Esileht Pereelu ja suhted Miks ma armun vanematesse meestesse?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Miks ma armun vanematesse meestesse?

Postitas:

Hakkasin mõni päev tagasi mõtlema, et mulle meeldivad endast vanemad mehed. Mitte 5 või 10 aastat vanemad, aga ikka 15-20-25 aastat. Enda vanuste meestega pole mul ühtegi suhet olnud, ja mul ei teki isegi tunnet, et ma mõne endavanusega tahaks koos elada. Väljas olen muidugi noortega käinud, tantsinud, suhelnud, aga elukaaslast ma neis pole kunagi näinud.
Olen olnud kordi armunud meestesse, kes on minust 20-25 aastat vanemad. Minu arust ei ole see imelik, sest armastus ju vanust ei küsi, kui tunne on õige ja inimesega koos on hea. Kujutan ette, et paljud teist ei suuda mõista seda, miks mõni 30aastane naine peaks tahtma 50sega koos elada. Aga nii lihtsalt on.
Räägitakse ju mingisugusest turvatundest ja isasuhetest, aga kummagagi ma enda puhul nõus ei oleks. Isaga olid mul head suhted kuni surmani, ta oli tore inimene, aga kas ma siis just seepärast vaatan vanemaid mehi?
Mul on üks tuttav, teie jaoks kindlasti liiga vana, vanust 57. Temaga on tore koos olla, huvitav on rääkida ja koos näiteks kasvõi vanalinnas jalutada. Ta on selline vanakoolimees, avab uksi ja kingib lilli. Minu jaoks äärmiselt meeldiv mees, ta on sümpaatne ja heasüdamega. Ta ei istu tunde arvutis, ta oskab oma kätega meisterdada imeilusaid asju, ta ei tõsta häält ja on ääretult rahulik. Suhtub kõigesse rahu ja mõistmisega. Samas on ta vajadusel väga särtsu täis, käime tantsimas, jookseme koos, sõidame jalgrattaga. Teate, ta on nii hea inimene, et endal on raske uskuda.
Me kohtusime seoses tööga. Iga päev küll nägime teineteist, aga otseselt rääkida/suhelda ei saanud. Aga ükskord keset sooja suve kutsus ta mind ujuma. Temal oli paaritunnine vaheaeg ja minul tööpäev lõppemas. Teate, tore oli. Ta ei ajanud mulle kordagi ligi, ei olnud selline ligitikkuja. Aga oli viisakas. Pärast käisime veel söömas ja ajasime niisama juttu. Säde tekkis meie vahele imekiirelt 🙂 Pole aimugi, kas töökaaslased ka seda märkasid, ju vist 😉
30 ja 57. Teate, elu on ilus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahva:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka nii, ise ka 30 ja meeldivad mehed ikka ka 50+. Samas abiellusin ja pere lõin ikkagi endast vaid 4 aastat vanema mehega. Siiani vaatan vanemaid mehi, kuid mittemidagi petmise laadset see ei ole, lihtsalt meeldib nende seltskond ja nendega on huvitav. Nooremana ajasin meeldimise ja armastuse segi, kuid nüüd ikkagi üritan kahe jalaga maa peal olla. Lapsi ikka 57 aastasega ei teeks, kuna ta suure tõenäosusega ei jõua lapsi üles kasvatada. Samas elu on ilus jah ja igaüks teeb seda mis talle meeldib ja elab nii nagu ise tahab. Nii et naudi, mis muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti su hea suhe isaga mingil määral mõjutab, kuid liiga lihtne oleks sellega kõike seletada.

Ma usun et sellega on lihtsalt samuti kui muude meeldimustega – millest nad tulevad, kes seda teab. Elu on lihtsalt kirju ja inimesed erinevad, mis teebki elamise huvitavaks. Näiteks minu parim sõbranna on sülelapsest peale olnud absoluutne loomahull, samas kui kõik teised tema pere liikmed suhtuvad loomadesse väga külmalt (ka õed-vennad). Millest see tuleb? Miks ca 30% täiskasvanud inimestest teevad tervisesporti ilma mingi meeldetuletuseta, ülejäänud aga peavad end kas kõvasti sundima või ei tee seda üldse (üks väga vana eesti kergejõustikutreener ütles, et tema tähelepanekul on see protsent aastakümneid muutumatu olnud)? Miks üks laps veedab tunde paberile pliiatsiga väikeseid kujundeid joonistades, samas kui teine ei saa silmi liikuvatel masinatelt ja kolmas ainult jookseks ringi, sest vajab ja naudib liikumist? Noh, mõned eelistused, nagu sinu eelistus vanemate meeste suhtes, tulevad lihtsalt sobivas eas ehk täiskasvanuna.

Kõigele siin maailmas ilmselt ei saagi täpset vastust anda, ja sinu poolt pealkirjas esitatud küsimus on arvatavasti üks nendest. Ma usun, et sa oled piisavalt vana, et mitte põdeda selle üle, mida teised arvavad. Sinu eelistuses pole midagi ebaloomulikku, lihtsalt see on veidi ebatavaline. Samas maailma ajaloos tervikuna on teatud vanusevahe (meed vanem) ilmselt palju tavalisem kui omavanuste abielud, nii et geneetiliselt võib see olla tugevalt sisse programmeeritud.

Väike probleem on muidugi laste suhtes. Kui sa soovid neid saada, siis on teatavasti ka meestel \”parim enne\” seal kuskil 40. eluaasta kandis, pärast seda on haigete laste sünd palju tõenäolisem. Ja eks seda ka, et 57-aastasel on aktiivne eluperiood siiski üpris lühike ees, 8 aasta pärast on ta juba sisuliselt pensionär, ja sellega pead sa arvestama, kui pikemaajalist suhet tahad. Nagu ka sellega, et sul tuleb tema vanaduspõlve pealt vaadata (see ei ole kerge!) eas, kus sa ise oled veel täisjõus, ja lõpuks jääda üksi eas, kus uut suhet leida on raske kuid üksi elada ka hakkab olema üha raskem. Suure vanusevahega suhteid luua on tore noorena, kuid pere loomisel peab kahjuks väga pragmaatiliste asjdega arvestama. Kui sa selleks valmis oled, siis miks mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 11:27; 17.05 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan, mida sa tunned. Terve oma elu olen tundnud tõmmet vanemate meeste poole. Põhjuseks ilmselt nende elukogemus ja käitumismaneerid. Nad kohe on sellised teistsugused. Armukesena on sellised mehed ülihead-nad teavad, et sa oled neist noorem, see sunnib neid pingutama ja sina saad aupaistes mõnuleda ning nurru lüüa.
Pikemaajalises suhtes saavad aga kindlasti takistuseks needsamad asjad, mida praegu naudime-elukogemused ning soovid on erinevad- oleme ju tegelikult erinevatest põlvkondadest. Ka käitumismaneerid-see et ta d¸entelmen on, on hea- aga see, et ta on niivõrd d¸entelmen, et esimest musi tuleb oodata keskmiselt 4 kuud, polegi vist enam nii tore.
Nii et olen jätkuvalt seda meelt, et oma 16 aastat vanema suhtluspartneriga jäämegi vaid selle üksteise nautimise tasandile (esialgu isegi veel verbaalse, mis on kestnud varsti juba aasta. No kaua võib, eks ole-aga tundub, et tema jaoks on see normaalne).
Isakuju on siin aga pigem negatiivse poole pealt esindatud-isaga mingit sidet ei tunne, ta on lihtsalt olemas ja kõik. Võib-olla ongi sest helluse puudusest asi alguse saanud, ei tea.
Viiekümnendates mehed ruulivad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldivad ka vanemad mehed. Aga ma ei seleta seda isegi vanusega, vaid inimtüübiga. Tunnen ka selliseid küpseid, turvalisi mehi, kes sama vanad kui mina (35a). Pere lõin endast 14 a vanema mehega. Olen väga rahul.
Võibolla meeldivad mulle vanemad mehed just mu isa pärast. Isa oli mulle ülioluline inimene, kuid lahkus ootamatult, kui ma olin 18a. Isa oli siis 58a. Ja minuarust ma olen alati otsinud sama tüüpi mehi nagu mu isa oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 12:28; 17.05 06:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meestel ei ole küll mingi parim enne aega laste saamiseks , liiati veel 40 eluasta kandis.
Sa ajad segamini naiste parim ennega .
Naised seda midugi ei tunnista, et 40 aastane munasari ja emakas on 40 aastane munasari ja emakas , näe välja kui õitsev noorik tahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates armumine vanematesse meestesse tähendab, et sul on tegelikult vajaka jäänud isafiguurist, kel oleks su jaoks piisavalt aega ja pakkuda turvatunnet. Just alateadlikult. Aga mis siis sellest, ei tasu ju nii põdeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ka noorena meeldisid vanemad mehed, aga kui 30 sain, jõudis kohale, et nii vanad mehed ei jõua enam seksida nii palju kui ma tahan. Niisama romantika ja käehoidmise jaoks olen ma veel liiga noor (või juba liiga vana).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No meestel ei ole küll mingi parim enne aega laste saamiseks , liiati veel 40 eluasta kandis.
Sa ajad segamini naiste parim ennega .
Naised seda midugi ei tunnista, et 40 aastane munasari ja emakas on 40 aastane munasari ja emakas , näe välja kui õitsev noorik tahes. [/tsitaat]Ilmselt on see sulle üllatus, aga meestel on see \”parim enne\” tõepoolest vägagi olemas, ja algab just peale 40.t eluaastat. Googelda veidi ringi, saad elu üllatuse osaliseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 11:27; 17.05 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mulle ka noorena meeldisid vanemad mehed, aga kui 30 sain, jõudis kohale, et nii vanad mehed ei jõua enam seksida nii palju kui ma tahan. Niisama romantika ja käehoidmise jaoks olen ma veel liiga noor (või juba liiga vana).[/tsitaat]
sama siin
20sena meeldisid mulle mehed vanuses 35-45. tundusid nii mõistlikud, hoolivad, targad jne. abiellusin siiski endast vaid aasta vanema mehega. praegu, kui ma olen, on toonased atraktiivsed mehed täielikeks nässideks muutunud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mitte, et isafiguurist oleks puudust või midagi selles osas vajaka jäänud, vaid tihti otsitakse isale sarnast meest oma inimtüübilt, kuna isa on olnud väga lähedane ja oluline lapsepõlves ehk siis just on saadud vaat, et liiga palju seda isaarmastust, mis mõjutab kogu elu.

Seksimisest……, mina oma peatselt 50 aastase mehega küll ei jõua võidu seksida ega ka mitte sporti teha nii palju, kuigi olen eluaeg sportlik olnud.

Ja siiski, ega ainult vanemates meestes ei ole seda, mida naised, kes vanemaid mehi vaatavad, otsivad. Tegelikult on osad enda vanused juba loomult sellised väga mõistlikud ja asjalikud. Tunnen paari sellist. Ühte õppisin tundma, kui ta oli 23 aastane, nüüdseks on ta 38 aastane. No on koguaeg olnud väga asjalik, turvaline inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 12:28; 17.05 06:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hakkasin mõni päev tagasi mõtlema, et mulle meeldivad endast vanemad mehed. Mitte 5 või 10 aastat vanemad, aga ikka 15-20-25 aastat. Enda vanuste meestega pole mul ühtegi suhet olnud, ja mul ei teki isegi tunnet, et ma mõne endavanusega tahaks koos elada. Väljas olen muidugi noortega käinud, tantsinud, suhelnud, aga elukaaslast ma neis pole kunagi näinud.
Olen olnud kordi armunud meestesse, kes on minust 20-25 aastat vanemad. Minu arust ei ole see imelik, sest armastus ju vanust ei küsi, kui tunne on õige ja inimesega koos on hea. Kujutan ette, et paljud teist ei suuda mõista seda, miks mõni 30aastane naine peaks tahtma 50sega koos elada. Aga nii lihtsalt on.
Räägitakse ju mingisugusest turvatundest ja isasuhetest, aga kummagagi ma enda puhul nõus ei oleks. Isaga olid mul head suhted kuni surmani, ta oli tore inimene, aga kas ma siis just seepärast vaatan vanemaid mehi?
Mul on üks tuttav, teie jaoks kindlasti liiga vana, vanust 57. Temaga on tore koos olla, huvitav on rääkida ja koos näiteks kasvõi vanalinnas jalutada. Ta on selline vanakoolimees, avab uksi ja kingib lilli. Minu jaoks äärmiselt meeldiv mees, ta on sümpaatne ja heasüdamega. Ta ei istu tunde arvutis, ta oskab oma kätega meisterdada imeilusaid asju, ta ei tõsta häält ja on ääretult rahulik. Suhtub kõigesse rahu ja mõistmisega. Samas on ta vajadusel väga särtsu täis, käime tantsimas, jookseme koos, sõidame jalgrattaga. Teate, ta on nii hea inimene, et endal on raske uskuda.
Me kohtusime seoses tööga. Iga päev küll nägime teineteist, aga otseselt rääkida/suhelda ei saanud. Aga ükskord keset sooja suve kutsus ta mind ujuma. Temal oli paaritunnine vaheaeg ja minul tööpäev lõppemas. Teate, tore oli. Ta ei ajanud mulle kordagi ligi, ei olnud selline ligitikkuja. Aga oli viisakas. Pärast käisime veel söömas ja ajasime niisama juttu. Säde tekkis meie vahele imekiirelt 🙂 Pole aimugi, kas töökaaslased ka seda märkasid, ju vist 😉
30 ja 57. Teate, elu on ilus :)[/tsitaat]

Tunnen samamoodi! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No meestel ei ole küll mingi parim enne aega laste saamiseks , liiati veel 40 eluasta kandis.
[/tsitaat]

Ei ole kahjuks ka mehed igihaljad, kuigi neile meeldib nii mõelda. Meeste puhul on ka see jama, et kui naistele paneb ühel hetkel loodus käe ette, siis mehed võivad lapsi TEHA enamvähem lõputult, ainult haigete laste sündimise tõenäosus muudkui suureneb.

Tsiteerin:
Recent studies have shown that men over the age of 40 have a lower chance of producing children than their younger counterparts. And they have an elevated risk of having children with autism, bipolar disease and schizophrenia.

In addition to concerns about mental illness, some studies have also shown that children born to older fathers score lower on intelligence tests. One study found that the incidence of down syndrome was related to sperm approximately 50% of the time.

\”What we found was that if you put old males with young females the development of the embryos was different,\” says Robaire, explaining his work with lab rats. \”We found a change in the weight of the embryos, but what was most striking was an increase in the post-natal death right after birth. Development was not normal.

\”It seems that, as men age, the quality of their sperm changes,\” he explains. \”The sperm’s swimming ability changes, and the quality of its DNA decreases.\” So even though men continue to produce fresh sperm, the quality suffers because the sperm, which come from aging stem cells in the testes, accumulate oxidative damage over time.

\”Fertility doesn’t decline – only the quality of the sperm,\” he stresses. So is there a biological clock for men? \”Yes, because a biological clock doesn’t just refer to the number of sperm produced but also their quality.\” Robaire adds that there are many older men who produce children who are normal in every way. Nonetheless, studies show that the best age for perfect sperm is under 40.

Allikas: http://chealth.canoe.ca/channel_health_news_details.asp?news_id=28838&rss=67&rid=999999&news_channel_id=8&channel_id=8&rot=3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Marty kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!

Täpselt minu teema 🙂
Olen 24 aastane ja praegu käin kohtamas 51 aastase mehega…Mulle on eluaeg meeldinud endast (palju) vanemad mehed. Sellest teavad kõik mu tuttavad ja samuti mu perekond (minu praegune sõber on vanem kui mu isa!). Õnneks keegi mulle seda ette ei heida, va mõni noorem austaja (30 kandis mehed), kes siis ei saa aru miks ma pensionäre vaatan (nende sõnad). Muidugi ei kujuta ma ette kuidas peaks selline kooselu välja nägema (kui sealt midagi enamat peaks tulema), aga praegu ma naudin hetke ja veedan siiski oma aega koos inimesega, kes mulle meeldib. 🙂
[/tsitaat]

Naudi hetke, aga ära pereloomisele mõtle. Pikemas perspektiivis ei tule midagi välja. Laps kasvab isata, hakatakse norima, et ta isa on vanaisa jne. 10 aasta pärast läheb mees juba pensionile, või paar aastat hiljem. Mõtle enne mitu korda läbi ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks ma armun vanematesse meestesse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.