Esileht Ajaviite- ja muud jutud miks kõiks spordiblogijad paksud on?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: miks kõiks spordiblogijad paksud on?

Postitas:
Kägu

vaatan blogiauhindade listi ja no ei leia midagi motiveerivat, ma tean, et tundub õel, aga ma pigem imestan ja võibolla oskab keegi siit mõnda muud blogi soovitada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vaatan blogiauhindade listi ja no ei leia midagi motiveerivat, ma tean, et tundub õel, aga ma pigem imestan ja võibolla oskab keegi siit mõnda muud blogi soovitada?

Ilmselt endised sportlased, kes vähem liikuma hakates väga kiiresti kaalu koguvad. Ilmselt oled noor ja sul on ka need ainevahetuse muudatused veel läbitegemata. Edu põdemisel, kui kehakaal tõusma hakkab ja sa ise pole mitte midagi muutnud ega teinud, et see nii oleks. Ja siis nuputa, mida sa peaks tegema, et keha ikka oma ained kättesaaks, aga kaal ei tõuseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osad on alla võtnud ja hakanud spordiblogijaks. Samuti on kehakuju vastav https://www.organismidiagnostika.ee/kehatuubid/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt endised sportlased, kes vähem liikuma hakates väga kiiresti kaalu koguvad. Ilmselt oled noor ja sul on ka need ainevahetuse muudatused veel läbitegemata. Edu põdemisel, kui kehakaal tõusma hakkab ja sa ise pole mitte midagi muutnud ega teinud, et see nii oleks. Ja siis nuputa, mida sa peaks tegema, et keha ikka oma ained kättesaaks, aga kaal ei tõuseks.

Jah, tõsi, olen noor ja hetkel üritangi leida motivatsiooniks jälgimiseks kedagi, välismaa blogijad on kuidagi liiga perfektsed ja ei tundu justkui samuti reaalne, muidugi võibolla ei ole kellegi hea otsa komistanud veel, aga seda listi vaadates tekkis küll lootusetu tunne ja kogu mu motivatsioon kadus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpsustuseks veel, et eks mul endalgi mõni lisakilo, aga ma tahakski harjutada endale rohkem liikumist juurde ja sellised kontod, mida jälgida tunduvad aitavat

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil polegi spordiblogijaid. Need enda jõusaali selfitajad ja proteiini batoonide promojad on rohkem naerunumbrid.

Please wait...
Postitas:
kirilind2

ei ole ju kõik. vaata seda pulleritsu. selle viib suurem tuul minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole ju kõik. vaata seda pulleritsu. selle viib suurem tuul minema.

Kes, kus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rait Ratasepp ei ole paks, kuid peab spordiblogi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga millised blogijad sulle siis sobivad, kui paksud ei sobi ja liiga ideaalsed ka ei sobi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas mingi blogi sul kaalu aitab langetada? Ma pole ühtegi blogi lugenud. Tegin fitlapi konto, hakkasin trenni tegema (esialgu kodus videode järgi, hiljem jooksma). 35 kg võtsin alla, mitu aastat tagasi, siiamaani ok.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud miks kõiks spordiblogijad paksud on?