Esileht Pereelu ja suhted Miks löövad külge mehed, keda üldse ei märka?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Miks löövad külge mehed, keda üldse ei märka?

Postitas:

Kas te olete ka märganud, et pidudel, sõpruskonnas ja mujal ajavad ligi mehed, kelle puhul neid üldse ei märkaks ega mehena näeks? Mul on küll nii. Välimuse ja jutu poolest on tegelikult väga erinevad, aga mingit huvi nende kui meeste vastu ei tekiks ealeski. Igal peol või väljaskäimisel on paar sellist meest. Mitte isegi päris võõrad, vaid kaugemad tuttavad, sõprade sõbrad jne. Kujutan ette, et paljudel naistel on selliseid kogemusi. Ja kas meestel ongi nii, et ajavad igale naisele ligi, küll lõpuks näkkab? Kusjuures, kõik nad ei tundu sellised olevat, aga absoluutselt mitte mingit huvi minu poolt pole, sageli pole isegi niisama huvitav rääkida, nad ei paista minuga erilist kontakti tundvat. Mida nad üldse seal leiavad? Ma riietun üsna tagasihoidlikult, nii et see pole seepärast, et nad arvavad, nagu ma annaks kohe kätte.

+2
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga raske öelda, kui ei tunne neid sinu sõpruskonna mehi. Vblla ajavadki taga kõike, mis liigub. Naist või partnerit pole kaasas, kõrvalsuhe on teatud kontingendi jaoks täna moes ja nii ka sinusuguste külje alla ujutakse.

Aga mis seal halba siis on, suhtle inimestega kui inimene on meeldiv ja ära suhtle, kui ei sobi, milles probleem?
Kõigiga ju ei pea sealsamas vahekorda astuma, võta rahulikumalt.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 04:49; 07.08 06:09; 07.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete ka märganud, et pidudel, sõpruskonnas ja mujal ajavad ligi mehed, kelle puhul neid üldse ei märkaks ega mehena näeks? Mul on küll nii.

Mulle jõudis ka lõpuks kohale – sa oled ju see kägu, kes meessõpru paaniliselt püüab leida.
Kutsud mehi endaga välja ja siis hakkkad imestama, et mees kujutas ette, et kohting. Ja muidu sa seda meest kohe sugugi mehena võtta ei suutnud, lihtsalt sõpra tahtsid, eksole.
Ja see teema on sul juba kolmas analoogiline, sest mingit muud mõtet su peas ringi ei käigi…

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 04:49; 07.08 06:09; 07.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub jälle jah sama kägu, kes kogu aeg jaurab, et mehed on ju nii palju koledamad naistest ja kuidas need tüübid küll võivad arvata, et sulle huvi pakuvad. Iga naine võib ennast soovi korral selliseks muuta, et mingit külgelöömist ei toimu. Kui ise ei flirdi ega naerata, jutu keerad asjalikuks, ei löö keegi külge. Seega aru ei saa, mis see sinu probleem on. Äkki psühholoogi proovida, need teemad on kõik nii ühesugused, et sul tundub suur mure olevat selle teemaga. Mul on üks sugulane, kes kujutab ette, et kõik talle kogu aeg ligi litsuvad. Nüüd on juba küpses eas tavaline vormist väljas naine ja ikka sama luul. Käime temaga mööda tänavat, räägib jälle, et näe, see naeratas, see lõi külge. Mina midagi sellist tähele ei ole pannud, see suur külgelöömine toimub tema peas. Äkki sinu puhul on sama lugu.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris ei saanud aru, mis selle teema mõte on – kas teemaalgataja imestab, miks talle ainult need mehed külge ei löö, kes tallegi meeldivad? Või siis imestab ta, et ükski talle meeldiv mees ei löö talle külge, löövad ainult mittemeeldivad?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtne lahendus – ära käi riides ja meigituna nagu hoor.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris ei saanud aru, mis selle teema mõte on – kas teemaalgataja imestab, miks talle ainult need mehed külge ei löö, kes tallegi meeldivad? Või siis imestab ta, et ükski talle meeldiv mees ei löö talle külge, löövad ainult mittemeeldivad?

Teemaalgataja imestab, miks talle löövad külge ainult mehed, kes talle ei meeldi, ise samal ajal vahtides ainult mehi, kellele tema ei meeldi.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete ka märganud, et pidudel, sõpruskonnas ja mujal ajavad ligi mehed, kelle puhul neid üldse ei märkaks ega mehena näeks? Mul on küll nii. Välimuse ja jutu poolest on tegelikult väga erinevad, aga mingit huvi nende kui meeste vastu ei tekiks ealeski. Igal peol või väljaskäimisel on paar sellist meest. Mitte isegi päris võõrad, vaid kaugemad tuttavad, sõprade sõbrad jne. Kujutan ette, et paljudel naistel on selliseid kogemusi. Ja kas meestel ongi nii, et ajavad igale naisele ligi, küll lõpuks näkkab? Kusjuures, kõik nad ei tundu sellised olevat, aga absoluutselt mitte mingit huvi minu poolt pole, sageli pole isegi niisama huvitav rääkida, nad ei paista minuga erilist kontakti tundvat. Mida nad üldse seal leiavad? Ma riietun üsna tagasihoidlikult, nii et see pole seepärast, et nad arvavad, nagu ma annaks kohe kätte.

Mida nad siis peaks tegema? Muideks see kõik läheb aastatega mööda. Mida vanemaks saad, seda vähem on neid, kes on vabad ja kellel on veel huvi läheneda. Mis nad seda teevad? Sest nad saavad. Kui naine läheb ilma saatjana välja, siis annab ta signaali – kes tahab, olen saadaval. Mida enam meigitud ja sätitud naine, seda enam ta karjub unisversumisse, et olen saadaval. Ja need mehed, kes siis vabad, võtavad seda appikutset kuulda. Pigem peaksid enda peale mõtlema, miks sa neid mehi ligitõmbad. Et kas paistad tõesti nii meeleheitel olevana ? Eks ise saad ka muuta seda, et selliseid mehi su elus pole, kui see sulle üldse ei sobi.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete ka märganud, et pidudel, sõpruskonnas ja mujal ajavad ligi mehed, kelle puhul neid üldse ei märkaks ega mehena näeks? Mul on küll nii. Välimuse ja jutu poolest on tegelikult väga erinevad, aga mingit huvi nende kui meeste vastu ei tekiks ealeski. Igal peol või väljaskäimisel on paar sellist meest. Mitte isegi päris võõrad, vaid kaugemad tuttavad, sõprade sõbrad jne. Kujutan ette, et paljudel naistel on selliseid kogemusi. Ja kas meestel ongi nii, et ajavad igale naisele ligi, küll lõpuks näkkab? Kusjuures, kõik nad ei tundu sellised olevat, aga absoluutselt mitte mingit huvi minu poolt pole, sageli pole isegi niisama huvitav rääkida, nad ei paista minuga erilist kontakti tundvat. Mida nad üldse seal leiavad? Ma riietun üsna tagasihoidlikult, nii et see pole seepärast, et nad arvavad, nagu ma annaks kohe kätte.

Ei ole märganud.

Tegelikult ma ei saa absoluutselt aru sellest teemast. Mitu korda lugesin üle…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… sest kui meeldiv mees külge lööb, on huvi vastastikune ja sa ei nimeta seda külgelöömiseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole märganud.

Tegelikult ma ei saa absoluutselt aru sellest teemast. Mitu korda lugesin üle…

Vastaksin täpselt samamoodi 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 10:16; 07.08 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see oli nüüd humblebrag? Et iga jumsla kord, kui välja minnakse, paar meest lööb külge? Muutu või kadedaks. Mulle ei löö. Või ma ei vahi pidevalt ringi ega pane tähele.
Võib muidugi olla, et kui on keskpärane tütarlaps, siis kõik arvavadki, et lihtne saak.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 10:23; 07.08 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et iga jumsla kord, kui välja minnakse, paar meest lööb külge?

Ja mitte ainult suvaline mehed, vaid need, kes ajavad *igale* naisele ligi seal.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 10:16; 07.08 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on nii, et teemaalgataja tõlgendab absoluutselt igasugust meessoopoolselt suhtlust ligiajamisena. Näiteks on mingil mehel vaja teada, mis kell on(endal kella pole ja telefoni pole ka parajasti käepärast) ja siis küsib endale kõige lähemal oleva inimese käest, kes juhuslikult on teemaalagataja, et mis kell on, kes seda kohe ligiajamisena võtab.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on nii, et teemaalgataja tõlgendab absoluutselt igasugust meessoopoolselt suhtlust ligiajamisena. Näiteks on mingil mehel vaja teada, mis kell on(endal kella pole ja telefoni pole ka parajasti käepärast) ja siis küsib endale kõige lähemal oleva inimese käest, kes juhuslikult on teemaalagataja, et mis kell on, kes seda kohe ligiajamisena võtab.

Kella küsimine ongi ligiajamise klassika, sest halloo kõigil on tänapäeval mingi elektroonikavidin taskus, mis aega näitab, pole vaja võõra naisterahva käest küsima minna, kui kella teada tahad, võib küsida ka kõige lähema mehe või töötaja käest. Selline tühja koha pealt mõttetu küsimus on flirdi õpikunäide.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks nad üritavad. Mulle jälle tikuvad ligi lühikesed mehed, kes mulle ka eriti ei meeldi. Aga olen aru saanud, miks nad seda teevad: ma olen ka üsna lühike ja väike. Enamus mehi soovib naist, kes temast väiksem oleks. No ja mina tavaliselt olen neist väiksem.

Sa ei pea ju nendega kaasa minema kui ei meeldi, võta lihtsalt kui väikest komplimenti ja ela edasi ja otsi meest, kes sulle endale sümpaatne on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh, jälle see saripostitaja oma pseudoprobleemiga, hoiab väikese ajalise vahe sisse ja loodab, et kägude mälu on nagu haugil…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa nüüd aru… Kas küsimus on tegelikult selles, et latt on nii hirmus kõrgele aetud ja kuna sellele vastavad mehed külge ei löö, siis on hirm, et ise käid ka lati alt ludinal läbi? Sest noh, sarnane tõmbab sarnast ja nii.

Või on küsimus hoopis selles, et kuigi sul on otsmikule tätoveeritud täpne kirjeldus, MILLIST meest sa mehena näed, siis mingid tüübid ei näe/oska lugeda?

Minul on selline kogemus, naisena, et inimesed suhtlevadki üritustel üksteisega. Vestlevad, tunnevad huvi teiste vastu. Olgu nad siis vallalised või mitte. Kui vastassoost isik minuga vestleb, ma üldiselt ei eelda kohest “hakkame sebima!” mõtet seal taga. Vähem paranoiat, proua.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt tahad teada?

1) Need mehed tunnetavad, et on sinuga samal pulgal / arvavad, et sina vastad nende tasemele.

2) Need mehed peavad pingutama, et naiste tähelepanu saada.

Rohkem variante ei ole.

/ninakaspreili

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete ka märganud, et pidudel, sõpruskonnas ja mujal ajavad ligi mehed, kelle puhul neid üldse ei märkaks ega mehena näeks? Mul on küll nii.

Mulle jõudis ka lõpuks kohale – sa oled ju see kägu, kes meessõpru paaniliselt püüab leida.

Kutsud mehi endaga välja ja siis hakkkad imestama, et mees kujutas ette, et kohting. Ja muidu sa seda meest kohe sugugi mehena võtta ei suutnud, lihtsalt sõpra tahtsid, eksole.

Ja see teema on sul juba kolmas analoogiline, sest mingit muud mõtet su peas ringi ei käigi…

Kõigil noorematel naistel on meessoost sõbrad, kui nad pole just sõbrannatseja-tüüpi ehk sõprus on nende jaoks 3 sõbrannaga klatš ja kohvitamine, kusjuures räägitakse ainult koomiliselt naiselikest asjadest, nagu meik ja suhted. Aga üldiselt ma ei tea ühtegi inimest, kes ainult oma sooga suhtleks. Need seltskonnad, kus mehed ja naised jaotuvad peol soopõhiselt, on hoopis teine põlvkond.

Muidugi ei kutsu ma meest üksi välja, näiteks romantilisele õhtusöögile. Suhtlen tavaliselt kampades. Eriti naljakas on see, et nende meeste naised ei loe mu käitumisest huvi välja ega ole armukadedad. Hiljem tuleb aga mees samasse tuppa ja üritab külge lüüa. Järelikult on vaid mees see, kelle peas kõik toimub. Või ongi enamik mehi sellised, kes tahavad kõrvalt panna?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sa siis ise oled ka selline märkamatu hall hiireke, preili keskpärane, kellel paremate meeste silm väga pikalt ei peatu. Eks nad siis mõtlevadki, et tundud turvaline valik ja ehk sinuga ikka näkkab. Sarnane tõmbab sarnast.

Ma ei kirjutanud ju, et need mehed on keskpärased. Vaid, et mitte midagi huvitavat nendega rääkinud pole, mille põhjal nad võiks üldse arvata, et meil on kontakt. Mul on võrdlemisi igav nendega rääkida. Välimuse poolest on nad seinast seina. Järeldus on, et mehi emotsionaalne kontakt vist üldse ei huvita, vaid tahavad panna. Mul pole kunagi nii, et vaatan, et see mees on kerge saak või ilus ja tahaks panna, vahet pole, mis juttu ta räägib.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt tahad teada?

1) Need mehed tunnetavad, et on sinuga samal pulgal / arvavad, et sina vastad nende tasemele.

2) Need mehed peavad pingutama, et naiste tähelepanu saada.

Rohkem variante ei ole.

/ninakaspreili

Ei saa tasemetest aru. Mina ei vaata mehi kunagi nii, et ahah, need on mu tasemel, järelikult meeldivad. Või, et need mehed on kõige kõrgemal tasemel ja vist meeldivad kõigile, järelikult peaks mulle ka meeldima. Külgetõmme on müstiline, see ei sõltu “tasemetest”.

Isegi, kui peavad pingutama, MIKS nad tahavad suvaliste naiste tähelepanu? Või mehele meeldibki naine eemalt peale vaadates? Mul on suvalisest mehest näiteks täiesti ükskõik, ei taha tema tähelepanu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järeldus on, et mehi emotsionaalne kontakt vist üldse ei huvita, vaid tahavad panna. Mul pole kunagi nii, et vaatan, et see mees on kerge saak või ilus ja tahaks panna, vahet pole, mis juttu ta räägib.

Järeldus on, et mehi ei huvita absoluutselt sina kui isiksus.
Pigem proovi seda analüüsida, miks sa just nö. seksimaterjalina meestele paistad.
Raske uskuda, et see on kõikidel ülejäänud naistel sama moodi.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 04:49; 07.08 06:09; 07.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist oledki totu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 10:23; 07.08 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine läheb ilma saatjana välja, siis annab ta signaali – kes tahab, olen saadaval.

Ah??? Päriselt? Aa, sa tulid vist mingi programmi alusel Lähis-Idast siia, jah? No siis mõistan.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noor ohvitser kysinud kord porutshik Rzhevskilt, kuidas too kogu aeg naisi saab. Rzhevski vastanud, et kysib keppi. Noorem imestanud, et nii saab ju kõigest kõrvakiilu. Rzhevski vastanud, et jah, yhexa korda saad kõrvakiilu, aga kymnendal . . .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oled piisavalt kole? Mina olen tähele pannud, et hästi riides olles ei julge mehed eriti tülitada, vaatavad küll, aga ligi ei astu ja külge ei löö. Lähen dressides ja sorakil juustega maale tööle ja hüppan ruttu poest läbi, et võileivamaterjali osta ja võõrad mehed teevad juttu, kutsuvad kohvile.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järeldus on, et mehi emotsionaalne kontakt vist üldse ei huvita, vaid tahavad panna. Mul pole kunagi nii, et vaatan, et see mees on kerge saak või ilus ja tahaks panna, vahet pole, mis juttu ta räägib.

Järeldus on, et mehi ei huvita absoluutselt sina kui isiksus.

Pigem proovi seda analüüsida, miks sa just nö. seksimaterjalina meestele paistad.

Raske uskuda, et see on kõikidel ülejäänud naistel sama moodi.

Ma arvan, et teised naised paistavad samamoodi. Aga ma ei ole juures, kui neile tagumikule patsutatakse, seksuaalse sisuga “komplimente” tehakse või muidu ligi aetakse. See on tavaliselt ikka natuke teiste eest varjatud.

Sellest ei saagi aru, et kas mees vaatab suvalise naise keha ja siis tekib juba huvi. Mul meeste vastu nii ei teki, olgu ükskõik, mis välimusega. Saaks veel aru, et seltskonnas jutuka inimese suhtes tekiks huvi, sest kuuled teda rääkimas. Aga mitte päris sellise, kes ise üldse ei räägi. Ma ei usu, et asi oleks mu välimuses, kannan teksasid ja t-särki enamasti. Näen pigem poisilik välja. Äkki on salahomod?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oled piisavalt kole? Mina olen tähele pannud, et hästi riides olles ei julge mehed eriti tülitada, vaatavad küll, aga ligi ei astu ja külge ei löö. Lähen dressides ja sorakil juustega maale tööle ja hüppan ruttu poest läbi, et võileivamaterjali osta ja võõrad mehed teevad juttu, kutsuvad kohvile.

Koledus ja hoolitsemata välimus on täiesti erinevad asjad. Ilus inimene on sorakil juustega minu meelest hoopis ilusam, kodusem, samas metsikum. Selles mõttes on ta küll ligipääsetavam või meeldib rohkem alternatiivsetele inimesele, keda kontoritöötaja välimus ei tõmba. Näo poolest pole ma kindlasti kole, pisut üle keskmise. Kui sa ka näo poolest kole pole, siis need soralik juuksed ja dressid sind koledamaks ei tee.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 04:26; 07.08 19:38; 07.08 19:41; 07.08 19:44; 08.08 15:59; 08.08 16:04; 08.08 16:41; 10.08 13:42; 13.08 03:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks löövad külge mehed, keda üldse ei märka?