Esileht Ilu Miks kasutatakse kuivšampooni?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Miks kasutatakse kuivšampooni?

Mis olukorras te seda vajate? Endal tuleb pähe vaid matkalkäimine, aga teab, et paljud noored kasutavad seda ka kodustes tingimustes. Miks?

+6
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.04 16:24; 24.06 12:39; 28.06 10:21; 28.06 11:09; 27.07 12:11; 16.09 12:39; 06.09 16:16; 21.09 15:02; 07.10 21:29; 09.02 01:04; 10.02 15:55; 04.03 12:58; 30.03 19:09; 16.04 12:21; 16.07 10:34; 18.07 22:49;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

1. Ei ole aega pessu minna(sellest õhukeste/lühikeste juuste omanikud aru ei saa).
2. Et juuksed paremini hoiaksid.
3. Tuka puhul läheb tukk kiiremini rasuseks, kui ülejäänud juuksed.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga rasune peanahk, mistõttu pean juukseid pesema igal hommikul. Lisaks on mul väga vähe juukseid. Kui pesen pea õhtul ära, siis hommikuks on juuksed juba väga peadligi ja näevad välja nagu vajaks uut pesu. Seetõttu on õhtuti pesemine välistatud. Kasutan volüümi andvat kuišampooni ja see minu jaoks täiesti asendamatu ning parim ilutoode. Kasutan juuste pesule järgnevatel päevadel. Seega ei pea igapäevaselt pesema ning kuna see annab ka volüümi, siis näevad juuksed palju paremad välja, kui vahetult pärast pesu. Olen käinud peanaha uuringul ning proovinud aastate jooksul kindlasti üle 100 erineva šampooni jm toote, mis on mõeldud rasusele peanahale ja peaks andma volüümi. Ja miski pole andnud ligilähedaseltki nii häid tulemusi nagu kuivšampoon. Pesen 7 korra asemel juukseid 2 korral nädalas. Juukseid on endiselt vähe, kuid “hiiresaba” näeb kohevam välja.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matkal ja reisil, kus peapesu ei ole võimalik või on väga ebamugav. Kui tekib mingi ootamatu üritus või kohtumine õhtuks, aga pead pesta pole võimalik. Mul on juustes tihendavad salgud ja seega ei taha pead iga päev pesta (mida tihedamini pesed, seda tihedamini vajavad salgud tõstmist ja see on ajamahukas ettevõtmine), siis üritan jätta vahele päevad, kus otseselt kuskile eriti minema ei pea, panen juuksed patsi või krunni nendel päevadel, aga tuka lasen kuivshamponiga hommikul üle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga rasune peanahk, mistõttu pean juukseid pesema igal hommikul. Lisaks on mul väga vähe juukseid. Kui pesen pea õhtul ära, siis hommikuks on juuksed juba väga peadligi ja näevad välja nagu vajaks uut pesu. Seetõttu on õhtuti pesemine välistatud. Kasutan volüümi andvat kuišampooni ja see minu jaoks täiesti asendamatu ning parim ilutoode. Kasutan juuste pesule järgnevatel päevadel. Seega ei pea igapäevaselt pesema ning kuna see annab ka volüümi, siis näevad juuksed palju paremad välja, kui vahetult pärast pesu. Olen käinud peanaha uuringul ning proovinud aastate jooksul kindlasti üle 100 erineva šampooni jm toote, mis on mõeldud rasusele peanahale ja peaks andma volüümi. Ja miski pole andnud ligilähedaseltki nii häid tulemusi nagu kuivšampoon. Pesen 7 korra asemel juukseid 2 korral nädalas. Juukseid on endiselt vähe, kuid “hiiresaba” näeb kohevam välja.

Palun pane link sellest tootest. Mul on täpselt sama mure.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest on inimesi, kel lähevad juuksed väga kiiresti mustaks. Pole vast vaja mainida, mida liig tihe pesemine endaga kaasa toob.

Mida siis? Puhtad juuksed üldjuhul

Aga muidu kuivšampoon annab juustele volüümi ja parandab tekstuuri – lühidalt, juuksed hoiavad paremini ja on kohevamad.

+7
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hõredad juuksed ja väga rasune peanahk, seega kogu rasu peab nende paari harva karva peale ära mahtuma. Ilma kuivšampoonita peaks iga hommik pesema, nagu siin üks kägu enne kirjutas. Teine põhjus, et kuna juuksed on hõredad ja tumedat värvi, siis paistab see hõredus väga hästi välja ka, aga tumeda tooniga kuivšampoon juukselahku lastuna varjab ära, et sihuke poolkiilakas olen. Mina kasutan seda https://www.mylook.ee/batiste-dark-deep-brown-200ml.html. Nii et kohevuse andmine pluss roosa peanaha varjamine pluss rasususe varjamine. Tavalised mittetoonivad kuivšampoonid näevad tumedate juuste peal välja, nagu oleks jahu pähe raputatud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on juuste pesemise päev, aga mingil põhjusel magad sisse või ärkad liiga hilja ja ei jõua enam juustega tegeleda. Eks nendel inimestel, kes õhtuti juukseid pesevad, seda muret kunagi ei tulegi.

Mõnikord kui juuksed on värskelt pestud, aga näiteks just maski tehtud, jäävad juuksed liiga siledad, siis kuivshampoon annab tekstuuri ja kohevust. Eks selleks on ka eraldi mingid tekstuurisprayd, aga üsna kallid teised (Oribe oma näiteks €50?? Tavaline kuivshampoon on alla €5)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim asi maailmas.
Mul on ainult kahju, et ma seda tunduvalt varem ei avastanud.
Batiste on parim. Peaks leiduma pea igas suuremas toidupoes.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan siis, kui ma ei viitsi pead pesta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim asi maailmas.

Mul on ainult kahju, et ma seda tunduvalt varem ei avastanud.

Batiste on parim. Peaks leiduma pea igas suuremas toidupoes.

See on palju parem. Proovisin korra Batistet, aga ei õigustanud end see ost, Aussie blow+dry on teisest klassist. Saadaval Kaubamajas, varem oli ka toidupoodides, kuid enam mitte.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga rasune peanahk, mistõttu pean juukseid pesema igal hommikul. Lisaks on mul väga vähe juukseid. Kui pesen pea õhtul ära, siis hommikuks on juuksed juba väga peadligi ja näevad välja nagu vajaks uut pesu. Seetõttu on õhtuti pesemine välistatud. Kasutan volüümi andvat kuišampooni ja see minu jaoks täiesti asendamatu ning parim ilutoode. Kasutan juuste pesule järgnevatel päevadel. Seega ei pea igapäevaselt pesema ning kuna see annab ka volüümi, siis näevad juuksed palju paremad välja, kui vahetult pärast pesu. Olen käinud peanaha uuringul ning proovinud aastate jooksul kindlasti üle 100 erineva šampooni jm toote, mis on mõeldud rasusele peanahale ja peaks andma volüümi. Ja miski pole andnud ligilähedaseltki nii häid tulemusi nagu kuivšampoon. Pesen 7 korra asemel juukseid 2 korral nädalas. Juukseid on endiselt vähe, kuid “hiiresaba” näeb kohevam välja.

Täpselt sama seis. Juuksed üliõhukesed ja tavaliselt juba 2. päeval näevad välja nagu poleks väga ammu pesnud neid. Enamasti kasutan kuivšampooni, vahel krepitamist.

Kuivšampoonina kasutan apteegist ostetud tooteid (veidi kallim, aga ei tee juukseid takuseks nagu mõni odavam poe oma). Kuivšampooni kasutamise tõttu pesen aeg-ajalt ka sügavpuhastava šampooniga juukseid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ka ebavajalik asi. Juuksed on pikad ja paksud, enamasti krunnis. Peanahk läheb imelikuks (no nagu vajaks pesu) umbes nädalaga, aga ülejäänud juksepikkus on sel ajal veel täiesti puhas ja värske. Kui ei pese, tekib ebameeldiv lõhn ja kihelus, nii et kuivshampooniga vaevalt hakkama saaksin. Pubekana oli aeg, mil pesin iga päev, aga siis poleks ka suutnud omale mingit jahu pähe määrida, lihtsam oli pesta, oli ikkagi puhas. Nüüd ostsin veel mingi nn tahke shampooni ja palsami, no need seebitükid, no ja nendega ei pea vaat et üldse pead pesema, piisab 2 korda kuus. Võibolla on asi ka raseduses muidugi.

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see oleneb sellest kuidas see sobib . Mina proovisin ühte kuivshampooni varianti, pea sügeles, raske tunne oli juustes. Läksin ja pesin kõik maha. Rohkem ei taha proovida kuigi võib olla lihtsalt see shampoon ei sobinud. Aga samas ma ei salli ka näo toonikuid naha puhastamiseks, minu jaoks jääb nägu ikka mustaks. Aga vee ja näopuhastusvahuga pestes on hea tunne. Eks sama ole shampoonidega ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest on inimesi, kel lähevad juuksed väga kiiresti mustaks. Pole vast vaja mainida, mida liig tihe pesemine endaga kaasa toob.

Liig tihe pesemine pole pooltki nii kahjustav kui igapäevaselt kuivshampooni kasutada! See on ikkagi nö. juuste kiirabina ja võimalikult harva kasutamiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kunagi proovisin, aga kas ei sobinud või ei osanud kasutada või olid juuksed juba liiga rasvased. On ka pea olematud õhukesed juuksed, peanahk kumab läbi ja mingeid soenguid teha ei saa, pigem natuke lihtsalt sasida ja käega segi ajada, et peanahk ei paistaks. Ja ka õlirasvane peanahk, mis teeb ühe päevaga pea rasvaseks, seega üks hullemaid komplekte naisele.

Ma vist proovisin tookord seda batiste oma, ja mind häiris selle vänge lõhn ka veel.

Proovin vist mingit muud uuesti, sest need kolm karva, mis peas ausaõna peale püsivad, ei kannata lihtsalt igapäevast pesu, samuti ei kannata õrn peanahk.

Vanasti sai teinekord tehtud nii, et panid tavalist tärklist natuke juukseharjale ja kammisid läbi ühte- ja teistpidi, peanaha juurest. Ka natuke aitas.

Mulle ka Batiste ei sobinud ja ostsin need kuivšampoon Got2B kaks versiooni. Kasutan nüüd kui vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta ette et matkale kuivšampooni kaasa veaksin, ruum seljakotis liiga väärtuslik ja iga lisagramm loeb…

Kodus juhuks kui vaja ootamatult kuhugi minna ja tahaks välja näha parem kui kolmanda päeva juustega. Samuti pärast hommikust trenni, sest kui juukseid hommikul pesema hakkaksin ei jõuakski tööle. Või mõnikord lükkan teadlikult järgmist peapesu päeva võrra edasi, kui mõni tähtsam sündmus tulemas või nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ka ebavajalik asi. Juuksed on pikad ja paksud, enamasti krunnis. Peanahk läheb imelikuks (no nagu vajaks pesu) umbes nädalaga, aga ülejäänud juksepikkus on sel ajal veel täiesti puhas ja värske. Kui ei pese, tekib ebameeldiv lõhn ja kihelus, nii et kuivshampooniga vaevalt hakkama saaksin. Pubekana oli aeg, mil pesin iga päev, aga siis poleks ka suutnud omale mingit jahu pähe määrida, lihtsam oli pesta, oli ikkagi puhas. Nüüd ostsin veel mingi nn tahke shampooni ja palsami, no need seebitükid, no ja nendega ei pea vaat et üldse pead pesema, piisab 2 korda kuus. Võibolla on asi ka raseduses muidugi.

Aitäh meile jagamast miks sa seda ei kasuta, oled küsimusele hästi pihta saanud!

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selline inimene, kes kardab kõiki uusi asju, aga see kuivšampoon kõlab huvitavalt. Olen sellest lugenud, kuid mitte kunagi kasutanud. Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas seda kasutatakse ja kuidas see toimib?
Kas keegi palun kirjeldaks mulle, kuidas selle kasutamine reaalses elus välja näeb? Samm sammult? Kuidas arvestada kogust, kuidas seda pähe pannakse, kas see on nagu vaht või nagu jahu? Vaatasin, et seda müüakse aerosooli sarnases pudelis, aga pole veel ostunud ega lähemalt uurinud. Kas hõõrute peanahale kätega või ainult juustesse? Kammite või harjate läbi? Kuidas ta sealt peast ära kaob, tuleb kuidagi õues juukseid saputada? Ma ei taha mingit jahu omale vannituppa 😀 (keegi siin mainis tärklist, seega tuli kujutluspilt ette, aga nagu juba ütlesin, olen totaalne võhik ja vabandan oma teadmatuse pärast ette)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on Four Reasons Hair Powder, kirjade järgi juuksepuuder, aga toimib suurepäraselt kuivšampoonina, juustes täiesti märkamatu – ei ole selline jahune tunne, nagu sõnaga “puuder” võiks seostada. Täielik imetoode mu juuste jaoks, kui selle avastasin – aitab juuksepesu vajadusel paar päeva edasi lükata.
Kes siin kasutamise kohta küsis, siis – imelihtne, tõstad juukseid sõrmedega ülespoole, pihustad aerosoolpudelist mõned korrad juuksejuurtele ja sätid siis sõrmede abil soengu kohevaks. Juuksed on siidised ja kohevad, üldse ei kleepu kusagilt ja mingit puudritolmu ka näha ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ka ebavajalik asi. Juuksed on pikad ja paksud, enamasti krunnis. Peanahk läheb imelikuks (no nagu vajaks pesu) umbes nädalaga, aga ülejäänud juksepikkus on sel ajal veel täiesti puhas ja värske. Kui ei pese, tekib ebameeldiv lõhn ja kihelus, nii et kuivshampooniga vaevalt hakkama saaksin. Pubekana oli aeg, mil pesin iga päev, aga siis poleks ka suutnud omale mingit jahu pähe määrida, lihtsam oli pesta, oli ikkagi puhas. Nüüd ostsin veel mingi nn tahke shampooni ja palsami, no need seebitükid, no ja nendega ei pea vaat et üldse pead pesema, piisab 2 korda kuus. Võibolla on asi ka raseduses muidugi.

Päris rõve inimene, kes kaks korda kuus pead peseb ja sellega veel uhkustab. Ja milleks sõna võtta, kui sul kuivšampooni vaja pole? Ma saan aru, et sa ei pea üldse juuksepesust lugu, seega pole sulle suunatud teema.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kunagi proovisin, aga kas ei sobinud või ei osanud kasutada või olid juuksed juba liiga rasvased. On ka pea olematud õhukesed juuksed, peanahk kumab läbi ja mingeid soenguid teha ei saa, pigem natuke lihtsalt sasida ja käega segi ajada, et peanahk ei paistaks. Ja ka õlirasvane peanahk, mis teeb ühe päevaga pea rasvaseks, seega üks hullemaid komplekte naisele.

Ma vist proovisin tookord seda batiste oma, ja mind häiris selle vänge lõhn ka veel.

Proovin vist mingit muud uuesti, sest need kolm karva, mis peas ausaõna peale püsivad, ei kannata lihtsalt igapäevast pesu, samuti ei kannata õrn peanahk.

Vanasti sai teinekord tehtud nii, et panid tavalist tärklist natuke juukseharjale ja kammisid läbi ühte- ja teistpidi, peanaha juurest. Ka natuke aitas.

Minu kogemuse järgi ka Batiste ei kõlba kuhugi, viskasin minema. Aga kallimad on ok, mingi Aussie oma oli mul ja Macadamia. Praegu Bed Head Rockaholic. Neid julgen soovitada. Kuna töötan laeval ja töö on väga tempokas ja higistan ka palju, siis on vaja soengu värskendamiseks. Samuti reisile kaasa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellest kuidas see sobib . Mina proovisin ühte kuivshampooni varianti, pea sügeles, raske tunne oli juustes. Läksin ja pesin kõik maha. Rohkem ei taha proovida kuigi võib olla lihtsalt see shampoon ei sobinud. Aga samas ma ei salli ka näo toonikuid naha puhastamiseks, minu jaoks jääb nägu ikka mustaks. Aga vee ja näopuhastusvahuga pestes on hea tunne. Eks sam

Toonik ei puhasta, sest see ei ole naha puhastamiseks loodud. Mitsellaarvett, näopuhastusõli või puhastusvahtu tuleb kasutada ikka. Tooner on pärast puhastamist n.ö värskendamiseks ja pooride väljanägemise vähendamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuivsampoone on väga palju ja nad kõik on nii erinevad. Mõned on sellised, et peale kasutamist järgmine päev pead kindlasti pesema. Mõned sellised, et saad üsna hästi välja kammida. Mina olen väga rasuse peanahaga ning varem pesin üle päeva kusjuures teine päev oli juba ludurasune. Kui hakkasin kuivshampoone kasutama, pesen umbes 4-5 päeva vahedega:) Osad kuivshampoonid jätavad heleda tolmu juustele, osad on värvitud. Batistil on eraldi tumedatele. Kaubanduses batiste kõige populaarsem. Kui proovisin ära kallimad kuivshampoonid, lendas minu batiste prügikasti. Soovitan väga proovida kallimaid ka, õnneks kallimatel on minitooted saadaval. Ostad algul pisikese prooviks.

Milleks kasutada:

1. Ei jõua pead pesta

2. Tahan pikendada pesukordade vahet ning harjutada juukseid harvemate pesukordadega

3. Tahan anda lisavolüümi, pihustan kerget kuivshampooni värskelt pestud juustesse. Tekstuuri jaoks kasutan tekstuuri sprayd

4. Teen krunni ja tahan lopsakamat krunni. Üks võimalus kasutada tugevamat kuivshampooni, teine võimalus kasutada tekstuurisprayd.

 

Minul kasutab kuivshampooni ja tekstuurisprayd isegi 16 aastane poeg. Põhjused kõik samad – rasu, hoiak, volüüm.

 

Pihustad peanahale, teed jaotised juustest. Hõõrud kätega sisse, vajadusel kammida läbi.

 

Minu lemmik joico weekend hair. Head olen kuulnud Tigi oh bee kohta. Mulle ei sobinud Alterna toode, mida tuttav kiitis taevani. Klorane oma kohta kirjutatakse ülistavaid kommentaare, pole proovinud. Oribe oma olen proovinud, tolmab korralikult aga järgmine päev saad aru, et on jah kvaliteetne. See, kuidas tooted juustes käituvad, on nii erinev. Stilistika tooted on kallimatel brändide palju paremad. Igaühele oma, katsetage!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:03; 18.10 15:47; 18.10 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim asi maailmas.

Mul on ainult kahju, et ma seda tunduvalt varem ei avastanud.

Batiste on parim. Peaks leiduma pea igas suuremas toidupoes.

See on palju parem. Proovisin korra Batistet, aga ei õigustanud end see ost, Aussie blow+dry on teisest klassist. Saadaval Kaubamajas, varem oli ka toidupoodides, kuid enam mitte.

Aitäh, proovin ka seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga kuivšampoon ju ei pese juukseid puhtaks ja peale jääb ikka mustuse lõhn. Või ei?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 21:29; 18.10 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osadel kuivshampoonidel on väga hea lõhn ja see jääb ka juustele. Ega nad polegi mõeldud lõpmatuseni kasutamiseks.  Ühel päeval võiks pead siiski pesta:) Need odavamad kuivshampoonid võivad jääda nii raskeks, et järgmine päev tahad pead nagunii pesta. Näiteks see Aussie, mida siin lingiga välja toodi. Kolmas päev on kindel juuksepesu.

 

Samas kordan üle – on raskemaid kuivshsmpoone ja kergemaid. Kergemad on head juuksejuurte rasu eemaldamiseks, raskematega saad teha vingeid üles pandud soenguid. Kui ostetud kuivshampoon jääb sulle juurtele raskeks, siis kasuta parem kinnise soengu jaoks seda – krunnile volüümi, hobusesabale volüümi jne

 

Tutvusringkonnast olen kuulnud kõige harvem peapesu on kord nädalas. Muidugi, kui teed tugevat sporti ja higistad juuksejuurteni, siis tuleb ikkagi pesta 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:03; 18.10 15:47; 18.10 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

YouTube on täis juuksevideosid. Näiteks üks dry shampoo teemal

https://youtu.be/Y9EN-mIxqN0

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 11:03; 18.10 15:47; 18.10 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma proovisin just hiljuti juustepesu mütsi. Mikrolaineahjus lasin soojaks ja siis pähe. Veidi masseerimist. Niiskeks jäi aga mitte kauaks.
Aerosooli olen varem ostnud. 6,- ja kasutada sai vaid paar korda.

Mul on rasvane nahk ja tänu kuivšampoonile saan pesta üle päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim toode mis ma olen leidnud! Ma ei pea igapäev juukseid pesema. Aa ja see annab ka kohevust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu Miks kasutatakse kuivšampooni?