Esileht Pereelu ja suhted Miks endine mees seksi lunib?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Miks endine mees seksi lunib?

Postitas:

Minu mees jättis mind pea aasta tagasi maha. Oleme mõlemad keskealised ning mehel on selged keskeakriisi tunnused. Muidugi sebis kohe endale pruudi ning armastus on neil ikka mega. Nüüd aga minu küsimus. Miks mees üritab minu voodisse pugeda? Pole absoluutselt mingeid märke, et ta minuga suhted taastada tahaks, kuid ikka on olnud neid proovimisi. Eks algus sai ka voodisse pugeda, sest mina pruudist ei teadnud midagi ning ikka lootsin, et äkki see annaks väikesegi võimaluse meie lähenemiseks. Siis mingi hetk ütlesin konkreetselt ära.
Vanasti oli kusjuures igati väärtustega mees ning mina olen seda ka.
Vastata võivad eriti mehed, sest see on veider. Kui ikka armastus majas, siis miks sellised sööstud. Ma nii mega naine nüüd ka pole, et ükski mees mulle vastu ei suuda seista. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 13:36; 15.10 14:03; 15.10 14:44; 15.10 19:25; 16.10 13:54; 17.10 10:45; 17.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest su mees on l… kes tahab panna kõike mis liigub. Väärtused???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusringkonnas on päris mitmeid selliseid juhuseid, kus lahkuminemise järel käiakse või vä’hemasti üritatakse eksnaise voodisse saada. Pole vahet kas on uus suhe olemas või mitte. Minu jaoks ka arusaamatu ja veel arusaamatum, et naised seda teha lasevad! Kui ikka suhe läbi, siis läbi! Ei ole enam minu voodis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga veider, sest paarkümmend aastat oli väga perekeskne mees ning mingi litsmeest ta polnud, kuid nüüd selline veider käitumine. Nagu ma mainisin, siis tal on keskeakriisi tugevad tunnused. Kes pole seda seisundit kõrvalt näinud, see sellesse ei usu, kuid mina olen, mistõttu mees ikka täiesti oma olemusega vastand. Aga mul just jääbki segaseks see motivatsioon voodisse saada? Kui ta nii lits mees on, siis maailmas on nii 3 miljardit naist, keda võiks hoovi tõmmata. Mina küll ühtegi oma ex-e ei tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 13:36; 15.10 14:03; 15.10 14:44; 15.10 19:25; 16.10 13:54; 17.10 10:45; 17.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. tahab eksnaist igaks juhuks kinni hoida, et sellel poleks huvi endale uut meest leida ja et ta ilusti ikka varuks võtta oleks
2. tunneb ennast vanas tuttavas voodis lihtsalt paremini, noorema ja edevama naisega võib olla nt sooritushirm, mis tulemusi pärsib, lihtsalt enesetõestamise stress, jne.
3. ei tea ise ka, mida tahab ja jutud suurest armastusest on lihtsalt eneseõigustuseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul mingit kiiksu pole voodis? Ma tean üht, kes eksi voodisse kipub, kuna neil ühine fetish ja uus naine pole asjast huvitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen enda arvates päris hea tegelikult. On selline õige tunnetus. Ma pole kunagi aru saanud inimestest, kes võtavad seksi kohustuse või millegi vastikuna. Midagi pervot ei tee, kuid sellise vaba mõtlemise seksiga olen küll. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 13:36; 15.10 14:03; 15.10 14:44; 15.10 19:25; 16.10 13:54; 17.10 10:45; 17.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks mees sinu käest seksi tahab on selge – esiteks ta arvab, et sinu käest seda saab kergemini kui mõne naise käest töölt, baarist vms. teiseks sa oled ikka omamoodi armas ka, lähedane ja oma ikka pikalt olnud. lisaks eksnaisel veidi käpp peal hoida justkui lisab võimu, haaremivärk.
lisaks see, et mees suhtes olles petmist ei välista, peaks sul omast käest selge olema.

küll on aga suhteliselt arusaamatu see, miks sul võimalus sind mahajätnud mehe armuke olla enesetunnet ja enesehinnangut näib tõstvat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see peaks küll keskeaks selge olema, et meestel seks ja armastus omavahel väga tihedalt seotud ei ole, et mitte öelda, et on/võivad olla asjad erinevast ooperist. Ja ilmselt on taibukamatel isastel ka see kohale jõudnud, et naistel on seks tunnetega VÄGAGI seotud, seega on nii eksnaist hea \”lõa otsas\” hoida, noh igaks juhuks + veel tasuta egolaks,et näe, ju siis naine siiani tahab mind ja nutab taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga miks ta ei peaks sind moosima tegelikult? Küsija suu pihta ju ei lööda ja äkki isegi antakse midagi. Topelt ju ei kärise ja ega küll küllale liiga ei tee ja mida rohkem, seda uhkem

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 19:15; 15.10 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algatanud Kägu. Mulle jääb just segaseks see, et kui ta nii armastab seda naist, et pidi oma pere ja mind maha jätma, siis miks ta ikkagi seksi lunis. Mind võite materdada ja mees ei ole mingi litsmees seni olnud. Aga ise küll mõtlen, et kui ikka värske ja ilus armastus, siis ikka tahad ju ainult oma armsamat. Mis ikkagi sellise mehe peas toimub. Kusjuures ma saan ju naisele sellest ka rääkida, kuigi ega see ullike ei usuks, sest mina vahetatud situatsioonides ka ei usuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 13:36; 15.10 14:03; 15.10 14:44; 15.10 19:25; 16.10 13:54; 17.10 10:45; 17.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ju siis ei ole niiii ilus ja niii romantiline see armastus tal. Ja mõned mehed ongi sellised, et iial ei ütle ära, kui võimalus avaneb, ja võimalusena läheb arvesse ka see, et võõras kaunis naine kõnnib mööda, saati siis vesiste silmadega ja murtud südamega eksnaine, kel veel tunded tuha all hõõgumas. Sa ütled, et sinu mees pole litsmees- no aga vaatame asitõendit nr 1, sinu kõrvalt ta ju lõi litsi? Või usud, et kõndis tolle teisega ainult käest kinni, kuni lahku läksite? Keskeakriisi üks oluline element on ju oma surelikkuse teadvustamine. Vb ta tahab oma riista lihtsalt piisavalt tegevuses hoida, kuni see veel toimib, et poleks surres piinavalt valus kõigi seksita oldud sekundite pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 19:15; 15.10 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ajaga õpib teist inimest palju rohkem tundma ning seks on lähedasem, vabam ja parem, kui uuega.Vähemalt minu elus on küll alati nii olnud!Mingid lühikesed suhted pole iial olnud võrreldavad tõelise lähedusega, mis tekib minu arvates 3+ aastatega.
Selleks hetkeks on omavaheline lähedus muutunud kompleksivabaks ning mõlemad osapooled on soovid – arvamused partnerile avaldanud, seega kumbki osapool teab teise eelistusi, nõrki ja tugevaid kohti, erogeenseid tsoone ja soove ning seks on kahtlemata kvaliteetsem, kui uuega!
Mingi aja möödudes igatsevad enamus oma ekse, just seksi kvaliteedi suhtes 🙂
Aga aeg läheb edasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaa unustasin lõpu, et ühel hetkel jõuavad täiskasvanud kogemusega inimesed sinnani, et kvaliteet kaalub üle kvantiteedi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastus ja seks, need on kaks teineteisest sõltumatut asja ma usun, et väga suure osa meeste jaoks. Seks ei eelda armusuhet (vastasel juhul puuduks maailmas see kõige vanem amet).

Talle meeldib kaks (või enam) naist vaheldumisi. Ennem pani sinu kõrvalt armukest, nüüd on pooled vahetunud. Ega iga õhtu ei taha torti, tüütab ära, mõnikord tahaks vahelduseks jäätist või ¨okolaadi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algatanud Kägu. Ma ütlen selle teema kommentaariks, et selles olen ma küll kindel, et meie algusaegadel mees mind ei petnud. See lihtsalt oli nii ja asi ei ole endale valetamises.
Ja seda ka, et kui siin on mõte, et mees võttab kust saab, siis see mees nii suurte võimetega pole, et kohe massides naisi üle jaksab käia. Seega jääb ikka segaseks, et miks ta ennast kahe või siis rohkema naisega väsitab. Eriti seetõttu, et kuna tal on keskeakriis käsil, siis näeb ta selline närtsinud välja ja füüsiline sooritusvõime ka langenud. Aga tõesti, eks see naiste vahet jooksmine väsitab ka! Aga milleks väsitada, armunud mees peaks ikka kogu jaksu oma pruudile hoidma. 😉
Ma toonitan ka, et ma poleks kunagi mehega sebinud, kui ma sellest ta uuest pruudiks oleks midagi teadnud. Asja koomika on tõesti see, et kuidagi sai nüüd siis minust korraks armuke. Muidugi arvan, et mees on jobu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 13:36; 15.10 14:03; 15.10 14:44; 15.10 19:25; 16.10 13:54; 17.10 10:45; 17.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte, kui ise nii kergesti ennast kätte annad (andsid). Ja tunda veel poolenisti uhkust ka selle üle, et mees kasutab sind ära nagu tasuta spermapeldikut?! Võeh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 23:09; 18.10 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest su eks on luuser

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest meestel ongi huvitav mõtlemine- kui korra andsid, siis ongi õigus saada. Sina ka magasid temaga siis, kui tal juba teine kõrval oli. Mis siis nüüd tema jaoks muutunud on? Ikka teine kõrval, pole kolmandat muretsenud. Mis sul siis nüüd viga, et enam ei või anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle spermapeldiku kommentaariks ütleks, et lahkuminek on emotsionaalselt väga segane, mistõttu võib juhtuda erinevaid asju ning inimene situatsioonides, mille osas ta varem Perekoolis väga resoluutselt hukka mõistab. Nii siis käitus ka arvatavalt mees oma segaduses.
Kõige veidram kogu selle seksi puhul oli, et see oli väga kena. Ma pole kunagi spermapeldik olnud nagu üks Kägu oma elukogemusest on oma erinevad seksikoguemused määratlenud ja välja pakkus, kuid hea ja võrdväärse seksi tunnen ma ikka alati ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 13:36; 15.10 14:03; 15.10 14:44; 15.10 19:25; 16.10 13:54; 17.10 10:45; 17.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt siis see mees lihtsalt tahab tunda, kui \”isane\” ta on, et kaks naist tahavad ja ennast tema jaoks hoiavad. Luuser jah. Arvab, et sa oled ikkagi tema omandus.

Ma loodan, et sa oled ta pikalt saatnud ja teinud selgeks, et vennikene, sinu pilet siia püksi on oma kehtivuse kaotanud, kuna sa selgusid olema täielik luuser, aga luuseritega mina ei maga, tsau.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 11:03; 17.10 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja ma muidugi lõpetasin ära. Lahkumineku kõige raskem kese ongi see, et varem sa ju jagasid oma elu mehega. Nüüd lisaks sellel seksile on muud probleemid, sest ta ikka konkreetselt kippub pähe istuma. Tõesti ongi sellise suhtumisega mees, et astun minema, kuid sinu keha, aega ning emotsioone võin kasutada oma meelt mööda. Eks ma siis kehtestan ennast,
Kusjuures ma toonitan, et ikka suht normaalne mees oli, kuid nüüd võin küll tõdeda, et kui muidu arvatakse, et inimest saad tundma raha laenates, siis mehe päris loomus lööb välja peale lahutust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 13:36; 15.10 14:03; 15.10 14:44; 15.10 19:25; 16.10 13:54; 17.10 10:45; 17.10 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annaks nuiaga pähe,siis rohkem ei küsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuttav ja turvaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õiged vastused on siit juba läbi käinud. Tõepoolest- tuttav ja turvaline ning lisaks on see omamoodi viis taganemistee lahti hoida.. Taganemistee siis selles mõttes, et kui uue naisega asi untsu läheb, oled sina ehk hea inimene ja võtad tagasi- nii kauaks kui mõne uue leiab. Nagu siin ühes teises teemas, mees läks naise juurest viieks aastaks minema ja nüüd on seal tagasi 🙂 Ilmselt käis ka selle viie aasta jooksul seal sängi soojana hoidmas 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]PreiliK kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õiged vastused on siit juba läbi käinud. Tõepoolest- tuttav ja turvaline ning lisaks on see omamoodi viis taganemistee lahti hoida.. Taganemistee siis selles mõttes, et kui uue naisega asi untsu läheb, oled sina ehk hea inimene ja võtad tagasi- nii kauaks kui mõne uue leiab. Nagu siin ühes teises teemas, mees läks naise juurest viieks aastaks minema ja nüüd on seal tagasi 🙂 Ilmselt käis ka selle viie aasta jooksul seal sängi soojana hoidmas :P[/tsitaat]Täpselt nii. Lisaks, et mitte ainult ei püüa hoia oma taganemisteed lahti hoida, vaid ka eksnaise edasiminemisteed kinni hoida. Sest ta teab ju eksnaise häid külgi ja seda, et ta võiks omale uue mehe leida. Aga vat see mõte ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 11:03; 17.10 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle spermapeldiku kommentaariks ütleks, et lahkuminek on emotsionaalselt väga segane, mistõttu võib juhtuda erinevaid asju ning inimene situatsioonides, mille osas ta varem Perekoolis väga resoluutselt hukka mõistab. Nii siis käitus ka arvatavalt mees oma segaduses.
Kõige veidram kogu selle seksi puhul oli, et see oli väga kena. Ma pole kunagi spermapeldik olnud nagu üks Kägu oma elukogemusest on oma erinevad seksikoguemused määratlenud ja välja pakkus, kuid hea ja võrdväärse seksi tunnen ma ikka alati ära. [/tsitaat]

Ja mida ma valesti ütlesin? Tõde oli valus kuulda? Mis segadusest sa räägid? Mees oli ilmselt vägagi teadlik oma tegevusest. Teadlik sellest, et (tõenäoliselt) on sind kerge voodisse saada ja kasutas soodsat võimalust. Jah, ta teab, et selline käitumine teeb sulle haiget, aga ometi ta tallas su haavad uuesti lahti, sest tema soovid ja tahtmised olid talle olulisemad kui sinu enesetunne. Kui see ei ole sinu ärakasutamine, mis see siis oli? Spermapeldik oli lihtsalt ilustamata välja öeldud tõde. Mingit armastust mina ei näe. Näen ainult mehe poolt alumise peaga mõtlemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 23:09; 18.10 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ja mida ma valesti ütlesin? Tõde oli valus kuulda? Mis segadusest sa räägid? Mees oli ilmselt vägagi teadlik oma tegevusest. Teadlik sellest, et (tõenäoliselt) on sind kerge voodisse saada ja kasutas soodsat võimalust. Jah, ta teab, et selline käitumine teeb sulle haiget, aga ometi ta tallas su haavad uuesti lahti, sest tema soovid ja tahtmised olid talle olulisemad kui sinu enesetunne. Kui see ei ole sinu ärakasutamine, mis see siis oli? Spermapeldik oli lihtsalt ilustamata välja öeldud tõde. Mingit armastust mina ei näe. Näen ainult mehe poolt alumise peaga mõtlemist.[/tsitaat]

Misasja ärakasutamine. kui mõlemad seksi naudivad, on see puhas rõõm. Rõõm heast seksist. mees rahuldatud-naine rahuldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks endine mees seksi lunib?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.