Esileht Pereelu ja suhted miks heteropaarid teevad anaalseksi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: miks heteropaarid teevad anaalseksi?

Postitas:

Homode puhul võib arvata, miks nemad anaalseksi teevad, kuid miks teevad seda heteropaarid? Mul endal poiss-sõpra pole ning kogemused puuduvad. Ei tea, kas julgekski sel teemal meesterahvaga rääkida.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 13:24; 11.07 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks osad heteropaarid üldse seksi ei tee? Kõik on nagu olemas ju… Saaks veel aru, et üksikud inimesed ei tee aga paarid?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid miks teevad seda heteropaarid?

Kui satuvad kokku see vähene protsent naisi, kellele see rahuldust pakub ja veel väiksem protsent mehi, siis teevadki.

Miks see sind huvitab?
Kas sa ise tahaksid? Siis pead arvestama, et ka kõikidele meestele see ei sobi. Aga mõned üksikud ilmselt tahavad.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 14:20; 20.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks on rohi roheline?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui satuvad kokku see vähene protsent naisi, kellele see rahuldust pakub ja veel väiksem protsent mehi, siis teevadki.

Miks see sind huvitab?
Kas sa ise tahaksid? Siis pead arvestama, et ka kõikidele meestele see ei sobi. Aga mõned üksikud ilmselt tahavad.

See on sul küll vale arvamus, et väiksem protsent mehi kui naisi tahavad anaalseksi. Mehed ikka tahavad rohkem, sest pärak on kitsam kui tupp ja nad tunnevad suuremat survet ümber peenise. Mehi, kes anaalseksi tahavad, on väga palju.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 15:32; 11.07 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehi, kes anaalseksi tahavad, on väga palju.

Täpsustaks, et neid mehi, kes TEISELE ise anaalseksi teha tahavad, on väga palju. Neid, kes seda saada tahavad, on hulga vähem.

Heteropaarid teevad anaalseksi erinevatel põhjustel:

1) mees käib jubedalt pinda ja naine ei julge ei öelda (mees on vägivaldne, naine kardab mehest ilma jääda, on kokkulepe, et erilistel puhkudel harva tuleb naine vastu ja saab selle eest omakorda mingi teene) jms.
2) naisele meeldib, kui mees talle teeb
3) mõlemad teevad üksteisele, mõlemale meeldib

Ma väga loodan, et seda, mis ma esimesena kirjutasin, on kõige vähem, aga kardan, et mitte.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks osad heteropaarid üldse seksi ei tee? Kõik on nagu olemas ju… Saaks veel aru, et üksikud inimesed ei tee aga paarid?

Ja kust sina seda nii täpselt tead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest peamine on seksuaalne tõmme kindla soo vastu ja emotsionaalne side, seksuaalakti iseloom on teisejärguline.. sageli kokkulepete küsimus. Mõnele lihtsalt meeldib.

Aga miks mehe seksuaalne tõmme avaldub vale “augu” peale? Heteropaaril on olemas kõik eeldused, et kasutada õiget auku. Arvan, et õige augu kasutamine on 10 korda parem ja mõnusam kui midagi suvalist. Homodega on selge, neil pole valikut. Heteropaaril on kõik olemas, kuid nad käituvad perverselt. Oleks mul tuttav mees, küsiksin temalt.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 13:24; 11.07 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa võid minna läbi elu, küsides iga võimaluse kohta: no miks? need, aga võid ka küsida: miks mitte?

ei ole õiget ega vale auku, loodus on sulle andnud keha ja võime oma kehaga mängida ja naudingut otsida ja katsetada. see ei kohusta sind millekski – ela ise ja lase teistel elada, eks. kui sulle maitseb kook kümme korda rohkem kui küpsis, sööd ikka mõnikord küpsist ka, et oleks mitmekülgsem. ja isegi kui sina ei söö, oleks koomiline käia ringi ja uurida, et no miks ometi mõned küll küpsiseid mugivad???

kui poiss- (või tüdruk-)sõbra leiad, räägi ikka sel teemal, ära häbene.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole õiget ega vale auku

??????????

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et õige augu kasutamine on 10 korda parem ja mõnusam kui midagi suvalist.

See on ju sinu arvamus, kes pole midagi muud proovinudki, ka ei ole sa mees. Sina ei tea, mida keegi tunneb. Nii et arva vähem.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 15:32; 11.07 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisena – anaal pakub rohkem rahuldust, tupes ma suurt midagi ei tunne, aga tagant on väga meeldiv. Korralik lubrikatsioon ja mitte rapsimine on eeldus nii ehk naa.
Olen ka mõne mehe käest küsinud, kes on tunnistanud et meeldib, isegi kui ainult sõrmega – nõndaviisi stimuleeritakse kaudselt eesnääret ja see olevat väga meeldiv.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 21:22; 20.07 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mehe seksuaalne tõmme avaldub vale “augu” peale? Heteropaaril on olemas kõik eeldused, et kasutada õiget auku. Arvan, et õige augu kasutamine on 10 korda parem ja mõnusam kui midagi suvalist. Homodega on selge, neil pole valikut. Heteropaaril on kõik olemas, kuid nad käituvad perverselt. Oleks mul tuttav mees, küsiksin temalt.

Sulle vastati juba ju. Oled viieaastane, et edasi pärid miks ja miks? Vastus oli:
Paljud mehed tahavad, sest pärak on kitsam kui tupp ja nad tunnevad suuremat survet ümber peenise.

Ja lisaks erutab inimesi erinevad asjad. Inimesed on erinevad, lepi sellega.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest see on vallatu, sest iga päev ei saa, sest sinna igaüht ei lasta. Aga kui statistikast rääkida, siis keskmisest suurema peenisega mehed pole seda kunagi küsinud. Nii et see tiheduse moment on kindlasti üks faktor.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma liigutaks selle mõnes mõttes samasse kategooriasse mis seks avalikus kohas, kui füüsiline (tihkem auk jms) pool välja jätta. Anaalseks on midagi riivatut, kõlvatut, keelatut ja on inimesi, keda erutab mõte, et ta teeb midagi, midasuure osa inimkonna arvates teha ei tohiks. Laiendada seda teooriat ma ei viitsi, kes tahab, Googeldab ise.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine ja esimene anaalseksi kogemus tuli nii, et ise tegin ettepaneku. Olin lihtsalt uudishimulik. Ja kui mees teab, mida teeb, siis võib see väga nauditav olla. Me ei tee seda mitte iga kord, vast nii paar korda aastas, tuju peab vastav olema, aga kindlasti naudin seda, mitte ei tee selleks, et mees tahab.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest see on lihtsalt nii kuradima hea!

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnu pärast

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks selle pärast teevad, et praegune Sorose meedia promob seda. Ja kui rahval pole mõistust EKREt valida, siis teevad seda niikaua kuni Eesti rahvus degenereerub ja välja sureb. Öelgu liberastid mida tahes, P kaudu lapsi ei tee!

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole õiget ega vale auku, loodus on sulle andnud keha ja võime oma kehaga mängida ja naudingut otsida ja katsetada. see ei kohusta sind millekski – ela ise ja lase teistel elada, eks. kui sulle maitseb kook kümme korda rohkem kui küpsis, sööd ikka mõnikord küpsist ka, et oleks mitmekülgsem.

Jajah, mõnikord sööd küpsist ja torti ninaga ja mõnikord pe…auguga, mõnikord topid kõrva – ikka nii nagu meeldib ja kõik on normaalne.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 12:48; 19.07 12:52; 20.07 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest peamine on seksuaalne tõmme kindla soo vastu ja emotsionaalne side, seksuaalakti iseloom on teisejärguline.. sageli kokkulepete küsimus. Mõnele lihtsalt meeldib.

Aga miks mehe seksuaalne tõmme avaldub vale “augu” peale? Heteropaaril on olemas kõik eeldused, et kasutada õiget auku. Arvan, et õige augu kasutamine on 10 korda parem ja mõnusam kui midagi suvalist. Homodega on selge, neil pole valikut. Heteropaaril on kõik olemas, kuid nad käituvad perverselt. Oleks mul tuttav mees, küsiksin temalt.

Mis mõttes pole valikut? See on müüt, et homoseksuaalsed mehed ainult anaalseksi teevadki. On erinevaid põhjusi, miks nad oma seksuaalvajadusi teistmoodi rahuldavad. Ei meeldi kõigile homodele üldse anaalseks, aga sellegi poolest ei taha naisega seksida. Auguga pole siin midagi pistmist. Mina ei ole hetero, aga saan aru, et inimesi tõmbab oma vastassoo poole olenemata sellest, milline see õige ”auk” välja näeb või mis varjatud iluvigu kellelgi olla võib. Mõõdad enne voodisse jõudmist üle, kas naise suguelund on ikka piisavalt atraktiivne või mitte, sest muidu ei teki tõmmet? Sekundaarsed sugutunnused on need, mis sugutungi tekitavad.

Sugutungist:

esmane seksuaalne külgetõmbe korral inimese välimus või lõhn võib, aga ei pruugi tekitada seksuaalset tungi.

teisene seksuaalne külgetõmme tekib pikema aja vältel emotsionaalse sideme tekkimisel.

esmane seksuaalne tung – soov astuda intiimsuhtesse omaenda füüsilise ja/või emotsionaalse naudingu eesmärgil.

teisene seksuaalne tung – soov astuda intiimsuhtesse, et pakkuda teisele inimesele füüsilist/ja või emotsionaalset naudingut/laste saamise eesmärgil.

Näe, kurivaim, homo peab teile seksuaalsust ja tõmmet õpetama. Piinlik lugu. Isegi mina pidin plussi panema.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 12:48; 19.07 12:52; 20.07 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sugutungist:

esmane seksuaalne külgetõmbe korral inimese välimus või lõhn võib, aga ei pruugi tekitada seksuaalset tungi.

Ei, seksuaalne külgetõmme võib tekkida ka vaimse kooskõla tekkimisel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 21:22; 20.07 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema tekkis siia samal päeval, kui ajaviite all oli üleval homode lapsendamise teema. Siin on käinud juba aastaid vaidlus selle üle – et “aga heterod ju kaaa”.

Seega tehti provotseeriv teema, et väita, et heterod teevad ikka ka anaalseksi. Huvitav, kas see isik, kes siia neid teemasid vorbib on siis ise homoseksuaal? Või mis eesmärk sellisel käitumisel on?

See on ilmselt Ahv, uue täiesti konspiratiivse nimega Paavian. Talle ei anna rahu, anaalseks on tema kinnisiidee paari teise kõrval läbi aastate. Ta võiks proovida endale pudrunui sisse istuda, ehk tõmbab natukeseks tuure maha. Aga pangu kondoom kindlasti peale, muidu jääb rasedaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 12:48; 19.07 12:52; 20.07 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta võiks proovida endale pudrunui sisse istuda, ehk tõmbab natukeseks tuure maha.

Ma olen üsna kindel, et mõni mees teebki seda. Ja mingeid “tuure” selle peale maha ei tõmba.
Ise muidu heterod.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 14:20; 20.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult mis siin salata ,kui naisel on ikka väljaveninud või mehel olematu peenis, siis anaal ju ainuke võimalus midagi tunda, ega nad ise ka süüdi ole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga mõnus on, soovitan proovida. Aga enne katseta ise endaga, õpi oma urruauku tundma! On olemas erinevad vahendid millega katsetada siis tead mida partnerilt oodata ja kuidas teda juhtida, et saavutada kõige mõnusam ja nauditavam kogemus. Kindlasti valmistu selleks nii vaimselt kui füüsiliselt.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest hea on!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole õiget ega vale auku, loodus on sulle andnud keha ja võime oma kehaga mängida ja naudingut otsida ja katsetada. see ei kohusta sind millekski – ela ise ja lase teistel elada, eks. kui sulle maitseb kook kümme korda rohkem kui küpsis, sööd ikka mõnikord küpsist ka, et oleks mitmekülgsem.

Jajah, mõnikord sööd küpsist ja torti ninaga ja mõnikord pe…auguga, mõnikord topid kõrva – ikka nii nagu meeldib ja kõik on normaalne.

Omg.. Naersin silmad märjaks kui pe#seauguga küpsise sõomist ette kujutasin ja tordi kõrvaauku toppimist

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest hea on!

Ja vanana s***te püksi, sest auk enam ei pea…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et seksuaalne tõmme võib tekkida ilma ühtegi sõna vahetamata, sain üsna varakult tunda, aga et isegi ilma otsa vaatamata, seda sain teada/tunda alles 30-ndates… lihtsalt TUNNED, et sinu jaoks sobiv partner on ruumis. Feromoonid, mis muu.
Anaali ei harrasta, psüühiline tõrge.
Hetero

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted miks heteropaarid teevad anaalseksi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.