Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Miks keegi tasuta riideid ei taha?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Miks keegi tasuta riideid ei taha?

Postitas:

Pakkusin kunagi siin tasuta beebipoisi asju. Riided on alates sünnist ja kuni vist nr 80-ni. Mitu, mitu kotitäit on neid. Puhtad, terved ja paar aastat vanad. Aga keegi ei tahtnud neid saada. No tegelikult paar inimest olid, aga esimene kiri ei äratanud soovi neile anda oma lapse riideid. Tahaks anda need inimesele kellel tõesti oleks ka neid vaja. Olen lugenud, et tasuta antud riided on olnud pärast müügis ja seda ma ei taha. Kuidas ja kust leida inimene kellel on vaja beebile riideid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milline inimene on väärt? Suht kindel on su ettevõtmine ehk siis, kui lähed kohaliku sotsiaaltöötaja või lastekaitse spetsialisti juurde ja lased tal endale sobiliku ja abivajava ema leida. Natuke usaldust ei teeks vist paha, 100% kindel ei ole miski asi siin ilmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jälle selline kogemus – andsin ära siinses osta-müü-vaheta all \”annan ära\” lastetarbeid (puust söögitool) jne. Sain ruttu kõigest lahti… Aga nüüd, 7 a pärast on perre tulemas siiski uus beebi ja hakkasin otsima samast foorumist, kas ka lasteasju tänapäeval muidu antakse. Ja muda ma näen! Masu! Enamik kuulutusi \”annan ära\” foorumis on abipalved stiilis \”kas keegi saaks anda, olen töötu üksikema…\” jne.
Nii et – kas võiks järeldada, et varanduslik kihistumine on pigem süvenenud? Ei tea. Minul veidi kahju, et jagasin tasuta asju, mida nüüd pean uuesti ostma. Samas, mul on palju häid sõpru, kes on mullegi tasuta asju andnud.
Nii et, ükski heategu ei jää tasuta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaksin küll beebipoisi riideid. Aga arvatavasti sa ei soovi neid mulle anda, sest ma pole tegelikult abivajaja. Mu lapsed (tulemas kaksikud poisid) ei jää paljaks ka siis, kui ma sinu riideid ei saa. Ma jaksan ise ka osta ning saan ka sõpradelt. Seepärast pole kunagi ka ühegi pakkumise peale reageerinud ega maili saatnud.

Müümise pärast ei küsiks ma kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ju kirjutas sulle ja sinule ei sobinud st.keegi ju tahtis neid! Jah, saan aru, et ise ju valid, kellele tahad anda, kuid mida sa mõnitad teisi (tahad korralda siis konkurs oma lapse riietele ja vali ning hinda tahtjad. Minu meelest nõme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest peaksid sa siis oma tingimused korralikult lahti kirjutama, kellele annad. Tingimus, et inimesele, kellel neid tõesti vaja on, ei ole piisav. Ausalt öeldes ma ei kujuta ette, mida see inimene endast kirjutama peaks, et sa need riided ära annaksid. Alati saab ju öelda, et aga ise oled süüdi, et sellises kehvas seisus oled.

Ma võtaksin ka hea meelega poisi riideid vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtaksin ka hea meelega poisi riideid vastu. Ja sooviks seetõttu teada kes oleks sinu jaoks piisav abivajaja?

Ega mu laps paljaks jää, kuid sooviks neid riideid kuna ei soovi poest uusi osta ja tutvusrinkkonnas on enamjaolt kõik tüdrukd. Elan pärnus ja siisetes humanates ei ole saada korralike beebi riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte et keegi ei taha tasuta riideid, vaid ilmselt inimesed ei kvalifitseeru sinu jaoks kui \”inimene, kellel oleks neid tõesti ka vaja.\”

Minul pole näiteks rahaliselt priisata, aga nii hädas ka pole, et sinult neid riideid julgeks küsida. Emapalk saab kohe läbi ja uus beebi sünnib suvel. Pigem käin vaatan kaltsukast 25-80 sendi kastist vajaminevaid asju, ostan tasapisi, mis puudu on. Wsimesest lapsest on küll ka riided olemas, aga esimene on talvebeebi- 56 talvekombe ja 50-56 pikkade varrukatega bodidega pole keset suvekuumust midagi peale hakata. Seda enam, et veel ei tea, mis soost beebit ootan- poisile ikka kleite selga ei pane. Küll aga eelistan osta riided kaltsukast või odavalt kellegi käest, kellel enam vaja pole- pooldan korduvkasutamist, rohelist mõtteviisi.

Pigem pöördu linna- või vallavalitsuse sotsiaalosakonda või uuri tuttavate tuttavate kaudu. Aga imestada pole midagi, kui saaja need peale kasutamist siiski müüki paneb, näiteks aasta pärast- koos kõikide teiste beebiriiete ja -tarvikutega, ega mäletagi enam, kust mida tasuta sai või ostis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas suured pered kvalifitseeruvad sinu jaoks abivajajateks? Kui soovid oma lapse riided anda edasi ühingule, kes toimetab need edasi abivajajatele, siis uuri lasterikkad.ee lehekülge. Võid võtta ühendust otse oma piirkonna ühinguga või siis üle-Eestilise liiduga, kes annab sulle sinu piirkonna kontaktid või organiseerib ise transpordi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nägin su kuulutust. Pealkirja järgi vaatasin, et oh kui lahe, tahaks küll tasuta riideid saada, oleks endal palju lihtsam. Teemat edasi lugedes nägin, et annad need kellelegi, kellel on tõeliselt vaja. Mul ei ole neid tõeliselt vaja. MA jaksan ise ka oma lapsele riideid osta. Ilmselt samamoodi mõtlesid ka teised. Need, kellel tõeliselt sellist abi vaja on, neil ilmselt ei ole arvutit ja internettigi, et seda teemat lugeda. Seega kõige õigem oleks viia need riided tõesti sotsosakonda, nemad juba teavad kellele edasi anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem arvan, et need korralikud emmed, kes abi tänuga vastu võtaks, ei arva, et nemad need kõige suuremad abivajajad on. Mul on eelmisest lapsest näiteks alles väga korralik beebivarustus, kahjuks kõik nii roosa ja pitsiline, kui ette suudab kujutada. Ja kardetavasti ootan poissi, kuklavoldis ta igatahes sugu nõus näitama polnud. Lubasin oma vanemale tütrele, kes varsti juba täiskasvanud, et hoian oma titevarustuse talle. Ühteteist ma sealt ka poisile leian, kuid kindlasti pean ka juurde vaatama. Kuid roosad printsessikleidid jäävad kindlasti järgmist tüdrukut perre ootama. Eriti emme (siis juba vanaema)õmmeldud uhked.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksid pakkuda http://www.noorema.ee/
Mulle tundub, et nii leiavad need riided õige kodu. Beebide riided on tegelikult ikka üsna kallid ja väga noorele emale oleks selline asi suureks abiks.
Ma muidugi ei tea, kas nad sellist annetust vastu võtavad/tahavad, aga küsida võib 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abivajajatele pole kindasti arvutit ja netti, kus neid kuulutusi lugeda. Kõige parem tõesti mingile ühingule anda.
Netist siin võidakse sulle igast nutulaulu kirjutada, kuid kas tõsi on, pole ju teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Miks keegi tasuta riideid ei taha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.