Esileht Kodunurk Miks juustud viimasel ajal nii kibedad on?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Miks juustud viimasel ajal nii kibedad on?

Postitas:

Viimasel ajal normaalset juustu enam poest ei saagi, kõigil on vastikult kibe maitse juures. Saaremaa päikese juust oli nii kibe, et lendas kohe prügikasti, edasi ostsin mingit Hollandi leibjuustu, eesti firma oma, jälle kibe. Nüüd ostsin koorejuustu, kohutav. Kibedat maitset ei tunne ainult mina vaid ka mees ja lapsed. Ahjus juustusaia tehes kaob kibe maitse ära kuid niisama juustu süüa ei saa. On keegi veel sarnast asja kogenud või oskab äkki pakkuda millest see kibe tingitud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, ei ole meie peres küll juust kibe. Äkki teil külmkapiga midagi valesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmkapiga ei ole midagi valest, sest enamasti tehakse juustupakk enne külmkappi jõudmist lahti ja süüakse täitsa niisama näpu vahelt, ilma igasuguste lisanditeta. Hiirte juust, Vene juust ja need Valio juustud on alati kindla peale minek, kuid kahjuks on need ka suht kallid, Kibedad juustud olen saanud just siis kui tootel on soodushind. Peast on läbi käinud ka mõte, et äkki need sellepärast ongi soodushinnaga, et partii on nässu läinud. Ühe korra on ka niimoodi olnud, et ostsin kaks ühesugust 500gr juustutükki, esimene, mille lahti tegime ei kõlvanud peaaegu üldse süüa, teine see eest oli täiesti normaalne- sama firma, sama mark

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka kahtlustan, et see kibe maitse tuleb millegi muu saatel esile. Oleme ka perega suured juutusõbrad ja ükski pole kibe olnud.
Samas mäletan oma lapsepõlvest, et siis oli ka paljudel juustudel ainult minu meelest kibe maitse – miks – ei teagi :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen korra sama asja tundnud Saaremaa juustul, mis oli samuti soodushinnaga.
Mina viskasin terve paki juustu kohe ära, kuna mulle tundus, et tegu halvasti hoiustatud juustuga, mis on siis halvaks läinud.
Maitse oli kibe, nagu oleks hallitus vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Miks juustud viimasel ajal nii kibedad on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.