Esileht Ilu ja tervis miks geellakk peal ei püsi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: miks geellakk peal ei püsi

Postitas:
Anonymous

Lasin oma küüned geellakiga katta, on sellised suht lühikesed. Ja see lakk kestis mul um. 3 päeva ja siis hakkas külgedelt lahti kooruma ja tuli ära.
Kas tegija viga või mu enda küüs on selline kehvake? Kui geelküüned panna, kas siis samamoodi võib kiirelt ära tulla see geel sealt pealt? Tahaks ilusaid küüsi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geellakk ei püsi pehme kyyne peal. Mul sama probleem ja olen mitme tegija juures käinud.
Geelküüned püsivad ilusasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 14:34; 23.07 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas põhi oli korralikult tehtud, st korralik maniküür enne lakkimist? See on ülimalt tähtis. Kloorivees tuleb geellakk kiiresti maha. Samuti võivad laki püsimist mõjutada hormonaalsed muutused, näiteks rasedus. Minul püsib geellakk imehästi ja teen ilma kinnasteta aiatööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 14:38; 23.07 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas põhi oli korralikult tehtud, st korralik maniküür enne lakkimist? See on ülimalt tähtis. Kloorivees tuleb geellakk kiiresti maha. Samuti võivad laki püsimist mõjutada hormonaalsed muutused, näiteks rasedus. Minul püsib geellakk imehästi ja teen ilma kinnasteta aiatööd. [/tsitaat]

Loomulikult on tehtud korralik manikyyr enne lakkimist. Pean ennast kordama – geellakk ei püsigi osadel inimestel, kellel on pehmed küüned.
Ma olen konkreetselt kahel korral maniküüri juurest koju jõudes avastanud, et juba nurk maas või kuskil midagi lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 14:34; 23.07 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult on tehtud korralik manikyyr enne lakkimist. Pean ennast kordama – geellakk ei püsigi osadel inimestel, kellel on pehmed küüned.
Ma olen konkreetselt kahel korral maniküüri juurest koju jõudes avastanud, et juba nurk maas või kuskil midagi lahti.[/tsitaat]
Küsimus oli teemaalgatajale ja loomulikku pole siin mitte midagi. Minu maniküürijast tuttav räägib pidevalt kuidas inimesed tulevad salongi ja tahavad vaid laki mahavõtmist ja uue pealekandmist ilma maniküüri tegemata. Paljude salongide hinnakirjas ongi kiirteenus geellakiga. Aga sellise kiirmeetodil laki pealekandmise korral see lakk ei püsi kindlasti kohe mitte kaua.
Korrata ei ole vaja, ma saan loomulikult aru, et laki püsimine sõltub inimesest. Samas aga on ka muid tegureid nagu kvaliteet ja maniküüri tegeva inimese oskused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 14:38; 23.07 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüs peab olema hästi ette valmistatud, see on tõsi. Pehmete küünte puhul olen kuulnud, et küünetehnikud panevad alla ühe kihi geeli ja siis sinna peale geellakki. Ise tavalise geeliga ei tööta, seega isiklikud kogemused puuduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei püsinud geellakk üle 1-2 päeva, käisin mitme erineva küünetehniku juures proovimas. Samuti tulid geelküüned paari päevaga lahti ja libisesid maha – ka neid proovisin mitmes kohas. Nii geellakk kui eelküüned on hakanud alati külgedelt lahti tulema ja siis paari päeva jooksul on see lahtitulemine jõudnud keskele kokku ja geel/geellakk lihtsalt maha libisenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne pealekandmist tuleb küünepind karestada viiliga sirgete liigutustega küüne tipu suunas, siis on küüneplaat avatud ja lakk haakub. Samuti on tähtis et laki alla ei jääks puru ega muud jama nt kreemi, puhas kuiv pind! Soovitan glamlaci proovida, mul nt mereneid ei püsinud.Otsi korralik tehnik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis miks geellakk peal ei püsi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.