Esileht Pereelu ja suhted Miks kaaslane on teiega koos?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Miks kaaslane on teiega koos?

Postitas:

Mis teeb teid eriliseks, et kaaslane tahab just teiega koos olla?

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sisu pärast. Talle meeldib just selline naine nagu mina olen.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees peab mind targaks, see, et ma tema meelest “püss” olen, olevat boonus.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanasupi pärast. Tema arust on see väga maitsev.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest teine laps oli sündimas ja ta armuke sai sellest teada. Hapud viinamarjad meile kõigile.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ma olen uskumatult keeruka iseloomuga väga tujukas tegelane ja tal lihtsalt ei ole võimalik kuhugi rutiini langeda või millegagi ära harjuda, tahab muudkui tõestada, et saab isegi minusuguse hulluga hakkama. Päriselt ka.

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:38; 11.08 00:52; 12.08 11:15; 14.08 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ta armastab mind.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Sest ma olen uskumatult keeruka iseloomuga väga tujukas tegelane ja tal lihtsalt ei ole võimalik kuhugi rutiini langeda või millegagi ära harjuda, tahab muudkui tõestada, et saab isegi minusuguse hulluga hakkama. Päriselt ka.</p>

Alati imestan, kuidas mehed selliseid naisi taluvad. Üldjuhul mehed üldse mingit draamat ja hüsteeriat ei kannata, hakkavad selliste naiste kõrvalt end vaikselt välja kirjutama ja eemalduma.

Tahaks ka sellist meest, kes mind taluks, kuigi pole sellist keerukat iseloomu ega tujusid. Eriti nadi tunne tekib, kui mehed jumaldavad ja püsivad naiste juures, kes on kas üsna inetu välimusega või tugevalt ülekaalus või siis raske iseloomuga, aga nähtavasti mina kui normkaalus, keskmise välimuse ja iseloomuga olen talumatu ebard, kellega mehed koos olla ei taha 🙁

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 00:47; 11.08 22:16; 12.08 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul mehed üldse mingit draamat ja hüsteeriat ei kannata

Ma ei ole sõnagi öelnud draama ega hüsteeria kohta, pole vaja fantaseerida. Aga negatiivsust ja miks-keegi-mind-ei-märka suhtumist ei peeta ka üldiselt eriti atraktiivseks, nii et äkki sellepärast sa oma normkaalu ja tasakaalukusega ikka tahaplaanile jäädki.

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:38; 11.08 00:52; 12.08 11:15; 14.08 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; background-color: #ffffcc;”>Sest ma olen uskumatult keeruka iseloomuga väga tujukas tegelane ja tal lihtsalt ei ole võimalik kuhugi rutiini langeda või millegagi ära harjuda, tahab muudkui tõestada, et saab isegi minusuguse hulluga hakkama. </span>

Peab ütlema, et see kõlab ka kõike muud kui positiivsena… Kumb siis on hullem variant, kas väga tujukas ja keerulise iseloomuga “hull” või tasakaalukas aga natuke ebakindel tegelane.

Ega siis see “miks  keegi mind ei märka” pole otsa ette kirjutatud ja tõenäoliselt ükski vähegi mõistlik inimene ei lähe sedasi otse mehele ütlema ka.

Olen küll naine, aga ma ei kujuta ette, et “väga tujukas ja keerulise iseloomuga” kõlaks meestele atraktiivsena, pigem suure ohumärgina ja kellegina, kellest eemalduda. Naisena ise eelistaks iga kell pigem sellist natuke negatiivset ja madala enesehinnanguga tegelast väga tujukale ja keerulise iseloomuga mehele.

Keeruline iseloom ja tujukus teevad rahuliku suhte ja kooselu ikka üsna võimatuks. Draamaks nimetavad pigem mehed ise selliste naiste kapriise ja käitumist.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 01:58; 12.08 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap ta ikka hoolib ja armastabki, samuti mugavusest, aga miks mina temaga koos olen – vot sellele mõtlen kahjuks iga päev järjest rohkem.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem;”>Sest ma olen uskumatult keeruka iseloomuga väga tujukas tegelane ja tal lihtsalt ei ole võimalik kuhugi rutiini langeda või millegagi ära harjuda, tahab muudkui tõestada, et saab isegi minusuguse hulluga hakkama. Päriselt ka.</p>

Alati imestan, kuidas mehed selliseid naisi taluvad. Üldjuhul mehed üldse mingit draamat ja hüsteeriat ei kannata, hakkavad selliste naiste kõrvalt end vaikselt välja kirjutama ja eemalduma.

Tahaks ka sellist meest, kes mind taluks, kuigi pole sellist keerukat iseloomu ega tujusid. Eriti nadi tunne tekib, kui mehed jumaldavad ja püsivad naiste juures, kes on kas üsna inetu välimusega või tugevalt ülekaalus või siis raske iseloomuga, aga nähtavasti mina kui normkaalus, keskmise välimuse ja iseloomuga olen talumatu ebard, kellega mehed koos olla ei taha ????

Ei imesta, et miks sul meest pole.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; background-color: #ffffcc;”>Sest ma olen uskumatult keeruka iseloomuga väga tujukas tegelane ja tal lihtsalt ei ole võimalik kuhugi rutiini langeda või millegagi ära harjuda, tahab muudkui tõestada, et saab isegi minusuguse hulluga hakkama. </span>

Peab ütlema, et see kõlab ka kõike muud kui positiivsena… Kumb siis on hullem variant, kas väga tujukas ja keerulise iseloomuga “hull” või tasakaalukas aga natuke ebakindel tegelane.

Ega siis see “miks keegi mind ei märka” pole otsa ette kirjutatud ja tõenäoliselt ükski vähegi mõistlik inimene ei lähe sedasi otse mehele ütlema ka.

Olen küll naine, aga ma ei kujuta ette, et “väga tujukas ja keerulise iseloomuga” kõlaks meestele atraktiivsena, pigem suure ohumärgina ja kellegina, kellest eemalduda. Naisena ise eelistaks iga kell pigem sellist natuke negatiivset ja madala enesehinnanguga tegelast väga tujukale ja keerulise iseloomuga mehele.

Keeruline iseloom ja tujukus teevad rahuliku suhte ja kooselu ikka üsna võimatuks. Draamaks nimetavad pigem mehed ise selliste naiste kapriise ja käitumist.

Nõustun täielikult, seetõttu ei saagi väga hästi aru, miks mees mind endiselt (20 aastat) armastab. Ta ise väidab, et kõik inimesed on ühtviisi, aga eri kohtade pealt vigased, ning tujukatel paistab see lihtsalt paremini välja. Ta ise läheks väidetavalt endasuguse kena inimese kõrval hulluks. Aga sarnaselt pahadele tüdrukutele, pahad poisid pole  ju ka kunagi vastassoo tähelepanust ilma jäänud. Ja ilmselt selle põhjuseks on (evolutsiooni)bioloogia. Nii et võibolla tuleb hoopis seda tänada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest teine laps oli sündimas ja ta armuke sai sellest teada. Hapud viinamarjad meile kõigile.

Sa vist ei tea, mida tähendab fraseologism ‘hapud viinamarjad’.

Sinu teksti sobiks paremini ‘mõru pill’.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest mul on suured tissid.
Ja no lisaks veel mõned nüansid. Mees on ise öelnud, et ta tunneb end minuga turvaliselt ja tal on minuga lihtsalt nii hea olla. Ilmselt peab ta silmas seda, et ta saab olla tema ise, just selline nagu ta on oma heade ja mitte nii heade külgedega. Ja siis on ta öelnud, et ma olen kõige targem naine, kes tal olnud on ja talle see meeldib. Talle meeldib, et mul on oma arvamus ja nägemus asjadest ja et ma talle vastu vaidlen. Just seetõttu, et me võime tuliselt vaielda, aga me ei lähe tülli.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on ühised lapsed ja mul on suur ja ilus korter kenas kohas ja maakodu

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahtlane tunne, et ta tõepoolest armastabki mind, just mind, viimased 20 aastat. Miks armastab? Ma olen üsna tark ja teravmeelne, meil on sarnane irooniline huumorimeel, sarnased väärtushinnangud ja arusaam maailmast. Me sobime igapäevaelus hästi. Kumbki ei naagu teise kallal, ei püüa teist muuta, hoiame teineteist.
Samas meie suhte miinuseks on see, et oleme mõlemad pigem introvertsed ja passiivsed, mõnele teisele tunduks kooselu säärase inimesega võib-olla igav.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta on harjunud et ma tema juures olen  ja ma ei lähe ära ka.

mis tal siis üle jääb kui minuga koos olla.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hea kodukana – koristan toad, pesen pesud, valmistan söögi, hoian üldises mõttes kodu korras, maksan arved, ostan toidu.

Iseloomult olen rahulik ja tagasihoidlik, mis sellise kõrval viga, kes kuskil ei käi ja midagi ei nõua. Lapsed kasvatan ka 99% ulatuses ise.

Tal on minuga lihtsalt väga mugav. Minul aga oluliselt mugavam ilma temata, kahjuks ei ole õnnestunud seda selgeks teha, selgroogu ei ole endal piisavalt ja ta on oma palumistega järjepidev. Ikka hakkab mul jälle hale ja nii me tiksume aastast aastasse.

Mina lõpetasin sellise suhte ära. Sest mina ei saanud sellest lõppeks midagi (kui siis kriitikat, et ikka pole piisavalt hästi). Ainult andsin. No see lõpetamine võttis kaua aega – enne kui teine osapool aru sai, et läbi on see lugu. Meietaolistest jäädakse tugevasse sõltuvusse 🙂

Praegu on mul üks suhe, asjaolude tõttu täiesti platooniline. Ja tema on öelnud, et ma olen huvitav, tark, asjalik ja hea huumorimeelega. Tasus 45 a elada ja oodata. Aga ka tavapärases paarisuhtes võiks see eeskätt nii olla. Et on just huvitav ja põnev koos olla … mitte pingeline, häiriv, igav, tüütu, hirmutav jne jne.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu plussid kaaluvad tema jaoks mu miinused üles. Mõne teise mehe jaoks ilmselt mitte. Olen keerulise iseloomuga ja äärmiselt iseseisev. Meil on kahekesi superkeemia ja megaseks. Ka minu jaoks on see ülisuur pluss, mis mõned mehe iseloomuvead üles kaalub. Mõne teise jaoks, kellele seks pole oluline, pole ka neid plusse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes neid jutte tundub, et paljude suhe on lihtsalt mugavusest veel toimimas.

Hakkas ennast ka huvitama, miks me koos oleme veel mehega. Uurin seda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hea kodukana – koristan toad, pesen pesud, valmistan söögi, hoian üldises mõttes kodu korras, maksan arved, ostan toidu.

Iseloomult olen rahulik ja tagasihoidlik, mis sellise kõrval viga, kes kuskil ei käi ja midagi ei nõua. Lapsed kasvatan ka 99% ulatuses ise.

Tal on minuga lihtsalt väga mugav. Minul aga oluliselt mugavam ilma temata, kahjuks ei ole õnnestunud seda selgeks teha, selgroogu ei ole endal piisavalt ja ta on oma palumistega järjepidev. Ikka hakkab mul jälle hale ja nii me tiksume aastast aastasse.

Seda on tegelikult väga kurb lugeda 🙁

Elu on lühike.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pidin teistega võrreldes normaalse mõistusega olema.

pole tibi,ei suurenda rindu,  ja ei sunni meest karjaari tegema , ei aja teda palgatööle, patsutan teda tihti tunnustavalt perse peale,magan poole päevani , aga kokkan ja seksin hästi.  kui mees õlut joob korra nädalas, siis mölisen, aga muus osas on meil kõik  tsill.

parimat suuseksi saab ka.  võiksin selle koha pealt epp kärsinit koolitada.

 

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Lugedes neid jutte tundub, et paljude suhe on lihtsalt mugavusest veel toimimas.</p>

Ühtlasi, et milliste parameetrite järgi mehed oma naisi hindavad. Ikka seks, söök ja koristamine, pesemine…ühesõnaga selline kodurobotist seksnukk, selline peab siis olema naine. Naises inimest ja isiksust ei nähta.

Mina isiklikult poleks sugugi õnnelik, kui mees mu juures kõige rohkem hindaks selliseid asju ja need oleks põhjused, miks minuga koos oleks…

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>ma pidin teistega võrreldes normaalse mõistusega olema.</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>pole tibi,ja ei sunni meest karjaari tegema , ei aja teda palgatööle, patsutan teda tihti tunnustavalt perse peale, kokkan ja seksin hästi.</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>parimat suuseksi saab ka.  võiksin selle koha pealt epp kärsinit koolitada.</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”></p>

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 00:47; 11.08 22:16; 12.08 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigem oleks ehk küsida, miks meie oma kaaslasega koos oleme? Ehk siis mida mina oma mehes näen? Praegu saad ju lihtsalt oletusi.

Aga minu mees on minuga kindlasti peamiselt seepärast, et oleme juba 20+ aastat abielus ning mõlemad hindame perekonda. Jajah, see ongi väärtus omaette, olla koos inimesega, kellega sul on lapsed. Aga eks mul ole väärtusi ka. Välimust enam pole, aga ma olen tark, hea huumorimeelega, empaatiline ning hoian hästi mehe tagalat. Ja eks lahutamine ning uue naise otsimine oleks tüütu ka.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on minuga seepärast, et paremat ei leidnud aga lapsi ja pereelu (ühiseid tegevusi, üksteise aitamist- toetamist) soovis. Minul sama. Väga hästi me kokku ei sobi, aga oleme täiskasvanud, austame üksteise erisusi, ei tülitse ja oskame kompromissile jõuda.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 22:36; 13.08 09:49; 14.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on minuga seepärast, et paremat ei leidnud

Niimoodi ütleski või?

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma oma abikaasaga tutvusin siis ei suuda te ette kujutada millise tuhinaga ma oma sõbrannale teatsin, et olen leidnud maailma imelisema hinge ja peale kauba oskab ta ka kokata ????

Miks ta minuga siiani koos on…        MA kokkan , koristan ja kasvatan meie lapsi.. Eks see kasvatus ole ikka meie ühine ettevõtmine aga AUSALT MUL OLI TUNNE, ET MINU TEE RISTUS PEAKOKAGA . Siinkohal küsimus suurele ringile 15a jooksul palju mees kokanud on? ????????

Järelikult oleme me koos kuna jumaldab minu huumorit ja lepliku meelt ????
<p style=”text-align: left;”>Sry pidin lisama natuke rohkem infot, kui paluti!</p>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme nii kaua koos olnud ja oleme arutanud, et enam vist ei oskaksi/ ei viitsikski kellegi teise järgi ennast harjutada. Me olime keskkooli ajal ühes tugevas sõpruskonnas ja omavahel head sõbrad. Keska lõpupeol käis järsku kõlks ära, et tegelikult ei kujuta ettegi, kui me enam nii tihti ei kohtuks ja avastasime, et me vist enam ei ole lihtsalt sõbrad … ja no nii see on nüüd läinud, 25 aastat oleme abielus olnud ja paarina saab varsti 30 aastat.

Mis kõik elus koos üle ja läbi elatud! Teine teab täpselt, milline on olnud  minu kujunemislugu. Nähtud teineteist igasugustes olukordades, siit nagu enam tagasiteed ei olegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumb siis on hullem variant, kas väga tujukas ja keerulise iseloomuga “hull” või tasakaalukas aga natuke ebakindel tegelane.

Ei ole seda “hull” sõna vaja viisakusest jutumärkidesse panna, vanasti öeldi ikka otse ära, et kel on häire, on hull. Ma ei näe, et see oleks kuidagi häbiasi, et mul häire on. Enne praegust meest olin ma abielus, kus ma pidin end absoluutselt iga sekund kõvasti kontrollima ja maha suruma ja see oli väga, väga kurnav – aga samas saan aru, et minu häire võib olla väga, väga kurnav teistele inimestele. Lahutasin esimesest mehest peaasjalikult selle tõttu – et ta saaks minna ja leida kellegi normaalse. Pärast seda elasin kümme aastat üksi, et minu häire kedagi teist ei segaks, aga praegune mees lihtsalt on teisest puust, kui keskmine inimene ja näeb lisaks mu lahendamatule probleemile mind ennast kah. Võibolla on see osalt huumoriga öeldud, et tal pole minuga kunagi igav, aga lisaks on ta selline hoolitseja tüüp, kes oskab ja suudab minuga siis hakkama saada, kui ma isegi hästi ei saa. Seda ei ole kogu aeg, aga piisavalt tihti, et ma päris tutvuse alguses teda selle eest ka hoiatasin. Muus osas olen ma loomulikult täiesti tavaline perekoolikas, kes on keskmisest ilusam, sale, oma vanusest 10 aastat noorem väljanägev poolde selga naturaalsete meekarva juustega. 😀 Aga pikemas kooselus ei vii need meekarva juuksed inimesi just kaugele. Ehk siis, kui vastata algsele küsimusele täiesti otse, siis minu mees on minuga seetõttu, et ta on lihtsalt erakordselt tubli, tore ja armas, südamlik, empaatiline ning kannatlik mees.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:38; 11.08 00:52; 12.08 11:15; 14.08 00:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks kaaslane on teiega koos?