Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks IKEA st pakiautomaati tellida ei saa?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Miks IKEA st pakiautomaati tellida ei saa?

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kas on lootus sealt kunagi pakiautomaati ka tellida?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kummut ja köögimööbel pakiautomaati?
😆😆😆😆

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tellisin eelmisel aastal ajutise köögimööbli hansapostist. Tuli Omniva kulleriga kohale 22 euro eest. Ma ei sas aru, miks ikea oma kaupa postifirmaga ei saa saata vaid isiklikku kullerit ülevalt peab. 70 eurot postikulu on ikka ulme. Pealegi kardina- või voodipesupakk mahuks vabalt pakiautomaati.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaevalt, neile poleks elusees kasumlik teie odavat pudipadi pakkida ja automaati viia.

Samas, praegu on soodne pinnas uue firma tekkeks – Eesti ikea vahendaja, kes teie vidinad tasu eest pakiautomaati viib 😀

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaevalt, neile poleks elusees kasumlik teie odavat pudipadi pakkida ja automaati viia.

Samas, praegu on soodne pinnas uue firma tekkeks – Eesti ikea vahendaja, kes teie vidinad tasu eest pakiautomaati viib 😀

Ok ma teen selle ära.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas see ulmeline saatekulu on Ikeal kõigis maades või ainult Eestis?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas see ulmeline saatekulu on Ikeal kõigis maades või ainult Eestis?

Igal pool. See on nagu odavlennufirmadega. Soodsalt saad ainult “basic” paketi, iga lisa eest läheb kõvasti raha juurde 🙂

Berlinis näiteks oli elutoamööbli IKEA-poolne transport 145 EUR.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures ei hakka reklaami tegema aga on juba olemas kes vahendab pakiautomaati.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures ei hakka reklaami tegema aga on juba olemas kes vahendab pakiautomaati.

Hakka ikka, kust ma muidu leian??

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Belgias näiteks saab pakiautomaati (nagu ikka, max 30kgja mõõdud, hind 5-20.-), aga kojuvedu on 60-150.- /viimane üle 1000 euro eest kraami puhul/.
Kui inimesed neile “kaebuste ja ettepanekute raamatu” kaudu väga pinda käiksid, ehk kunagi tuleb, aga seni äkki saab mõni “Talina” tuttav vahest sellega abiks olla, et toob poest ja paneb posti. Kui palju osta, siis on mõttekas nagunii ise autoga tulla jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogu Ikea mõte ongi selles, et ise viid poest koju ja ise paned kokku ja ise korjad laost ära ka.

+2
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks IKEA st pakiautomaati tellida ei saa?