Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks keskmine pk kägu rumal on?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 80 )

Teema: Miks keskmine pk kägu rumal on?

Postitas:
Kägu

Tooks vähemalt konkreetse näitegi, et milline siis on see hirmus rumal.

No nt “kas pakse peab erikohtlema…” ja see on saanud 36 kommentaari.

“öööö, miks sa ei joo”‘ 29 kommi

“Stockholmi dieedi näidismenüü”

“Mis vanusest inimene kibestub”

“Meie armsad influemcerid”

Jne

Need tunduvad teile arukate inimeste algatatud või?

Paksused erikohtlemise teemas küll midagi rumalat ei näe. Harilik arutelu. Ööö miks sa ei joo – samuti väga eluline teema. Kui sulle probleem võõras on, siis on see sinu probleem, mitte pole teemaalgataja rumal. Kibestumise teema on tõesti rumal, kuid seepärast pole veel teemaalgataja rumal. Muudest teemadest ei tea midagi ja ei viitsi ka vaadata.

Ükski intelligentne inimene ei algata teemat “öööö, miks sa ei joo”. Sinu meelest on siis võimalik, et sellise teema algataks nt Kaja Kallas?

Ja mingit paksude erikohtlemist pole olemas.

Mina näiteks küll ei pea võimatuks, et teema “öö, miks sa ei joo” võiks algatada Kaja Kallas või keegi sarnane. Sul on üsna piiratud maailmavaade ja arusaam arukusest. Ka intelligentsed inimesed vajavad auru välja laskmist ja enesekontrolli õgvendamist. Perekool on hea anonüümne keskkond, kus seda teha. Kõigil esineb aeg-ajalt veidraid mõttevälgatusi (su enda teemaalgatus on ju ehe näide), miks mitte neid siin siis presenteerida kui oma pärisnime alt on võib-olla veits piinlik.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas perekooli foorum on mingi rumalate eri? Vaata üht või teist teemaalgatust, enamik neist ei anna kuidagi intelligentse inimese mõtlemise mõõtu välja. Teatav hulk on lausa piinlikkuse tipp, kus inimesed vist ei taipa ka, et nad oma rumalust eksponeerivad.

Keskmine kägu on läbilõige keskmisest inimesest ning kahjuks on inimesed Eestis ja ka mujal maailmas reeglina väga rumalad.
Ennast muidugi peetakse väga targaks ja arukaks, aga tegelikkuses on asjalood teised.

· Tarkus on inimesele ainuomane.
· Tarkus kujutab endast kogemustest kannustatud kõrget kognitiivset ja emotsionaalset arengut.
· Tarkus on isikuomadus, ehkki harvaesinev.
· Tarkus on õpitav, kasvab koos vanusega ja seda saab mõõta.
· Ravimitega tarkust tõenäoliselt võimendada ei saa.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaline läbilõige ühiskonnast. Ei ole eri. Mis siis?

Ma igaks juhuks küsin, et kas sa tahad sellega öelda, et Eesti kogu ühiskond ongi lollide eri.

Küsisid, et miks “keskmine pk kägu rumal on”? See eeldab, et jaotus jätkub skaalal mõlemale poole. Keskmine ei võrdu kogu.

Keskmised võivad moodustada ka selle ülekaaluka massi, kui nt pidada silmas IQ-d, kus kummalegi poole skaala äärde jääb marginaalne vähemus.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Kõige õiglasemalt on siin ilmas jagatud mõistust. Igaüks arvab, et temal on seda küllalt.”

Ja vanasõna ütleb, et küsija suu pihta ei lööda, aga seda meie teemaalgataja oma suures tarkuses ei tea ega täida…

Vanasõnade tõe pähe võtmine ja nendest tänapäeval oma elu kreedo tegemine on minu jaoks samuti rumaluse tunnus. Keegi ei keela rumalaid küsimusi küsida, aga keegi ei keela ka küsimusi ja küsijat rumalaks pidada.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tooks vähemalt konkreetse näitegi, et milline siis on see hirmus rumal.

No nt “kas pakse peab erikohtlema…” ja see on saanud 36 kommentaari.

“öööö, miks sa ei joo”‘ 29 kommi

“Stockholmi dieedi näidismenüü”

“Mis vanusest inimene kibestub”

“Meie armsad influemcerid”

Jne

Need tunduvad teile arukate inimeste algatatud või?

Paksused erikohtlemise teemas küll midagi rumalat ei näe. Harilik arutelu. Ööö miks sa ei joo – samuti väga eluline teema. Kui sulle probleem võõras on, siis on see sinu probleem, mitte pole teemaalgataja rumal. Kibestumise teema on tõesti rumal, kuid seepärast pole veel teemaalgataja rumal. Muudest teemadest ei tea midagi ja ei viitsi ka vaadata.

Ükski intelligentne inimene ei algata teemat “öööö, miks sa ei joo”. Sinu meelest on siis võimalik, et sellise teema algataks nt Kaja Kallas?

Ja mingit paksude erikohtlemist pole olemas.

Mina näiteks küll ei pea võimatuks, et teema “öö, miks sa ei joo” võiks algatada Kaja Kallas või keegi sarnane. Sul on üsna piiratud maailmavaade ja arusaam arukusest. Ka intelligentsed inimesed vajavad auru välja laskmist ja enesekontrolli õgvendamist. Perekool on hea anonüümne keskkond, kus seda teha. Kõigil esineb aeg-ajalt veidraid mõttevälgatusi (su enda teemaalgatus on ju ehe näide), miks mitte neid siin siis presenteerida kui oma pärisnime alt on võib-olla veits piinlik.

Minu teema on arukas ja tegelikult väga tõsine teema. Aga sellest saavad aru need, kelle jaoks valdav lollus on probleem.
Ma olen muuseas sama sõnavõtuga esinenud fb-s oma päris nime alt ja sain endalegi üllatuseks hulgi positiivset vastukaja. Mu sõpruskond on muidugi ka väikeste eranditega intelligentsed inimesed. Perekoolis oma nime all kirjutamine ja end vabatahtlikult rumalkägudele nokkimiseks anda oleks lauslollus.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas perekooli foorum on mingi rumalate eri? Vaata üht või teist teemaalgatust, enamik neist ei anna kuidagi intelligentse inimese mõtlemise mõõtu välja. Teatav hulk on lausa piinlikkuse tipp, kus inimesed vist ei taipa ka, et nad oma rumalust eksponeerivad.

Mille järgi sa foorumis intelligentsust tuvastad? Kui teemaalgatus on litosfäärist ja hüdeosfäärist? Ma kahtlustan, et intelligentsetel on igapäevaelus suht samad asjad olulised, kui just väga tugev autist ei ole

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa, lilleke, seie sattusid?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mille järgi sa foorumis intelligentsust tuvastad? Kui teemaalgatus on litosfäärist ja hüdeosfäärist? Ma kahtlustan, et intelligentsetel on igapäevaelus suht samad asjad olulised, kui just väga tugev autist ei ole

Sa ei saa aru, millise käo sõnavõtud ja teemaalgatused on siin intelligentsed ja millise omad mitte?

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa, lilleke, seie sattusid?

See sõna muuseas on kuda, mitte kuidas.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma igaks juhuks küsin, et kas sa tahad sellega öelda, et Eesti kogu ühiskond ongi lollide eri.

Ei ole, lihtsalt sina domineerid siin oma lollide sarikommentaaridega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aaah, troll 🙂 Teemaalgataja on see kägu, kellele vanemad kunagi lohutuseks ütlesid, et ta on tark. Ja ta jäi uskuma. Vanemaid tulebki uskuda, muidugi.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole, lihtsalt sina domineerid siin oma lollide sarikommentaaridega.

Kes sulle putru pakkus?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aaah, troll 🙂 Teemaalgataja on see kägu, kellele vanemad kunagi lohutuseks ütlesid, et ta on tark. Ja ta jäi uskuma. Vanemaid tulebki uskuda, muidugi.

No nii, siin on tõsiselt tunda, et kellegi vanemad on oma lapse lolliks tembeldanud ja laps seda ka uskuma jäänud.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nii, siin on tõsiselt tunda, et kellegi vanemad on oma lapse lolliks tembeldanud ja laps seda ka uskuma jäänud.

Tead, pigem olla tark ja uskuda valejuttu, et olen loll, kui ollagi loll ja jääda uskuma valejuttu, et oled tark 🙂 🙂

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes sulle putru pakkus?

Nii vara paljastasid oma tõelise taseme, juba teisel lehel said igasugused mõttevälgatused otsa ja tuled minult kuuldud solvanguga teist ründama. Nõrk! Väga nõrk esitus, sa oled ikka tõeliselt maha käinud. Või siis alla käinud…
Ja nüüd palun seleta, mille poolest erineb sinu teemaalgatus neist lollina märgitud teemaalgatustest? Millega eristub? Mitte millegiga. Ja siis ei saa sa isegi ennast lohutada, et no juhtus, kui kaljukindlalt oled enne väitnud, et tark inimene ei suuda teha lolle teemaalgatusi. Mis oleks sel juhul loogiline järeldus, kui meil on faktiliselt ette näidata loll teemaalgatus?
Aga nüüd olen ma vasikaga võidu jooksma jäänud, palun, keskustlege ilma minuta edasi, mai viitsi trolli rohkem toita.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma käin ka siin põhiliselt ainult selleks, et naerda. Mõnest järjekordsest totakast teemast kellelegi rääkides nimetan Perekooli foorumit rumalate naiste foorumiks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käin ka siin põhiliselt ainult selleks, et naerda. Mõnest järjekordsest totakast teemast kellelegi rääkides nimetan Perekooli foorumit rumalate naiste foorumiks.

Juba see teguviis tõestab, et tegu on madalalaubalisega.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga huvitav teemaalgatus, ilma irooniata. Aga kuna sa ise tunnistasid, et sina oled rumalatest perekooli kägudest targem, miks sa siis meilt, rumalatelt, oma küsimusele vastust küsid? Või mis vastust sa siit saada loodad?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga huvitav teemaalgatus, ilma irooniata. Aga kuna sa ise tunnistasid, et sina oled rumalatest perekooli kägudest targem, miks sa siis meilt, rumalatelt, oma küsimusele vastust küsid? Või mis vastust sa siit saada loodad?

Minul näiteks on alati lootusekübe, et äkki kusagil on ka tarkuseterake peidus. Mõistan teemaalgatajat.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed ongi täpselt nii rumalad või targad nagu siit lugeda saab.
Küll julgetakse anonüümsena rohkem lolle küsimusi küsida või rumalat arvamust avaldada, oma nime ja näoga seda ei tehtaks – järelikult saadakse isegi aru, et tegemist on rumalusega, aga väike kahtlusekurat ju jääb ikka vaevama ning nii saabki tundmatu olles kõik kenasti kirja panna.
Samas ei saa keegi rumalat küsimust/vastust ning kirjutaja nägu ja nime kokku viia. Imago seega kahjustada ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks see ole läbilõige keskmisest eesti naisest. Sellised nad ongi – enamus natuke otud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa siis oled rumal?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsisid, et miks “keskmine pk kägu rumal on”? See eeldab, et jaotus jätkub skaalal mõlemale poole. Keskmine ei võrdu kogu.

Keskmised võivad moodustada ka selle ülekaaluka massi, kui nt pidada silmas IQ-d, kus kummalegi poole skaala äärde jääb marginaalne vähemus.

Kui sinu jaoks on lollid kõik need inimesed, kes ei kuulu näiteks IQ skaalal sellesse paremasse serva, siis siin on ka ju su vastus küsimusele: kui 99% inimestest on sinu meelest lollid, siis kuidas siingi saab ainult see 1% mitte lolle eksisteerida. Need 1% on seega kõik sinu FB sõbrad, paari erandiga välja arvatud 😀 Miks su intelligentsed sõbrad siin ei käi, aga sina käid? Ega sa ometi neist vähem intelligentne ole? :O

Muide, kipud lohakaks muutuma. Trollimise ja mitte-trollimise piir ei ole enam nii hägune. Liiga palju paned üle.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Läbilõige ühiskonnast. Ma arvan, et keksmine eestlane on ka sinust rumalam. Mis seal imelikku on. Aga mine ja loe teisi ning harivamaid üllitisi või viska pärle siia, et me saaks ka targemaks. Mina küll tahaks, midagi asist lugeda, aga… näed, sinu teemast ei saanud grammigi tarkust juurde.Tõsi sain kinnitust, et olen loll.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan, et perekoolikad on just arukamad ja asjalikumad. Tripis ja Hinnavaatluses, LHV-s on ka asjalik mitmekesine arutelu, aga Delfis ja ajalehtede kommentaariumites möllavad sellised püsitrollid, et nende jama on piinlik ja hirmus lugedagi. Võta üks ja viska täie hooga vastu teist! Siin siiski suht mõistlik seltskond. Üldpilt valdavalt sõbralik ja haritud, veidi nääklemist on, aga mingit pahatahtlikku jama nagu mujal naljalt ei tekitata. Ja nõu ning naerda saab ka alati. Aitäh portaali eest, Perekool 🙂

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, pigem olla tark ja uskuda valejuttu, et olen loll, kui ollagi loll ja jääda uskuma valejuttu, et oled tark 🙂 🙂

Näed, sa ei saanud minu kommentaarist jälle aru. Seda muuseas pole seal kusagil kirjas, et sa tark oled. See tähendas, et kui inimesele pidevalt korrutada, et ta on loll, siis lõpuks ta jääbki seda uskuma ja ei tee midagi selleks, et areneda, sest tal on teadmine, et ta ei arenegi. Nii on ka sinuga paraku läinud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes sulle putru pakkus?

Nii vara paljastasid oma tõelise taseme, juba teisel lehel said igasugused mõttevälgatused otsa ja tuled minult kuuldud solvanguga teist ründama. Nõrk! Väga nõrk esitus, sa oled ikka tõeliselt maha käinud. Või siis alla käinud…

Ja nüüd palun seleta, mille poolest erineb sinu teemaalgatus neist lollina märgitud teemaalgatustest? Millega eristub? Mitte millegiga. Ja siis ei saa sa isegi ennast lohutada, et no juhtus, kui kaljukindlalt oled enne väitnud, et tark inimene ei suuda teha lolle teemaalgatusi. Mis oleks sel juhul loogiline järeldus, kui meil on faktiliselt ette näidata loll teemaalgatus?

Aga nüüd olen ma vasikaga võidu jooksma jäänud, palun, keskustlege ilma minuta edasi, mai viitsi trolli rohkem toita.

Enamik, sh ka sina, nagu miinustest ka näha, ei saagi siin aru, et minu teemaalgatus tark on, sest neil puudub analüüsivõime. Selgitustest pole siin kasu. Minu jaoks on juba tõestuseks seegi, et seda massilisiselt miinustatakse ja miinustavad need, kes ei saa pihta. Pihta ei saa rumalad. Ei midagi keerulist.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juba see teguviis tõestab, et tegu on madalalaubalisega.

Sa ei käi kunagi loomaaias?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sind ei huvita, kuidas rumalad ise seda nähtust näevad ja selgitavad? Mind küll huvitab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sinu jaoks on lollid kõik need inimesed, kes ei kuulu näiteks IQ skaalal sellesse paremasse serva, siis siin on ka ju su vastus küsimusele: kui 99% inimestest on sinu meelest lollid, siis kuidas siingi saab ainult see 1% mitte lolle eksisteerida. Need 1% on seega kõik sinu FB sõbrad, paari erandiga välja arvatud 😀 Miks su intelligentsed sõbrad siin ei käi, aga sina käid? Ega sa ometi neist vähem intelligentne ole? :O

Muide, kipud lohakaks muutuma. Trollimise ja mitte-trollimise piir ei ole enam nii hägune. Liiga palju paned üle.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 80 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Miks keskmine pk kägu rumal on?