.

Pakun ka lõpnud hiirt.
Pehme mööbel hakkab ajapikku istumis ja jalgade hoidmise koha pealt haisema, aknakatted ja muu kodutekstiil kogub aroome. Võib ka olla, et torud annavad märku peatsest ummistusest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, mayeri geel haisebki.

Kuidas sa pesu kuivatad?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, mayeri geel haisebki.

Kuidas sa pesu kuivatad?

Mina vahetadin ka just seepärast pesuvahendi välja, et masin ja riided hakkasid ajapikku nagu vanad niisked kaltsud haisema. Meil kuivab pesu toas restil.
Kui vahetasin Omo vastu, kadus ka hais.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik teemad läbi googeldatud, mis vähegi netis on haisvast kodust. kõik välistatud.

Googlist sa seda nüüd küll üles ei leia, mis sul seal haiseda saab.
Haiseda võib mis iganes, isegi sul omal peas.

Mida lõhnatundlikud sõbrad räägivad või kuhu sammuvad, kui samuti seda lõhna tunnevad?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 14:22; 10.12 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lõpetasin ka Mayeri geeli kasutamise kuna hakkas tunduma, et mingi lõhn jäi pesule/tekstiilidele juurde. TriBio pesugeeliga enam sama muret pole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbrad on ka öelnud, et jah miskit nagu on….
ehitatud, nii et sain kõik seinad kohad ära kontrollida, ei ole kuskil hallitust.
riideid kuivatan kuivatis, seega ka sealt miskit haiseda ei saa. mayer mu meelest ei haise, sensitive ostan mis täiesti lõhnavaba. aknakatteid me majas pole, elame nagu akvaariumis 😛
torudest? käisin torusod nuusutamas, no pole 🙁
lemmikuid elamises pole. surnud närilise haisu tean, see see ka pole.
lõhna tunnen just siis kui koju tulles ukse avan ja see ….. lõhn… ninna kargab. jalatsid kõik läbi nuusutatud, no pole jalatsitest. tuulutan elamist, aknad mikrotuulutusel koguaeg. kodus olles, ma enam lõhna ei tunne, aga just sel hetkel kui sisse koju astun. äkki mu kodu lõhn ei meeldigi mulle.
ps. proovin tähele panna tulevikus, seda teatud kuuperioodi, äkki tõesti siis tunnen.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.12 09:25; 08.12 10:11; 08.12 14:59; 09.12 08:16; 09.12 15:39; 09.12 16:15; 10.12 10:18; 23.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venitlatsioon puudub.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:03; 09.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayer haiseb küll jubedalt

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venitlatsioon puudub.

Viimase kirjelduse peale tekkis mul sama mõte.

Mul on korteis (mitte majas, eksole) nii, et kogu korteri siseõhk vahetub iga nelja tunni tagant.
No päris tuul nagu otseselt ei puhu, aga kui väljatõmbe ventava peale paber panna, siis imeb selle kinni. Ehk siis mul ei saagi mitte midagi haiseda ja kui haiseb, siis naguniiei tunne.
Aga 10a vana maja?? See on ju majade kohta alles uus.

Kuidas see võimalik, et venti pole? Ja kui pole, siis haisebki.
Kuni su oma nahalestadeni välja, mida igas sekundsis sul seljast kukub.
Siis tuleb see vent sinna teha, mitte kokku hoida.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 23:58; 09.12 09:06; 09.12 15:53; 09.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õhk seisab, siis hakkabki pikalpeale koduõhk haisema- toidulõhnad, mustad sokid mustapesukorvis, laste nohurohi, niiskust saanud villavaip, uus mdf plaadist köögikapp, peeruhais ja köögivalamu halvasti ühendatud äravoolutoru, ja kogu muu kompott ei pääse ju välja ja annab kokku päris võimsa buketi. Õhuta ja ürita tekitada mingi õhuliikumine. Eriti talvel kui aknad on kinni, on plastakende ventilatsioonipuudulikkus tuntav. Mikroõhutus on?
Kas on lisandunud mingi konkreetsem hais või oled sa kuidagi ise tundlikumaks muutunud.

Pealegi igas kodus on oma lõhn nagunii, mida tunned ainult sisse astudes, see ongi see kõikidest lõhnadest kokku saav kompott. Kui esikus nt on talvesaapad ja kummikud, milles jalg higistab, siis võib juba see koduõhu ära rikkuda- üksinda nuusutades saabas ei haisegi, aga kui neid on seal 10 jalast võetud… jnejne

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 00:27; 09.12 20:09; 14.12 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venitlatsioon puudub.

Viimase kirjelduse peale tekkis mul sama mõte.

Mul on korteis (mitte majas, eksole) nii, et kogu korteri siseõhk vahetub iga nelja tunni tagant.

No päris tuul nagu otseselt ei puhu, aga kui väljatõmbe ventava peale paber panna, siis imeb selle kinni. Ehk siis mul ei saagi mitte midagi haiseda ja kui haiseb, siis naguniiei tunne.

Aga 10a vana maja?? See on ju majade kohta alles uus.

Kuidas see võimalik, et venti pole? Ja kui pole, siis haisebki.

Kuni su oma nahalestadeni välja, mida igas sekundsis sul seljast kukub.

Siis tuleb see vent sinna teha, mitte kokku hoida.

mis ventilatsioon see on? tahan ka.. seda mis puhub sisse välja.
meil on igas toas mingid augud koos sõrestikuga seintes, sealt tuleb sisse puhas õhk, aga kas ka välja läheb, vist mitte. pluss aknad mikrode peal aastaringselt.
tänan kõiki kaasa mõtlejaid, nüüd sean sammud ventilatsioonipoodidesse, sest tahan sisse ja välja puhuvat asja 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.12 09:25; 08.12 10:11; 08.12 14:59; 09.12 08:16; 09.12 15:39; 09.12 16:15; 10.12 10:18; 23.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ventilatsioon see on? tahan ka.. seda mis puhub sisse välja.
meil on igas toas mingid augud koos sõrestikuga seintes, sealt tuleb sisse puhas õhk, aga kas ka välja läheb, vist mitte. pluss aknad mikrode peal aastaringselt.
tänan kõiki kaasa mõtlejaid, nüüd sean sammud ventilatsioonipoodidesse, sest tahan sisse ja välja puhuvat asja

Ironiseerid? Olgu, lase käia.

Aga kui sul värskeõhuklapid on olemas (neid niemtatakse ka fresh klappideks), siis võiks kõigepealt kindlaks teha, mis tüüpi vent sinna suht uude majja üldse projekteeritud on, kas loomulik või väljatõmbega.
Seda loomulikku on vist ka kahte tüüpi (all auk ja üleval auk vs ühes seinas auk ja vastasseinas auk) ja tuleks uurida, miks ta ilmselgelt ei tööta.
Kui reaalselt ju kopitab.

Ehk siis mitte vendipoodi ei pea sa minema, vaid spetsialisti kohale kutsuma.
Vendipoest saad toru osta, kui tead, millist vaja on, aga praegu on sul vaja mitte toru, vaid teadmist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 23:58; 09.12 09:06; 09.12 15:53; 09.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ventilatsioon see on? tahan ka.. seda mis puhub sisse välja.

meil on igas toas mingid augud koos sõrestikuga seintes, sealt tuleb sisse puhas õhk, aga kas ka välja läheb, vist mitte. pluss aknad mikrode peal aastaringselt.

tänan kõiki kaasa mõtlejaid, nüüd sean sammud ventilatsioonipoodidesse, sest tahan sisse ja välja puhuvat asja

Ironiseerid? Olgu, lase käia.

Aga kui sul värskeõhuklapid on olemas (neid niemtatakse ka fresh klappideks), siis võiks kõigepealt kindlaks teha, mis tüüpi vent sinna suht uude majja üldse projekteeritud on, kas loomulik või väljatõmbega.

Seda loomulikku on vist ka kahte tüüpi (all auk ja üleval auk vs ühes seinas auk ja vastasseinas auk) ja tuleks uurida, miks ta ilmselgelt ei tööta.

Kui reaalselt ju kopitab.

Ehk siis mitte vendipoodi ei pea sa minema, vaid spetsialisti kohale kutsuma.

Vendipoest saad toru osta, kui tead, millist vaja on, aga praegu on sul vaja mitte toru, vaid teadmist.

nüüd vist ise iroonitsete? kui maja ehitasime, siis keegi ei teinud mingeid ventilatsiooniprojekte meile. kuna öeldi, et puitkarkassmaja ja ise hingab. vc on mingi üürgav vent, siis köögikubu ja saunas ja üürgav ventilatsioon. pluss tubades augud, kust tuleb värsket õhku sisse. mina naisena ütlen siiralt, ma ei tea kuhu ja kas peaks minema sees polevav öhk. mul ei ole meest, pean ise mõtlema ja tegutsema. mis spetsialisti ma koju kutsuma pean?
aitäh, siiralt olen sulle tänulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.12 09:25; 08.12 10:11; 08.12 14:59; 09.12 08:16; 09.12 15:39; 09.12 16:15; 10.12 10:18; 23.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd vist ise iroonitsete? kui maja ehitasime, siis keegi ei teinud mingeid ventilatsiooniprojekte meile. kuna öeldi, et puitkarkassmaja ja ise hingab. vc on mingi üürgav vent, siis köögikubu ja saunas ja üürgav ventilatsioon. pluss tubades augud, kust tuleb värsket õhku sisse. mina naisena ütlen siiralt, ma ei tea kuhu ja kas peaks minema sees polevav öhk. mul ei ole meest, pean ise mõtlema ja tegutsema. mis spetsialisti ma koju kutsuma pean?
aitäh, siiralt olen sulle tänulik.

Ei, mina seekord ei ironiseerinud. (tavaliselt küll)

Noh, aga nagu ise näed, sellest olemasolevast vendist ei piisa ja siiski ei hinga see maja ise piisavalt.
Ok, hingab, aga see tase, mille alusel seda hingamist mõõdetakse, on muutunud. Ja tänapäeva mõistes nimetatakse seda siiski kopitamiseks.
Üürgavad vendid on samuti ajalugu, vent käib tänapäeval 24/7 ja sa ei kuulegi, et ta käib.

Palun ka tõlget lausele: “siis köögikubu ja saunas ja üürgav ventilatsioon”
Ikkagi kas siis see “üürgav” tekitab terve maja väljatõmbe? Köögikubul on eraldi mootor, see on ok ja see töötab ainult siis, kui pliidil midagi teed.

Aga ma arvan, et sissejuahtuseks tee oma teema ümber ehitusfoorumisse, ventilatsiooni alamjaotuse alla. Enne lõplikku postitamist loe paar korda läbi ja paranda kirja- ja loogikavead.
Ja lihtsalt nii küsigi, et ise teemat ei jaga, minuarust ei piisa olemasolevast ja mis ma tegema pean. Need seal on targemad antud teemal, kui perekool, kes hakkab põranda alt surnud hiirt otsima.
Sealt võid küsida ka seda, et kelle poole pöörduda, et konsultatsiooni saada.
Juba kohapeal, majas sees, mis maksab kohaletulek, ehk on kedagi targemat sul kodu lähedal vms.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 23:58; 09.12 09:06; 09.12 15:53; 09.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ventilatsioon see on? tahan ka.. seda mis puhub sisse välja.

meil on igas toas mingid augud koos sõrestikuga seintes, sealt tuleb sisse puhas õhk, aga kas ka välja läheb, vist mitte. pluss aknad mikrode peal aastaringselt.

tänan kõiki kaasa mõtlejaid, nüüd sean sammud ventilatsioonipoodidesse, sest tahan sisse ja välja puhuvat asja

Ironiseerid? Olgu, lase käia.

Aga kui sul värskeõhuklapid on olemas (neid niemtatakse ka fresh klappideks), siis võiks kõigepealt kindlaks teha, mis tüüpi vent sinna suht uude majja üldse projekteeritud on, kas loomulik või väljatõmbega.

Seda loomulikku on vist ka kahte tüüpi (all auk ja üleval auk vs ühes seinas auk ja vastasseinas auk) ja tuleks uurida, miks ta ilmselgelt ei tööta.

Kui reaalselt ju kopitab.

Ehk siis mitte vendipoodi ei pea sa minema, vaid spetsialisti kohale kutsuma.

Vendipoest saad toru osta, kui tead, millist vaja on, aga praegu on sul vaja mitte toru, vaid teadmist.

Laes peaks olema valged ümmargused asjandused, nagu frisbi. Sõre kaudu peaks sisse tulema ja teiste kaudu siis välja. Neid peaks vahepeal puhastama ning välja vahetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:03; 09.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd vist ise iroonitsete? kui maja ehitasime, siis keegi ei teinud mingeid ventilatsiooniprojekte meile. kuna öeldi, et puitkarkassmaja ja ise hingab. vc on mingi üürgav vent, siis köögikubu ja saunas ja üürgav ventilatsioon. pluss tubades augud, kust tuleb värsket õhku sisse. mina naisena ütlen siiralt, ma ei tea kuhu ja kas peaks minema sees polevav öhk. mul ei ole meest, pean ise mõtlema ja tegutsema. mis spetsialisti ma koju kutsuma pean?

aitäh, siiralt olen sulle tänulik.

Ei, mina seekord ei ironiseerinud. (tavaliselt küll)

Noh, aga nagu ise näed, sellest olemasolevast vendist ei piisa ja siiski ei hinga see maja ise piisavalt.

Ok, hingab, aga see tase, mille alusel seda hingamist mõõdetakse, on muutunud. Ja tänapäeva mõistes nimetatakse seda siiski kopitamiseks.

Üürgavad vendid on samuti ajalugu, vent käib tänapäeval 24/7 ja sa ei kuulegi, et ta käib.

Palun ka tõlget lausele: “siis köögikubu ja saunas ja üürgav ventilatsioon”

Ikkagi kas siis see “üürgav” tekitab terve maja väljatõmbe? Köögikubul on eraldi mootor, see on ok ja see töötab ainult siis, kui pliidil midagi teed.

Aga ma arvan, et sissejuahtuseks tee oma teema ümber ehitusfoorumisse, ventilatsiooni alamjaotuse alla. Enne lõplikku postitamist loe paar korda läbi ja paranda kirja- ja loogikavead.

Ja lihtsalt nii küsigi, et ise teemat ei jaga, minuarust ei piisa olemasolevast ja mis ma tegema pean. Need seal on targemad antud teemal, kui perekool, kes hakkab põranda alt surnud hiirt otsima.

Sealt võid küsida ka seda, et kelle poole pöörduda, et konsultatsiooni saada.

Juba kohapeal, majas sees, mis maksab kohaletulek, ehk on kedagi targemat sul kodu lähedal vms.

kniks ja kraaps,
aitäh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.12 09:25; 08.12 10:11; 08.12 14:59; 09.12 08:16; 09.12 15:39; 09.12 16:15; 10.12 10:18; 23.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd vist ise iroonitsete? kui maja ehitasime, siis keegi ei teinud mingeid ventilatsiooniprojekte meile. kuna öeldi, et puitkarkassmaja ja ise hingab. vc on mingi üürgav vent, siis köögikubu ja saunas ja üürgav ventilatsioon. pluss tubades augud, kust tuleb värsket õhku sisse.

Siis on hästi. Vent on järelikult projekteeritud nii, et tubadest tuleb värske õhk sisse ja niisketest ruumidest (köök, vannituba, saun) on väljatõmme. Mis on täiesti õige lahendus.
Nüüd pead üle vaatama, kas õhk PÄRISELT liigub. Ehk siis, kas tubade ja niiskete ruumide uste all on õhutuspilud või ustes õhtusrestid? Tihti tehakse viga sellega, et vendiprojekteerija ja põranda paigaldaja ei räägi omavahel läbi. Uste alla pannakse ukseläved ja sellega blokitakse õhu loomulik liikumine. Sel juhul aitab õhu liikumist parandada uste lahti hoidmine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen asja hullemaks.
Mingisugust ise hingavat maja pole olemas. Normaalne õhuvahetus on 1-2 korda tunnis.
Puitkarkass majale käib üldjuhul aurutõke + sundventilatsioon.
Kui need puuduvad/kehvad või valesti projekteeritud siis aja küsimus kui seinataha elu tekib.
See on tervist kahjustav ja vea parandamine eeldab kapitaalremonti.
Edu ise ehitajatele!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 13:02; 09.12 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen asja hullemaks.

Vastupidi, paremaks ju. Inffi tuleb.
Järelikult asjaga tuleb tegelema hakata, kui taha, et kogu maja koos elanikega maha mädaneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 23:58; 09.12 09:06; 09.12 15:53; 09.12 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pluss tubades augud, kust tuleb värsket õhku sisse. mina naisena ütlen siiralt, ma ei tea kuhu ja kas peaks minema sees polevav öhk. mul ei ole meest, pean ise mõtlema ja tegutsema. mis spetsialisti ma koju kutsuma pean?

Nähtavasti on needsamused asjad fresh klapid ja kuidagi valesti pandud, et õhk ikkagi ei liigu.
Küsi jah ehitusfoorumist, seal jagavad asja ikka vähe paremini kui meie kana… vabandust, käokari 😀 või vähemalt kelle poole pöörduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 00:27; 09.12 20:09; 14.12 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plastmassaknad + vale ventilatsioon ja tekibki spetsiifiline lõhn elamisse, mida ise sellises kohas elades tunned väljast tuppa tulles, aga kui ise selle sees ei ela, siis näiteks ka ühistranspordis võib ära tunda kellegi riiete küljest lendumas.

Olude sunnil elasin aasta sellises üürikorteris. Seal oli mingi ventilatsioonijama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Kodunurk miks elamine haiseb?