Esileht Ilu ja tervis Miks ma alla ei võta?

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Miks ma alla ei võta?

Postitas:

Sa oled kaheksa nädalaga alla võtnud ühe kilo ja seda 83 kilo juures.

Ainus juhm oled paraku sa ise.

Juhm olen muidugi, üldse ei vaidle. Sain aru, millega mööda panin. Nii et juhm olen küll, aga mitte nii juhm, et kirjutada asjadest, millest ma mitte midagi ei jaga, nagu paar vastajat siin teemas. Ok, rohkem vaidlema ei hakka, sain abi ja olen igati rahul. Edu kõigile, kes oma kaalu korda püüavad saada!

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.10 20:50; 21.10 21:51; 21.10 22:28; 22.10 07:17; 22.10 17:45; 22.10 19:21; 25.10 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sa siis selgeks said?

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 11:32; 22.10 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on kõik puder ja kapsad. Võtame muna, kas M, L või XL suuruses muna? Muna puhul kaloraaz tuleb munakollasest kus on palju rasva. Munavalges on hästi vähe kaloreid. Pmst tehakse nii, et üks muna kollane ja 10 munavalget (keedumunade puhul). Ülejäänud munakollased visatakse minema.

Kaalulangetuse üks põhikriteeriumeid on üldse kaalu liikuma panek. Ei ole mõtet ennast mõõta, arvutada kaloreid ja siis veel treeningukaloreid, sest iga inimene on väga individuaalne organism. Selleks, et kaal liikuma saada, võiks esimesed kolm päeva paastuda. Süüa hästi lahjat (hästi lahja kodujuust, värske tomati kurgisalatit ainult), juua palju teed (kohvi on paha jook, sest on diureetikum. Kohvi viib kehast vett välja ja siis tekib suurenenud joogijanu ja vesi juuakse topelt tagasi). Sool. Süües soolaseid toite, kõrgeneb joogijanu ja jälle me joome liiga palju vett. See vesi salvestub rasvarakkudesse.

Kalorite jälgimine võib olla paigas, aga soolaga rikud kõik ära. Siis mõeldakse, dieet on vale ja proovimine mingit muud dieeti.

Aga kaalulangetus ongi organismile vastuprotsess ja organism võitleb selle vastu. Sellest tuleb vaimselt üle olla ja teha endale mingi miilikivid. Punnitad eesmärgini ja sealt järgmise eesmärgini.

Aga elureegel: tahad olla sale, siis söö ainult niipalju kui vaja ja kõik muu unusta. Keegi ju ei proovi heroiini kuna osadele on see mõnus. Me ei tee seda. Samamoodi tuleb loobuda ja nautida saledust. Kahte korraga ei saa elus, nautida sööki ja olla sale.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisse joodud vesi salvestub rasvarakkudesse ?!?
Midagi nii absurdset polegi ammu lugenud. Aitäh! Sain hea kõhutäie naerda.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1200-1300 kcal ja vähemalt 90 g valku päevas – kaal langeb ja isud minimaalsed. Myfitnesspal ja toidukaal on siinjuures vältimatud abimehed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1200-1300 kcal ja vähemalt 90 g valku päevas – kaal langeb ja isud minimaalsed. Myfitnesspal ja toidukaal on siinjuures vältimatud abimehed.

Teemaalgatajale pole seda juttu mõtet rääkida. Ta arvab, et peab sööma päevas 1500(tema BAV), et elus püsida ja 1600 peaks juba kõhnenema.
Mis sest, et 320kg kaaluvatele pannakse 1200 allavõtmise kaloraaziks arstide poolt. Kuigi nende BAV peaks olema 3900.
Ilmselgelt on vajalik ka trenn, 3 korda nädalas 500 kcal põletades ja toidulauda 500 kcal-ga miinuses(ehk siis 1300 kcal teemaalgataja puhul)hoides toimiks asi ilusasti.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.10 13:20; 22.10 14:07; 22.10 15:22; 22.10 16:30; 23.10 18:11; 23.10 20:20; 29.10 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on kõik puder ja kapsad. Võtame muna, kas M, L või XL suuruses muna? Muna puhul kaloraaz tuleb munakollasest kus on palju rasva. Munavalges on hästi vähe kaloreid. Pmst tehakse nii, et üks muna kollane ja 10 munavalget (keedumunade puhul). Ülejäänud munakollased visatakse minema.

Kaalulangetuse üks põhikriteeriumeid on üldse kaalu liikuma panek. Ei ole mõtet ennast mõõta, arvutada kaloreid ja siis veel treeningukaloreid, sest iga inimene on väga individuaalne organism. Selleks, et kaal liikuma saada, võiks esimesed kolm päeva paastuda. Süüa hästi lahjat (hästi lahja kodujuust, värske tomati kurgisalatit ainult), juua palju teed (kohvi on paha jook, sest on diureetikum. Kohvi viib kehast vett välja ja siis tekib suurenenud joogijanu ja vesi juuakse topelt tagasi). Sool. Süües soolaseid toite, kõrgeneb joogijanu ja jälle me joome liiga palju vett. See vesi salvestub rasvarakkudesse.

Kalorite jälgimine võib olla paigas, aga soolaga rikud kõik ära. Siis mõeldakse, dieet on vale ja proovimine mingit muud dieeti.

Aga kaalulangetus ongi organismile vastuprotsess ja organism võitleb selle vastu. Sellest tuleb vaimselt üle olla ja teha endale mingi miilikivid. Punnitad eesmärgini ja sealt järgmise eesmärgini.

Aga elureegel: tahad olla sale, siis söö ainult niipalju kui vaja ja kõik muu unusta. Keegi ju ei proovi heroiini kuna osadele on see mõnus. Me ei tee seda. Samamoodi tuleb loobuda ja nautida saledust. Kahte korraga ei saa elus, nautida sööki ja olla sale.

Kõige idiootsem avaldus. Just vastupidi, söömist tuleb nautida. Tuleb ise toidu valmistamisega vaeva näha ning aeglaselt ja nautides süüa. Mitte ahmida ja õgida suuri koguseid väheväärtuslikku, aga suure kaloraažiga toitu.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 21:33; 22.10 10:10; 23.10 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on tegelikult väga õigel teel! Nii tulebki kaalust allavõtta, nagu tema seda poolkogemata teeb. Ta on üle 50-ne inimene ja kiire kaalulangetus viiks ka palju lihast. Kui lihast vähem, siis ka kalorikulu kehal väiksem. Kui teemaalgataja võtab selle 1600kcal päevakaloraažiga oma kaalu soovkaaluni alla, siis tegelikult ongi tema uus päevane kalorikulu juba kergemale kehakaalule see 1600. Inimene on saanud kaalu alla ja õppinud ka nii sööma, et see enam tagasi ei tuleks.

Ehk siis, teemaalgataja, kui sa rohkem liikuma ei hakka, siis jääbki sinu päevane söömine igaveseks nii nutuseks.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 21:25; 23.10 18:50; 23.10 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on tegelikult väga õigel teel! Nii tulebki kaalust allavõtta, nagu tema seda poolkogemata teeb.

18 kg ülekaalus olles 500 g kuus on õige?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.10 13:20; 22.10 14:07; 22.10 15:22; 22.10 16:30; 23.10 18:11; 23.10 20:20; 29.10 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on. See ülekaal ei tulnud kuu ajaga ja alla ei pea see ka kuu ajaga minema.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 21:25; 23.10 18:50; 23.10 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on kõik puder ja kapsad.

Ausalt öeldes sinu jutt on puder ja kapsad. Kui jätkame jauramist muna kallal, siis sellel on kalorid olenevalt suurusest 60-80. Vahe nii suur ei ole, et midagi väga mõjutaks. Aga kogu muu jutt on sul ikka puhas jamps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 23:04; 22.10 11:18; 22.10 11:58; 23.10 22:03; 26.10 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ketoosi oled proovinud nii nädalakese? Süüa võb suht nii palju kui sisse laheb, aga süsivesikuid kuni 20g päevas.

Pead lihtsalt leidma toitumismeetodi, mis sinu puhul toimib ja millega ei kaasne pool-näljas olemist, kuna nii pole see jätkusuutlik.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee iga päev 6 minutit rohkem – 21 minutit selliseid harjutusi, mis su lauba kergelt higistama ajavad ja kere kuumaks teevad, nii et tahaksid korraks pärast harjutusi dušši alla minna. Joo 1 liiter rohkem vett või söö iga söögikorra ajal rohkem vett sisaldavaid toite – suppe, veega aurutatud keedetud toite, palju vedelikku sisaldavaid köögivilju, talvel soovitavalt soojendatult ja vürtsidega, suvel toorelt. Söö soola aga mõõdukalt.

Veel, kaalulangetamise mõõdupuuks oleks 12 nädalat. Jälgi palun oma dieeti, harjutusi ja muid elustiilimuutusi, mis sa oled otsustanud jälgida, järgmised 12 nädalat ja alles siis astu kaalu peale. Alles 12 nädala pärast on põhjust otsustada, et midagi on nihusti, kui oled kõike õigesti teinud ja midagi ei muutu. Senimaani pole mõtet end närvi ajada, kõige vähem Perekoolis kommentaare lugedes. 🙂 See viib pigem tagasilanguseni.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigutama võiksid ennast küll hakata. Mõjuks lisaks kaaluke ka üleüldisele tervisele igati hästi. Natuke liigutamist on hädavajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigutama võiksid ennast küll hakata. Mõjuks lisaks kaaluke ka üleüldisele tervisele igati hästi. Natuke liigutamist on hädavajalik.

Mhmh, ma juba hakkasingi. Õige tähelepanek.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.10 20:50; 21.10 21:51; 21.10 22:28; 22.10 07:17; 22.10 17:45; 22.10 19:21; 25.10 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 54. Praegune kaal on 83 kilo. Kaks kuud olen jumala korralikult dieedil istunud, söön 1500-1600 kalorit päevas. Liikumine on tõesti väike, teen ühe 15 minutilise trenni päevas kodus arvuti ees ja kord nädalas käin trennis. Kahe kuuga olen võtnud alla ühe kilo ja seegi kõigub – trennijärgsel päeval on pool kilokest all, järgmisel päeval kenasti jälle tagasi. Ausalt, mul on mõistus otsas. Toit peaks olema taskaalus (toitumiskava), ausalt öelda on kõht tihti tühi, puhta tahtejõuga hoian end kapi kallale sööstmast. Ja tulemus sama hästi kui null. No mis kurat mul viga on või mis ma tegema peaks?

Ega stressi pole? Stressi korral talletab keha kõik söödud kalorid ja on ellujäämisrežiimil. Söömise piiramisest pole kasu kui just päris nii palju ei nälgi, et ketokehad tekivad. Stressiga tuleb tegeleda ja kaal hakkab ise langema.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 52, kahe kuuga olen maha saanud 12kg. söön umbes 1200-1400 kalorit päevas. pikkust 169 ja kui alustasin, oli kaal 104. varasemalt pole ka midagi aidanud, aga selline süsteem mulle toimib. söön 3x päevas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 52, kahe kuuga olen maha saanud 12kg. söön umbes 1200-1400 kalorit päevas. pikkust 169 ja kui alustasin, oli kaal 104. varasemalt pole ka midagi aidanud, aga selline süsteem mulle toimib. söön 3x päevas.

Väga tore, aga milline süsteem sulle toimib?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 23:04; 22.10 11:18; 22.10 11:58; 23.10 22:03; 26.10 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 52, kahe kuuga olen maha saanud 12kg. söön umbes 1200-1400 kalorit päevas. pikkust 169 ja kui alustasin, oli kaal 104. varasemalt pole ka midagi aidanud, aga selline süsteem mulle toimib. söön 3x päevas.

Mida sa sööd, kas oled teatud toiduained ka üldse välistanud on vähendasid koguseid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigutama võiksid ennast küll hakata. Mõjuks lisaks kaaluke ka üleüldisele tervisele igati hästi. Natuke liigutamist on hädavajalik.

Ja mida rohkem liigutad, seda rohkem saad süüa. Kaloridefitsiit püsib, aga tarbitud kalorite kogus suureneb vastavalt liikumisega kulutatud energiale. Probleem võibki olla hoopis selles, et sööd liiga vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain kaalu 88kg pealt 4 kuuga 77kg peale suht kerge vaevaga. Jätsin ära magusate saiakeste söömise, muid pahesid küljes pole 🙂
Aga nüüd kaal seisab selle 77kg peal juba pea 2kuud. Peab midagi veel ära jätma, aga ma ei tea mida 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore, aga milline süsteem sulle toimib?

Ütles ju, et sööb 1200-1400 kcal/päevas. Seesama, mida teisedki rääkida püüavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.10 13:20; 22.10 14:07; 22.10 15:22; 22.10 16:30; 23.10 18:11; 23.10 20:20; 29.10 17:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Ilu ja tervis Miks ma alla ei võta?