Esileht Hobinurk Miks kõllid nii koledad peavad olema?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Miks kõllid nii koledad peavad olema?

Postitas:
Kägu

Unustasin hääle maha keeramata ja see krdi kõmma päevakaja alguses lõi kõrvad lukku

https://vikerraadio.err.ee/1608842656/paevakaja

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On sul ikka probleemid alles!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõitsin täna linnas, jää oli maas. Nii jube. Arvamused?

Siis jalutasin pargis, nägin väga koledat puud. Kohe selline kõrver ja kahe ladvaga. Mis teie arvate sellest?

Siis kõige jubedam: poes olid mingid vorstid müüa. Tulin koju ja selgus, et hakka ise neid küpsetama. Polegi sellised nagu paki peal. Kas teiega on ka sellist asja juhtunud?

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin hääle maha keeramata ja see krdi kõmma päevakaja alguses lõi kõrvad lukku

https://vikerraadio.err.ee/1608842656/paevakaja

ära kuula vanainimeste raadiot

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates ei ole kole kõll.

Kõll ei ole valjem kui jätkuv tekst. Järelikult oleks ükskõik mis heli sul kõrvad lukku löönud, kuna olid heli liiga valjuks keeranud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vastaskorteris elab imelik üksik vana naine, küll käib alumise korruse korteri uksele peksmas ja ukse taga karjumas (suitsuhais mida teised ei tunne), küll karjub omas korteris, et kuskilt kostvat laste lärmi (meie püstakus ei ela ühtki last). Kui ma siia mõne sellise lihtsa, ullikesi haarava teema loon, siis on päev-paar vaikust.

Abiks ikka!

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodunurga teemad olid talle väga sütitavad, aga mul on ideedest puudus. Loodan, et nüüd ka on pikalt hõivatud mind alandavate kommide komponeerimisega.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kodunurga teemad olid talle väga sütitavad, aga mul on ideedest puudus. Loodan, et nüüd ka on pikalt hõivatud mind alandavate kommide komponeerimisega.

Millest täpsemalt sonid? Midagi ei saa aru.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodunurga teemad olid talle väga sütitavad, aga mul on ideedest puudus. Loodan, et nüüd ka on pikalt hõivatud mind alandavate kommide komponeerimisega.

Ma saan aru, et nädalavahetusega oled juba algust teinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin hääle maha keeramata ja see krdi kõmma päevakaja alguses lõi kõrvad lukku

https://vikerraadio.err.ee/1608842656/paevakaja

Nii neutraalne kõll ju!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ära kuula vanainimeste raadiot

Vikerraadio on hariv. Mõnikord on noortel välimust, aga sisu pole, see veel kõige kurvem.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vikerraadio on hariv. Mõnikord on noortel välimust, aga sisu pole, see veel kõige kurvem.

See üks väheseid kus lolli plära ei aeta. Varem kuulasin Kukut, aga see solgiti ära.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodunurga teemad olid talle väga sütitavad, aga mul on ideedest puudus. Loodan, et nüüd ka on pikalt hõivatud mind alandavate kommide komponeerimisega. Millest täpsemalt sonid? Midagi ei saa aru.

Kui loll peab olema kui 1+1 kokku liita ei oska?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päevakajal on üks mõnusamaid kõlle üleüldse! ma arvasin, et mingi moodne uus kõll on neile tehtud, et kellelegi närvidele saab käia.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Päevakaja kõll on ok aga nüüd on vist liiklusuudiste ette tehtud mingi uus asi , mille peale tekib alati tunne et raadio on eksikombel mingi skaiplussi peale sattunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna käod on harjunud alati oma mehele ja lastele vastu vaidlema, et ikka kõige targem paista, siis oleks tulnud teema teha: küll kõllid on kaunid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodunurga teemad olid talle väga sütitavad, aga mul on ideedest puudus. Loodan, et nüüd ka on pikalt hõivatud mind alandavate kommide komponeerimisega.

Millest täpsemalt sonid? Midagi ei saa aru.

Miks sa võhivõõra naise akna all oma roosat mütsi pidevalt demonstreerimas käid?

Kodunurga teemad olid talle väga sütitavad, aga mul on ideedest puudus. Loodan, et nüüd ka on pikalt hõivatud mind alandavate kommide komponeerimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Miks kõllid nii koledad peavad olema?