Esileht Ilu ja tervis miks juuksurid ei tee peamassaa¸i?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: miks juuksurid ei tee peamassaa¸i?

Postitas:

Olen aastaid käinud juuksurikooli õpilaste juures juuksuris ja üks väga meeldiv osa om alati see, kui nad pesu ajal (palsamit pähe pannes) teevad 2-3 minutilise peamassaa¸i. Õpetaja lausa käib ja kontrollib, et kas ikka tehti.
See on niivõrd mõnus tunne!
Nüüd külastasin üle pika aja tavasalongi juuksurit, kuna juuksurikool puhkab ja olin nii pettunud, et seal seda ei tehtud. Kui hiljem küsisin, ütles juuksur, et ta ei tee kunagi.
Juuksurid, miks te ei võiks seda teha? Niikuinii tuleb ju palsamit pähepannes mõned minutit oodata ja see teeks kliendi väga õnnelikuks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 12:14; 17.07 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongis, mida regulaarselt külastan, on peamassaazhi juba viimased 20 aastat tehtud. Ehk siis kogu salongi eksisteerimise ajaloo vältel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, minu juuksur teeb ja mulle jälle üldse ei meeldi. Kohe üldse ei meeldi, kui ta mu meelekohti mudib, aga pole tahtnud teda solvata ja öelda, et jätku järele, ebameeldiv on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, minu juuksur teeb ja mulle jälle üldse ei meeldi. Kohe üldse ei meeldi, kui ta mu meelekohti mudib, aga pole tahtnud teda solvata ja öelda, et jätku järele, ebameeldiv on.[/tsitaat]

Siis ta teeb küll valesti, juuksurikooli õpilased teevad kõik täpselt ühtemoodi ja seda on nad õppinud spetsiaalselt. Meelekohtade mudimist seal ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 12:14; 17.07 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näiteks ei meeldi ükski massaa¸, nii et ära hinda klientide “õnne” ainult oma mõõdupuu järgi. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule on ainult ühes kohas tehtud, aga võiks olla küll igal pool, paljud juuksurid teevad selle asemel hoopis haiget, pestes hõõruvad liiga kõvasti, palsamit pähe pannes tirivad juukseid ja kraabivad pikkade küüntega peanahaka, mul tihti tulevad lausa pisarad silma, karda nagu hambaarsti juba varsti 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SalonPlusis küsitakse peapesu ajal, et kas soovite ka peamassaa¸i. Mina näiteks ei soovi, ei meeldi lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vaheta juuksurit. Minu oma teeb alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duglas ja Baumann, millest on nüüdseks järel ainult Duglas, teeb alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on erinevad. Mulle meeldib massaa¸. Ma ütlen ka, kui juhtumisi ei ole mu oma juuksur, et pea pesemisel võib südamest hõõruda ja sakutada. saab palj puhtama tulemuse:) Rääkige inimestega, et mis meeldib ja mis mitte. Kõik on pärast rahul…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldiks, kui keegi mu pead ja keha mitu tundi järjest masseeriks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on küll alatitehtud, kndlat juuksurit pole, käin suvalistes kohtades

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldi massaaz.
Käisin üks kord tudengite salongis juukseid lõikamas, sest tahtsin ära proovida. Lisaks on seal ka soodsam, kuid seal peab nõustuma juuste pesemisega. OI kui ebameeldiv see oli.
Kindlasti tehti kõike õigesti, kuid olen harjunud end ise pesema ja juuksuris käin vaid lõikamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salongis, kus mina käin, küsitakse ka alati, et kas soovin massa¸i või mitte. Olen lasknud teha, täitsa hea on 🙂
Lisaks pidi peamassa¸ juustele hästi mõjuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuksuritel on peapesu nõudmiseks hea põhjus – mustad juuksed nürivad ja kahjustavad kääre, mis on kallid. ja siis saab ka kindlam olla lõikuse heas tulemuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juuksur teeb ka alati. Niiiii hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Igal pool, kus mina olen käinud, on massaa¸i tehtud. Praegu olen ühte salongi pidama jäänud ja seal veel mässatakse mingi kuuma rätiku ja aroomiõliga. Väga mõnus on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 13:57; 14.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes Tartu juuksuritest teeb peamassaa¸i ja kus salongis?
Duglas on jube kallis seal ei käi lihtsalt raha pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen aastaid käinud juuksurikooli õpilaste juures juuksuris ja üks väga meeldiv osa om alati see, kui nad pesu ajal (palsamit pähe pannes) teevad 2-3 minutilise peamassaa¸i. Õpetaja lausa käib ja kontrollib, et kas ikka tehti.
See on niivõrd mõnus tunne!
Nüüd külastasin üle pika aja tavasalongi juuksurit, kuna juuksurikool puhkab ja olin nii pettunud, et seal seda ei tehtud. Kui hiljem küsisin, ütles juuksur, et ta ei tee kunagi.
Juuksurid, miks te ei võiks seda teha? Niikuinii tuleb ju palsamit pähepannes mõned minutit oodata ja see teeks kliendi väga õnnelikuks![/tsitaat]
mulle on ultrakallis salongis tehtud 😉
ja mõnes teises on seljamassaa¸ tooliga 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igal pool, kus mina olen käinud, on massaa¸i tehtud. Praegu olen ühte salongi pidama jäänud ja seal veel mässatakse mingi kuuma rätiku ja aroomiõliga. Väga mõnus on.[/tsitaat]

Palun ütle, kus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palun ütle, kus?[/tsitaat]

Salon+, ma ei tea kas nende kõikides salongides ja kas iga juuksur teeb. Ma käin Rävala tn. salongis paari erineva juuksuri juures ja nemad on kõik teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 13:57; 14.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wergaanos tehakse Tartus väga hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No inimesed on tõesti erinevad ja minu juuksur esimene aasta küsis ALATI üle, kas ma tahan peamassaa¸i. Nüüdseks ta juba teab, et selle juuksehoolduse ja massaa¸i pärast ma üldse salongis käingi ning enam ei küsi üle, vaid teeb niisama 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka ei taha, et peanahka masseeritakse – niigi kasvavad juuksed liiga kiiresti. kui praegu käin iga 2 nädala tagant värvimas, siis massaazhiga hakkaksid nad veel kiiremini kasvama :(. või mismoodi see masseerimine juustele hea on?
õli ja läikeseerumit ka ei taha, mul täiesti terved juuksed – ilumessil tehti mingi aparaadiga uuring, isegi otsad ei olnud kuivad (pikad, poolde selga juuksed).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu salongides üks parimaid juuksureid, kes teeb alati ka massaazi, on Krista Wergaano ilusalongist…tema sõrmede all on mul küll alati tunne, et jään kohe-kohe magama..taevalik!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu salongides üks parimaid juuksureid, kes teeb alati ka massaazi, on Krista Wergaano ilusalongist…tema sõrmede all on mul küll alati tunne, et jään kohe-kohe magama..taevalik!!

hea kui peadki oskavad mudida, tuttaval solgiti pea seal nii ära, et siiani kasvatab oma juukseid välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ma vist virutaks, kui keegi küsimata peamassaaži tegema hakkaks 😀 Enda juuksur teab ja ei torgi. Kord sattus asendusjuuksuriks üks peamassaaži tegev sajakilone Lumehelbeke, kelle toolist põgeneda oleks tahtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis miks juuksurid ei tee peamassaa¸i?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.