Esileht Pereelu ja suhted Miks isa vastutusele ei võetud?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Miks isa vastutusele ei võetud?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina tead kes oli selle lapse isa? See loll naine ei teadnud seda isegi.
Kas riik oleks pidanud omal kulul tegema DNA testi saamaks teada kes oli lapse isa? Võib olla oligi see isa see \”tore\” Soome mees, kellel tegelikult oli sellest naisest ja lapsest jumala kama kaks.

Selles loos lihtsalt ei olnud asi nii, et oli naine ja mees ja lapsed ja nad elasid koos. See oli veidi keerulisem.
Kui artiklit lugesid, siis oli seal kirjas, et nad ei elanudki pm koos, sest mees tegi remonti, naine elas algul õe juures ja lõpuks üüris üldse korteri.

[/tsitaat]Inimlikus mõttes ma ei leia selle isa süüd, kes selle lapse lapsendas kuid seaduse mõistes vastutab vanem, kes vabatahtlikult lapse omaks võtab samuti kui teine vanem. Lugege seadust, ainult väga tihti ei suuda kohus vanemat seda seadust täitma panna. See oli mu väidete mõte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 11:12; 07.09 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on ka süüdlasi selles olukorras rohkem kui 1.
Süüdi on ka need, kes nägid aga ei võtnud midagi ette.
Artikklist ei selgu, kas see vana mees üldse võttiski selle lapse oma nimele nagu algselt neil naisega jutt oli või mitte. Samuti ei tule sealt välja, kui tihti see vana mees üldse seda last selle 4 kuu jooksul nägi, kas 1-2 korda või rohkem.
Muidugi ideaalis võiks vastuta vanemad 50:50 aga naisena ma elus sellele küll lootma ei jääks. Milleks muidu see ürgne emainstinkt meile kaasa on antud kui mitte oma laste kaitsmiseks. Kõik ju annaks oma hinget tagant nende nimel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 08:16; 07.09 16:03; 07.09 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paneks äkki terve suguvõsa riigi toidule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, see isa hoolitses ju ülejäänud laste eest ja käis ka tööl, elas hoopis teises kohas – kuidas tema nüüd vastutav sai olla?! 50-50 vastutamine käib ikka siis, kui 50-50 ollakse lapsega koos ka. Mitte mees ei jätnud ju naist maha, vaid vastupidi, koos kõikide ühiste lastega. Tubli mees, et teiste lastega hakkama peab saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks isa vastutusele ei võetud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.