Esileht Kodunurk miks iiris ja sulavõi ei ühildu (kass Arturi kook)?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: miks iiris ja sulavõi ei ühildu (kass Arturi kook)?

Postitas:

Täitsa lõpp, sellist asja pole varem olnud, et kuum iiris ja sulavõi ei ühildu. Mul oli potis mass sulanud iirist ja siis sulavõi. Või oli ikka ehtne, aga iirised olid mingid suvalised kollaka paberiga ja roheline ristikheinalehe pilt peal. Segasin ikka selle jama maisipulkadega ära, aga tulemuseks sain krõbedad maisipulgad:D Eks näis, mis pärast mõningast tahenemist neist saab.
On kellelgi veel sellist jama olnud? Kas asi tõesti on iiristes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 14:09; 20.03 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot ei tea..ise olen teinud et sulatan või potis ära ja siis kommid sinna sisse…..ja siis maisipulkadega segi…kõik on hästi tulnud, aga kui tagenenud on, siis on koogil allpool nagu selline rasvakiht heledam, et nagu olekski või eraldunud iirisest..naljakas..kasutan alati kalevi classic iiriseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segada tuleb kauem. Lõpuks kindlasti ühildub.

Mina teen Kass Arturit mikrokas 5 minutiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin ka ükskord nendest iiristest (kollase paberi ja rohelise lehe pildiga) ja mul ka ei sulanud iirised ja või kokku. Tükk aega püüdsin sulatada, aga ei miskit.

Kogu pere põlgas tookord kass arturi koogi ära. Täielik ämber oli nende iiriste ostmine 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil söödi ikka ära see kook. Jäigi selliseks hästi krõbedaks. Lõigata ei saanud, aga murdsime tükke ja oli siiski maitsev:)

Aga tundub, et siis tõesti oli see nende iiriste pärast, kui teistel ka see probleem olnud. Tuleb ikka kodumaistele iiristele truuks jääda:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 14:09; 20.03 09:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk miks iiris ja sulavõi ei ühildu (kass Arturi kook)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.