Esileht Hobinurk Miks juba praegu on juuliks võimatu Tartusse hotellimajutust saada?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Miks juba praegu on juuliks võimatu Tartusse hotellimajutust saada?

Postitas:
Kägu

Tahame juulis peatuda perega 2 nädalat Tartus ja hakkasin hotelle uurima – peaaegu kõik on juuliks välja müüdud! Barklay, Dorpat, Tartu, VSpa … kuhugi pole võimalik juuli keskpaigas majutust saada. Mis toimub? Miks Tartu juulis nii populaarne on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

WRC Rally Estonia.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et nad nii pikalt ette ei broneeri, sellepärast näitab, et nagu oleks välja müüdud. Ja ralli kestab ainult 3 päeva, nii et see ei saa olla põhjus.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ralli tiimid ja välismaalt pealtvaatajad ei tule ju esimese päeva hommikul ja ei lähe kolmanda päeva õhtul ära. Nad on siin ikka mitmeid päevi enne rallit ja peale seda ka veel mõned päevad. Vähemalt on siiani niimoodi alati olnud.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pigem arvan, et hotellid kunstlikult hoiavad neid praegu bronnis – et saaks hiljem märksa suuremat hinda küsida:)

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean kolme inimest, kes pakuvad kodumajutust suurte ürituste ajal. Neil on ralliperioodiks ikka reaalsete turistide poolt juba broneeringud tehtud juuliks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest mistahes kohtades ei ole eriti palju öömajasid kolmveerand aastat ette saada, sest ei teata, mis hina sellel ajal küsida saab. Endal kogemused. Ja Rally Estonia on 15.-18.07. Sellel ajal on ööbimiskohtades ulmelised hinnad. Kui bookingus vaadata, siis olen näinud Lõuna-Eestis majutajaid, kes ei muudagi hindu ära ja tahavadki aastaringselt 4000 eurot öö eest saada. Ju siis nad ei tegelegi majutusteenuse pakkumisega, aga üks kord aastas suure rahahunniku eest on valmis majutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona tõttu reisisime suht palju mööda  Eestit ja mõttetu on teha väga varast bronni, hinnad ikkagi väga muutuvad.

Aga proovisin bookingu kaudu ja andis küll juuli algusesse VSpasse, kui Lydiasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin, et see uus Filosoofi 1 Apartments broneerib praegu ainult jaanuari lõpuni näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

liigun tihti töö asjus tallinna ja tartu vahet.

no ei ole iial broneerinud tartusse majutust pikemalt ette kui nädal. isegi eelmisel õhtul mõnda suvalisse hotelli helistades olen alati leidnud toa. ka olen leidnud toa siis, kui olen läinud tartusse üheks päevaks, aga kohapeal selgub, et vaja siiski kaheks päevaks jääda (õhtul mingi pikk koosolek ja hommikul vara ka mingi vajalik kohtumine). astun lihtsalt mõnda lähimasse suurde hotelli sisse ja küsin administraatorilt tuba.

see, mida te bookingus vmt broneerimislehtedel näete, ei anna pilti hotelli tegelikust seisust. seal on vaid väike osa tubadest, suurem osa broneeritakse ikka otse hotelliga suheldes. ja üldjuhul saab otse suheldes mingit allahindlust ka (mingid kliendikaardid, soodustused tudengitele vmt)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja üldjuhul saab otse suheldes mingit allahindlust ka (mingid kliendikaardid, soodustused tudengitele vmt)

Mul on mitu korda olnud kogemus, et otse hotelliga suheldes saad kallima hinna kui Bookingust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otse hotelliga suheldes olen kogenud seda, et nad lihtsalt ignoreerivad meile!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

liigun tihti töö asjus tallinna ja tartu vahet.

no ei ole iial broneerinud tartusse majutust pikemalt ette kui nädal. isegi eelmisel õhtul mõnda suvalisse hotelli helistades olen alati leidnud toa. ka olen leidnud toa siis, kui olen läinud tartusse üheks päevaks, aga kohapeal selgub, et vaja siiski kaheks päevaks jääda (õhtul mingi pikk koosolek ja hommikul vara ka mingi vajalik kohtumine). astun lihtsalt mõnda lähimasse suurde hotelli sisse ja küsin administraatorilt tuba.

see, mida te bookingus vmt broneerimislehtedel näete, ei anna pilti hotelli tegelikust seisust. seal on vaid väike osa tubadest, suurem osa broneeritakse ikka otse hotelliga suheldes. ja üldjuhul saab otse suheldes mingit allahindlust ka (mingid kliendikaardid, soodustused tudengitele vmt)

On suur vahe, kas sa tahad peatuda 2 päeva või 2 nädalat! Kaheks nädalaks järjest tuba saada pole sugugi nii lihtne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otse hotelliga suheldes olen kogenud seda, et nad lihtsalt ignoreerivad meile!

Miks sa meili teel suhelda üritad?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa meili teel suhelda üritad?

Äkki sellepärast, et see on kodulehel suhtlemiskanalina kirjas?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otse hotelliga suheldes olen kogenud seda, et nad lihtsalt ignoreerivad meile!

Miks sa meili teel suhelda üritad?

Miks ma ei võiks, kui nad seda ise koduleheküljel soovitavad? Mulle meeldib, kui suhtlemisest jääb mingi jälg maha

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja üldjuhul saab otse suheldes mingit allahindlust ka (mingid kliendikaardid, soodustused tudengitele vmt)

Mul on mitu korda olnud kogemus, et otse hotelliga suheldes saad kallima hinna kui Bookingust.

huvitav, mul jälle vastupidi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Miks juba praegu on juuliks võimatu Tartusse hotellimajutust saada?