Esileht Ilu ja tervis Miks kaal ei alane? (rinnaga toitmise pärast?)

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Miks kaal ei alane? (rinnaga toitmise pärast?)

Postitas:

Detsembri lõpus sünnitasin lapse. Olin juba rasedaks jäädes ülekaalus. juurde võtsin rasedusega 12 kg ja see kadus peale sünnitust umbes nädalaga. Toidan last rinnaga, aga rinnapiima vähe. Laps saab juurde ka piimasegu. Kuu peale sünnitust läksi pilatese trenni ja hakkasin tervislikumalt toituma. Kuid kaal seisab nagu nuiaga löödud. Kõigub vaid 100 g siia-sinna. Milles asi võib ola? Kas kha hoiab kinni, et toota rinnapiima? Kuna piima on mul vähe, siis keha ei lase midagi lahti et seda vähestki toota? Täitsa masendus on peal igatahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli mõlema lapsega nii, et kaal langes alles pärast imetamise lõppu. aga ära sellepärast nüüd imetamist järgi jäta, eks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 14:04; 10.04 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kukkus kaal pärast rasedust sünnituseelsest madalamaks. Aga oli ka ülekaal ning kaal jäi siis seisma (oleks olnud väga hea, kui oleks veel alanenud). Pärast imetamise lõppu hakkas kaal hoopiski tõusma, kuigi toitumises tõmbasin tagasi ja liikumises midagi ei muutunud. Sain sünnituseelsesse kaalu tagasi :(((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piima on sul vähe, sest nõudlus on väike. Kui lisa juurde annad, siis tootlus väheneb. Mina sain piima voolama ja kaalu liikuma siis kui palju vett hakkasin jooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kaal seisis, kui rinda andsin. Kärutasin kilomeetreid päevas, piirasin toitumist, aga miski ei aidanud. Peale rinna andmise lõpetamist organismi hormonaalne tasakaal taastus ning kilod kadusid kolinal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Enne rasedust 41-42, sünnitama minnes 60.Nüüd 2 kuud hilje 47-48 ja mitte ei lange. Jalutamas käin, söön ja joon korralikult. Pean toitumispäevikut, mille järgi kaloreid üle ei tarbi. Aga kaal seisab.
Peale esimest sünnitust kadusid kilod palju kiiremini.
Äkki siis, kui enam ei imeta saan samasse kaalu. Nii palju on mõnusaid pükse, mis praegu jalga ei mahu. Kui alla ei saa, tuleb garderoobi vahetama hakata ja see pole ju sugugi odav värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina 11-kuuse rinnapiimal lapsega. kaal lanes nii 3 kuuga sinnani kus on täna. ja seisab paigal. Tundub, et reeglipäraselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa eeldad, et kaal peaks alanema? Mille arvelt? Pilates pole nüüd küll mingi kaloripõletaja ja teemaalgatusest ei selgu ka, kui palju sa päeva jooksul kaloreid sisse sööd.

Kui sa juba enne rasedust olid samas kaalus, siis miks sa arvad, et kaal peaks nüüd äkki pärast rasedust langema hakkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]FkLea kirjutas:[/small]
[tsitaat]Piima on sul vähe, sest nõudlus on väike. Kui lisa juurde annad, siis tootlus väheneb. Mina sain piima voolama ja kaalu liikuma siis kui palju vett hakkasin jooma. [/tsitaat]

FkLea kirjutab õigust.
Lisan, et detsembris sündinud lapse saad sa ka praegu veel täiesti rinnale tagasi, kui ainult tahad. Isegi kui sa talle juba köögivilja või midagi oled pakkunud, siis need kogused on (loodetavasti) nii imeväikesed, et ei muuda midagi, aga piimasegu pead ära jätma. Laps kogu aeg rinnal, kui aga tahab, ise kaanid vett ja piim tuleb mis mühin.
Boonusena sinu kaal langeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enne rasedust 41-42, sünnitama minnes 60.Nüüd 2 kuud hilje 47-48 ja mitte ei lange. Jalutamas käin, söön ja joon korralikult. Pean toitumispäevikut, mille järgi kaloreid üle ei tarbi. Aga kaal seisab.
Peale esimest sünnitust kadusid kilod palju kiiremini.
Äkki siis, kui enam ei imeta saan samasse kaalu. Nii palju on mõnusaid pükse, mis praegu jalga ei mahu. Kui alla ei saa, tuleb garderoobi vahetama hakata ja see pole ju sugugi odav värk.[/tsitaat]
sa kaalud 47kg ja tahad seda veel langetada? miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 14:04; 10.04 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa kaalud 47kg ja tahad seda veel langetada? miks?[/tsitaat]
Ma loodan, et mõeldud oli riide numbrit…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa kaalud 47kg ja tahad seda veel langetada? miks?[/tsitaat]

no aga äkki ta on väga lühike :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Miks kaal ei alane? (rinnaga toitmise pärast?)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.